Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 7771 příspěvků. Má 29 přátel. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 7771 příspěvků. Má 29 přátel. Region České Budějovice.
    Třeboň, Česká republika
 @hatsepsut Já si vůbec neumím představit, jak to nové jméno budu říkat emoticon musím zkusit aspoň podpis, abych pak při obřadu nevyrobila nějaký hrozný klikyhák emoticon Manželů prstýnek zůstane nejspíš napořád v krabičce, je automechanik a to fakt s prstýnkem nejde. Ale třeba na nějakej ples nebo tak, budu na to muset dohlídnout emoticon
22. zář 2011 v 08:23  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
 To holky já vám povím...jak nám byly ty prstýnky malý...a podotýkám že i na obřadu jsme je navlíkali na malíčky...tak manžel ho teď sundá i nandá naprosto v poho a já ho mám na prstě taky pořád a netlačí, neotéká...je akorát...tak nevím čím to bylo...ale říkám si...ještě že jsme je nenechali zvětšit...jemu by teď padal a mě by možná byl o trochu líp...ale já to zvládnu emoticon ale na to jak manžel nejdřív říkal, že ho nosit nejspš nebude...tak myslím že už si zvykl...sice každý den příjde s novou věcí kde mu překáží...jako například při otvírání dveří že mu vadí na klice a při řízení na volantu emoticon ale jinak si s ním pořád hraje a je pyšnej že ho má... emoticon nosí se s ním jako král emoticon
22. zář 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
 @hatsepsut no u nás je to podle toho, jak na koho narazíš na těch úřadech. Stačí ti jedna závistivá koza a je průser. To se mi málem stalo, když jsem šla volit variantu na rodičák. Po té zkušenosti radši všechno hned emoticon Ale kdybych jela na svat. cestu, tak na ně kašlu emoticon
Manžel prstýnek nosí jenom, když jdeme ven. Doma ho nemívám ani já. Mám hrůzu z toho že se mi odře emoticon
22. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 @bronousek asi más pravdu..já teda prstýnky taky doma pri praci sundávám - ae to spís kvůli zásnubáku, nechci sundávat testo ze svého diamantu emoticon
22. zář 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
 Mně změnu na VZP a sociálku nahlašují v práci, takže tohle mám z krku a tam mi taky říkali, že to nikdo neřeší, když je to později, prtz kolikrát chlapy dojdou po půl roce, že nevěděli, že se to má hlásit emoticon
22. zář 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @evka2011 Můj manžel, taky prstýnek sundává do práce, prtz ho mít nesmí, ale jak přijde domů, tak si ho hned navlíkne emoticon Zrovna včera jsme někam vyrazili a hned kousek od baráku říká: "já jsem si zapomněl prstýnek!" Tak říkám jen "Hmm" a on: "To nevadí, já tě vyložím a hned se pro něho vrátím" emoticon To jsem se fakt smála emoticon

Poraďte, kde všude hlásíte změnu? Já jen abysme si to takhle utřídili emoticon
Já mám občanku, řidičák, VZP a sociálku (v práci), banka, auto, pak samozřejmě dokroty, ale to budu hlásit, až se tam objevím a dál nevím. Děti nemám, takže to mi odpadá...
22. zář 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
 Ahoj holky, s těmi doklady je to fakt síla, kolik se toho musí oběhat emoticon Já jsem sice nejela na svatební cestu, ale po hlavě ze schodů, takže jsem dva týdny ležela v posteli a byla jsem úplně vynervovaná, že si nestihnu vyměnit občanku v termínu a dostanu pokutu, tak tam manžel volal a uklidnili ho, ať si s tím nedělám hlavu a přijdu, až budu zdravá, že prý jen v televizi z nich dělají byrokratické krávy lačnící po pokutách. Ale asi fakt záleží, na koho člověk narazí, protože zákon zní jasně, a kdyby si někdo postavil hlavu, tak s tím člověk nic nenadělá emoticon Jinak oddací list jsme měli připravený už od pondělka, ale taky jsem svědčila na svatbě, kde novomanželům předali list hned po obřadě, a to jim nevěsta těsně předtím řekla, že by si chtěla nechat i svoje rodné příjmení, a vůbec v tom městě ani v jeho okolí nebydleli, a nebyl s tím žádný problém - záleží prostě na lidech. Co se týče nahlášení změn, tak kromě toho, co jste tu popsaly, je třeba ještě telefon, elektřina, pojištění a všechny další věci, které máte nahlášené na svoje jméno, včetně různých zákaznických karet apod. Plánuju, že si proberu všechny doklady a smlouvy a sepíšu si to, abych na nic nezapomněla, ale vždycky když si to začnu sumírovat v hlavě a dostanu se k pěti položkám (a to už nepočítám občanku a pas), udělá se mi z toho špatně a odložím to emoticon Co se týče prstýnku, manžel už před svatbou prohlašoval, že ho nosit nebude, protože na to není zvyklý, a sundal si ho ještě ten večer... Druhý den si ho zase navlíkl, aby to nevypadalo blbě před našima, ale po pár hodinách ho zase začal strašně bolet prst, takže to definitivně vzdal... emoticon Vím, že na tom vůbec nezáleží a že mě na to upozorňoval už před svatbou, ale stejně je mi to líto emoticon Zato já to doháním za nás oba, dívám se na něj (na prstýnek emoticon ) několikrát za hodinu a pořád se ho nemůžu nabažit emoticon Máte to některá taky tak, nebo jsem praštěna jediná? emoticon
22. zář 2011 ve 12:04  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
    Třeboň, Česká republika
 @akfs Aha, takže když jsem zaměstnanec, zdravotní a sociálku přehlažuje zaměstnavatel?
