Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak gratuluju, já jsem si říkala, že už ho musíte určitě dávno mít doma :-) to je dobře! já budu mít taky obříka, už teď má přes 2 kila a to mám ještě dva měsíce, tak se trochu děsím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Gratuluju!!! Přeju vám oběma hodně zdraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak opožděně moc gratuluji, Vojtíšek je krásnej!! Tak koukám,docela dlouhou dobu jsem se tady neukázala,jsem ostuda :( @evka2011 Jak to vypadá s tebou,už se budeš chystat na porod vid? Moc ti držím palečky. Co vlastně očekáváte a jaké bude nakonec jméno ? My už se o mimču taky bavíme,teď nás doma čeká menší rekonstrukce a na jaře na to hupsneme,tak jsem zvědavá kdy se to povede!!! Jinak už se těším na vánoce....ale s dárkama je to slabota,co vy holky,už něco máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Pro manžela už mám skoro všechno, vzala jsem to jedním vrzem na začátku září, když jsem mu sháněla dárky k narozeninám a svátku, pak mám dárek ještě pro jednu kamarádku, jinak mě však u většiny ostatních ani NENAPADÁ, co bych mohla koupit... A do toho bude mít manžel ještě dvě promoce, jsem zvědavá, co nakonec vymyslím... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 chystám, chystám, vlastně už mám skoro všechno nachystané, termín mám 16. listopadu, ale čekám to o něco dřív, tak uvidíme. Je to kluk, bude se jmenovat Vašík, a je to pěknej macek, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu :-) tak držím palce, abyste dlouho nečekali. já myslela, že to bude trvat minimálně půl roku, a ono se to povedlo vlastně skoro na poprvé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Vážně tak rychle ? No to koukám...my po pravdě začneme až tak v dubnu,ještě doberu prášky a pak to zkusíme. Tak ti přeju ať máš hladký průběh a veselé miminko :) @makovaapanenka Já mám taky jen pro manžela,tam vím vždycky co koupit...ale spíš pro zbytek rodiny,to bude oříšek.
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Tak to už máš opravdu za pár :-) Přeju ti hladký průběh, a ať jste oba zdraví :-) @kikika87 Už to dávám tak nějak dohromady, neteře si napsaly Ježíškovi, tak jsem to hned objednala, zítra by mi to mělo přijít a taky už mám dárek pro bráchu s manželkou, vymyslela jsem i dárek pro manžela k jedné promoci, tak snad to dám nakonec nějak dohromady :-) Akorát pořád nevím co pro naše a tchána s tchýní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Ahoj Evi,tak co,už je Vašík na světě ?:) @makovaapanenka Já sem si dneska taky napsala ježíškovi a pověsila to za okno,ježíšek je prý letos bezradný, tak sem mu musela trochu pomoct :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 ahoj holky, Vašík už byl na světě, když @makovaapanenka psala, že to mám za pár :-) narodil se o 14 dní dřív, 3. listopadu, drobet mě zaskočil, ale naštěstí jsem už skoro všechno měla. porod byl dost náročný, trval 20 hodin a konec byl fakt výživný pro oba dva, ale zvládli jsme to a jsme oba v pořádku. takže pochopitelně nestíhám, Ježíška letos vůbec neřeším, prostě mají všichni smůlu, pokud by chtěli něco jiného než pokaděnou plínu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Evi gratuluju moc :-) a přeju ať jste hlavně oba dva spokojení, zdraví a doma máte samou radost a štěstíčko :-) pěkně si to maminkování užívej :-) a co nějaká fotečka Vašíka...nebyla by? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím si teda užívám, až z toho padám na hubu... občas i doslova, jak jsem unavená. ale co se dá dělat, musíme to zvládnout. malej pořád zápasí s prdíkama, je to děs, však to znáš, o víkendu jsem na něj byla sama, v neděli jsem skoro nespala a pěkně jsem to obrečela, ty hormony jsou fakt hrozný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Gratuluju!!! To jsem ráda, že jste to nakonec zvládli ve zdraví :-) Vašík je nádherný!!! Co manžel, účastnil se porodu a jaký je táta? Přeju hodně sil, snad se to brzo zklidní a najdete si režim, který vám všem vyhovuje :-) @kikika87 To já si píšu Ježíškovi každý rok a Ježíšek si to nemůže vynachválit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka tak zatím se to nijak neuklidnilo, prdíky nás trápí pořád, teď má prcek ve zvyku spát odpoledne a v noci řádit, takže jsem totálně hotová, dneska usnul až ve dvě a od půl pátý byl zase řev :-( manžel u porodu nebyl, to by nedal :-D a já byla nakonec ráda, měla jsem co dělat sama se sebou koukám na ty fotky, Vašík už je teď úplně jinej, docela přibral a trochu se mění
Odpovědět
Profilova fotka
