Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Taky pořád váháme nad kameramanem. Asi bysme chtěli z toho videa udělat jenom nějaký krátký (max 5-ti minutový) sestřih... Ale to už jsou určitě zabraní ti, co to dělají, protože "normální" video nechceme... Přace jenom - je to dlouhý, kdo se na to bude koukat a tak... Takže pořád přemýšlíme co a jak...
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To mě mrzí, že tě přítel takhle zlobí. Ale ono se to vyvrbí. Nech tomu volnej průběh. Mám pocit, že chlapi snadno zpanikařej. Můj přítel taky mluvil o svatbě, vždycky jenom tak obecně, ale někde jsme byli, a on že tady bychom mohli mít svatbu, nebo si vzal papír a začal dělat seznam hostů, tak jsem si říkala, že je na to snad natěšenější než já. A pak přišel s konkrétní nabídkou a večer na to jsem mu u večeře řekla, že už jsem mluvila s farářkou a že už mám nápad na datum, a on na mě koukal úplně vyděšeně. Myslel si, že teď nějakej čas se budem akorát vznášet na obláčku, šťastní, že se teda bereme, a vyděsilo ho, že jsem to hned začala konkrétně řešit. Ale teď už je v pohodě, chlapi asi potřebujou delší čas, aby si na to zvykli. I když já už radši nezačínám o svatbě, pokud nezačne on, abych ho zase nevyplašila. :-D Ale on teď chodí každej den s novym návrhem na jméno děcka, což zase děsí mě, protože hezkých pár let ještě žádný neplánuju. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek ty snad máš stejnýho souseda co já :-D teda my máme taky takovýho jednoho co sousedku pořád podvádí, uráží ji i před náma a navíc ani spolu nevedou normální život...jen splu jsou protože mají 3 letou holčičku...ale myslím že to je spíš jen zvyk...to u nás není takový...my se máme rádi, vztah mme hezkej a založenej hodně i na přátelství...ale s tou svatbou no nevim...má to v sobě asi nějak zablokovaný...no snad ho to přejde a taky se bude těšit ;-) S tím kameramanem...no my máme souseda kameramana v televizi...ten by nám to celé udělal za 3000Kč ale jako já nevím jestli to chceme nebo ne...já sama sebe totiž taky nerada vidím nahranou...ale kvůli tm babičkám...asi to budeme muset nějak udělat....
Odpovědět
@gabu13 tak za tu cenu to není taková hrůza. Ber to jako financi místo toho, že nebudou na hostině. A dívat se na to nemusíš :-) Schováš to někde do šuplíku a pak to tvoje pubertální děti vyhrabou a budou se ti strašně smát jak jsi byla nemožná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol No to já jsem úplně stejná...to víš holky o svatbě přemýšlí dřív než kluci...no a když o tom začal on tak jsem nějaké nápady už taky měla...a ono ho to asi vyděsilo, že už to vidím tak konkrétně...ale zase na druhou stranu...je mi jasný, že to stejně budu všechno zařizovat já a co si budeme povídat do září je to už teď tak akorát na naplánování v klidu...nechci se stresovat na posledn chvíli se vším...no ale máš pravdu...nechám to být...nechám to až příjde on že se vezmeme a pak už snad nebude couvat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No právě .-D už to vidím jak se za 20 let zasmějeme :-D
Odpovědět
@gabu13 něco podobného cítím, když se dívám na video z tanečních z osmé třídy :-D
Odpovědět
@makovaapanenka ahoj, no tak opet to byl veky rpobem, opet chci neco extra a reknu ti, ze nechci uz to ani resit..proste, ani na to nemam naladu...:(
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to naprosto chápu, že tě přítelův přístup mrzí :-( Zvlášť když sám o tom mluví, a tebe vždycky zpraží, já taky nesnáším, když nevím, na čem jsem ]-( Tak mu zkus říct, že jestli se chcete brát ještě letos s vyhlídkou na relativně hezké počasí, měli byste to už začít konkrétně zařizovat, protože všechno nějakou dobu trvá, zvlášť když to nebude jen ve čtyřech se svědky. No a jestli se bojíš, že by moc pracovaly emoce, tak mu to zkus napsat :-) Třeba si při tom i sama utřídíš myšlenky a zjistíš, co přesně a jak moc chceš :-) A jinak bych toho kameramana určitě brala, zvlášť za tu cenu, když tam prarodiče nebudou, aspoň je to nebude mrzet.