Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa A kdy už teda konečně uvidíme ty vaše fotky? ;-)
Odpovědět
@kristyn.g držím palečky, ať je to co nejdřív :-) My jsme včera rozdali rodičům a pár známým dvd s fotkama a v noci nám psali, že u toho trdnou místo toho,aby šli spát :-)
Odpovědět
@evka2011 včera jsem dala alespoň tři do alba, o víkendu ještě nějaké dodám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 @ppampeliskaa tak kameraman nam psal, že video a bondovku už má a že je to pěkný :-) a ted už jen klasický klip a je to :-) jupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g páni, tak to jsem na to zvědavá :-) já budu ráda, když budeme mít aspoň normální záznam:-)
Odpovědět
@evka2011 Víš jak jsem to udělala já s mailem? Založila jsem si nový a do něj jsem si přesměrovala všechny staré (jeden ještě od doby, kdy začal internet :-D, jeden školní a jeden oficiální se starým jménem). Takže chodím jen na jeden mail, kam mi chodí všechny ostatní :-) Je to celkem jednoduché, najdeš to většinou v nastavení (toho starého mailu) - přesměrování - zadáš nový mail, kam chceš, aby ti pošta chodila a je to :-)
Odpovědět
@akfs přesně, provedla jsem úplně to samé: -)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 jojo taky jsem moc zvědavá a moc se těším, ty klipíky jsem pak asi hodim píšete si tu o emailech, já mám kristyn.g email už od pradávna, myslíte že je nutné si to změnit na kristyn.s?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Myslím, že ne, já mám taky podobný e-mail (tj. forma křestního jména.počáteční písmeno rodného příjmení) a nic měnit nebudu, je to můj pracovní e-mail, všichni klienti mě tak mají zavedenou, podle mě to není třeba.
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs @hatsepsut @kristyn.g @makovaapanenka já mám právě mail celé jméno, tak to prostě změnit musím. To přesměrování jsem samozřejmě udělala, ale za čas starou schránku zruším, tak jsem chtěla, aby to fungovalo. Není to těžké přenastavit přes internet, jen se prostě něco zadrhlo u nich. Ale snad už je to na dobré cestě, konečně :-)
Odpovědět
@makovaapanenka @kristyn.g Jj takhle to určitě nechat jde, ale já mám celé příjmení, takže jsem si musela udělat nový, aby v tom nebyl bordel :-) Dneska jsem řekla našim, že plánujeme mimčo a čekala jsem, jak mi to budou rozmlouvat, že mám počkat ještě rok dva, až dostuduji, ale vypadali, že jsou nadšení :-D Naopak mě ujišťovali, že nám pomůžou, abysme si to nerozmysleli :-D Bylo by to první vnouče, takže se těší :-) Teď ještě, aby se zadařilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs no právě, aby se zadařilo, budu držet palečky! To je hezký :-) ja začínám taky na mimi myslet, ale musíme nejdřív udělat hnízdečko a zázemí, takže ted dodělat školu co dělám dálkově a snažit se co nejvíc vydělat :-) a snad za 3 roky by mohlo být :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@akfs moc držím palce, ať to vyjde tak, jak si představujete! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj novomanželky :-), všem moc blahopřeji. Po dlouhé době a hlavně po svatební cestě se hlásím zpět do diskuse. Při čekání na svatební fotky jsem sem zatím hodila nějaké z předsvatebního focení. Jinak před svatbou to byl hrozný stres, nejhorší bylo, že den před svatbou nám zavolal asistent naší fotografky, že nestihla nějaký přípoj na letišti při návratu ze zahraničí a na naši svatbu nestihne dorazit. To jsem hodně obrečela :-( , naštěstí, když jsme napnuli všechny naše síly, tak se nám i takhle nahonem podařilo najít jinou fotografku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak mail jsem si taky změnila páč jsem tam měla rodný příjmení a takyjsem si tam přesměrovala starej mail a funguje to dobře :-) Doklady jsme zatím ještě ani jeden neřešili, páč nám pořád nepřišel ten rodnej list prcka...v neděli odjíždíme do Egypta na svatební cestu, tak jestli nepříjde ani během toho týdne co budeme pryč, tak tam pak zavolám, kde je problém...nebo myslíte že tam mám zavolat a prudit už teď??? My eště taky nemáme ani jednu fotku...už se nemůžu dočkat a jsem taková nesvá kdy už konečně budou!!! @kristyn.g na to tvoje video se extra těším, tak doufám že nám ho ukážeš ;-) @akfs to je paráda, že to vaši takhle vzali :-) já doufám že přijedeme z Egypta a dovezeme si vetřelce v bříšku :-D no uvidíme...už jsme zkoušeli zadělat a jsem zvědavá jak se to povedlo ;-) @evka2011 a co vy...proběhla už nějaká diskuze doma ohledně plánování potomka???
