Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jo jo, s fotografem se taky budeme muset setkat. Teda jenom já, páč jako jediná mám čas v týdnu i dopoledne... Taky jsme zjistili, že na ochutnávku jídel, co bychom chtěli, můžeme taky jenom ve všední den, takže zase to bude na mě, protože snoubenec si nebude chtít jenom kvůli tomu brát dovolenou. Takže holt se mnou zase pojede maminka. ;-) To jdete brzy pořešit prstýnky... ;-) My čekáme na svatební veletrh v Diplomatu (11.2.)... Tam snad vybereme a doufáme, že budou mít slevy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já momentálně řešim šaty. Včera jsem byla zase zkoušet a teď mám dilema. Mám pokračovat ve zkoušení, když už teď mám dvoje favoritky a nevím, pro které se rozhodnout? Jinak naši rodiče nám (zatím) do ničeho nemluví, akorát můj taťka má někdy takové řeči, jako že proč místo vyhazování peněz za svatbu nejedeme radši někam na dovču...
Odpovědět
@tekame snažím se věcí zbavovat tak nějak postupně, protože mám hrůzu z toho, že to všechno prostě s dítětem nestihnu. Takže jsem si odškrtla dort, teď snad budu moct i prstýnky a fotografa :-D a už se k tomu nehodlám vracet :-) Ale uvidíme jestli vybereme. Chci klasické s nějakým jednoduchým vzorem. Na šutříky moc nejsem a na snubáku se mi to tak nějak nelíbí :-) Je blbé si kvůli tomu brát dovolenou. Ať drahý pošetří na léto :-)
Odpovědět
@smisca šaty budu řešit tak nějak průběžně. Paní ze salonu říkala, že tak nejpozději v červnu objednat, takže mám ještě chvilku času. Jinak, toť otázka, jestli zkoušet či nikoliv. Je to asi spíš na tobě, ale já osobně bych ještě pozkoušela. To vybírání si užij :-) asi je to naposled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek to je fakt, ale zase je to časově náročnější. A dokud nemám šaty, tak nemůžu vybírat účes a botky a to já už bych moc ráda :-) A jak jsi psala ty, chci se postupně věcí na zařizování zbavovat a už se k nim nevracet. Jinak držim palce, ať seženete prstýnky podle vaší cenové představy. U vás asi budou levnější, ale v Praze i za obyčejné tenké chtějí i 10 tisíc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Taky bych ještě pozkoušela... Sice favoritky máš, ale co když někde čekají takové, které si už rozmýšlet nebudeš?! ;-) Já jdu na zkoušení hotových šatů ve čtvrtek a nemůžu se dočkat! :-D Jinak naši rodiče jsou jenom rádi, že se bereme. Jsou pro tradiční model... Nejdřív svatba a pak to ostatní... :-D @bronousek Jasně, že řešit to postupně je ten nejlepší nápad! A máte dort vyzkoušený, nebo do toho jdete na blint? My teď uvažujeme, že si necháme pár těch muffinů poslat na ochutnání... Tak vybíráme jaký... ;-)
Odpovědět
@tekame taky bysme řešili normální model, ale tak se to nějak stalo a nikdo nečekal, že po dvou týdnech od vysazení antikoncepce otěhotním ... jsme holt šikovní :-D Paní je skoro sousedka, ale nezkoušela jsem. Brala jsem jenom reference od ostatních. Věřím jí, je i strašně příjemná a hodně to se mnou řeší, takže má moji plnou důvěru :-) @smisca jo u nás budou určit ělevnější. Naštěstí. Jinak nevím nevím jak bysme to všechno dělali.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ale zase se vám to pěkně povedlo! :-D Vždyť někteří na to čekají, jako na smilování, několik let... :-| To já si tu antikoncepci ještě nějaký pátek nechám. :-D A už jste to řešili ten dort s ní, nebo to bylo zatím tak obecně?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Fakt? To je super, koukala jsem na tvoje album a i vkus máme asi podobný. :-) Tak jsem ráda, že nejsem jediná, kdo ještě nic moc nezařídila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No tak já jsem původně taky měla jet o víkendu k našim, ale pustili se do rekonstrukce, tak jsem prozatím ušetřena ;-) Fakt mě to moc mrzí, naprosto přesně vím, jak se cítíš... Koukám, že sis odstranila profilovou fotku...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Mně nabídla tchýně tykání a do svatby se nám vůbec neplete :-) To mě mrzí, že Ty s ní nevycházíš :-( Proč je vlastně taková? A kdo povede manžela k oltáři?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Já bych ještě něco zkusila ;-) Sama musím pořád myslet na ty úplně první, co jsem měla na sobě, ale stejně jsem se na příští čtvrtek objednala ještě do dvou salónů :-) Byla jsi už v té Inspiraci?
Odpovědět
Článek se načítá
@tekame já bych antikoncepci taky brala, ale poslední dva měsíce mi po ní bylo blbě a pořád jsem krvácela. Takže jsem přestala no a takhle to dopadlo :-D Prcek roste jako z vody :-) Dortík už máme vyřešený i cenově, taky kolik by měl zhruba vážit. Samozřejmě design. No a v létě se domluvíme na náplních a korpusu. Takže jsem si to poznačila do kalendáře, abych na to nezapomněla, protože jesm hlava děravá. Ale paní by se mi určitě ozvala, taky si to zapsala i s podrobnostmi. @makovaapanenka Jo tak s oltářem fakt nevím, možná moje sestra jako družička. Ale to je ještě v jednání, zatím čas na to o tom spekulovat :-) Když jsem začala s Tomem chodit, všichni mě před ní varovali. Nevěřila jsem tomu, ale postupem času jsem na to přišla taky. Přijde mi jako nemocná, jednu dobu se na tebe usmívá a pak jak se k ní otočíš, tak tě bodne do zad. Po celé vesnici mě pomlouvala, chtěla, aby se Tom vrátil ke své bývalé přítelkyni a když jsem za ní naivně šla a potřebovala se svěřit (mamka zrovna byla mimo čr), že jsem těhotná, obořila se na mě, jak si dovoluju být těhotná atd atd. Pak mě začala napadat různýma blbostma, jako že žalovat, že jsem nezavřela branku a psi utekli, nebo že jsem hento a tamto, no ani jedno nebylo pravda. Pak mě začala pomlouvat i před tchánem. Jsou rozvedení. Prostě humus celkově. A teď, když se malá narodila, se diví, že ji k ní vůbec nepouštím a nepůjčuju jí ji. Naštěstí se odstěhovala někde do prčic, takže mám relativní klid. Ale vždycky když přijede tak to stojí za to. Se sbalím a jsem u mamky do doby, než zase odfičí. Posledních pár dní se kvůli ní jenom pořád hádáme. Začala i přítele obracet proti mě. Asi si dala za cíl tu svatbu překazit. Nevím, jak dlouho na to budu mít nervy.
Odpovědět
@assol Jo? no tak to je bezvadne:) ja prave nechci takovou tu klasickou svatbu...takze obrad ve 4 je to nej reseni, nemame misto na obrad, vybirame z nekolika variant..a saty si nechavas sit jae? styl? @makovaapanenka dekuju moc za podporu! fotku sem si odstranila jelikoz sem mela uz dost tech rpipominek jak to vsem davam strasne najevo..ze se budem brat a prijdu si rposte tak nejak..jak blba, ktera z toho dela vic nez to je...tak e to prestava bavit..a navic nechci aby si nekde precet fora a pak jeste mel kecy..
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Je mi líto, že máš se skorotchýni takový peklo, já zažívám to samý, tak vím, jaký to je. Za celej život se ke mně nikdo nechoval tak hnusně, jako přítelova máma. Přesně jak píšeš, všude mě pomlouvá, před celou rodinou, pomlouvá i moje rodiče, mýho bráchu. Dva roky jsme s ní žili v jednom domě a bylo to peklo. Snažila jsem se s ní vycházet, ale všechno, co jsem udělala, bylo špatně. A nikdy mi to neřekla do očí. Dělala, že jsme největší kámošky, a pak vykládala příteli, jak jsem hrozná. Přítel mi to samozřejmě vždycky řekl, takže jsem byla naštvaná a nemohla jsem se na ní ani podívat, což pro ní byl další důvod mě pomlouvat, že se jí vyhýbám a nebavím se s ní. Přítel ještě neměl odvahu jí říct, že se bereme. Jsem zvědavá, jestli vůbec na svatbu přijde. A jestli jo, tak jí určitě celou zdrbne. Hlavně se drž!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Taky nechci klasickou svatbu a nesnáším vstávání, takže obřad ve čtyři je pro mě jasná volba. I když už jsem si vyslechla od rodiny pár připomínek, jak to, že nebude svíčková atd. Šaty si chci nechat šít, zatím mám přibližnou představu, líbí se mi tylové sukně a přemýšlím o kratších, buď do půli lýtek nebo po kolena. Já jsem drobnější a ve velkých róbách vypadám, že šaty nosí mě a ne naopak. Ale to je zatím jen nápad, chci obejít pár salonů, abych viděla, co mi sluší. A líbí se mi tvůj závoj, taky bych chtěla něco takového. Jakou představu máš ty?
Odpovědět
@assol taky se drž! A přesně, jak píšeš.Cokoliv člověk udělá, je prostě špatně. A na to, že svatbu zdrbne a pomluví, na to se připrav, protože to nastane na 100%. Já popravdě doufám, že tam nepůjde, ale je mi jasné, že nakonec dorazí a všem skazí den. Buď se opije a bude dělat scény, nebo si najde něco jiného. Taky se ke mě nikdo tak hnusně nikdy nechoval, a tak jsem omezila naši konverzaci na pouhé "dobrý den" a "sbohem". Je mi líto přítele, ale já prostě nemůžu. Nejsem ten typ abych se v jednom kuse jenom kvůli babizně přetvařovala a to co si myslím, tak vždycky řeknu. Nejsem na žádnou přestvářku.Nikdy jí neodpustím, nikdy. Tohle se ve mě zakořenilo tak hluboko, že to nikdy nepřejde. Uvidíš, kdyby se někdo dotkl byť jenom slovem tvého ještě i nenarozeného dítěte, taky bys nemohla už vůbec komunikovat s tím člověkem. Přišla o vnučku, ale ani to ji v její pomlouvačné dráze neodradilo. Nechápu, jak někdo může vůbec takový být.
Odpovědět
@assol Presne to vstávání taky, rpoto bude obrad tay ve 4 ( i kdyz s tim byl rpobem doma:) jidlo nechceme klasicke servirovane ale bufet, nejlepe pecene prase a salaty a tak, saty jsem chtela empirove, rozevlate ale po vyzkouseni v tom jsem mala a jakoby tehotna tak sem se inspirovala druhym nejobl. stylem a to jak mam v albu. Nejspis budou saty jako ma princezna Victoria, jak jsem je videla poprve tak sem vedela ze to jsou ony, jednoduche, bez ozdob. Nechci prave saty ze saonu, nemam to rada, uz jsem byla zkouset a fakt s emi zadne nelibily.. zavoj byl momentalni napad - ale strasne s emi libil :) potom mam domuvenou pani co vyrabi nadhernou bizu, ktera mi udela korunku ( takovou netuctovou, jako jsou vsechny ty korunky s kaminky) a nausnice a naramek :) dale premylsim o rukavickach,..ja je nosim prakticky porad, k satum a tak takze asi neudelam vyjimku :)
Odpovědět
