Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak trávíte víkend? Já jsem byla včera u kolegy na kolaudaci. Nechtěla jsem se zdržet dlouho, protože jsem tam kromě něj nikoho neznala, ale nakonec jsem přišla až o půl třetí ráno :-D Vstávala jsem natřikrát - nejdřív ve čtvrt na osm, kdy jsem pozhasínala, svlíkla jsem se a neúspěšně jsem se pokusila vyndat si čočky 8-) Pak ve čtvrt na jedenáct - to jsem uklidila oblečení, konečně si vyndala čočky a odlíčila se :-) Pak jsem si lehla v kuchyni na gauč, pustila jsem si rádio, přikryla jsem se dekou a takhle jsem odpočívala až do čtvrt na jednu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ahojky...no tak to si to slušně rozjela ;-) ....i když u mě to zítra asi nebude vypadat jinak,večer jdeme na ples :DD tak hlavně ať mi ráno není blbě :DD ale já teda doufám,že se mi podaří sfouknout všechny ty formality hned při příchodu a ráno se probudím jen jednou a to nejdřív v deset :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Říkala jsem si, jak je úžasné, že ještě nemáme děti, to bych si to nemohla dovolit, nebo bych příšerně trpěla :-D Tak si ten ples pěkně užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Takže hlásím návrat po třetí ráno a vstala jsem v 11h :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Gratuluju, to vypadá na skvěle strávený sobotní večer a vzhledem k hodině vstávání i neděli :-) Já jsem teda dnes taky vstávala v jedenáct, ale jen proto, že jsem do čtvrt na dvě koukala na televizi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem konečně koupila dárek manželovi k našemu čtvrtečnímu výročí seznámení, fakt mi spadl velký kámen ze srdce! :-)
Odpovědět
Tak začínám zase úspěšně vyšilovat :-D Dneska jsem skoupila po celém městě snad všechny druhy krajek, abych vyzkoušela na jmenovky, pak jsem si umínila, že bude něco špatného na mých šatech, tak jsem to šla do salónu zkontrolovat :-D a u kafe jsem měly s mamkou velkou debatu o tom, kam patří ubrousek, jmenovka a vidlička na předkrm. Teď mi v hlavě koluje jen to, jak udělám svatební tabuli, aby to nebylo přeplácané a kam dám svatební kytky a kam dám dort a kam dám všechno...Nejraději bych si udělala "svatbu na zkoušku" :-D Doufám, že se dočkám trochu klidu, nebo z toho fakt zešílím do toho září!
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska my už to máme za sebou :-D tak tě plně chápu( a částečně závidím) :-) @makovaapanenka tak to gratuluju :-) od svatby mi manža říká, že ted už budem slavit jen výročí svatby :-) A to jen to celé výročí, takže žádné půl roku se taky konat nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No já jsem taky chtěla slavit jen výročí svatby, ale manžel trval i na výročí seznámení, tak jsme zrušili valentýna, aby toho nebylo moc :-) Výročí svatby jsme slavili jen první měsíc a pak až v září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my se zatím snažíme každý měsíc zajít někam na večeři. Sice se to nedaří vždycky na výročí, ale vždycky si u toho vzpomeneme na svatbu. Holky, nechybí Vám to plánování? Mně docela jo, tak si to kompenzuju zútulňováním našeho bydlení. Takže teď hodiny trávím na Modré střeše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca mě to teda docela chybí, když si občas přečtu něčí plány (nebo sem někdo takhle zabloudí jako v pondělí ;-) ) a klidně bych si to celé zopakovala, i s tím zařizováním :-) @kristyn.g @makovaapanenka my budeme taky slavit výročí jen za rok, pokud si teda manžel vzpomene ;-) teď to byl rok, co požádal naše o moji ruku a na to teda totálně zapomněl (mně nežádal, asi měl pocit, že samozřejmě budu souhlasit - a nepřepočítal se ;-) ale stejně mu to neodpustím! :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Mně to taky chybí. Zrovna včera jsem si procházela svoje album z příprav a nechápu, jak jsem mohla nashromáždit 95 fotek! =-) A rozhodně bych si zopakovala naši svatbu, byla tak kráááááááááásnááááááááá! x-) @evka2011 Tak to je dobré, to musel být snad ještě větší moment překvapení, než kdyby tě požádal tradičně, ne? ;-) Kdy manžel požádal naše o moji ruku, nevím, musela bych to dopočítat, ale myslím, že to bylo asi tři dny poté, co požádal mě. Jak pokračuješ s doktorátem?