všem krásný nový rok, ať se vám daří! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Teda tak gratuluju,nějak sem sem zapomněla zajít :)) Je krásnej....koukám si s ním užíváš,je to nezbeda :)) Já bych chtěla neřvoucí mimčo,ráda se dobře vyspím :)) A seš fakt statečná,že si ten porod zvládla a nepíšeš,že to byl nejhorší zážitek v životě. Já bych ráda foto i s maminkou :D @makovaapanenka Tak co ježíšek,byla si hodná :)) ? Jinak všem přeji do Nového roku hodně štěstíčka a zdravíčka !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Jojo, byla, až se sama nestačím divit :-) A tobě Ježíšek přinesl, co sis přála? :-) Jinak taky všem přeju hodně štěstí do nového roku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@kristyn.g @makovaapanenka @kikika87 @gabu13 holky, jak se pořád máte? napište jak se vám daří, aspoň ať vím, že žijete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Ahoj Evi,dobře se mám :) Pořád čekám až bude léto,ta zima teda byla dlouhá! A co ty a miminko,jak to jde? Mohla by si hodit fotečku,nebo máš nějaké na profilu ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 máme se dobře, malej je drak ;-) fotky mám na modrém koníkovi, kdyžtak sem hodím něco zítra, teď jsme se vrátili zvenku a musíme koupat a chrnět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 ahojky :-) žijem žijem i občas chodim na beremko :-) docela dobrý mam novou práci od ledne, tak jsem spokojená :-) a co miminko? Co manžel, jakej je tatínek? :-) holky já bych plánovala znovu svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Jo tak to já se mrknu na koníka,taky tam chodím,mám tam skupinu letošních snažilek :) Sice jsme ještě nezačali,ale letos určitě :-) Tak hlavně,že se ti na mateřské líbí a jste zdravý!! Plánujete nějakou první dovču s prckem? @kristyn.g A jakou práci,pochlub se :) ? A mimčo bude :) ? Svatbou už fakt nežiju,život jde dál.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ale jo, jako tatínek je celkem dobrý, i když spíš jako dědeček, to znamená, že přijde unavený z práce a potřebuje si odpočinout a ne skákat kolem prcka, takže je z toho celkem unavený, ale jde to, občas je Venoušek i hodný ;-) svatba už je za námi, teď plánuj miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 tak to budu moc držet palce, ať se zadaří, jak chcete! já jsem si taky plánovala, jak na podzim vysadím prášky, pak se nějakou dobu posnažíme a tak za půl roku se možná zadaří - a lup ho, bylo to hned na poprvé, kdy jsme se trefili do plodných dní :-N mít děcko na zimu teda není nic moc, tak si to dobře načasujte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 jojo to jo no, ale to budu plánovat ještě za hodně dlouho, nejdřív to bydlení :-) @kikika87 jo to ja taky nežiju svatbou :-D jen občas vzpomínám :-) Pracuji v KB a je to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Vážně? Tak super...já bych na to neměla,v těch bankách maj přehnané nároky,musíš být nastrojená,furt si vymejšlí nové a nové požadavky a hlavně ta práce s lidma? No nic pro mě.... :-D tak at tě to baví a jsi spokojená ;-) @evka2011 Sama jsem zvědavá jak se to povede :) prášky budu mít vysazené tři měsíce,ale ještě si to hlídáme....začneme v létě,to bych pak mohla rodit až ke konci zimy,to by šlo :-) jo jo,to se vám povedlo,jste extra plodný ;-) to nám určo tak rychle nepůjde....Ale zase ted už máš mrňouse většího a to léto si užijete ne ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 asi jo, i když akorát když začne konečně běhat, tak bude zase zima, tak to je na houby :-| uvidíš, třeba to bude taky šupšup, ani si nestihneš všimnout a už budeš mít bříško :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Po pravdě sem na konci ledna vysadila a že to zkusíme hned a nevyšlo to. Tak jsme se domluvili,že to necháme aspon 3 měsíce ležet,odplaví se všechny hormony a pak to teprve zkusíme.....No já nesnáším zimu,jak byla ted dlouhá,fuj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 ja nepracuju na pobočce ale na centrále v kanceláři :-) a proto nemusim chodit přehnaně naškrobená, minisukně u mě nehrozí a tílko bych si do klimošky nevzala, takže v pohodě :-) komunikuji jen s poradci na pobočkách, s klienty vůbec :-) Jojo zima byla strašná, a neboj, určitě se vám mimčo povede :-) bývalé kolegini se povedlo za 3měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to je dobrý...to máš podobný jako já,taky jsem vlastně na centrále a komunikuji jen s lidma z poboček ;-) A taky sem nemusím chodit nijak nastrojená,prostě pohoděnka ;-) Jo určo se povede,děkuju. Jsme se teď i pustili do diety a zdravého jídla,at jsme fit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Poslušně hlásím, že taky žiju :-) Ale nového u nás není nic. Teď jsem byla totálně zavalená prací, to už jsem dlouho nezažila, ale nestěžuju si, první dva měsíce totiž byly zase pravý opak. Nojo, to je prostě ta práce na volné noze, ale neměnila bych. Jsem ráda, že se vám všem dobře daří a jste zdraví :-) Na koníka nechodím, jestli hodíš občas nějakou fotku sem, budu ráda :-) @kristyn.g Gratuluju k nové práci! :-) Zrovna nedávno jsem na tebe myslela, jestli už sis nějakou našla a jak se ti daří :-) Taky bych zase ráda plánovala svatbu, proto pořád chodím sem, abych nasála tu atmosféru :-) V našem okolí připadá nejvíc v úvahu manželova sestra, ale nejdřív za pár let, pokud se do té doby nerozejde se svým současným přítelem nebo se nespokojí s dítětem bez svatby ;-) @kikika87 Tak přeju, ať se vám to brzo podaří :-) Zdravý životní styl je každopádně dobrý nápad tak jako tak :-) Gynekolog mi navíc doporučil kyselinu listovou (Acidum folicum na předpis, volně prodejné přípravky prý nejsou tak účinné) a Femibion 800. Ten obsahuje i dostatečné množství jódu, pokud se ti nedaří přijímat ho v potravě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?