Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 @kristyn.g nojo, co se dá dělat, už bych se s tím prostě měla smířit a pořád něco nečekat. ale znáte to o té naději... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 hmm já taky furt čekám a čekám, a ono furt nic :-D Nejdřív mi můj drahý přestal nosit na schůzky kytky, pak mi nosil co utrhl někde za plotem, a ted už mi nepřinese ani žádnou:-D občas se mi stane, že když v obchodě dlouho čumím do květinářství, tak ho to trkne, a zeptá se "chceš kytičku?" :-) ale copak je tohle nějaký obdarování, když se takhle zeptá? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g přesně, ten můj si na to taky vzpomene jen když jdeme kolem květinářství nebo jde okolo někdo s kyticí. a na takovýhle dotaz mám taky chuť kopnout ho do holeně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 :-D kopnout ho do holeně, to mě ještě nenapadlo :-) já si vždycky naštvu, proč prostě nejde a nekoupí mi tu kytku, proč se musí ptát jestli chci :-D A taky mu vysvětluju, že jednou za čas, jeden karafiát za 18kč by snad ho nevytrhl...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já už jsem vysvětlování celkem vzdala, sice se někdy pokusím do něj zarýpat, ale je to jak do dubu... mně by stačila i pampeliška z pangejtu nebo kus trávy, co přivře do dveří auta, ale to je marný, chlapi tohle prostě vypouštějí, nějaké nepotřebné zbytečnosti jsou pod jejich rozlišovací úroveň
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 máš naprostou pravdu... Holky jak jsme se včera bavili, tak jsem to říkala večer na nákupech manžílkovi a on říká "vždyť je příležitost skoro každý den" a když jsem mu řekla, že je MDŽ zrovna, tak se smál a začal se omlouvat, že to nevěděl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mimochodem, kytky jsem si začala kupovat sama. V práci se mi chlapi smějou, ale ať si :-D Můžu si takhle vybrat a taky z ní mám radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Nic si z toho nedělej, on to určitě myslel dobře. Vzpomeň si na mě a odpadní trubku pod stromečkem ;-) Když jsem to četla, vzpomněla jsem si taky na pár takových "dárků", které mi manžel přinesl celý rozzářený s upřímným přesvědčením, že mi určitě udělá radost :-) Je sice romantik (k MDŽ jsem dostala kytku, i když jsme to nikdy neslavili), ale praktického ducha občas nezapře :-) @kristyn.g Tuhle jsem kupovala v květinářství kaktus pro kolegu a přede mnou stála paní, která si takhle dělá radost pravidelně, koupila si opravdu velkou kytku a k ní různé přízdoby, že si to doma naaranžuje, tak proč ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak jsem normální :-D dobrý jinak podržte se, dneska mi přinesl kytku :-D asi jak jsem si stěžovala, nebo co... no já mu včera koupila velký tikťaky a dala jsem mu na ně mašličku se srdíčkem :-) tak třeba proto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, víte, co je nového? Jsem TĚHOTNÁ!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Já vííím! Už nemám moc času, tak jenom sem tam nakouknu do nějaké diskuze a náhodou jsem to někde zahlídla ;-) Tak to MOC MOC blahopřeju!!! A přeju hlavně zdraví :-) Když už jsem v tom ,tak opožděně to samé i @gabu13
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 JÉÉÉ GRATULUJŮŮŮŮ :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kristyn.g ,@evka2011 jejdanečky já tu tedka dostala záchvat smíchu. Jo chlapci jsou všechni stejní tak i ženský :-) . evka - jenom do holeně :) ale tedky máš už jiné starosti a jsi šťastná jak blecha :) a dal Ti ten nej dárek :-)))))))) tak hlavně ať je to zdravé, to je nejduležitější.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Neboj, já si taky kytky kupuju sama. Ten můj praktik, když už mi nějakou dá, tak většinou v květináčku. Prý aby dýl vydržela. No ale bohužel zatim se nepodařilo, aby přežila :-D @evka2011 Přidávám se ke gratulacím. Moc ti to přeju, stejně jako to, abys v klidu a úspěšně dokončila doktorát! @makovaapanenka odpadní trubka mě teda pobavila:-D Já mám dneska náladu pod psa. Objednala jsem si slevový voucher do kadeřnictví, 14 dní se těšila, jak budu vypadat s příchodem jara upraveně (a ne věčně rozcuchaná od čepice). Jenže mě stříhala nějaká mladá slečna, která se asi zrovna vyučila, a vzadu mi to ostříhala tak příšerně, že vypadám jak oškubaná slepice :-( Jó holt jsem chtěla ušetřit, ale pro příště mě to dokonale odradilo...
