Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se vám to tu koukám pěkně sešlo :-) zdá se, že auta vládnou světem - ten můj má autodílnu... :-D já jsem teda mimo, pracuju v muzeu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 My teda auto jenom vlastníme :)) Oba děláme do stavebnictví....v muzeu :) ? To je hezké a v jakém ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, dnes mě manžel opět dojal... Po čtyřech letech bydlení v našem bytě si není schopen zapamatovat adresu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích :-) takže takové větší, původně krajské
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka To snad ne!!! :-D :-D to je geniální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak naše svatba proběhne 8. září :-)
Odpovědět
ahojik devcata nase svatba se tak tez kona 8.zari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Tak hlavně, že trefí domů :-D :-D @andeldabel @michaela82 Holky my už to máme za sebou, tady je září 2011 :))
Odpovědět
mi ji teprva budem met a tesim se na ni jsem si ani nevimla ze to pisou za minulej rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 @evakaucka Jak jste si užily hromadného valentýna? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka ale jo,jídlo celkem fajn,jinak nuda....to jsme se dneska zabavili víc u kafča,teda aspoň já :))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka no taky si myslím, že trochu nuda, ale já mám pro zámek slabost :-) kafčo bylo prýma,těším se na tatarák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Představte si, manžel včera přinesl bonboniéru!!! Málem jsem upadla, to jsem fakt nečekala :-) Valentýna považuju za cizáckej svátek mimo českou tradici, takže ho odmítám slavit, ale co, na hlavu jsem mu ji nehodila ;-) fakt mě překvapil. Taky říkal, že chtěl koupit kytku, ale pak vzal radši čokoládu, protože z ní aspoň bude něco mít :-D Sice bych byla radši, kdyby si vzpomněl na moje narozeniny než na hloupýho Valentýna, ale můžu být ráda, že se vůbec namáhal a něco koupil. Asi byl tankovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Gratuluju!!! Tak třeba se na stará kolena pomalu mění a příště si vzpomene třeba na výročí svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 supér :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to je šikovnej chlap,taky bych si dala čokoládku:-) to ten můj koupil kytku mě, mamce i sousedce ....... :-)a já ještě doslala 5kinder vajec - jako 5měsíců :-)no to doufám, že ho přejde, jinak ty vejce za pár let bude vozit na paletách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka No ani mi nemluv, mňam tataráááááák :-p zase si mu udělala chuť :(( Tak to je hezký ty kinder vajíčka :) Já dostala kytku s takovym velkym srdcem na zapíchnutí. Kytku ještě večer kocour shodil a vodou se nacucal celej koberec a srdíčko mi vyrvali z truhlíku u kytky a válelo se na zemi, tak sem ho ráno vrátila a když vstal Michal tak bylo znovu venku. Až přijdu domů tak bude zas venku. Naši kluci nesnášej nové věci v bytě :DDD a hlavně ne červené :-D :-D @evka2011 No super !!! :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 no páni a to bylo řečí, že si nevzpomene :-) No šikovný kluci :-)ale třeba se s Michalem hnou ledy a uzná, že koberec víc nesnese a šup s ním ke kontejneru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Tomáš byl taky nadčenej, že se půjde na tatarák :-) říkal, že je to super sportovní aktivita.Já se ani nezeptala, zda sportujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka No asi by to chtělo,protože sem před chvílí přišla a tam kde byla ta voda je teď pěknej flek !!!!!! :((( To teda nevím jak tam vzniknul...
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Tak super,teď jen najít nějakou volnou sobotu co :-| ? U nás je to teď blbý, ale to u vás určo taky...tak se musíme domluvit nějak víc dopředu. Jo jo, zima snowboard,léto hodně kolo.... :)) ale já tak jako rekreačně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 no tak to vypadá nadějně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no super, sobota je ideální.Nějak odpolko.
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Co vypadá nadějně :) ? Nebo neděle navečer třeba......ale kterej víkend,tenhle jsme pryč,příští máme plnej,další jsme taky pryč....no nějak to dohodneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 @kikika87 ten flekatej koberec :-)Na to je čas, nějak se dhodnem.
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Hm,možná jo...se neboj,taky jsem to hned včera nadhazovala :))) Jo určitě,ale já jsem hrozná plánovačka :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 třeba čeká na jaro, kdo by v téhle zimě kupoval podlahu :-)první sluníčko dělá s lidma divy :-)Já jsem ráda, že naše bydlení je v mojich rukách, jinak bych se nedočkala :-)Na dozdění koupelny čekám už 14dní, takže už mám domluenýho zedníka.Ti chlapi .....
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka No,ale na který jaro :)) ??? No to s Michalem dělá divy, ale trochu jiného rázu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 :-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?