Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, děvčata :-) Tak manžel byl dnes na infekčním pro výsledky a řekli mu, že jsou úplně učebnicové a že by vůbec neřekli, že před čtvrt rokem byl tak vážně nemocný. A že pořád neví, co to bylo, že asi chytil nějaký úplně neznámý virus, o kterém ještě nikdy nikdo neslyšel, a navíc v něm prý zmutoval, tak ho hudou dál zkoumat, jestli se ten virus náhodou ještě neprojeví... No já nevím, podle mě se prostě úplně normálně zhroutil z přepracování, když měsíc v kuse spíte maximálně dvě hodiny denně, tak se to někde projevit musí, a když se vám rozhodí metabolismus, kde se to projeví - v jaterních testech... No hlavně že testy na boreliózu jim přijdou zbytečné... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs díky moc...já doufám že je spokojený :-) je to můj malej mazlík :-) @evka2011 šikula s tou prací...a neboj s dětma je práce jen chvilku a pak už je to víc legrace... ;-) @makovaapanenka tak super že je manžel vpořádku to je hlavní!!! teď už si na sebe dá i víc pozor a nebude se přepracovávat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak to je dobrá zpráva! :-)
Odpovědět
@makovaapanenka tak to je bezvadné, blahopreji!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Kéž by... Bohužel mu ta předsevzetí moc dlouho nevydržela a bojím se, že ty dobré výsledky ho zase "utrhnou ze řetězu"... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka budeš ho muset zkusit trochu krotit, ale vím, že to není snadné, ba skoro nemožné - ten můj je taky šílenej, přes den tahá auta, po práci většinou jedeme na svůj pozemek nebo ke kamarádce, kde dře na zahradě, a o víkendu buď někde celý den tancujeme, nebo jedeme k našim na chatu a tam dře pro změnu v lese. A pak se diví, že ho všechno bolí a je unavenej, a že čím je starší, tím je to horší. (k tomu se hodí úžasná věta mého tatínka, když má nějaké zdravotní potíže nebo je prostě unavenej: "to jsem nikdy neměl!" člověk by je nakopal... :-) ) docela se těším na zimu, až nebude zahrada ani les, že si třeba trochu odpočine. Akorát že nevydrží chvíli doma, po půl dni je otrávenej a musíme někam aspoň jet. A já bych tak potřebovala psát nebo uklízet nebo cokoliv doma! Jo, chlapi... Ale je fakt, že já moc nemám co říkat, taky jedu na doraz už docela dlouho a někdy mám pocit, že fakt zdechnu :-)
Odpovědět
@kattyd kamarádka si nechala udělat fotoknihu vloni a říkala, že se jim rozpadla asi po 10 listování, tak právě toho se bojím :-/ držím pěstičky,aby ta vaše vydržela v pořádku napořád :-)
Odpovědět
Holky děkuju vám moc za přáníčka :-) Všem těm co si přejí,aby jim to vyšlo s mimčem, držím moc plečky a hlavně ať je vše v pohodě a bez komplikací :-) Jinak jsme v pondělí vyzvedli fotky a musím říct, že jsou hezčí než jsme čekali, jen se musím dokopat a dát je taky sem...nějak nic nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Jééé tak to už se na ty fotečky móóóc těším. Já jich mám zatím asi jen 12 a na zbytek si ještě tak 3týdny počkám a to už je to měsíc od svatby :((( Je to nekonečné to čekání na fotky :( Už vymýšlíte jména pro potomka :) ??
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Máte krásný fotečky :-) moc se mi líbí :-) a moc ti to slušelo :-) a ta s tou otázkou v koliktým jsi měsíci mě faaaakt pobavila :-) je fakt že to na ní vypadá, že hladíte bříško :-) tak třeba se brzo zadaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Děkuju, to si mě potěšila :))) A jak jste se mi doma smály když mi to tam napsala :D ??? Michal si dělal srandu, že už teď mam pupek a co teprve potom :)) My si dáme ještě rok oddych a pak se teprve začneme snažit :) A vám už se zadařilo :)) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 my sme se nesmáli...jen mě to pobavilo, že ti to tam ta holčina tak napsala ;-) ta fotečka je krásná ;-) My nevíme...už to zkoušíme, ale uvidíme jestli se zadaří hned nebo později...byla bych ráda kdyby to vyšlo do konce roku, aby mi to vyšlo dobře s mateřskou a navázala jsem na našeho prvního rovnou další, ale pokud to půjde tak jako s prvním mimi tak to bude dobrý ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kikika87 tak aspon něco máš, my ještě nemáme ani jednu fotku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Neboj, vyjde to, tomu věřim :D @kristyn.g Nás právě navnadila 10ti fotkama a to se pak na ten zbytek čeká ještě hůř :DD
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 tak to věřím :-) u nás čím je to dýl, tím je mi to nějak víc jedno, nějaká videa a fotky mám od známích. Tak snad budu nadšená až dojdou profi :-)
Odpovědět
@kristyn.g @ppampeliskaa Ahoj holky, tak jsem si nechala udělat i klasické fotky do alba, a musím říct že fotokniha je opravdu lepší. Cenově to vyjde stejně, vše od fotolabu-fotky za 400 + album 300, fotokniha 700,-. Je pravda že fotek mám mnohem víc než ve fotoknize, ale ty efekty v knize jsou mnohem lepší a fotky víc vyniknou. Objednávám ji i mamce a babičce. A listovalo už celkem hodně lidí a porád drží pohromadě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem ve fóru našla odkaz na jedno úžasné svatební video, fakt jsem měla co dělat, aby neukápla slzička, je dokonalý! http://vimeo.com/25689474
Odpovědět
@kattyd ahojky, super, děkuju za tip. Zkusím ji tedy taky od fotolabu a uvidíme, snad budeme nadšení jako ty :-) Objednáváš ji normál přes net?