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky my budeme taky slavit výročí jen jednou ročně a ještě bych chtěla slavit datum seznámení,přece těch skoro 6 let jen tak nesmažeme :)) Michalovi se to teda nezdá,ale asi mu nic jiného nezbyde :DD @makovaapanenka A jaktože jse vůbec neviděla fotky ze svatby :((( ???? A ty přípravy bych si klidně zopákla taky znovu...tady furt očumuju alba z příprav a slintám u šatů a tak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka s doktorátem je to tak, že včera uplynul další termín, do kdy to mělo být hotové :-( a není, pochopitelně. Takže dneska a zítra mám zase práci doma a píšu. Dost mě vytáčí školitelka, vymyslela si tam ještě jednu část, kterou ale musím udělat ve spolupráci s nějakou její studentkou, a že to domluví - jenže to bylo už před měsícem, a od té doby zase vůbec nereaguje a neozývá se. Takže se snažím to neřešit a dělám si svoje a jen doufám, že se ozve a stihneme to dodělat. Protože je mi jasný, že jestli ne, stejně to odskáču já, že. :-( ale neztrácím optimismus, snad to všechno dobře dopadne! :-) jen už jsem z toho unavená a otrávená, taky jak pořád jen sedím a píšu, pěkně přibírám a svaly se pomalu mění v sádlo :-( a ke všemu mimčo stále nikde ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g a co ty, jak válčíš se školou a prací a vůbec?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 ahojky, no koukám mám to podobně jako ty, jsem stále v práci, nebo dělám absloventskou práci do školy, pak obchody jdou špatně, protože většina lidí v ČR když se řekne finanční poradce, tak už je to jak bych řekla sprosté slovo... Prostě je jich spousta špatných, co pak kazej reputaci i těm dobrým... Pochopitelně stres, stres, stres.... Třeba dneska, pozval si mě na schuzku jeden pán, co si na mě chtěl léčit svoje ego :-S Takže velice "příjemná" schůzka... Jinak v podstatě vůbec nic nového, stále se nemůžu nabažit svatebníma fotkama a videem. Prostě se k tomu pořát vracím. Ne že bych truchlila, jako jiné holky co jsem tu už četla, ale prostě se to nedá jen tak zapomenout :-) @kikika87 alba z příprav taky furt očumuju, možná víc než dřív :-) Koukám co nového, a trošičku závidím holkám co to mají před sebou. Ale zase ta nejistota jak to dopadne, aby to všechno klaplo a tak... to bych už asi nechtěla :-) Jinak šaty mi stále visí v pokoji, bylo už pár nevěst co si je přišli odzkoušet, ale selhalo to na poprsí. Šaty jsou krásné, ale potřebují prostě holčinu s větším poprsím... No tak si říkám, že když mi zbydou, tak na 5. výročí od svatby si je vezmu znova na obnovení slibu :-D teda bez závoje a tak... Nebo si je nechám přebarvit a budu je používat jako plesové. I když nevím kde by mi to obarvili.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g já myslím, že to dělají některé čistírny, určitě bys našla. To mě mrzí, že máš takový stres v práci, práce s lidma je nevděčné povolání a chce to opravdu silné nervy, tak držím palce, aby ti vydržely. Až to budeš mít dopsané, určitě to bude lepší, já už se na to taky těším :-) s tím videem jsi mi připomněla, jaká jsem ostuda, naše video je zatím pořád nezpracované, ani jsem ho ještě neviděla. Už proto to musím rychle dopsat, abychom ho mohli udělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Tak to mě mrzí :-( Myslela jsem na tebe, že to máš mít do konce února, tak jsem si říkala, že už to máš hotové a můžete začít pracovat na mimču, ale vidím, že jsem se spletla :-( Doufám, že se baba ozve a brzo to doděláš :-) @kristyn.g No, upřímně, já se ani nedivím, mně taky pořád volají nějací "finanční poradci", už jsem na to alergická. Bohužel ekonomii nerozumím, takže jsem si takhle nechala poradit, když jsem začala pravidelně vydělávat, od nějakého taťkova známého. Naštěstí manžel si dělá doktorát z