Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@makovaapanenka V Naive je hodně problém s barevností šatů. Jsou většinou trošku do žluta, ale najdeš tam i bílé. Nejsvětlejší barva je ivory. Co se týče tulipánů...kamarádova maminka má květinářství a je schopná sehnat cokoliv. Objednává si to sama a sama i vybírá, takže s tím nebude určitě problém. Já se teď rozhoduji mezi pivoňkami a tulipány. Pivoňky budou asi hodně drahé, prý v září i 90,-, ale dají se objednat hodně dopředu s tím, že dojdou až na svatbu a to by měli být levnější. Mám záložní plán, že si nechám udělat kytici jen z pivoňek ve fuchsiové barvě, pro maminky a družičky necháme udělat menší kytky z pivoněk a tulipánů ve stejné barvě. Na stoly budeme mít vše bílé, jen růžovou mašli na přehozy přes židle a skleněné hranaté vázičky s volně danými tulipány. Chtěla bych jenom pivoňky všude, ale budem se rozhodovat podle ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka My taky máme Boryho :-) Byla jsem se dneska poptat v Andělském studiu, tak pani říkala, že se to teďka rozjelo a mají nával, takže jsem objednaná "až" na pondělí v pět. Snad nebudu z práce moc vyřízená, abych si to mohla užít a měla sílu na zkoušení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak co se týče vizážistky: k žádné kosmetičce nechodím, ale už dlouho si říkám, že bych měla začít. Takže se asi porozhlédnu po nejbližším okolí, zajdu na zkoušku a uvidim. Když nebudu spokojená, nalíčím se sama. Aspoň budu mít důvod nakoupit si nová malovátka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verusa.s koukala jsem se na ně, bude to určitě moc super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Oni mají k výběru šatů katalogy, jeden na půjčované šaty a jedne na šaty k prodeji. Mě se nakonec nejvíce šatů líbilo z toho prodejního katalogu, ale kupovat se mi je nechtělo, tak jsem si řekla, že si je aspon zkusím a nakonec většinu těch šatů měli i k půjčení, takže je dobré omrknout oba katalogy :-) A pak stejně ještě nosí šaty, které nejsou ani v jednom katalogu, takže nakonec těch šatů mají na výběr mnohem víc ;-)
Odpovědět
Tak drahé nevěsty, dneska jsem udělala poslední osmou zkoušku z tohohle semestru a budu si konečně užívat taky trošku příprav na zítřejším veletrhu v Olympii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Ahoj, gratuluju ke zkoušce a přeju, ať si to na veletrhu užiješ. Já si zítra budu užívat zkoušení šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs taky gratuluju ke zkoušce :-)
Odpovědět
@akfs gratuluju!!! :-)
Odpovědět
@akfs Také veká gratuace! me ceká jedna zk za týden..:(
Odpovědět
@akfs Velká gratulace :-)
Odpovědět
Tak sem si dnes uvedomila, ze nic nemám hotové, o vsem jen mluvím a skutek utek...zacínám se báááát!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak mamince jsem ukázala dortík z muffinků a moc se líbil, takže myslím, že je rozhodnuto... :-) Takže už jenom se dohodnout, jaká bude náplň a jaký budou mít design. ;-) Včera mi psali, že šaty už jsou hotové, takže ve čtvrtek nebo v pátek vyrazím na zkoušku. (Hned po zkoušce ve škole :-N ) Mamka mi taky zarezervovala datum u vizážistky a u floristky, takže teď už jenom se s nima sejít a domluvit podrobnosti... Ale to až po zkouškách... ;-) A najednou to zařizování jde i beze mě. ;-)
Odpovědět
Děkuji všem! @hatsepsut Děkuji a hodně štěstí!! A s tím zařizováním se neboj, my taky o všem jen mluvíme, prtz vymyslet to, je nejtěžší, zavolat a zamluvit to už potom není tak hrozný, když víš co chceš :-) @tekame Jéé to se máš, že ti takhle maminka pomáhá :-) Jinak už se těším na fotečky šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsem vyrazila na šaty (viz album)! :-) Oběhly jsme celkem čtyři salóny - Bereniké, Andělské svatební studio, Naïve a Venesis. Nejspokojenější jsem byla v Bereniké, padly mi tam hned první šaty, co jsem si vyzkoušela. Majitelka byla navíc neuvěřitelně milá a profesionální, hned se nás ptala, jestli si dáme něco k pití. Dokázala odhadnout moji velikost, a když jsem jí sdělila svoji představu, vybrala přesně to, co jsem si přála. Byla velice taktní, příjemná, se vším poradila, uměla doporučit, přitom se nevtírala. Domácké prostředí, kde jsme se všechny tři (i