Odpovědět
@kikika87, krisyn.g bych se asi zbláznila čekat na fotky tak dlouho, čekali jsme týden a i to bylo šílené :-/
Odpovědět
Tak dnes měsíc od svatby: -)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut A jak už sis zvykla? Já pořád zápasím se jménem, v telefonu i při podpisu ;-)
Odpovědět
@evka2011 Já úplně v pohodě, spíš mám problém s tím když mi někdo řekne jménem za svobodna, tak nevím nejdřív na koho to je, až je to divné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Gratuluju :-) Jak budete slavit? S tím jménem tě obdivuju a závidím. Já už zvládám představovat se do telefonu novým jménem, ale musím si to předtím vždycky v duchu připomenout, zdaleka to ještě nemám zautomatizované. Taky už jsem se párkrát podepisovala, ale taky si předtím musím vždycky uvědomit, jakým jménem. Když jsem svůj nový podpis ukazovala manželovi, tak poznamenal, že je stejně nečitelný jako ten původní ]-( Jinak dnes jsem si byla vyzvednout novou občanku a pas a nahlásit změnu na živnosťák. Je legrace, jak si všichni myslí, že kromě příjmení jsem změnila i bydliště, a nějak to nechápou, že adresa zůstává pořád stejná :-) Taky jsem si včera konečně vypsala seznam všech institucí, kde musím nahlásit změnu, a udělalo se mi z toho špatně. Je jich 14! :-S A to tam už nepočítám tu občanku a živnosťák a všechny banky mám pod jednou položkou 8-( Tak jsem si to uvědoměle připíchla na nástěnku nad stolem a to je zatím tak všechno, co s tím dělám, ten seznam mě fakt děsí |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka S tím telefonem a podpisem jsem na tom úplně stejně, taky vždycky zaváhám :-) nejhorší je parafa, takový ten rychlopodpisový klikyhák, měla jsem ho už tak pěkně automatický, na začátku S, tak to byla taková klička a pár obloučků, a teď - co mám dělat s H a y na začátku?! :-D musím ještě hodně trénovat. Jinak jsem si taky sepsala, kam všude musím, a mám toho podobně a to nemusím na živnosťák ani zdravotní a sociál. Teď akutně řeším s mobilním operátorem změnu upozornění na email, co mi chodí do mobilu, potřebuju nastavit novou emailovou adresu a nějak se to někde seklo, už je to skoro 14 dní :-( musím pořád lézt do mailu, jestli nepřišlo něco důležitého, pěkně mě to štve
Odpovědět
@makovaapanenka Slavili jsme s horkým čajem a pod dekou :-)Me zatím chybí vyrídit uz jen tri veci, uz jinak vse z krku
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa no a to teprve dnes napsal kameraman že pracuje na videoklipu :-) ale snad to už tento týden bude...
Odpovědět
@ppampeliskaa jj, přes net. Stáhla jsem si ten jejich program a přes to se to dá vytvořit i objednat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme slavili, dala jsem drahému polštářek a čokoládku a dostala jsem krásnou kytičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 krásné video, taky mi přijde moc hezký, hlavně to setkání, měli jsme to hodně podobné, akorát ten můj přišel pro mě a když jsem se otočila tak jsem hned začla plakat jak to byl silný okamžik, takže se nedivím, že ten ženich plakal, uplně to chápu, ten otočenej to má určitě těžší :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No jestli já uvidím video ze svatby ještě letos, tak to bude zázrak, točil to manželův syn a z toho něco vymlátit je vždycky umění. Fotky mám jedině díky tomu, že to fotil na můj foťák, který jsem si radši hned druhý den vzala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?