Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@assol jede na 3měsíční praxi do Řecka, měli se vrátit koncem srpna, nakonec se vrací až 0.9., a povídá mi: nenechám si ujít kousek řecka jen kvůli svatbě! pak jsem mluvila s kámoškou, která tam byla, a ty měli předběžnej návrat 20.9. a vrátili se až 10.10. Nic neni jistý, čekat na to až se ona vrátí? to by jsme se nevzali nikdy.. a je na mě věčně protivná, to mam tak chut něco měnit.. :-(
Odpovědět
@bronousek Jéé to néé tak jsme to samozřejmě nemyslela!!!!!!!!! Já to taky tak nedělám, ale tohle je tak citlivý téma, že jsem se bála k tomu doma říct cokoliv, abych to nějak neovlivnila. Fakt jsem to nemyslela nějak jinak, nezlob se. Jen jsem ti chtěla pomoct...
Odpovědět
@akfs v pohodě :-) Ono je to i pro mě dost citlivé téma. Hlavně proto, že jsem si to takhle prostě nepředstavovala. A ani nevíš jak závidím sestře, kterou tchýně naprosto miluje a chová se k ní tak hezky ... no jo, ale nebereme si tchýně, že :-) Takže to budeme muset nějak vydržet :-)
Odpovědět
@bronousek Jak říkáš, tchýni si nebereš a ani nevybereš. Nejdůležitější je, že se milujete a že jste spolu šťastní. Vždycky se najde nějaký rušivý element, tenhle je trošku bližší, ale i tak si to nenechte zkazit! Snad to dobře dopadne :-)
Odpovědět
@akfs to víš, že si to nenecháme skazit :-) Za měsíc spolu budeme dva roky a za tu dobu se milujeme víc a víc. Ani mi to nepřijde, že už jsme spolu tak dlouho (pro mě jsou dva roky hrozivě dlouho :-D ) Jinak, objednala jsem si fialové vývazky :-D i když jsem si říkala, že si je doma udělám. ale jsem lehoch :-D A taky jsem uvalila šílené peníze za bezdotykový infračervený teploměr :-( Ale ta noc, když jsem musela bobátko moje každou hodinku budit na měření teploty, nám dala tak zabrat, že se nám ta investice zdá nakonec úměrná klidu, který snad budeme mít. No ale i tak ...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Přesně tak, naštěstí si nebereme tchýně, i když se mi zrovna nelíbí, že se teď budu jmenovat stejně jako ona. S těmi změnami nálad to taky znám, přítelova máma dokonce chodí k psychoterapeutovi, nebo to rozhodně tvrdí, aby jí ostatní litovali. Nejlepší způsob, jak s našima tchýněma vyjít, pro nás asi bude se s nima nestýkat. I když mně stačí, když mi přítel říká, co mu vykládala do telefonu, a hned bych vzteky vylítla z kůže.
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka To mě mrzí. Ale tak když ségra sama řekla, že si kvůli svatbě nenechá ujít kus Řecka, tak to už se vlastně rozhodla, ne? Takže smůla, pokud je to pro ní důležité, tak přijede, pokud je důležitější Řecko, než tvoje svatba, její problém. Ale mrzí to, to je jasné.
Odpovědět
@assol mě už to přítel ani moc neříká. Ví, že se akorát vždycky rozčílím a mám pak blbou náladu. Většinou se to dozvím nějak náhodně, ale u ní je to pořád ta samá píšnička jako že prodá dům atd atd. Přitom ani není její. No, už uvažujem i o stěhování, ale to se bude naplno řešit až po svatbě. Už by toho byl omoc na zařizování :-) Takže assol, pevné nervy a máš pravdu, radši se nevídat, než si donekonečna dělat problémy :-) Já to tak praktikuju až vlastně rok a něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ty jo, my máme snad tu samou! Že prodá dům je u nás nejčatější kauza. :-D Obvykle to samozřejmě prezentuje s brekem a výčitkama, že jsme jí k tomu dohnali. Taky ti přeju pevné nervy a svatou trpělivost!
