Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
...si připadám, jako bych trpěla internetovou samomluvou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Celý šaty jsou vyšívaný... I když netvrdím, že se jim výšivka nepovedla, ale prostě místo stříbrné je to zlaté... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame ...aha :-| Takže od šití jsi definitivně upustila?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jo, upustila... Nemám nervy se s nima zase hádat. Ty jasně vidíš, že je to do zlata, ale madam v saloně ti pořád tvrdí, že je to stříbrná... No zachvíli jsem si připadala jako barvoslepá... ;-) Jo, ještě že je přítel právník... Tak snad ty peníze dostaneme zpět...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame No to se nedivím, že trvá na stříbrné, když vlastně přišla o kšeft :-D Tak aspoň že snoubenec je právník, ale je to nepříjemné :-( A kam se chystáš?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jo, taková malá nepříjemnost. :-D Ale ani nevím, kam půjdu... Nemám to tak prošlé, na interenetu... Přece jenom jsem už moc nekoukala... Takže asi klasika... Jenom musím zjistit, jestli mají i velké róby... Tak uvidíme... A co ty? Už máš vybráno, nebo se ještě někam chystáš?
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Já se ještě příští čtvrtek chystám do dvou salónů, tak doufám, že pak se definitivně rozhodnu.
Odpovědět
@makovaapanenka tak to jsem neviděla, ale dívala jsem se na příšernou tchýni :-D Docela jsem se u toho posmála, ale je to jak ze života :-D
Odpovědět
@makovaapanenka známí si právě taky nechávali dělat zlaté prstýnky (mají větší velikost než my) a platili jenom 3000Kč za práci na prstýnkách za 10.000kč. Takže to mě docela uklidňuje. Snad toho hodně nasbíráme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoooolky moje zlatý, já byla dneska v Nevěstě a fakt tedy musím maxidoporučit x-) Kdybch zítra nepořídila ( jedu k jedné nevěstě domu) tak mam vybrané!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Ahoj, my to taky máme komplikovanější. Moje babička s dědou, tety, strejdové a bratránci přijedou z východního Slovenska (teda doufám, taky nevíme, jestli to babička zvládne), Honzova rodina pojede z Moravy, my bydlíme kousek od Prahy a obřad bude ještě o něco dál. Taky jsme uvažovali, že to uděláme na Moravě - na půl cesty, ale stejně bychom museli zajišťovat ubytování a ještě na delší dobu. Takže nakonec Slováci přijedou o den dřív a přespí u nás (naštěstí máme docela velkej barák, tak se tady snad nějak poskládaj). A hostina bude s ubytováním, přespíme tam všichni a aspoň nebudeme muset řešit odvoz. Jediné, s čím by mohl být problém je to, že babičky nebudou chtít spát v cizím prostředí, ale holt to budou muset jednu noc vydržet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z A co je nakonec Váš favorit?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aneleh81 No mně přišlo, že tam mají všechny šaty na jedno brdo. Mě tam žádné šaty nějak extra nezaujaly. Ty levante mi docela pěkně padly, ale na fotce nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To mi zrovna včera říkal jeden kamarád, že se mám podívat na Příšernou tchýni. Tak jsem mu říkala, že asi ani nemusim, když to mám v reálnym životě. :-)
Odpovědět
@assol tak to já se dívala :-D Ono pak tu televizi vypneš a máš klid. Akorát škoda, že to tak nefunguje i v normálním životě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka V Bereniké se mi nejvíc líbily ty poslední, co z nich mám v albu dvě fotky. Byly to první šaty, ve kterých jsem si opravdu připadala jako nevěsta. ;-) I když je to úplně jiný styl, než jsem si původně představovala... Jinak s tím jménem jsem o tomhle taky uvažovala, ale tím bych rod prodloužila jenom o jednu generaci. A nechci, aby se naše děti jmenovaly každé jinak (jedno po mně a jedno po manželovi)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Nevěstu můžu taky doporučit, řekla bych, že ze všech salonů, kde jsem zatim byla, tam toho měli nejvíc. A ty tvoje favoritky ti opravdu moc sluší. Jdi do nich!
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jéé, to by byla nádhera! :-D Já pořád do přítele rejpu, ať už jí řekne, že se bereme, ale on pořád ještě nenašel odvahu. Vzhledem k tomu, že už to jinak ví fakt všichni, tak se to nejspíš brzo dozví od někoho jinýho. A bude to samozřejmě moje vina. ]-(
Odpovědět
@smisca tak ten paspuv sal mam fotku aj albume:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut jee tak to jsme z blízka...v Lanškrouně mám sestřenku...přivdanou teda :-) No ten statek co myslíš je nejspíš Verměřovice...tam se vdávala kamarádka a bylo to tam fajn...ale to je pro nás fakt moc komplikované...asi zkusíme nejdřív variantu s Jaroměřicema a uvidíme... ;-) @kristyn.g Teda ty vybrané šatečky (favoritky 1) ti sluší mooooc :-) budeš krásná nevěsta:-) určitě jdi do nich ;-) Já když to tak vidím tak vy budete mít už dávno šatečky vybrané a já ještě ani termín :-D no snad na mě pak něco ještě zbyde :-D
Odpovědět
@makovaapanenka Co myslis...:( Já taky doufám, fakt me to mrzí, épe receno to rposte nechápu no..:(
Odpovědět
@gabu13 tak to je fajn:) Asi mas pravdu, vermerovice:) jaromerice jsou taky krasny moc s emi zamek libi, byla jsem na vylete tam:)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Tak aspoň o tu jednu generaci, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já taky ne... :-| Doufám, že jednou taková nebudu :-D
Odpovědět
@assol ber to s klidem a nenech se rozhodit :-) Ona s tím už nic nenadělá, bude se s tím muset smířit. Ale připrav se, že ti bude strpčovat život. U nás si momentálně tchýně hraje na chudinku, které vlastně ubližuju já. No zajímavé taky. Naštěstí ji všichni znají, tak jí to nikdo nežere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 10. 9. 2011.. teda chceme.. ale moje sestra dělá problémy.. auž z toho fakt nemůžu :(
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No snažím se. :-) Ale proč nám to ty ženský dělaj, to nepochopím. @terulilinka Co provádí sestra?
Odpovědět
@assol mám podezření, že ta moje je schyzofrenička. Ona totiž dokáže změnit náladu a úplně všechno během jedné minuty. Možná bude fakt nemocná. Ona je totiž i tak trochu nešťastná. Pořád sedí na penězích a když je nemá, tak se může zbláznit. A proto, aby je měla, musí pořád něco objetovat. Není mi jí líto, ona sama za to vyměnila rodinný život, ale snažila se toto aplikovat i na nás. Nemáme peníze a mojeho to štve proto, že když ona vždycky zavolá, tak mu vykládá, jaký je neschopný, že nedokáže vydělat nic atd atd. Jenže my máme, co potřebujeme a jsme šťastní. Takže ho pak ještě tak dva dny po jejím telefonátu musím uklidňovat a přesvědčovat, že se máme fajn. Někdy bych ji nakopala. Ne někdy, ale vlastně vždycky.
Odpovědět
@bronousek Schizofrenie to asi nebude (ta se objevuje u lidí do 30 let), ale může to být jedna z řady psychóz. Mám to z vlastních zkušeností bohužel. Jedna blízká osoba si tím taky prošla. Ke mně se tedy snažila chovat slušně, ale jinak jsme zažívali těžké časy, kvůli stavům, které měla. Bylo nám ji nakonec přes všechen vztek líto, opravdu za to nemohla. Nejhorší je, že takového člověka nemůžeš donutit se léčit, jen když si ublíží nebo ublíží někomu v okolí nebo někomu vyhrožuje. Už to došlo do fáze, kdy byla opravdu naléhavá ambulantní léčba, tak se to prostě muselo zařídit. Ztrávila tam nějakou dobu než se nastavila léčba a teď bere léky a je v pořádku (z počátku byla trošku otupěná, ale teď už je v pořádku a pohodě). Nikdy bych nepřála nikomu tohle zažít, stupňovalo se to a v nejhorší fázi to bylo asi půl roku, než se to vyřešilo. Fakt hrůza. Není to sranda, ale jestli ti můžu radit, nikdy do tohohle příteli nekecej... Můžeš ho upozornit na to, že taková možnost tady je, ale nikdy to moc neřeš, jinak se ti může stát, že budeš ty ta, která dohnala maminku do léčebny. Tohle si musí rozhodnout hlavně on, jestli na to maminku upozorní, prtz těmhle lidem nemáš šanci vysvětlit, že jsou nemocní. Je to nebolí jako zlomená noha, naopak si myslí, že jsou blázni všichni okolo. Navíc v Česku se každý na člověka, který zajde k psychiatrovi dívá jako na blázna, proto tam dobrovolně jít ani nechce... Spíš jestli je přehnaně úzkostlivá tak ji možná upozornit na to, že má deprese (ikdyž to je něco jiného) a že kdyby šla k lékaři, tak to bude fajn. Někdy se stane, že tam chtějí jít proto, že pak víte, že je nemocná a budou se o ni všichni starat. Fakt nevím, co poradit :-/ Jen říkám, že je opravdu možnost, že za to tak úplně nemůže. Hodně štěstí
Odpovědět
@akfs Tvojí zkušenosti je mi líto. Akorát se trošku cítím uražená. Nikdy jsem příteli do ničeho ohledně jeho rodiny nekecala. Nezakazuju mu jakýkoliv styk s jeho šílenou matkou. Akorát já u toho prostě nebudu. Nejsem žádná fůrie a chápu, že je to jeho matka, ale moje není. Tudíž je mi ta osoba ukradená. Nemuselo to tak být, kdyby se chovala normálně, ale to ona nikdy neuměla. Když má někdo svoji hlavu, okamžitě se mu snaží vnutit to svoje a jakmile to člověk zavrhne, tak se stane terčem jejích pomluv a naschválů.Pochybuju, že bude fakt nějak psychycky nemocná. Ona se tak chová odjakživa, vždycky taková byla, je to spíš povahového rázu. A to by nespravilo ani tisíc psychiatrů nebo psychologů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?