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc všem za gratulaci! @hudrinka tak s tímhle dárkem neměl manžel moc práce, ani pro něj nemusel do města, tak to zvládnul snadno :-) ale počkej, až mu ten dáreček dám já, to se bude divit! :-D @smisca tak to mě mrzí, vím, jak je to důležité, já se nechala stříhat v listopadu asi po deseti letech a doteď se na tu změnu nemůžu vynadívat, i když to až tak velká změna není. ale ten pocit... člověk holt musí vyzkoušet a naučit se, že na něčem je lepší nešetřit - ale to je skoro na všem, že. a kde na to brát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) A kdy máš termín? A manžel to ještě neví? Tak vidíš, pořád sis dělala hlavu a najednou je to tady :-) @smisca Po tom, jak jsem dlouho hledala svoji kadeřnici, bych se riskovat neodvážila. Manžel si však jednou koupil tři kupóny a nakonec mu museli vrátit peníze, protože kadeřnictví vůbec nekomunikovalo :-| Já jsem takhle udělala strašnou zkušenost s pedikúrou a manikúrou, rozdíl mezi drahým a levným salónem opravdu není jen v ceně. Raději si připlatím za skutečně kvalitní péči nebo zůstanu doma a ošetřím se sama, protože to, co předvádějí v těch levných salónech, zvládnu taky. Nejhorší na tom však je, že původní cena, ze které to bylo zlevněno, zase tak nízká nebyla, takže při představě, že bych za to zaplatila jejich standardní sazbu, se mi dělá špatně :-S Ale mám dobrou zkušenost s masážemi a restauracemi přes slevové servery. Naši jedou příští týden na pobyt do Karlových Varů, co jsem jim dala k Vánocům, a mamce jsme k pětapadesátinám koupili s bráchou týdenní pobyt pro dva na Lipně, tak uvidíme, jak budou spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka manžel to věděl hned, já nic neutajím :-) ale k dokrotovi jdu až 29., dřív mě vidět nechce, tak to zatím tajíme před zbytkem světa, a to je pro mě teda docela těžké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Tajíte to před zbytkem světa, ale řekneš to ve veřejně přístupném internetovém fóru...? Teda tobě bych vedení tajné služby asi nesvěřila ;-) Takže je to vlastně úplně čerstvé, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 @makovaapanenka No přesně. Když člověk musí do práce vypadat upraveně (což znamená pravidelně navštěvovat aspoň kadeřníka a obměňovat šatník), tak rád ušetří. Přece jen dát 700 Kč za stříhání mi přijde dost, ale bohužel v Praze pro polodlouhé vlasy je to běžná cena :-( A to bůhví jak se ta cena od loňska ještě zvedla... A jinak mám ještě jednu horší zkušenost s jednou restaurací, kde jsme taky objednali slevový voucher. Ale zase jsme takhle byli na dovolené v hotelu, kde služby byly vynikající. Holt vždycky je to o té firmě. Myslela jsem, že hlavní účel slevových serverů je nalákat zákazníky na dobré služby firem, které nejsou tak profláknuté a udržet si ty zákazníky tak, aby tam chodili i po skončení akce... No ještě mám objednané kupony na lymfodrenáž, tak snad to dopadne dobře... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Tak je to radostná zpráva, takže chápu, že člověk se s ní chce podělit se všemi, které zná a ví, že z toho taky budou mít radost. A to my tady na beremku máme! Držim palce, ať se všechno vyvíjí tak, jak má!
