Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás se Vánoce docela vydařily, Honza se skoro celý den učil na zkoušku, kterou měl hned po svátcích, takže jsem v klidu s mamčou chystala jídlo. Večer jsme společně povečeřeli, pak hned rozbalili dárky a koukali jsme na pohádku a pak na Pelíšky. Další 2 svátky jsem jenom odpočívala (Honza se pořád učil a návštěvy se nakonec ohlásili až na později). Včera a předevčírem u nás byli Honzovi rodiče a jeho ségra, takže z toho jsem měla docela nervy, protože jsem samozřejmě chtěla, aby bylo všechno perfektní, což nakonec nebylo, ale i tak se jim snad u nás líbilo. Stromek jsme nakonec koupili malý smrk - sice jsem chtěla borovici, ale tu neměli žádnou pěknou (teď trochu lituju, protože smrk už je z půlky opadaný a vypadá to, že nevydrží ani do zítřka). No a dneska jsem si říkala, že si udělám zkrášlovací den, protože jsem za poslední měsíc vůbec neměla čas a Honza se už zase učí na další zkoušku :-( No takže naše "první" Vánoce byly docela obyčejné, narozdíl od @makovaapanenka, která na ně díky vtipným zážitkům nikdy nezapomene, viď? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka za co by ses styděla, vždyť je to skvělý, že jste si to takhle užili! a já jsem se při čtení tvého popisu rozhodně pobavila :-D my to právě máme tak, že jezdíme k rodičům já a sestra bez manželů, aby měli vánoce jako dřív, když jsme ještě nebyly vdané. je to sice trochu na hlavu, ale naši už takoví prostě jsou, a kdo ví, jak dlouho tu ještě budou (tátovi je 72 a má nemocné srdce), tak jsem si myslela, že nás snad neubyde a manželé to jeden den vydrží. Stejně nesmutnil sám doma, byl u kamarádky a hrál si tam se svým oblíbeným dřevem :-) a nikdy předtím mu to nevadilo. prostě byla nějaká blbá nálada. ono to se mnou taky teď není jednoduché, pořád píšu tu podělanou práci a pořád se nemůžu dohrabat do konce, měla jsem to mít do dneška, ale ani náhodou, tak teď jen doufám, že ještě dostanu nějaký čas navíc :-( jsem z toho už strašně unavená a otrávená, vždyť už skoro půl roku nedělám nic jiného než dřepím u počítače a fakt už toho mám tak akorát. ach jo! už aby byl konec. ani to mimčo zatím nepřipadá v úvahu, jsem večer vždycky tak utahaná, že se mnou nic není, a ani na to nemám myšlenky. je to na prd... ;-( Snad ten příští rok bude lepší, to přeju vám všem, pěkného Silvestra, na Nový rok čistou hlavu a krásný začátek roku, ať se vám všem daří! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem si vás poctivě dočetla a musím přiznat že některé příspěvky...obzvlášť od Kristýny a Makovépanenky mě pobavily :-) holky vy jste čísla :-) Jsem ráda že jste měly krásné Vánoce a ty Evi nesmutni...vždycky je někde něco a je mi sice moc líto, že tyhle Vánoce byly o to protivnější, že máš to dodělávání práce a že manžel byl nafouklej, ale příští rok to bude určitě lepší neboj...já si pamatuju, že když jsem dodělávala školu, začala pracovat a navíc jsme do toho všeho ještě stavěli a stěhovali se...tak jsme se málem rozešli, jaký bylo dusno...ale všechno se to zase uklidní a bude dobře ;-) myslím na tebe a držím pěstičky x-) No a teď tu naší veselo novinku :-) konečně to vypadá, že se nám zadařilo a o Vánočních svátcích jsme si nadělili ten nejkrásnější dáreček co může být a čekáme druhé miminko :-) všem jsme to řekli při novoročních gratulacích, takže byli všichni dojatí a šťastní a bylo to super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 A jak to víš tak rychle? To sis hned druhý den dělala těhotenský test? ;-) Jinak samozřejmě moc gratuluju :-) Už máte termín a jména? Asi byste teď chtěli holčičku, co? A jak jste, holky, prožily silvestr? My jsme byli s mojí nejlepší kamarádkou a jejím manželem na večeři, v deset jsme se přesunuli k nim a odjížděli jsme posledním autobusem ve čtvrt na dvě. Doma jsme si ještě pustili rachejtli a prskavky, spát jsme šli ve tři ctvrtě na tři. Byl to můj nejlepší silvestr za celou dobu, co se s manželem známe, a on z něj byl taky nadšený. Po půlnoci jsme si vykládali karty a strhlo to i kamarádku, která nad tím ze začátku ohrnovala nos :-) A všem nám vyšly skvěle, takže nás zase čeká perfektní rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka neeee prosím tebe :-) o Vánocích jsme to zjistili s manželem...a na Nový rok jsme to řekli rodině :-D tak jsem to myslela... ;-) jinak mu je už 6tt a věříme že i pan doktor brzo řekne samý pozitivní zprávy :-) Co bychom si přáli...je to jedno, hlavně ať je to zdravé...ale holčička by byla určitě příjemná