22. zář 2011 ve 14:56  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @akfs jeste pas, pokud ho mas vydany, nezavisi to na tom, ze ho treba nechces, ale ten na rodné příjmení je platný po svatbě jen 3 měsíce, takže pokud ti nekončí tehdy platnost, je třeba ho vymenit, i kdyz novy nechces...je to postavene na hlavu proste..
@makovaapanenka ja se taky koukam emoticon
22. zář 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chrissy11
12
Registrovala se 19. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
chrissy11
12
Registrovala se 19. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků. Má 1 přítele.
 @makovaapanenka mne manzel taky upozornoval, ze prstynek nosit nebude( stejne duvody jako tvuj manzel). Taky mi rekl, ze mu zadny kupovat nemam, ze jsou to vyhozene penize(kdyz ho nebude nosit). A ted, nekolik mesicu po svatbe ho nosi emoticon. Nenosi ho sice kdyz pracuje(ma ho o trosku volnejsi), ale kdyz jdeme nekam spolu a nebo treba o vikendu tak si ho vezme a nedavno mi dokonce rekl, ze ho nosi rad......
22. zář 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Hrazany, Region Příbram
 @makovaapanenka Taky na něj koukám každou chvilku emoticon Ale doma ho sundavám... A Honza ho zatím nosí, i když před svatbou říkal, že neví, jestli ho nosit bude.
22. zář 2011 v 16:49  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
Registrovala se 18. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 259 příspěvků a 1 album. Má 30 přátel. Mělník, Region Mělník.
  • Svatba byla 9. září 2011
    Rašínky Liběchov, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
Registrovala se 18. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 259 příspěvků a 1 album. Má 30 přátel. Mělník, Region Mělník.
 @gabu13 Jéé tak to jsi mě uklidnila, teda ty si ve všem víš rady emoticon) Děkujůů
22. zář 2011 v 17:19  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
 tak my jsme prstýnek ještě ani jednou nesundali, Michal řekl, že ho bude nosit pořád a já si ho pořád
prohlížím....a dost by mě tedy mrzelo kdyby ho můj muž nenosil....
22. zář 2011 v 17:26  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @kikika87 no souhlasim, me tedy taky..
22. zář 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
Registrovala se 24. května 2011 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
Registrovala se 24. května 2011 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mělník.
 ahojky děvčátka... tak nás to čeká zítra, držte palce. emoticon
Jinak všem nevěstinkám přeji,aby jim ten den vyšel jak si přejí a vše bylo ok...je to přeci jen jejich DEN D emoticon
22. zář 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
    Třeboň, Česká republika
 @ppampeliskaa No já to prožívám, jako by byl den D už nejmíň od pondělka, jsem nervní jak pes emoticon dneska už mám volno, tak jsem si myslela, že si přispím, ale ani náhodou - oči jak tenisáky ještě hluboko za tmy a v hlavě tornádo z toho, co se ještě musí, co už je a co všechno bude... Snad už zítra budu v klidu a všechno si to užiju emoticon
23. zář 2011 v 08:44  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 Ahojda kočky emoticon
Všem co to čeká zítra přeju ať všechno dopadne podle představ a je to ten nejkrásnější den ve vašem životě emoticon

@makovaapanenka neboj, já se na něj taky pořád dívám a pořád nemůžu uvěřit že už jsem vážně vdaná...je to super pocit emoticon

@kikika87 nemáš za co, hlavně se nenervovat že emoticon včera jsem to sečetla co všechno musím oběhat nebo obvolat kvůli změně příjmení a je toho asi 20...to mě klepne...kor s malým dítětem...ale nechávám si to na příští týden až si trochu odpočinu emoticon

Teď navíc řeším co s tím pasem, novej udělat nestihnu a starej platí na starý jméno...prý to jde na něj vycestovat ještě dlouho...ale radši si někde zavolám...abych pak nezůstala někde trčet na letišti emoticon
23. zář 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @gabu13 Starý pas platí na staré jméno tři měsíce po svatbě, ale záleží, kam chcete jet, protože některé státy vyžadují, aby platil ještě nějakou dobu potom, takže například kdyby někdo chtěl odjet teď a pas by mu končil třeba v říjnu, tak to může být v některých státech problém. Na druhou stranu - prokazujete se pouze pasem, takže pokud vám nekončí jeho platnost bez ohledu na sňatek (kdybych se nevdala, měla bych ho platný ještě dva roky), tak bych s výměnou počkala, pokud chcete jet na svatební cestu dřív než za tři týdny, do kdy by vám měli vystavit pas nový, a jela bych na starý.