@hatsepsut rukavičky neee :-( Já ti nevím, viděla jsem pár nevěst, co je měli a vypadaly jak robokopky :-( Ještě to dobře promysli...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek @hatsepsut Taky přemýšlím o rukavičkách, ale ne o těch s volnými prsty, ty jsou... Nejsou pěkné. ;-) Já bych radši prstové. Holt mi prstýnek navlékne na malíček, no... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak s těmi empírovými mám úplně stejnou zkušenost, byla jsem loni s kámoškou, když si vybírala šaty ona, a měli tam jedny empírové, na ramínku vypadaly nádherně, ale když je kámoška oblíkla, hned vypadala, že je těhotná, nebo má pár kilo navrch. Rukavičky bych nezavrhovala, sice je pravda, že ne každému sluší a ne ke všemu se hodí, ale dovedou vypadat hrozně elegantně. Taky dávám přednost co nejjednoduššímu stylu, nechci vypadat jako dortík. :-)
Odpovědět
@tekame tak prstové budou asi působit jemněji, ale nikdy jsem nepochopila, co nevěsty vede k tomu si navléknout ty "návleky". Ale asi je to o vkusu. Já na tom nějak moc nevidím teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jo, návleky, co jsem kde na jaké nevěstě viděla, tak prostě žádné neslušely... Ale to je jenom nápad... Nevím, jestli ho budu rozvíjet dál, nebo ne. ;-) Ale k velké róbě docela půjdou, tak je vyzkouším a uvidím... No, ale praktický to moc není, že. :-D
Odpovědět
@tekame na praktičnost se vykašli :-D když ti budou vadit, tak je sundáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek :-D Jo jo, zítra je k šatům vyzkouším a uvidíme... ;-)
Odpovědět
@tekame já už se nemůžu dočkat na to svoje zkoušení. Ten čas tak pomalu utíká :-D příští týden jdu a nějak nemůžu vydržet :-D
Odpovědět
@bronousek @tekame @assol Holky, náhodou rukavicky - nemluvim o navlecich to by se meo lo zakazat, takove przneni..vypadaji nadherne. Ja osbne je nosim porad - jeikoz nosim casto koubouky tak to vypada skvele, tak zensky proste jako prava dama :) jsou rukavicky a rukavicky..pokud mate ty dlouhe a nenosi te je nikdy, muze to vypadat komicky, ale ja nosim bud kratke nebo trctvrtecni a ty jsou nadherne..muzete mit rukavicky treba hackovane a ty vypadaji bozsky, vazne :) a nebo z jemne obracen kuze..ale rozhodne ne saten
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To mi povídej. Já jdu zítra na hotové šaty - už týden na jejich stránkách ve sledovači visí, že šaty jsou tu - a já můžu až ve čtrvtek! :-D Takže zítra odpoledne se dozvím, jestli byli číňani hodně šikovní, nebo jestli jim to hodím na hlavu... ]-( A kolik toho chceš všechno příští týden oběhat? Půjdeš do více salonů?
Odpovědět
@hatsepsut rukavičky ano, ale jak říkáš, návleky by měli zakázat. No já si sebe ani v rukavičkách nedokážu představit, ale jestli je máš tak ráda, tak si je určitě pořiď :-) @tekame tak snad budou v pohodě. já si je taky budu nechávat šít. Paní má se svým dodavatelem dlouholeté zkušenosti, tak snad budu pak taky spokojená. Zatím půjdu jenom do jednoho v nejbližším okolí. Až tak v půlce února půjdu dál, chci totiž počkat na mamku. Teď mají uzávěrku tak vůbec nestíhá.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, návleky ne, ale dlouhé rukavičky se mi strašně líbí... A just budou saténové. :-D Něco jiného jsou tvoje "alternativní" šaty, ale já si prostě potrpím na velké róby a k tomu ty saténové prostě patří. Já i na plesy nosím velké šaty a všichni vědí, že tohle je můj styl. Jsem prostě sukňová i šatová, takže žádný úlet to prostě nebude... ;-) @bronousek Takže ty budeš takový předvij.. Něco vybereš a pak jenom s mamkou oběháte ty, které máš jako favoritky, jo? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?