Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek a ty už víš jaký šatičky si ncháš teda ušít???
Odpovědět
@gabu13 nemám páru. Zkoušet teprve půjdu :-) Ale určitě princeznovské a s vlečkou, ale ne zase nějak extra dlouhou. Jak to tak vypadá, tak bych do jednoho salonu mohla zajít v pátek se svýma družičkama :-D ještě to není stoprocentní ale těším se na to jak malé dítě na ježíška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ty budeš švindlovat! :-D :-D :-D Ale taky se už ne neděli nemůžu dočkat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Béééé já už chci takyyyyy :-N :-D :-(
Odpovědět
@tekame jako s tím salonem? :-D a víš, že mě to vůbec netrápí? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Sem věděla, že to nevydržíš! :-D :-D :-D
Odpovědět
@tekame počítám s tím, že se do pátku vyléčím :-D :-D a navíc všechny družičky mají jak na potvoru čas, tak toho musím využít :-D :-D a od prcka si po pár dnech taky ráda odpočinu, když je churavá, tak je strašná protivka :-|
Odpovědět
Holky, víte, co mě teď strašně naštvalo?? Celý den čekám na email z květinářství, jak se mi vyjádří k mým dotazům a když konečně teď došel, tak pro změnu nefunguje email na seznam.cz a nejdou vůbec odesílat žádné zprávy! Tak mě to vytáčí, že mám sto chutí jim tam napsat, že když to nemůžou provozovat pořádně, ať to radši zabalí :-p ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Klíííííííííííííííííííííd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy vždycky stihnete probrat tolik témat a když to pak zpětně dočítám, tak stihnu zapomenout, na co jsem chtěla reagovat :-D Takže v paměti mi utkvěl jenom kameraman - my máme v plánu dát kameru jednomu z bratranců, aspoň budou mít pocit důležitosti. To základní snad natočí a stejně si to pak určitě nebudeme pouštět a radši si prohlédneme fotky. @drozdicka Vítám tě, přesně na takovém místě, jaké popisuješ, budeme mít svatbu my. ;-) Ale záleží, odkud jste? Z Prahy je to cca hodina cesty. @hatsepsut Určitě není jednoduché domluvit se na něčem, když o tom má každý jiné představy. Ale drž se, však oni vám do toho přestanou mluvit, až uvidí, že si za tim stojíte ;-) @gabu13 Mě přítel požádal uprostřed pole s rozkvetlými vlčími máky (viz moje album). Chudák z toho byl dost nervózní, protože mi vkleče podal krabičku, ale dál nic neříkal. Tak jsem ji otevřela a uviděla prstýnek, ale on pořád nic. Teprve asi až po minutě dodal, že to není všechno, že by se mě chtěl na něco zeptat. No a dál už je to asi jasný :-)
Odpovědět
@makovaapanenka jsem strašně vznětlivá, co se tady těch věcí týče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To chápu, já jsem taky strašný cholerik ;-) Ale tady se právě vždycky uklidním a rozptýlím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@makovaapanenka :-D tak tak. Proto jsem tu takřka pořád přihlášená :-) No nic holky, jdu spát, tak pá pá zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy vždycky stihnete probrat tolik témat a když to pak zpětně dočítám, tak stihnu zapomenout, na co jsem chtěla reagovat :-D Takže v paměti mi utkvěl jenom kameraman - my máme v plánu dát kameru jednomu z bratranců, aspoň budou mít pocit důležitosti. To základní snad natočí a stejně si to pak určitě nebudeme pouštět a radši si prohlédneme fotky. @drozdicka Vítám tě, přesně na takovém místě, jaké popisuješ, budeme mít svatbu my. ;-) Ale záleží, odkud jste? Z Prahy je to cca hodina cesty. @hatsepsut Určitě není jednoduché domluvit se na něčem, když o tom má každý jiné představy. Ale drž se, však oni vám do toho přestanou mluvit, až uvidí, že si za tim stojíte ;-) @gabu13 Mě přítel požádal uprostřed pole s rozkvetlými vlčími máky (viz moje album). Chudák z toho byl dost nervózní, protože mi vkleče podal krabičku, ale dál nic neříkal. Tak jsem ji otevřela a uviděla prstýnek, ale on pořád nic. Teprve asi až po minutě dodal, že to není všechno, že by se mě chtěl na něco zeptat. No a dál už je to asi jasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, koukám, že se mi to vložilo 2x. Přijde mi, že poslední dobou beremko strašně vypadává a když už funguje, načítají se stránky pomalu :-(
Odpovědět