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka já bych ji ani vést nechtěla :-) vám to můžu říct, protože se osobně neznáme, takže nehrozí, že by to někdo řekl mým rodičům nebo přátelům. a někomu jsem to prostě říct musela :-D ale abych si napravila reputaci, cizí tajemství udržet umím. Jen jsem se chtěla podělit o radost - jak se to říká? Sdělená radost - dvojitá radost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca to je přesně ten důvod. Díky moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Já mám taky polodlouhé vlasy, a když jsem byla u kadeřnice minulý měsíc, tak jsem se zhrozila, protože mi připadalo, že dát za umytí, zastřižení konečků a ofiny a vyfoukání 480 Kč je už strašně moc, ale jak vidím, tak asi není... Když jsem se o tom bavila s mamkou, taky se jí protočily panenky, ale přece jen se mi riskovat v levných sídlištních kadeřnictvích nechce, protože za zničený účes to nestojí... :-| @evka2011 Ale vždyť já ti nic nevyčítám :-) Jen mě to prostě překvapilo, ale asi proto, že to beru podle sebe. Jsem totiž pověrčivá, takže bych se bála, že když to prozradím před ukončením třetího měsíce KOMUKOLIV (teda samozřejmě kromě manžela :-D ), tak to zakřiknu... Ale to nutkání sdílet radost samozřejmě chápu, a když jsem si to přečetla, radovala jsem se s tebou :-) A jak na to vlastně reagoval manžel? Měl nějakou praktickou poznámku typu: "A víš už teda, kam dáš ten kočár?" nebo to s ním aspoň trochu pohnulo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak manžel se k tomu vlastně ani nijak nevyjádřil, možná to pořád ještě zpracovává :-) tak doufám, že s nějakým praktickým řešením přijde on a nechávám to na něm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Supéééééér zpráva :-D :-D :-D hurá hurá huár x-) moc gratuluju a přeju krásný těhulkování...určitě bude všechno vpořádku a těším se na další zprávy až půjdeš k doktoru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 díky moc :-) k doktorovi jdu až příští čtvrtek, tak uvidíme, co uvidíme, jestli teda něco uvidíme, ale prý už snad na ultrazvuku jo ;-) jen je mi už docela blbě, takže to v práci dlouho neutajím, včera jsem se musela omluvit z porady, načež se prý strhla debata, jestli jsem nebo nejsem :-) ukrutná drbárna tady, fakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 no to víš u čerstvě vdané a mladé paní se očekává že hned otěhotní...to jsou ty předsudky :-D a kor když ti začne být zle, tak jsi hned jasná...ale tak pokud bude všechno vpořádku, tak není důvod to zatloukat, aspoň se k tobě budou všichni chovat hezčejc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak snad to v pořádku bude. a aspoň se uleju z velkého stěhování v práci, barák je do rekonstrukce a všichni už tady šílí s krabicema, jen já si tu hrabu na svým písečku do školy :-) ale podezírali mě už celý minulý rok, a to jsem o vdávání ani sama ještě netušila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Počkej, takže ty jsi to manželovi řekla a on VŮBEC NIC?! :-. Jinak se asi přesuneš na Koníka, co? :-( To by byla škoda, protože tě mám jako referenční vzorek :-) Jestli totiž někdy otěhotním, tak mám k tobě věkově nejblíž, všechny kamarádky, co chtěly, už mají první těhotenství za sebou, tak jsem si říkala, že bych tě pozorovala, jak se to v tomto věku snáší ;-) Jinak manžel mi dnes poprvé řekl, že se těší, až budeme mít děti, ale je přepracovaný a bojuje s chřipkou, tak to nesmím brát moc vážně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak ne že by vůbec nic, projevil i něco, čemu by se dalo při troše dobré vůle říkat radost :-D spíš je z toho asi stejně vyplašený jako já, něco jiného je plánovat to než když se to opravdu stane. Takže takové opatrné nadšení nejspíš :-) já tu zůstanu, na koníka sice občas kouknu, ale spíš pro radu, diskuse mě tam zatím nezaujaly. Nevím, jestli vůbec budeš chtít vědět, jak to probíhá :-) ale klidně budu referovat: zatím, na konci prvního měsíce je mi už docela blbě, i když nezvracím, ale nemám k tomu často daleko. K doktorovi jdu až příští čtvrtek, takže zatím vlastně nic moc nevím. Zítra musím jet ráno do Prahy, tak ti pak budu vyprávět, jak a jestli vůbec jsem přežila cestu, koupila jsem si nějaké hoemopatikum proti nevolnosti i kinetóze, dneska to na sobě otestuju a zítra uvidíme. Jinak počítej s tím, že budeš ukrutně utahaná :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?