maminka a nejlepší kamarádka) cítily jako v bavlnce :-) Stoprocentně doporučuju!!! Kdybychom tam šly nakonec, odešla bych s těmi prvními :-) Ale chtěla jsem se podívat ještě jinam, takže následovalo Andělské svatební studio - horor nad horor!!! ]-( Byla jsem objednaná jako první, ale v těsném závěsu dorazila ještě jedna objednaná a jedna neobjednaná slečna. Ani jedna jsme nepochopily systém, kdy jsme dostaly katalog a na lísteček jsme měly vypsat šaty, které se nám líbí. Chabě jsem namítla, že na fotkách se mi líbí všechno, že bych se raději rozhodla podle reality, ale prodavačka jen pokrčila rameny a přestala se nám věnovat. Po naprosto dokonalém a klidném prostředí v Bereniké to byl opravdu šok. Prodavačka se ani nesnažila poradit s velikostí, ještě že už jsem věděla, že se mám koukat po č. 36 (teda aspoň jsem si to myslela). Protože jsme však u stolu seděly tři nevěsty, musely jsme se o katalogy skoro přetahovat :-| Když jsem si konečně vybrala, byl docela výkon vnutit lísteček prodavačce, pořád měla na práci něco jiného. Konečně nás odvedla do zkušební kabiny (ta byla tedy krásná a prostorná, to jim musím nechat) a pomohla mi do prvních vybraných šatů, ze kterých jsem však málem vypadla. "Tak vy potřebujete velikost 34," konstatovala prodavačka. Málem jsme všechny dostaly infarkt, protože po takových šatech jsme se vůbec nedívaly ]-( Prodavačřka nás však uklidnila, že jsme v kabince s šaty ve velikosti 34, takže jsme si je nakonec stejně vybíraly ze stojanu, jak jsem chtěla původně, jen jsme si mohly ušetřit minimálně čtvrt hodiny :-| Snažila jsem se prodavačce sdělit svoji představu, což šlo ovšem velmi obtížně, protože pořád odbíhala k telefonu nebo ke dveřím. Nepochopila jsem, proč si ve svatební sezóně nenajmou ještě recepční, která by obsluhovala neobjednané zákaznice a zvedala telefony, aby se prodavačky mohly plně věnovat objednaným klientkám 8-( Prodavačka mi naslouchala tak "pozorně", že mě zavalila samými přezdobenými šlehačkovými šaty s obrovskými sukněmi, z nichž jedny vážily snad tunu a ještě večer mě z nich bolela záda :-S A ke všemu mě z šatů často musela vysvobozovat mamka, protože prodavačka byla pořád bůhvíkde ]-( Vzaly jsme nohy na ramena, ale paní se s námi ani nerozloučila, protože tam samozřejmě zase nebyla, musely jsme si samy odemknout, a kdybychom chtěly, klidně bychom mohly něco ukrást :-| Takže Andělské svatební studio rozhodně nedoporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prchaly jsme odtud, jako by nás někdo pronásledoval, vůbec jsme se z toho nemohly vzpamatovat, a kdyby to byl první salón, tak by mě asi pěkně otrávil a už bych neměla chuť jít někam jinam :-| Do Naïve jsme tak šly trochu s obavami, co nás čeká tam, ale NAŠTĚSTÍ jen příjemné prostředí, velmi milá slečna a náááááádherné šaty. Bohužel však pro holky s naprosto dokonalou postavou bez jediného gramu tuku, uvolněných svalů a celulitidy, což já bohužel nejsem ;-( Ještě teď mě bolí srdce, když si vzpomenu na jedny překrásné šatičky, do kterých ani nemělo smysl se soukat ;-( Pouť za šaty jsme ukončily v salónu Venesis, kde se ukázalo, že i frmol se dá zvládat elegantně. Dorazily jsme tam o půl čtvrté a dveře se tam netrhly, přesto se mi prodavačka plně věnovala a neobjednané zákazníky (půjčují tam i pánské a chlapecké obleky) obsluhovala, když jsem se fotila a hodnotila zkoušené šaty s doprovodem. Tam mi byl bohužel u všech šatů volný korzet, ale dají se upravit (viz album). Rozhodně bych si tam však vybrala závoj ke svým "srdcovým" z Bereniké, protože tam tak hezký neměli. Budu se muset zeptat, jestli je půjčují/prodávají zvlášť. Sečteno podtrženo - horkými kandidátkami pořád zůstávají ty úplně první z Bereniké, ale ještě se chci podívat do Studia Inspirace a do Adiny. Jsem zvědavá, jaké nakonec vybreu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Teda taková slohovka :-) Ale děkujeme za podrobný popis. Akorát jsi mě trošku vyděsila s tím Andělským studiem. My jsme se tam byli zeptat ve čtvrtek hned po 12 hod. a pani nám rovnou řekla, že mají plno a že se musíme objednat. Takže mě trošku překvapuje, že někoho vezmou i bez objednání. No nic. Do Naive jsem chtěla taky, ale jestli ty, která zkoušela velikost 34 jsi tam