ekonomie, takže se mi o všechno stará on a zjistil, že jsem sice měla velmi výhodné stavební spoření, ale totálně ztrátové životní :-( Pak jsem se ještě jednou takhle nechala ukecat nějakým "finančním poradcem", manžel zrovna neměl čas, tak jsem poprosila kamaráda, který se tímto oborem zabývá, jestli by na tu schůzku nešel se mnou, a z milého mladíčka se vyklubal někdo, kdo laiky ohromoval křivkami výnosnosti a odbornými termíny, ale když se kamarád na něco zeptal, nebyl mu schopný odpovědět - prostě papouškoval naučené fráze, které normální člověk nemá šanci odhalit, ale ve skutečnosti vůbec neměl tušení, o čem mluví :-| A navíc je většina těchto "poradců" placena z provizí za produkty, ke kterým klienty přesvědčí, takže jim jde o výši částky, a nikoliv o blaho klienta. A taky mívají smlouvy jen s určitými společnostmi, nemají přehled o nabídce na celém trhu, je to prostě něco jako Herbalife nebo Amway apod. Promiň mi upřímnost, ale takové jsou moje zkušenosti. Jinak ve čtvrtek jsme měli to výročí seznámení, chtěla jsem nám rezervovat stůl v "naší" restauraci, jenže zavedli rezervace pouze přes internet nebo osobně a musí se předem zaplatit záloha sto korun na osobu! Ta se samozřejmě musí zkonzumovat v plné výši. To nás s manželem tak rozlítilo, že už nás tam nikdy nikdo neuvidí! Teda minimálně dokud tam budou mít tenhle pitomý systém! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka jojo to je pravda, takových poradců je spousta, proto neradím z hlavy, ale nejdřív zjistímco potřebují a co lidé chtějí do budoucna a pak děláme plán kolektivně s odborníky :-) Firma kde pracuju má zrovna spolápráci se všemi institucemi na trhu, takže mám právě široký záběr :-) A s tím souvisí že provize už jsou vyrovnané, takže můžu vybrat to co je nejlepší pro klienta, protože na pár stovkách už mi nesejde :-) Problém je, že převažuje většina těch "prodejců" než skutečně poradců :-( Například moje kamarádka dělá v OVB a tam je hrozně fanatizují, a ta hlavně většinu času vnucuje pojištění, finanční analízu dělají na 2 A4 takže tomu fakt se těžko dá říct poradenství :-( (například když dělám analízu já, tak je to tak na 1,5hodiny) a trvá týden, než vypracujeme plán. Nemusíš se omlouvat, já to taky vím jak to chodí, ale když už mi někdo dá šanci tak většinou je spokojený, jde hlavně o to, aby mě hned lidi neodpálkovali kvuli špatným zkušenostem. I když někdy přemýšlím, jestli to má cenu. Přemýšlela jsem že bych šla do realit(to jsem původně chtěla) a že bych to nakombinovala - jako dělala lidem celkový servis. Ale být realiťák, to je podle mne stejně na houby. TAky mám možnost jít do banky, ale tam je to zas o tom prodávat ty produkty kterým sama nevěřím :-( Což jsem odmítla hned z počátku. Ach jo, když já už bych se chtěla zabydlovat, a začít řešit rodinu, a ne karieru :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g @makovaapanenka já teda musím říct, že mám zkušenost s poradcem u OVB dobrou, i když těžko říct, jestli mi poradil úplně výhodně, protože tomu nerozumím a nemám čas se v tom víc šťourat. ale mám lepší produkty než jsem měla a o to asi jde, žejo. a je to příjemnej chlapík, nijak se nevnucuje, ani nás do ničeho netlačil... je to složitý, komu věřit a na co si dát pozor, to finanční analfabet jako já těžko odhadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) dlouho jsem se tu neukázala, tak to musím trošku napravit :-) byli jsme teď na horách, užít si posledního sněhu, manžílek si zajezdil na snowboardu a já jen tiše záviděla a bobovala s prckem...hold bříško mi nedovolí se už letos svézt, měla bych o něj strach, ale neva, příští rok si to na lyžích vynahradím :-) jinak zatím ještě nevíme co to nosím pod srdíčkem, jestli holčičku nebo chlapečka, to se uvidí až tak za měsíc, ale zatím jsme oba vpořádku a já si užívám celkem pohodové těhulkování :-) s tím jak jste psaly, že vám chybí to zařizování, tak mě občas taky...ale sem tam se mi ozve nějaká z budoucích nevěst a chtějí rady, tak si to připomenu aspoň s nima, bylo to hezké období :-) my budeme mít rok od požádání o ruku tenhle týden, páč mě manža požádal na můj svátek...ale myslím, že letos si při vší té práci chudák nevzpomene ani na jedno :-D mají toho teď moc, tak pro nás bylo těch pár dní na horách trochu vzácných, páč jinak ho vidíme až večer a to stejně ještě sedí u počítače a musí pracovat :-| už se těším až bude tepleji a budeme moct zase vysedávat na zahrádce a grilovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 no však už jsem si říkala, jak se ti asi daří a co mimčo :-) a necháte si říct, jestli je to kluk nebo holka?