Odpovědět
@breaca máš krásné fotky!! @gabu13 @akfs držím pěsti at vám to vyjde!!!
Odpovědět
@kristyn.g Díky moc a přeji hodně štěstí při vydělávání penízků, abyste se mohli potom množit :-) @evka2011 Díky! A co vy? Jak jsi se rozhodla? @gabu13 To je super, takový pěkný suvenýr z dovolené :-) Třeba už se zadařilo a jenom o tom nevíš ;-) Já se dozvím během příštího týdne, jestli už to vyšlo nebo ještě ne :-D Nejhorší je na tom to, že to nemáš jak zjistit hned :-D @hatsepsut Děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Díky! :-) Škoda, že na svatbu tahle fotografka nedorazila včas. Ty nervy bych nikomu nepřála. Ale přijela na svatbu hned z letiště a fotila nás odpoledne a večer, takže i od ní snad nějaké fotky budou. Ale byl to stres ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs To jo no...to 14 denní čekání je nuda...ale pak to stojí za to věř mi:-) ta radost je nepopsatelná...musím říct že od tý doby co jsme tenkrát zjistili že čekáme Štěpánka, tak se náš vztah tak zkrásněl a je takový pořád :-) přeju to fakt všem je to super pocit když ve vás roste novej človíček :-) a příjde mi že nás to fakt ještě víc semklo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca no fotečky máš krásný..už jsem je taky omrkla :-) a jakto že nedorazila včas a kdo vás na svatbě fotil?? jako na obřadu myslím? to by byla škoda z toho nemít žádný foto...já až z fotek jsem zjistila jak jsme vlastně vypadali a co se tam dělo..páč ten den jsem byla v takové euforii že jsem spoustu věcí přehlídla...taky mi příjde líto, že jsem si té své krásné kytičky moc neužila...že jsem o ní přišla, páč tak krásně voněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Nakonec jsme naštěstí sehnali jinou fotografku. Vylíčili jsme jí naši situaci a vyšla nám vstříc, jsme jí opravdu vděčni. Takže nějaké fotky z obřadu budou, i když to není tak jak jsme původně chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca tak ale hlavně že něco bude...já už se těch našich fotek nemůžu dočkat...zatím máme jen takové posbírané od kamarádů...ale moc se těším na ty co jmse fotili v zámku a u rybníka...u toho nikdo nebyl...tak jsem sama zvědavá jak vyjdou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Nakonec to snad nebude tak zlé, budeme mít fotky od dvou fotografek ve dvou stylech :-D Taky už se na ně hrozně těším. U nás ani žádný z kamarádů nefotil :-|
Odpovědět
@breaca a jak se to řešilo? budete ji žalovat?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To ne. Ona nakonec přijela, jenže už samozřejmě bylo po všem tom nejdůležitějším ;-( Ale pak s námi ještě dělala nějaké fotky, tak uvidíme, jaké budou. Ona letěla z Číny a nestihla přestup, říkala, že na letišti taky brečela, když zjistila, že to nestihne, že věděla, že jsme na ni spoléhali.... A přijela z letiště rovnou na oslavu a fotila jak divá do 1 do rána, kdy jsme končili.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 @akfs DIskuse o mimču proběhla, sice v aute cestou na chatu, ale to je asi tak jednié místo, kde je manžel chvíli v klidu a prostě mě MUSÍ poslouchat ;-) mluvili jsme dlouho, probrali pro a proti, přičemž toho proti bylo celkem hodně, až nakonec manžel řekl, že by nerad, abych mu někdy vyčetla, že nemám děti, já jsem řekla, že to bych snad neudělala, ale že když o tom tak přemýšlím, nejspíš by mi to bylo líto, načež on se potutelně zašklebil a řekl, že to věděl, že je to jasný, protože jsem prostě ženská a tak to je. Takže, tak to je :-) a beru to jako souhlas. Za čtrnáct dnů jdu na gyndu na konzultaci, uvidím, co mi k tomu doktor řekne. A když to dobře dopadně, na jaře se do toho dáme :-D
Odpovědět
@breaca jasně, to záleží na vás: -)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca to je teda story! ale taky bych jí nechala, stát se to může každému
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 No vidaaaaa...tak super...a proč až na jaře? @breaca to je smutný že to takhle nestihla..ale tak aspoň nějaký fotečky pak budou a budou určitě krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jasně, vzhledem k naší profesi si poradíme, neboj:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?