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem, zkouším se zařadit sem mezi Vás. S přítelem chystáme svatbu a též se nám líbí termín září 2011 - tak jako Vám :-) Ještě úplně nevím přesný termín, ale líbí se nám 9.9. Zatím jsme jen tak pokukovali po místě. Rádi bychom měli obřad venku, v přírodě, někde v klidném prostředí... s možností veškerých dostupných služeb vč. jídla a možného rautu i možnosti přespání nejen pro nás, ale i naše přátele a rodiny. Máte někdo nějaký typ na zajímavé místo? Děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Ty šaty jsou nááááádhernéééééééééé! :-) Jsi princeznovský typ, takže ti určitě budou slušet :-) Dej pak vědět, jaké nakonec vybereš :-) Já se chystám na druhé kolo ve čtvrtek, ale to už jen do dvou salónů a pak už bych to chtěla rozhodnout, tak mi držte pěsti ;-) No a kameramana mít nebudeme, chtěla bych, aby nám to natočil bratranec, ten točil před šesti lety bráchovu svatbu a dost se mu to povedlo a to mu bylo teprve 13! Nechceme nic oficiálního, spíš takové domácí video, profesionální nám stači fotky. Tak doufám, že bratranec nakonec neodřekne a brácha půjčí kameru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to mě moc mrzí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gabu13 tak třeba má nějaký předsudky vuči manželsví co se mu špatně překonávají ale přitom chce... Chapu že je to stresující :-( Mě přijde že chlapi začnou řešit až když se to hodně blíží... Ten muj je rád že já vyrobim, vymyslim několik variant a jemu dam vybrat a případně trochu poupravíme aby to bylo k obrazu obou. Ale s doplňkama pro sebe ho prý už otravovat nemam :-D
Odpovědět
@kristyn.g vidím, že to se zájmem chlapů máme stejné :-D ale mě to tak vyhovuje. Aspoň si to můžu udělat, jak chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No jo, nestydim se za to, že chci princeznovské šaty... :-D :-D :-D Pak dám foto, jak jsem (doufám) vybrala.... A ty ještě nemáš favoritky, že jdeš vybírat? ;-)
Odpovědět
ach jo holky, já chci taky vybírat šaty :-( Mám pocit, že jsem tady v tom v obrovském skluzu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No jo, ale zase my, co už budeme mít vybráno, ti to zkoušení budeme safra závidět, za ten měsíc, až začneš! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame A proč by ses měla stydět? Mně se princeznovské šaty taky moc líbí (teda ne ty přeplácané šlehačkové dorty, ale ty v albu nemáš :-) ), akorát se mi nelíbí představa mě v nich :-D Osobně jsem pro jednodušší styl, ale každému sluší něco jiného (naštěstí, jinak bychom byli všichni stejní a to by byla pěkná nuda :-D ). Favoritky mám hned první šaty, které jsem si vůbec vyzkoušela (viz moje album), ale protože to bylo právě v úplně pvním salónu, tak chci ještě porovnat. Doufám, že nakonec nepřeberu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Neboj neboj...já jsem se šatama taky pozadu...a vůbec se vším :-( ale ono to neva...pak si to užijeme tak jako tak...určitě si vybereme nějaké hezké šatečky:-) jen ty peníze za ně jsou teda nehorázný :-( Jinak holky s tím mým chlapem to je tak, že ona v něm jeho ségra vypěstovala pocit že svatba je zbytečná...ona sama se nechce moc vdávat a tak o tom dlouho mluvila až se mu to podle mě nějak vrylo do podvědomí...ale sám za sebe asi chce...nebo vždycky o tom i mluvil, že se vezmeme...ale prostě je to blbý že nevím na čem jsem ale už se tím nechci trápit :-) však doufám že nejpozději do měsíce vám snad napíšu že už jsme zasnoubení :-D v sobotu jedeme na hory s kamarádama a navíc necháváme na 4 dny prcka u našich, takže budeme mít čas na sebe, takže si v sobě tak trochu doufám, že by se na těch horách mohl rozhoupat :-D ale radši nic nečekám, ať pak nejsem zklamaná...Jak a kdy vás vlastně vaši chlapi požádali o ruku ??? Jestli to teda není u někoho tajemství :-) @makovaapanenka my už jsme se o tom právě bavili a já mu říkala ať mi to radši neříká, že bysme se mohli vzít, jestli to nemyslí vážně, páč by mě to pak mrzelo a on že ne...že to myslí vážně...že ví jak je to pro mě důležité a že by si srandu nedělal...tak já nevím no...možná teď jen mlží abych pak byla překvapená až mě požádá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to jsou asi zastírací manévry :-D A za dva týdny bude valentýn, tak třeba dostaneš prstýnek ;-) Mě snoubenec pozval loni v listopadu na několikadenní wellness pobyt do Vysokých Tater, což samo o sobě bylo dost velké překvapení, a na procházce k vodopádu Skok poklekl do trávy pokryté jinovatkou, vytáhl krabičku a začal koktat, že jestli bych s ním chtěla...tak nějak...jako... No otázka: "Vezmeš si mě?" prostě nezazněla, ale já jsem ho nechtěla trápit, měla jsem slzy v očích (dojetím ;-) ), tak jsem řekla ano :-) A když jsem krabičku otevřela, byl v ní.....................zlatý přívěšek na náušnici... Tak jsem poněkud znejistěla a zeptala jsem se, jestli to byla žádost o ruku, když jsem nedostala prstýnek :-) A teď řekl ano přítel, takže jsme se vyjádřili vlastně oba :-D Ale je docela zajímavé, že než jsem na ten akt vůbec začala pomýšlet, říkala jsem, kde budu všechny ty prsteny nosit, protože na šperky moc nejsem a na každé ruce mi stačí jeden prstýnek, a teď už mám čtyři, no a přítel uvažoval úplně stejně, abych neměla prsty obalené ve zlatě, tak mi koupil ten přívěšek, navíc stejný, který jsem před lety ztratila, takže to je pro mě osobnější než "klasický" zásnubní prstýnek :-) Ale myslím, že je na to tady přímo téma Jak vás požádal o ruku nebo tak nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no tak to bylo teda romantický :-) já ani nic takového nečekám...takže jestli se něco stane, tak budu jedině překvapená :-)
Odpovědět
@gabu13 já si právě kvůli cenám v půjčovnách šaty nechávám ušít :-) No tak na horách to bude ideální čas na zásnuby :-) třeba z toho něco kápne a pochlapí se :-) Mě Tom požádal u vánočního stromku. Ještě teď se mi třesou ruce a to jsem to vlastně věděla, protože jsme se o tom bavili. Vždycky je to zvláštní chvíle :-) Nejlepší byla moje mamka, která jak něco zbystřila, tak okamžitě ... cože cože, my jsme nic neslyšeli :-D holt měli sledovat od začátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek no a to nejdřív půjdeš a vyzkoušíš jaké šay a pak si je necháš ušít??? nebo jak? A kde si je necháš ušít??? Já se bojím aby mi pak vůbec byly...ale taky už jsem nad tím přemýšlela... ;-)
Odpovědět
@gabu13 našla jsem si paní v Litoměřicích, co má salon a šaty nechávají šít na míru. Nejdřív si u nás po salonech vyzkouším, jaké šaty chci a ty si pak nechám ušít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek a kolik to tak stojí, to nechaní si šaty ušít??? Já sem koukala na MMB a tam se to pohybuje okolo 5000 ale nevím jak by ty šatičky vypadaly naživo pak...no ještě popřemýšlím...uvidím co mi taky bude sušeta tak...no asi to bude těžké se mnou :-D
Odpovědět
@gabu13 přes mimibazar jsem si našla paní, která s tím má zkušenosti. Počítám, že mě šaty vyjdou na 6000kč. Budou vypadat stejně jako v salonu. :-) Určitě nebudu dávat víc peněz jenom za půjčení. Nemám ráda, když něco zaplatím a nic mi z toho vlastně nezůstane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No já jsem si říkala že kdybych si je nechala ušít, tak je pak zkusím prodat a třeba by to tak vyšlo ještě vlastně levněji :-) ale trochu se obávám aby to prostě nakonec bylo ono...já bych si nejvíc představovala tyhle šaty...ale nevím jak v nich budu vypadat...a taky jestli by to tak ušili...? myslíš že to bude hezký? nerada bych aby každý na první pohled poznal že jsou ušité...asi jsem paranoidní viď :-D ale taky se mi moc nelíbí že na těch šatech ze salonu je zase na některých dost vidět, že je mělo půjčených už dost holek...myslíš že mi ušijou jakýkoli šaty...i ty co nemají v nabídce??? já bych ráda tyhle...
Odpovědět
@gabu13 nemyslím, že by ses měla bát. Mrkni do tématu, kde o tom holky mluví. Má jich tu šaty ušité víc než si myslíš. A všechny jsou nádherné. Zatím jsem teda tady neslyšela o holce, které by se ty ušité šaty nelíbily, ale projdi si ty diskuze. Zvládnou cokoliv, ale když si ty šaty nevyzkoušíš v salonu, je možné, je ti nebudou pasovat. To bych neriskovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No to jasan že si je půjdu zkusit...to bych neriskovala...a navíc já si chci taky vyzkoušet více šatů...abych si porovnala co mi bude slušet nejvíc...však vdávám se jen jednou že jo a kdy budu mít jindy možnost si vyzkoušet tolik krásných šatů než teď :-) ale na ty diskuze mrknu...díky za tip :-)
Odpovědět
@gabu13 určitě si je pročti. Některé holky mají dokonce i reálné foto šatů, co jsou ušité v číně. A popravdě, kolikrát lepší než originál. V dnešní době už se v číně dělá všechno, proč se ofrňovat nad svatebníma šatama :-) Navíc jedna paní, co také takto nechává šít šaty, říkala mé kamarádce, která si nechávala šít šaty, že když pak bude chtít, tak jí je obarví na jakou bude chtít barvu a může z nich mít plesovky :-) to pak záleží asi na každé z nás co s nimi udělá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?