Tak už i já jsem se dočkala:) Za týden ve středu si jdu zkoušet ( a doufám že i vybrat) svý šatičky Maggie Sottero... Holky, mám dotaz - koukala jsem že šaty už máte tak zpoloviny vyřešený, a jak to budete řešit s oblekem pro snoubence? Já fakt nemám představu co bych na něm tak nejraději viděla, a popravdě ani netuším kam zajít :/ Zas se mi nechce obcházet milion salonů, proto bych potřebovala nějakej stylovej tip :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusa.s Tak pak dej nějaké fotečky ze zkoušek :-) Já jsem našla dobré reference na Bandi Vamos (bandi.cz) s oblekama. Na stránkách mají skvělé ceny. Mají ted v unoru nebo začátkem března otevírat prodejnuv Praze(jinak jsou v Ostravě) tak se tam chceme zajít podívat a vybrat :-) Obleky mají prý od 2,5 do cca 5tisíc a na netu si je mužský chválí a i jedna nevěsta mi tu psala že byli spokojení:-) Chceme tam koupit i vestičku s regatou, košile a manžetové knoflíčky. Mají tam i boty, tak to ještě uvidíme jaké budou naživo, ted jsme předběžně vybrali jedny baťovi ale říkali jsme si že je ještě čas a třeba najdem levnější jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Taky mám pocit, že to v poslední době moc nejde, načítá se mi to tu hrooozně pomalu. Holky, závidím vám všem, co už zkoušíte. Já jsem si řekla, že dokud nebudu mít hotový všechny zkoušky, tak nebudu řešit šaty. Což vypadá tak, že když se mám učit, hledám na netu obrázky šatů. :-D Uf, už se těším. @verusa.s Přítel si nechá ušít oblek na míru. Není to nejlevnější, ale zase oblek ještě unosí.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusa.s No u nás to bude asi záležet na šatech jaké budu mít já...jestli šampaň nebo bílé nebo jaké...ale přítel je světlý typ, takže on ani žádný černý mít nemůže...takže určitě půjdeme do béžova...no a uvažovali jsme že loni si koupil krásnej novej oblek a moc mu sluší, měl ho jen jednou na sobě kamarádce na svatbě, jinak v tom vůbec nechodí, takže jsme si říkali, že jestli půljde k mým šatům, tak dokoupíme pouze botičky, vestu, košili a regatu a oblek si nechá ten co má...on by dva neužil a půjčovné za ně je zbytečně drahé...takže tak...ale radila bych vám se nejprve rozhodout jestli si ho chcete půjčit, nebo koupit...a pak podle fin situace jít buď do obchodu s oblekama, nebo do nějakého salonu...no a taky záleží samozřejmě na barvě jakou byste chtěli...páč ne ke každým šatům se hodí tmavá a ne ke každým světlá...prostě je nad čím přemýšlet, ale až tohle rozhodnete, tak je už docela jednoduché jít a koupit to, páč chlapi to maj snadné...co si budeme povídat...pokud teda neměří 2 metry :-D Mě to beremko taky nějak zlobí v poslední době...nejdou mi třeba načítat obrázky...když se na nkoho koukám...no snad se to zase upraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusa.s Tak my zajdeme jenom do jednoho salonu, abychom zjistili, co mu sluší. Rozhodně vím, že to nebude bílá... Tam se na něj podíváme a buď budeme hladat v obchodech, nebo necháme ušít na míru. On užije když tak i smoking... ;-) Ale je nám jasný, že v salonu mu žádný oblek nebude. Je to prostě houžvička, s tou svou velikostí 46... :-)
Odpovědět
@smisca Moc moc dekuju! Ja si tim moc nejsem jista ale...:(
Odpovědět
Holky, tak mám dneska nejlepší náladu, jakou jsem za dlouhou dobu měla :-) Víte na kolik nás vyjde hostina + raut + alko + nealko pro 55 lidí? Na 20.000kč :-D Já jsem tomu taky nejdřív nemohla uvěřit, ale tchán umí zázraky. Ani nevíte, jak moc mě to uklidnilo. Nebudu vám lhát, peněz prostě není a to kor, když jsem ještě na rodičáku. Ale tohle mi tak zpravilo den, že se z toho budu ještě dlouho radovat :-) A nutno podotknout, že jsme se nedrželi nijak při zemi. Myslím, co se menu týče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Ahoj, no my jsme z Prahy, takže nemáme problém někam dojed. I bychom svatbu měli raději mimo Prahu, někde v klídku. Našli jsme jedno hezké místečko kousek od Orlické přehrady. Ale zkoušíme hledat i jiné možnosti. Kde to přesně budete mít vy? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to je naprostá nádhera! Tchán má asi nadpřirozené schopnosti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No supeeeer :-) a jak to tchán proboha dokázal???
Odpovědět
@gabu13 tady vidíš, kolik si na tom hospody berou peněz a kolik to ve skutečnosti v reálu stojí :-)
Odpovědět
@assol to je reálná cena. Bez příplatků, co si hospody dávají. :-) Dalo by se říct, že jenom materiál bez práce :-) Není nad to mít známého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a už jste se rozhodly, do jaké barvy byste rády ladily vaši svatbu??? Já se nějak nemůžu rozhodnout...asi se mrknu po obchodech co a jak se dá sehnat a pak to dořeším...ale je to teda docela oříšek ;-)
Odpovědět
@gabu13 vzhledem k tomu, že všechno kupuju v tónech fialové tak do fialova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to máte opravdu super... My dáme ty peníze tak leda za pití. ]-( @gabu13 Barvu jsme řešili - hlavně podle toho, abysme to nemuseli kupovat... V místě totiž mají na výběr, takže použijeme jejich výzdobu. Normálně ji tam půjčují. Takže jelikož chceme obligátní růžovou, tak prý nemají problém a já mám o starost míň. Ještě to domluvím s naší floristkou, která bude dělat výzdobu a je to. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?