Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Na kytičku jsem e taky dívala, ale zatím nemám vůbec ponětí. Však máme holky ještě čas :-) Ale dneska jsem propadla depresi pro jistotu už dopředu :-D Koukala jsem na nějaké šatičky na převlečení. No všechny, co bych chtěla, tak bych v nich vypadala jako koule :-( Jo holt velikost S už asi mít nikdy nebudu díky těhotenství a porodu ... ale co. Dcerka mi to vynahradí, že :-) a nebo si se sebezapřením koupím stahovačky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek A bude nutné se převlíkat? Já chci zůstat celou dobu ve svých svatebních :-)
Odpovědět
@makovaapanenka taky bych v nich chtěla zůstat co nejdéle, ale nevím, jestli to zvládnu i po půlnoci. Přece jenom jsem si vymyslela i vlečku a závoj, takže uvidíme. A navíc ... kdy budu mít ještě možnosti si na sebe něco koupit, aniž by na mě někdo koukal jako na krkavčí matku?? :-D Musím využít situace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No tak to máš naprostou pravdu! :-D To jdi do toho, i kldybys tuplem věděla, že se převlíkat nebudeš :-D
Odpovědět
@makovaapanenka :-D jsem ve velkém pokušení ... uvidím, jestli něco vyberu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ony se když tak na plese využijí! ;-) Ale já chci zůstat v těch svých až do konce... Snad to vydržím. ;-)
Odpovědět
@tekame a šaty už máš vybrané? koukala jsem do albumu, že jsi už nějaké zkoušela. Já jsem byla v jednom salonu, ale šlápla jsem opravdu vedle. Strašné modely! To ani nemůžu dát na net. Ale chci navštívit ještě aspoň tři a pozkoušet co se dá.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To jo, to chce určitě vyzkoušet víc salónů. Mě to čeká v pátek - objednala jsem se rovnou do čtyř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jo jo, šaty vybrané... Nechávala jsem si je šít, takže příští týden mají dorazit... Tak se těším. :-) Ale já už věděla, jaký typ šatů chci, když jsem šla do salonu, takže jsem si zkoušela jenom princeznovské s obrovskou sukní. Chtěla jsem s korzetem, protože už mám jedny takové plesové, takže vím, co mi - teoreticky podle mě - sluší. ;-) Ani jsem jiné nezkoušela... Třeba by to taky bylo pěkné, ale já se cítím prostě nejlíp v obrovské róbě. :-) Ale neboj, taky to nebyly hned ty první! Prostě musíš zkoušet... Dokud si neřekneš: páni, to jsou ony, tak hledej! Musíš z nich padnout na zadek. Teprve potom to budou ty pravé... :-) A je jedno, kolik salónů obejdeš... ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka já jsem hodně závislá na směnách, která má budoucí muž. Jinak totiž nemám hlídání a to stejně jenom v určitou dobu. Takže pěkně pomaloučku polehoučku. Zkoušky jsou zrovna takovou záležitostí, kterou by dcerka dlouho netolerovala. Ještě ji oblíkání nebaví :-) Takže musí zůstat doma. A jelikož jsem z vesnice, tak i samotná cesta zabere hodinku. Ale už se těším, až taky vyrazím někde, kde se mi to bude líbit :-D Budeš dávat fotky? Jsem zvědavá :-D
Odpovědět
@tekame tak to ej super, že sis vybrala. A máme stejný vkus, taky chci princeznovské s obří sukní :-D A korzet taky, potřebuju trošku stáhnout :-) Jinak se mi taky hodně líbí antický styl, ale to by připadalo v úvahu, kdybych byla těhu, jinak bych tak stejně vypadala. No uvidíme. Taky si je budu nechávat šít. :-) Když na mě v tom salonu za tu hužvu, které říkala šaty, chtěla za půjčení 7000kč bez čhokoliv tak jsem se definitivně rozhodla.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To chapu, i kdyz i po Praze budu cestovat hodinu :-) Ale jen do toho prvního salónu, ty další jsem poskládala tak, aby nám to pěkně navazovalo 8-) No a fotky - podle toho, jak to dopadne - jak jsi sama psala, že z toho jednoho salónu se je ani neodvažuješ sem dát... Ale od ženicha mám poměrně přesné instrukce - korzetové v bílé nebo slonové kosti, ne moc přezdobené, tak snad mi nějaké sednou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@makovaapanenka tak ať se zítra zadaří! :-) To by bylo, aby něco nebylo :-D Určitě ti budou slušet ...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Já zase to ušítí měla kvůli tomu, že u těch šatů byl rovný korzet a mě sluší víc do srdíčka a byly s vlečkou, kterou já nechci, když v nich mám strávit celý den... Takže holt šití u číňanů ;) A za sedm tisíc už máš šaty ušitý a ne jen půjčený... Půjčovný je prostě drahý a nic z toho. ]-( Ale jinak prostě musíš vybírat a zkoušet... O tom to je. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jdu sice až v pátek, ale proč by se mi nemohlo dařit už zítra, jen tak, že? ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka jé tak to jsem nějak zazdila zase :-D tak ať se ti teda daří pořád :-D ale v pátek co nejvíc :-D @tekame tak co dneska není od číňanů. V dnešní době si holt mnoho z nás originál nemůže dovolit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Teda ne že bych na peníze nekoukala, ale žádný originál se mi prostě nelíbil! :-D A ty šaty, ze kterých jsem ty moje chtěla udělat, měli jenom v tom salonu, no a ten salon holt šije v číně. ;-)