změna x-) Termín mám hned začátkem září...ale tipuju to spíš na srpen...ani Štěpu jsem nedonosila do konce, páč byl velikej a chtělo se mu ven 8-) a jména...když to bude kluk tak bude Vojta, to už máme dávno tak nějak samo dohodnuté...a když to bude holčička tak se asi popereme a roztrháme si občanky :-D :-D :-D takže mžná v rámci klidu v rodině ať je to radši kluk :-D :-D :-D Jinak teda Silvestra jste si užili parádně ;-) my byli lyžovat s manželem a pak jsme měli pěkně soukromý večer, páč všichni kdo za náma měli přijet tak jim do toho něco někde vlezlo...ale co, my si vystačili i sami dva a pak jsme šli ven na ohňostroj a za našima a tam bylo veselo, když sme jim tu novin oznámili :-D
Odpovědět
Zdravím holky! Tak jsem zase po dlouhé době tady a mám čas vás zajít pozdravit. :-) Jak se máte kočky? Spokojené v manželství? Já si to nemůžu vynachválit. Ještě víc nás to stmelilo jako rodinu a manžel konečně přišel na to, že být ženatý není žádná strašná věc a že sex taky nebývá jenom v sobotu :-D To do něj hustili chlapi v práci :-D A @gabu13 , ještě jednou mooooc gratuluju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 TAk to moc gratuluju !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně ať je všechno v pořádku, užívej si to a třeba vyjde i ta holčička a bez trhání občanek :DD My jsme měli hezké vánoce,akorát mě je zkazila nemoc, na štědrý den sem nemohla bolestí ani polknout tak to jsme nakonec od rodiny jeli už v deset večer, neděli jsme odpočívali a v pondělí jsme vyrazili do Jeseníků, tam jsme si to užili, mě se tam moc líbilo i nasněžilo takže na prkně se jezdilo dobře a ani nemám moc modřín :) Silvestr jsme měli s rautem,taková organizovaná akce a celkem to šlo. Mě už ten silvestr ani moc nebere,je to pořád to samé.....hlavně,že mi ráno nebylo špatně:) Za to teď bude takové dlouhé hnusné období,nemám ráda leden, únor, nic se neděje,venku zima.....už aby bylo léto :DD @evka2011 Tak to mě mrzí, že vánoce nedopadli dle představ. Nevím, že o ty svátky nebo když se děje něco významného tak ty chlapi jsou věčně nervní, Michal taky vždycky dostane atomovej výbuch....a to už se tomu musim jenom smát protože to je kvuli nějaké kravině, tak nakonec když se nad tim sám zamyslí tak se pak zasmějeme společně. A byla jsem letos hodná,dostala jsem hezké dárečky,udělali mi radost.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Mě manžel na Nový rok odrovnal, když řekl, že je skvělé být ženatý a že je škoda, že jsme se nevzali dřív! :-D No nezabili byste ho? ]-( :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 taky velká gratulace!!! :-) já se teď taky pořád pozoruju, ale myslím, že zatím nic, stejně bych byla radši, kdyby mimčo přišlo až budu mít tu práci hotovou a budu v klidu, nechci, aby to byl nějaký hyperaktivní neurotik nebo tak něco ;-) konečně se mi taky ozvala školitelka a prodloužila mi termín do konce února, taky bych jí nejradši ublížila, kdyby to řekla už před Vánocema, mohla jsem si je užít v klidu :-( ale co, hlavně že mám ještě čas. Teď se ke psaní stejně nedostanu, dělám příští týden menší výstavu a ten další velkou, tak jde všechno stranou... @kikika87 Ti chlapi jsou v tomhle fakt vtipní, viď? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte, jak se projevují ty "vánoční dárky" a "srdíčka", co se nám nabízejí nahoře na liště? Co se stane, když to někomu pošlu?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Když mi ten dárek pošleš tak ti to řeknu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 OK :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já tam nic nevidííííím??? CO tím myslíte??? @evka2011 Díky moc...a neboj se, i kdybys teď otěhotněla, tak věř, že ten stres by mu neublížil když pak po únoru budeš vklidu tak i mimi bude v klidu ;-) moc ti přeju aby se vám to povedlo až budete chtít ;-) a už máš jako třeba nějaký zpoždění, nebo proč se pozoruješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Mně se teda taky žádné vánoční dárky ani srdíčka neukazují, ale v diskuzi o nové verzi stránky Beremese.cz jsem ještě loni četla, že to prý udělují administrátoři (nepochopila jsem z toho, podle jakého klíče a k čemu to slouží) a že to můžete poslat někomu dalšímu, ale pak vám to zmizí... Já to teda nějak nechápu, ale hlavně to nemusím řešit, protože nic takového nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka na Mikulase ti, co se prihlasili na beremese v ten den dostali bonbonek, ten se pak zmenil v darecek a po vanocich se zmenil ve srdicko.