měla "problém", tak to snad ani zkoušet nebudu... Já jsem dneska taky byla zkoušet. Ale bohužel hned u druhých šatů došly baterky ve foťáku, takže mám jenom nekvalitní fotky z mobilu :-( Šatů jsem vyzkoušela asi 10, ale takové, které by mi padly bez úprav (délku nepočítám), byly jenom jedny. No ale aspoň pak bude jednodušší rozhodování, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca No tak snažila jsem se :-D Ale do Naïve se vůbec neboj. Já mám totiž takovou divnou postavu, kdy přes vršek můžu mít 34, ale přes zadek bych potřebovala 40 :-D V prvním salónu mi padly 36 jako ulité, v Andělském mi byla 34 velká, ale v Naïve jsem měla s 36 problém. Seděly mi přes prsa, ale bohužel mi dělaly nepěkné sklady na břiše a byly hodně nemilosrdné k mojí ne zcela dokonalé (eufemisticky řečeno :-D ) postavě :-) Ale slečna mě taktně uklidňovala, že španělská 36 je něco úplně jiného než česká ;-) Takže se tam pěkně objednej, šaty tam mají opravdu krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka A mají tam i velikosti 40+? Já normálně nosim 38 - 40, ale dneska mi nejlíp seděly šaty velikosti 42. No ale za zkoušku nic nedám, ještě když mám Naïve při cestě z práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca A kde jsi zkoušela? Já totiž taky normálně nosím velikost 38-40 :-) Jedny šaty, co jsem tam zkoušela, měla prý těhotná nevěsta, tak snad mají i větší velikosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ale já bych v nich nerada vypadala těhotně :-D Zkoušela jsem v Nevěstě a v Adině. Ale je pravda, že paní v obou půjčovnách říkaly, že hodně záleží na střihu. Ale ty ve všech šatičkách vypadáš štíhlounce, jako proutek ;-) A kdy se chystáš do Studia Inspirace? Kdyžtak poreferuj, taky jsem do ní na veletrhu ukořistila slevu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Ty byly právě na šněrovačku, takže se daly různě utahovat a povolovat. Jinak děkuju za poklonu, ale to je tím, že jsem sem dala jen ty, které mi sedly ;-) Po fotkách z Naïve bys změnila názor :-D Do Inspirace se chystám zhruba za dva týdny. Kamarádku to moc bavilo a chtěla by jít se mnou, ale dřív nebude mít čas. Kdybys tam zabrousila dřív, dej vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jj, šněrovačka je v tomhle lepší. Ale pořád se mi nechce věřit, že bys měla fotky z Naïve tak moc špatné. Samozřejmě to sama víš nejlíp, takže tě nebudu přesvědčovat o opaku :-D
Odpovědět
NO, ta po víkendu mám dokonale zakženou náladu na svatbu, moje drahá rodina pořád nechápe že nejsem dojná kráva a že nebudu někomu platit ožíračku..takže toho začínám mít fakt dost...
Odpovědět
@hatsepsut brácha si u nás zase představuje, že pozve celý svůj fotbalový manšaft. No hned jsem mu to zatrhla, protože ti chlapi jsou schopní vychlastat celý bar do hodiny :-/
Odpovědět
@bronousek ja ot nechapu, rpoc se nekdo nekomu krucinal mota do svatby, rpoc nejsou radi ze s nimi ti snoubenci vubec chteji byt! ja se dozvedela ze jsem blbi a nenormani, hodinu se to resilo!
Odpovědět
@hatsepsut a to ti řekl kdo, že jste blbí a nenormální? Chtěli pozvat někoho, koho ty nechceš nebo ti to připadá zbytečné? U nás to naštěstí tak není, když řeknu ne, tak to všichni pochopí a nikdo se k tomu už nevrací ...
Odpovědět
To sem slysea, ze se to rpobiralo na rodinne oslave, de jsme my nebyi..a bohuze je to ta nejuzsi rodinna cast, takze me to mrzi o to vic... a navic do oci ti to nikdo nerekne:(
Odpovědět
@bronousek To sem slysea, ze se to rpobiralo na rodinne oslave, de jsme my nebyi..a bohuze je to ta nejuzsi rodinna cast, takze me to mrzi o to vic... a navic do oci ti to nikdo nerekne:( to nebylo o poctu lidi ale o nasi predstave - nebudu patit tvrdy akoho, rposte ho tam nehceme, jen vino a pivo.. a to vadi rposte strasne..
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @bronousek koukam holky že nidko to nemá jednoduchý, naši si taky stěžujou že ožíračku platit nebudem... @makovaapanenka moc pěkný šaty :-)
Odpovědět
@kristyn.g Ae tak mi rekni, rpoc to vlastne nekomu vubec vadi, vzdyt at si kazdy dea svoje oslavy jak chce, paneboze. Me to tak vytaci, upne mi vzali chut neco oragnizovat, vubec s euz na svatbu netesim! ani trochu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?