Odpovědět
@tekame na druhou stranu je dobré, když jsi kreativní a přetvoříš si to k obrazu svému :-D Myslím, že toto provozuje už víc salonů, než si myslíme. Ale co, hlavně, že budeš ve svůj den krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem si včera konečně taky vybrala svoje svatební šaty :-) Byla jsem ve 3 salonech v Praze a nakonec jsem si vybrala docela jiné než byla moje původní představa, ale jsem z nich nadšená! :-) Myslela jsem si, kdo ví jak nejdu brzy a nakonec jsem zjistila že spíš naopak. V salonu se mnou dokonce byly 3 slečny, které měly úplně stejný termín jako já :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@aneleh81 A kde a které šaty sis vybrala? A měla jsi nějakou špatnou zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Minulý víkend jsem byla v salonu Adina a Nevěsta na Praze 4 a tam měli plno krásných šatů, ale většinou jen korzetové, které jsem nechtěla. V obou salonech byli obsluhující slečny (paní) moc příjemné a ochotné, akorát mi přišlo, že to je v Adině trochu stísněné. A včera jsem byla v Andělském svatebním studiu a tam mi slečna začala nosit šaty, které ani v katalogu neměli a mezi nimi byly i ty moje. Byla moc příjemná a snažila se mi dobře poradit. Kabinky tam mají veliké s křesílky, takže se tam nemusím mačkat s dalšími nevěstami. Vybrala jsem si šaty za krk a mám je ted nově ve fotoalbu :-)
Odpovědět
@aneleh81 Šaty jsou moc krásné! Mně paní ve svatebním studiu Naive, odkud mám šaty, říkala, že 90% nevěst přijde s tím, že má šaty vybrané podle obrázku a odejde úplně s jinýmy. Tak to bylo i v mém případě. Taky jsem chtěla obrovské, princeznovské šaty a nakonec odešla se skromnějšími, ale o to krásnějšími a elegantnějšími (viz album). Každému sedne něco jiného. Holt všechny nemáme stejnou postavu jako modelky, které katalogy fotí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Jo jo, každá má svoje vysněné, ale realita je většinou někde jinde. ;-) Ale taky mi nakonec nevadilo, že jsem si vybrala jiné, když mi slušely mnohem víc... ;-)
Odpovědět
@aneleh81 šaty jsou krásné
Odpovědět
ahoj no tak nas den je 3. zari :-)
Odpovědět
JInak dneska jsme vybrali dort (ve fotoalbu). A jsem z něho nadšená. Taky jsme měli problém s místem obřadu, do místní obřadky by jsme se nevešly. No a moje mamka, která dělá na obci, společně s celým úřadem vymyslely, abysme nemuseli jezdit do vedlejšího města, že se vezeme venku v přírodě u opraveného přírodního koupaliště. Nikde jsem nesehnala fotku, abych vám ukázala. ale je to tam nádherné. Navíc budeme mít obrovský stan, takže ať si klidně i prší :-) Všichni se tam vlezeme! No jsem z toho opravdu nadšená! :-D Ta myšlenka venkovního obřadu se mi moc líbí! Zlatá mamka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Ty teda jedeš! ;-) Vždyť za chvíli ani nebudeš mít co zařizovat! :-) Je fajn, že už máš vybraný dort. My už jsme se schodli asi na čtvrtém... :-D Zatím poslední varianta je dort z mufinů a k tomu navrch jeden malinký na zakrojení... Zatím se nám líbí nejvíc... Ale to už tu bylo třikrát! ;-) Místo obřadu jsme taky řešili tím způsobem, abychom se tam všichni vešli... Nebude nás málo. :-N A neboj... Ono bude přece v náš den krásně! Ať bude počasí jakékoli! ;-)
Odpovědět
@tekame to je jenom klam :-D kromě místa, data, dortu, místa hostiny a pár drobností nemám nic :-D Ale ještě pořád mám čas. Navíc mamka má do půlky února uzávěrku, takže s hodně věcmi chci počkat na ni, aby se necítila odstrčená :-) S tím dortem to udělám tak, že už se na žádné jiné nebudu dívat a snad na žádý nenarazím. Ale už jsem psala i mé cukrářce, jestli by to bylo proveditelné. Takže je to už najisto :-D Nad tím z mufinů jsem taky uvažoavla, ale nakonec zůstanem u klasiky :-)
Odpovědět
Holky začínáte mne děsit! Já tedy mám závoj - došel včera poštou :) a podvazek..a to je vše jinak jsem na nic nesáhla a najednou se mi nechce nic zařizovat a podobně ach jooooo :(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Závoj budu řešit až budou hotové šaty... Musím jich vyzkoušet víc. Zatím mám vyzkoušený jenom krátký, který je moc pěkný. Ale zkoušet budu... Co kdyby náhodou. ;-) Podvazek neřeším - ten mi snad někdo dá, ne? :-D Tak vidíš, zase toho máš víc než já! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?