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_kp Aha, díky za vysvětlení. Ale stejně moc nechápu smysl toho všeho... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_kp No taky nějak nechápu význam ? :-) @evka2011 Nic tu nemám, jen srdíčko, které můžu někomu darovat tak jsem ti ho poslala ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka no jo, chlapi :-) Aspoň těm našim manželům můžou ti chytří, co je odrazovali, závidět, jak mají skvělé ženy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak to gratuluju!!!! to je krásný nadělení :-) holky tak koukám že vánoce byly všude akční ! U nás byly poloakční, pul dne protivnejch s návštěvou a pul dne sami doma a už bylo fajn :-) akorát tedy taky jsme měli jednu komedii, už sle blížil čas štědrovečerní večeře a sousedi pod náma začli hrát techno... a když nepřestávali tak jsme tam šli jim "popřát" hezké vánoce :-D docela čuměli když jsme jim popřáli a pak vybalili, jestli bychom si mohli nadělit klidné vánoce a mohli by laskavě vypnout to stereo :-D A pak byl klid :-) Dostala jsem pěkné dárky, kromě těch co jsem psala že vim že je dostanu :-D ale bylo to fakt pěkné, asi dvě hodiny jsme si vychutnávali rozbalovaní dárků a pak zkoušením :-) No pak silvestra jsme byli u přátel a hráli aktivity. Dneska jsme si zapojili náš poslední dárek - myčku :-) :-) No a jak vánoce byly ucházející tak nový rok - začátek ledna se uplně podělává co se dá :-( Mám problémy s absolventskou prací - prý nesouhlasí nadpis s tim co píšu, takže budu muset předělávat. Moje vedoucí práce(byla mi přidělena) je strašná semetrika a hrozná naschválistka, takže se s ní nedá vubec o ničem bavit :-( bojím se, že kvuli ní nedodělám školu :-( protože na vošce je systém stupidní jako na střední škole.... První zkoušky jsem zvládla naštěstí, ale zase další problém práce - jak nemám čas, tak se tomu plně nevěnuju a tenhle měsíc je rozhnodující a musím máknout. Takže začátek roku fakt děs běs, asi se podívám někam do numerologie, jestli se to vylepší, nebo celý rok bude takový....
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ani já ne :-) jen mě to trochu zarazilo, tak jsem chtěla vyzkoumat, k čemu to je
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 protože se nemůžu dočkat, a protože už mě zase trochu zlobí žaludek, tak jsem si říkala, jestli už to náhodou není ono. Ale spíš to jsou jenom zase nervy, takže nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Vydrž, snad se to nějak poddá! S vedoucí práce je vždycky problém, buď do toho moc šťourá, takže to musíš pořád předělávat, nebo jako ta moje na tebe kašle, a pak ti to dá předělat znova celé najednou, to si nevybereš. Zkombinovat to s prací je těžký, to tě obdivuju, že to zvládáš. Držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak mám za sebou docela náročný víkend, ale příjemně náročný :-) V sobotu jsme slavili moje třiatřicetiny. Bohužel onemocněly neteře, takže brácha s našima a babičkou přijeli až v sobotu dopoledne (původně měli přijet už v pátek večer). Na oběd jsme šli do restaurace, ale pak se nás všech deset přesunulo do našeho 2+kk a slavili jsme až do tří do rána! :-) Tak dlouho tedy hlavně proto, že manželova sestra chtěla udržet krok v pití s mým bratrem a nakonec velmi tvrdě usnula na gauči a nebylo možné ji vzbudit :-D I když rok teprve začal, troufám si tuto oslavu nomiovat na akci roku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, co je nového? Nějak se mi vytrácíte! :-( tak abych začala aspoň já, u mě nic ;-) mimčo zatím nikde, i když se mi už zase zdá o tom, že jsem těhotná nebo už dítě mám. Ale vzhledem k tomu, že toho mám pořád tolik, že jsem večer vždycky hrozně utahaná a z manželských "povinností" je pro mě opravdu momentálně povinnost, ještě dlouho se asi nezadaří :-( @kristyn.g A jak so vypadá u tebe s tou prací a vedoucí, už se to nějak vyřešilo?