Odpovědět
@assol přesně to samé je u nás :-D taky brek a vyčítání :-D No nevěřila jsem, že to, co mám já, může mít i někdo jiný :-) Potěšilo mě aspoň trochu, že nejsem sama :-)
Odpovědět
@terulilinka ahoj vitam te a plne te chpau :(( Me dnes tak nastvai! ae tak! chteli sme svatbu v kasterni kostele v sumperku. Zapojili sme vsechny paky a co odhasuje zastupitelstvo? ze amme smulu, havne ze si tam poradaji varhani koncerty z cehoz maji prachy...nebudu se rozcilovat ae. Jinak dnes jsem dala zkousku, prvni soubornou na doktoratu, tak jeste tri a statnice:))
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Teda to by mě bylo taky líto kdyby se můj brácha zachoval jako tvje ségra :-( ale já být tebou tak si stojím za svým...přeci kvůli ní nebudeš posunovat všechno co už je naplánované...a hlavně...myslím že ona se tou větou docela jsně (fakt dost ošklivě) vyjádřila jak jí na tom záleží...já být tebou tak si plánuju svůj hezkej den dál a ona ať si přijede nebo ne...její problém ;-) Hlavu vzhůru...všechno dobře dopadne ;-) My to měli loni podobné s oslavou našeho prcka...měl první narozeniny a všichni to věděli že bude oslava 2 měsíce dopředu...no a dva týdny před termínem mi začali všichni odříkávat, že musí do práce (o víkendu jo...haha), že mají posvícení a kdesi cosi...jako by to nevěděli dřív!!! hodně mě to mrzelo...že to bylo pro ně důležitější než první narozeniny jejich vnuka a synovce ale nakonec sem se rozhodla že už kvůli tomu nebudu bulit...udělali sme si krásnou oslavu s přítelem a prckem sami :-) a ten další týden co přijeli všichni ostatní tak jsme už tak slavnostně neřešili...prostě to byl jejich problém že nebyli na jeho pravé oslavě a basta!!! Takže radím to se ségrou udělat podobně... ;-) No a holky k těm tchýním...to je teda šílený...obzvlášť pro vaše nastávající...páč vy se s tchýní bavit nemusíte když nebudete chtít...ale jsou to jejich matky...a to se nedá jen tak zrušit...takže oni budou pořád jak v mlýnským kole...no držte se a ať vás ty tchýně moc neštvou...a určitě je nejlepší lék na to všechno se radši nehádat a nemluvit s nima.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hatsepsut no šikula...gratuluju :-) a co že to studuješ??? Jestli to není tajemství :-) S tím místem to je teda škoda...já se taky bojím jestli v těch Jaroměřicích bude ještě ten termín volnej...jestli už není pozdě...ale tak snad tam není tolik svateb...uvidíme no ;-)
Odpovědět
@gabu13 Neni:) jsem doktorandka na teologické fakulte:) Ja bych se nebala, urcite neco splasite!
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Přesně, nikomu to nepřeju, ale docela to uklidní, když vím, že nejsem sama, kdo to tak má. :-)
Odpovědět
Tak holky, moje hledání fotografa začíná nanovo :-( po dlouhé komunikaci mi pán, kterého jsem měla vyhlídnutého oznámil, že by za své focení a služby chtěl 8000kč, což značně přesahuje to, co za fotografa chci a můžu dát. Takže uvidíme, kontaktovala jsem další, co se mi docela líbí, tak snad někdo nabídne lepší cenu. No skazilo mi to náladu, opět a zase.
Odpovědět
@bronousek Jezis to me tak mrzi! drzim pesti!!!
Odpovědět
@hatsepsut je to na palici. Nejdřív tě chlácholí, že to nějak na těch šest tisíc uděláme a pak řekne osm. No ale pán to byl příjemný, fotky taky pěkné. Moc mě to mrzí, ale co už.
Odpovědět
@bronousek to je ale pitomec fakt :(
Odpovědět
@hatsepsut co naděláš, takhle to prostě je. Snad někoho seženem. Jinak nevím, jak bych to řešila. To jsou starosti toto! :-(
Odpovědět
@bronousek takový starosti na naše hlavy, co :)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol @hatsepsut @gabu13 no a mamka mi taky řekla, že si svatbu neužije když se bude strachovat o ségru.. no děsný.. byla jsem tam na týden, a dneska jsem jela domů do Prahy.. naštvali mě pěkně! místo aby mě podpořili, tak takhle vymejšlej... nechápu to.. fajn, asi by musela odjet na vlastní náklady, ale ona neni schopná se ani zeptat v tý škole jestli by to šlo! Prostě nechce no :( Prvně vyvádí, jak svatba musí bejt tak aby tam byla a pak mi řekne tohle.. uplně mi to zkazili :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak před chvilkou jsem to obrečela :(
Odpovědět
@terulilinka Promin ze to ta reknu a neuraz se ale neni tvoje setra nahodou trochu rozmazlenej fracek?
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Tak to ani neznám. Kde to je? Na fotce vypadá pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No asi to nebudeme komplikovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak Favoritky ze salonu Nevěsta nevyhráli. Dnes mam už šaty doma a pěkně mi tu vysí :-D Koupila jsem tu ty z bazárku za 10tisíc. Jsou to original Levante a jsou kouzelný :-) Pak přidám takovou horší fotku, víc jich nemám... Oproti Favoritkám jsou lehčí, a hlavně se v nich lépe chodí a pohybuje a fakt moc se mi líbí ten dekolt x-) jen budu muset koupit spodničku. Ta co jí měla ta nevěsta jsem zjistila je dost "provizorní"... asi jí v salonu dost natáhly...
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Tak tě vítám v klubu nevěst, kterým se příbuzní snaží otrávit svatbu... Jestli sestra znala vaše datum dřív, než si zařídila stáž, tak to fakt nechápu... To já když jsem oznamovala zasnoubení doma, tak brácha jedině prosil, aby to nebylo jeden konkrétní víkend, kdy se mu žení spolužák, ale hned dodal, že by samozřejmě dal přednost mě :-) No a něco veselejšího pro všechny: Dnes mi psala švagrová, že moje tříletá neteř, co ji chci za družičku, si už na internetu vybrala šaty, a švagrová jí je musí každý den ukazovat :-D Chápete to, ve třech letech?! :-D Dnes jsou ty děti fakt strašně napřed :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Gratuluju ke zkoušce a zároveň mě to mrzí s tím obřadem :-( Máte něco v záloze?
Odpovědět
@kristyn.g koukala jsem na ty šatičky. No nádhera! Moc ti sluší. A ten dekolt a celkově korzet je nádherný. Myslím, žes vybrala dobře :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?