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Já bych určitě ráda věděla, co to bude, už kvůli oblečení a kočárku...původně jsem si říkala, že si necháme ten po Štěpánkovi, ale nakonec se nám podařil tak výhodně prodat, že budu mít nový, krásný i s autosedačkou ;-) Jen se pořád nemůžeme dohodnout na žádném jménu pro holčičku...takže to asi bude kluk, abysme se nemuseli hádat :-D no to se všechno uvidí...až za měsíc jdu na UZ, tak se zeptám a pak vám dám vědět, snad bude mimík chtít ukázat co má mezi nožkama a nebude se stydět :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se vám děvčata musím pochlubit, právě mi volal manžel (aby se pochlubil, jak pěkně vyřídil něco na úřadě, to je jeho noční můra ;-) ) a říkal, že mi koupil dárek!!! no málem jsem se vyvrátila, to snad neudělal za celou dobu, co jsme spolu :-) jsem hrozně zvědavá, a ještě k tomu dneska přijdu domů až v 8, to nevydržím :-) jen aby to nebyl třeba něco k motorové pile ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Ježišmarjá, teď jsi mě úplně napnula jak malé kšandy, já to taky nevydržím! :-o Ale nezapomeň na tu bonboniéru, co ti koupil na valentýna ;-) Tak držím pěsti, ať je to aspoň tohle :-) Můj manžel mi sice dárky dává, ale někdy taky stojí za to. Nejhorší byly jedny Vánoce, kdy jsem nejdřív rozbalila odpadní trubku k umyvadlu a pak kolíky na prádlo... Nezachránil to ani DVD přehárvač, který měl být "hlavním" dárkem :-D Manžel je totiž na kvantitu a nenechá si vysvětlil, že mi postačí třeba jeden hodnotný dárek než milión blbostí... ;-) @gabu13 Ahoj, taky jsem na tebe myslela, jak se vám všem daří, a ráda slyším, že dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak... úplně se to stydím napsat... koupil časový spínač k akvárku :-| a já husa hloupá jsem si myslela kdoví co... ale jo, musím to ocenit, akvárko jsme dostali od rodičů, nechali ho tam nájemníci jednoho bytu, takže ho namžel vlastně ani nechtěl a tohle je od něj docela velký ústupek, jedeme na víkend pryč, tak aspoň tam ryby nezdechnou :-) ale už se nikdy nebudu na nic těšit ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 probůh to je trdlo ten tvůj manžel. Tipický chlap :-) Nic si z toho nedělejte, já nikdy mimo narozky, svátek, vánoce, či valentýn žádný dárek od svého manžela nedostala... Nebo si alesponň na žádný nevzpomenu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g no já bych byla ráda aspoň za ty Vánoce, natož narozky ;-( on prostě vždycky řekne, že nic nechce, a tím to má vyřešený, protože tím pádem já určitě taky nic nechci. chlapská logika, fakt :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) přeju všm krásný svátek :-) My máme dneska výročí od zasnoubení, tak jsem ráno dostala hned tři popřáníčka od manžela :-D @evka2011 no teda ten tvůj manžel mě teda dycky dostane...je mi líto, že k tomu nekoupil aspoň čokošku nebo tak něco...ale tak jak říkáš...i snaha se cení ;-) on ten můj je taky takový dřevo, tak tě chápu, jak je ti to líto, ale u nás teda fungujou aspoň ty Vánoce @makovaapanenka Jo jo děkuju máme se pěkně :-) jste hodné že na mě tak myslíte...za chvíli budu mít pupek jako blázen a výročí svatby strávím nejspíš v porodnici, ale tak myslím, že to bude krásný dárek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 no jo, to je hrůza :-( to ti vůbec nezávidím :-( @gabu13 to jo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?