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 ahojky, tak jsem to zvládla předělat, že mi to tedy milostivě podepsala. Ještě jednou jsem pak musela předělávat úpravu abych měla potvrzeno za semestr a zítra snad už budu mít konec zkouškového :-) Takže to dopadlo dobře. @makovaapanenka zpětně gratuluji k narozkám :-) holky taky mam teď spoustu starostí s prací atd. Ale to si spíš dělám sama, jinak je vše docela v pohodě. Jsem hroznej stresař.... Včera u nás byla zájemkyně o šaty, bohužel jí ale nepadly přes prsa, tak je mám ještě doma. Jinak jak jsem psala do fotoblogu, koupila jsem na slevách kuponky na fotoknihu - sleva z 2tis na 500, tak jsem nemohla nekoupit :-D a včera jsem pak dělala do noci svatební fotoknihu a v sobotu fotoknihu ze svatební cesty :-) Tak se těším jak to dopadne :-)
Odpovědět
@evka2011 Evičko nesmíš na to tolik myslet. Snaž se hodit do klidu, místo miminka si najdi nějakou zálibu, koníčka. Uvidíš, že pak to půjde samo :-) A právě, když je "to" jenom jednou za čas, tak je větší šance, že otěhotníš, než kdybyste se snažili každý den :-) Věř mi, dvojitá zkušenost :-D @kristyn.g neboj, fotokniha se určitě podaří :-) Já taky dělala "se slevou" minulé vánoce a byla úžasná. U jaké firmy ji necháváš dělat? Já mám šaty taky ještě doma. Jako na potvoru se mi na ně ozvala paní, že má vážný zájem, když jsme se stěhovali a já nebyla připojená dva týdny k internetu :-( Takže to bohužel padlo, našla si jiné :-( Ale co, snad se někdo najde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek jmenuje se to bontia. Zkoušela jsem si stáhnout programi na jinou firmu, která byla taky na slevách, ale to bylo úplně na houby a i podle stránek to vypadalo "šuntsky". Ta bontia mi přišla celkem slušná :-) tak uvidíme co přijde. To je pech no.. tak si říkám, že mi kdyžtak zůstanou... ale sezona teprve zečíná, takže ještě zájem bude :-)
Odpovědět
@kristyn.g tak tu neznám. Já dělala u cewe fotokniha a byla jsem max spokojená :-) Ale určitě to dopadne super, většina těch firem na to má špičkové technologie :-) No já bych se šatiček ráda zbavila. Špatně se mi skladujou a navíc budem dělat pokojík pro prcka a penízky se vždycky hodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek já na to zas tak moc nemyslím a určitě se kvůli tomu nestresuju a nešílím, jen spíš pořád slyším slova svého doktora, že už bych neměla otálet. Spíš mě štve, že toho mám pořád tak strašně moc, že jsem pořád strašně utahaná a nic se mnou není, začínám mít trochu obavy, aby si manžel nenašel "vyžití" někde jinde. Ani bych se mu moc nedivila... ale zatím je zlatíčko a celkem to chápe. A k té jiné zálibě a koníčkovi - jak ráda bych se vrátila k těm, co jsem měla, natož najít si něco nového! Ach jo, to by bylo... strašně mi chybí šití, tancovat jsme nebyli snad už sto let, chtěla jsem se naučit pořádně fotit nebo chodit cvičit... :-( aspoň že se mi podaří občas urvat chvíli s knížkou :-)
Odpovědět
@evka2011 tak to je dobře, i když ty poznámky tvého doktora ti teda určitě moc nepomůžou. A neboj, unavené jsme jednou za čas všechny, to není důvod k tomu, aby si manžel našel náhradu. Ono chlapi dělají, že to musí mít tak třikrát, nejlépe čtyřikrát do týdne, ale když není zbytí, vydrží o hodně déle. Třeba jako můj manžel. Při první dceři jsem měla šílený odpor k sexu. Doteď to nechápu. Za těch 9 měsíců jsme spolu spali pouze jednou a to týden před řádným termínem. Zasloužil by za to nějakou cenu uznání :-) Jo koníčky, taky jsem se jich, kromě četení, tak nějak musela vzdát. Holt je na prvním místě dcera, ale teď, jak už je větší, je to o mnohem lepší. Zabaví se i sama, takže sem tam se čas najde. Jsem ale realista a tak je mi jasné, že s druhým to už vůbec nebude lehké. Ale nevadí, to nějak zvládnu :-) Tohle jsou krásné povinnosti :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?