Jinak všem dnešním i zítřejším nevěstám přeju hodně štěstí, počasí vypadá hezky, budou to krásné podzimní svatby emoticon
23. zář 2011 v 09:17  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @makovaapanenka děkuji za informace...no pasy nám platí až do 2020 nechávali jsme si dělat nový loni v létě emoticon tak v tom by snad problém být neměl...jen mě napadlo aby v tom nebyl problém, když v zájezdu jsem nahlášená už jako Matoušková a v pase mám Reková...ale já jsem tam pro jistotu do smlouvy napsala i Reková...takže by to mělo být snad dobrý...jinak myslíš, že by mi ho ještě stihli udělat, když jedeme až 17.10.? já myslela že na to mají měsíc...a to už bych asi nestihla ne?
23. zář 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @gabu13 Jestli jsi nahlášená u cestovky na nové jméno, tak to by asi problém být mohl, to bych se s nimi určitě zkusila domluvit, co a jak, nebo si nechala fakt raději vystavit nový pas. Ale jestli letíte už 17., je to teda dost natěsno, i když mně říkali, že někdy to je i za dva týdny, ale standard jsou tři... Být tebou, tak hned nažhavím dráty a volám do cestovky, a podle toho, co ti řeknou, tak na pasové, ale raději bych se snažila to v cestovce změnit na staré jméno, to by snad nemusel být takový problém...
23. zář 2011 v 09:48  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @gabu13 tam spis nejde o cestovku ale o letenky, mam kamarada na letisti a ten rikal ze se mu stava casto, ze odbavuje slecny co maji jmeno na letence nove a pas stary...a bohuzel je proste nepusti ( no nechtejte pak videt ty sceny...)takze hlavne at cestovka prebukne letenky, hotel atd. pak uz je to posledni...no holky, me dnes zemrel dedecek...jeikoz byl lezak tak ani nebyl na nasi svatbe...ach jo, zivot je nekdy fakt smutnej emoticon
23. zář 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @hatsepsut To je mi líto, věř mi, že vím, jak se cítíš... Já jsem absolvovala dědečkův pohřeb týden po svatbě, život krutě připomněl svůj neúprosný koloběh...
23. zář 2011 v 11:22  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @makovaapanenka já vím, právě jsem si na tebe vzpoměla..je to prostě strašně smutné emoticon děkuju moc
23. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
demian
Registrovala se 9. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
demian
Registrovala se 9. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 @makovaapanenka a hatsepsut
i když to asi bude znít divně, buďte vděčné za možnost se vůbec rozloučit
Když zemřel můj dědeček, teta-jeho dcera mu nemohla přijet na pohřeb, měla těsně před porodem. Prostě nešlo, aby jela z konce jedné republiky na konec té druhé. A to s ním měla lepší vztah, než se svou matkou.
Pár dní po pohřbu se jí narodila holčička
23. zář 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @demian Nezní to divně. Když mi umřel první dědeček, byla jsem zrovna na lyžáku (bylo mi 13), naši mi to neřekli, aby mi to nezkazili, na nádraží mě vyzvedávali, zrovna když jeli z jeho pohřbu, a řekli mi to v autě... Dodnes to ve mně je, že jsem se s ním nemohla rozloučit... Takže tohle byl vlastně můj první pohřeb a měla jsem i smuteční řeč, nesnesla bych, aby se dědovi nad rakví vykecával někdo cizí... Ale měly bychom rychle změnit téma, tohle je beremese.cz, a ne pohřbíváme.cz emoticon
23. zář 2011 v 11:35  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
demian
fotoportrét
fotoportrét
demian
 @makovaapanenka zažila jsem něco podobného, ale už mlčím - máš pravdu, tohle jsou jiné stránky emoticon
23. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @hatsepsut
@makovaapanenka holky vy mě děsíte...snad nezůstanu na letišti!!! No každopádně dneska se na pasový nedovolám...v pátek nedělají...a v pondělí tam radši cinknu...ale do cestovky už jsem napsala, aby zařídili že na letence bude moje starý příjmení...aby mi to sedělo s pasem. To by pak už snad problém být neměl...ch jo...teď se budu klepat dokud neodletím... emoticon
23. zář 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 Tak už mám v cestovní smlouvě příjmení přepsané a poslanou novou cestovní smlouvu se starým příjmením...jistota je jistota...a volala jsem i na letiště a tam mi taky řekli...ať si na letenku nechám napsat starý příjmení...že nikdo nekontroluje jestli jsem vdaná...ale kdyby se neshodovalo jméno na letence a v pasu, tak by byl problém...takže když letím s pasem se starým jménem, tak mám v cestovce uvézt staré příjmení...no zmatek...a tak doufám že to bude poho a odletíme v klidu a ne s nějakýma stresama emoticon
23. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @gabu13 nemáš to jednoduché emoticon
23. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
 @hatsepsut Ach jo, sestro, to je mi moc líto, drž se!
23. zář 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš