Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak se hlásím jako vdaná paní :) a všem holčinám které to prožívají dnes přeju to nej nej nej !!!!! ;-)
Odpovědět
@evajzek My máme taky svatbu příští víkend a předpověď, kterou jsem viděla moc pozitivní nebyla..17 stupňů s mráčkama. Máš nějakou lepší? :D Né, prostě musí být hezké babí léto a hotovo :)
Odpovědět
@mppm no mám 18°C a polojasno což si myslím že je perfektní, ani vedro ani zima ani déšť
Odpovědět
tak příští týden touhle dobou už budu mladá paní :-D zajímavá představa
Odpovědět
@evajzek Tak takové nějaké počasí bych si přála já za 14 dní :-)
Odpovědět
@gabu13 jen si to lenošení pořádně užij, zasloužíš si ho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky :-) Tak já měla včera tu nejsuprovější rozlučku jako jsem si mohla přát :-) ráno mě sousedky připravily překvapení a objednali paní kosmetičku...co se o nás hezky starala a celé odpoledne nás opečovávala i nalíčila...odpolko jsme na zahrádce grilovali a bumbali a veselili se...měli jsme tu rozlučku dohromady s přítelem:-) pak si jeho ségra navečír odvezla našeho malýho na noc k sobě a my začali pařit...a skončilo to na diskotéce, kde si nás oblíbil barman a začal nám dávat všechny možný sponzoringový sranda věci jako stříbrný vlasy, a veliký fialový brejle s obrovskema lesklýma kuličkama jako naušnice a tetovací návleky na ruce a tak...no my tam v tom pařili jedna radost a blbli jsme jako malý:-) strašně jsme si to užili, vytancovali jsme se do aleluja a domů jsme odjížděli pěkně vysmátý :-) no prostě bomba vydařená akce :-D @evajzek Jo a na čem jsi tam byla v Plzni??? @kikika87 Gratuluju holka naše vdaná :-) jaký to bylo??? popisuj přeháněj :-) těším se na fotečky :-) Holky neblázněte...počasí bude příští víkend ukázkový!!! pořád tomu věřím, i když jsem včera od svědkyně dostala gumáky s růžičkama :-D tak nevím...asi jako sichr prej ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 všechno proběhlo bez problémů, počasí super, nezapršelo, akorát takže jsme se nepotili a na focení prostě ideální...ale měla jsem teda bobky, protože ve čtvrtek bylo příšerné počasí!!!! A hrozně rychle to uteklo, měli jsme tolik poviností....bylo to krásné, doufáme, že se všichni bavili, ale podle průzkumu to vypadalo, že jo :)) A jak se těšíš ty ???
Odpovědět
Tak nevěsty, já už jsem také vdaná paní. Svatba byla krásná. V kostele nezůstaly oči suché, na hostině se všichni skvěle bavili a reakce byly takové, že lepší svatbu nikdy nezažili, že jsem to měla vypiplané do posledního detailu, takže co víc si přát :-) Samozřejmě byly malé detaily, které nebyly podle mých představ (dort měl být se stříbrnou a červenou stuhou a byl se stříbrnou a krémově růžovou, chtěli jsme velikou fontánu a měli jsme takovýho prcka, tulipány na stolech byly spíše do růžova než do červena), ale to je normální, takže nás to nijak nevyvedlo z míry :-D Počasí bylo dokonalé, ani vedro ani zima, prostě akorát. Všem nevěstám, které to mají ještě před sebou přeji hodně štěstíčka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty a mladé paní :-) Počasí tento víkend bylo přímo ukázkové, takže jste si to všechny určitě užili. My si pořád "užíváme" úklid celého domu a zahrady a snažíme se dořešit poslední důležité věci - například počet hostů se nám pořád mění, takže zasedací pořádek budeme ještě muset upravovat. Už si taky říkáme, že to chceme mít radši za sebou a v příštím životě jenom svatba ve čtyřech :-D No a šup sem s fotkama, ať konečně vidíme šaty @hatsepsut a @assol :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jediné co mě štve, že sem viděla jen dvě fotky a na zbytek budeme asi 6 týdnů čekat :(((
Odpovědět
tak to máme za sebou ....uffff...spousta věcí se úplně nepovedla, lecos bych udělala jinak.....ale i tak....bylo to fajn :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@akfs @princezna_na_hrasku @kikika87 Docela Vám závidím, u nás se to nějak komplikuje, takže se začínám děsit toho, jak to všechno dopadne...
Odpovědět
@gabu13 na elektrotechnický :-)
Odpovědět
@ppampeliskaa určitě bude :-) já si ho přeju a proto bude chcát :-D ale to nás nerozhodí
Odpovědět
@smisca klíd holka....kdybys to viděla u nás....to bylo trapasů....vlasy jsem si špatně učesala a prodloužení vypadalo nepřirozeně...závoj mi nasadili nějak divně, takže nebyl pomalu ani vidět, pak jsme čekali dlouho před místem obřadu protože se lidi neusadili a pobíhali sem a tam, pak oddávající spletl řeč a my slib, pak mi prdla spodní obruč na spodničce a jak sem se pořád tlemila jak slípka, tak jsem pekelně cenila zuby a zavírala oči - to bude na fotkách úchvatný.........no a toho prostě bylo.....tchán s tchýní komentovali všechno - a všechno bylo špatně......a víš co.....je mi to jedno.............protože i tak byla sranda a když odešli spát, kalilo se do rána :-) jen nebudu mít tak hezké fotky díky špatným vlasům a grimasám......šaty byly bez spodničky chudé.....a make up se mi stejně rozmazal i když byl hooodně drahý....... :-D nestresuj se, stejně ti to nepomůže a věř že skoro všude je něco..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mam jen na skok: To jak svatební den proběhl, jaký strašný nervy jsem měla co jsme vás zdobiče opustili tak to jindy. Je to na dlouho. Kadždopádně bylo spoustu emocí, od zlosti až po euforie. Brečela jsem hodněkrát :-) Oddávající měl užasnou řeč (ale trochu nas probralo tema s rodičema, u mě v pohodě, ale přítel měl hrozné dětství, tak proto). Ale ostatní ta řeč byla skvělá. Když jsem říkala to ANO tak jsem se tak strašně bála, že nebudu moct promluvit, přotože sem byla na duši sevřená, že jsem sotva dýchala :-) Ale i jsem byla pochválena za to jak jsem řekla jistě "abychste vždy říkala své ANO tak jistě a rozhodně jako dnes" :-) muj brácha co se nikdy ženit nechtěl - já bych si hned někoho vzal, celou dobu vyprávěl, jak to bylo užasný :-) Koně nás provezli i po parku u hotelu, a jezdili tam s náma dlouho, tak jsme s odpočinuli z nervů :-) S tchyní jsem se usmířila. Zametání střepů - sranda největší :-) jednou nam to rozkopl strýc a pak když jsme střepi odevzdávali provozní hotelu tak je "omylem" upustila :-D Ze začátku mi bylo nějak divně na duši, bylo spoždění hodinu a bylo ticho mezi hosty, tak jsem měla blbý pocit. Po jídle to bylo lepší a po tom co přišlo přebalování miminka jako ukol pro ženicha, to bylo uplně super :-D Tancovali jsme tak blázni a jelikož jsme měli okruh nejbližších, tak nam to bylo fuk! Tomobla měla megauspěch, lidi byli srašně nadšený, všichni za náma chodili jak je to užasná svatba a jak se bavěj ( a to jak jsem říkala, většina hostů jsou takový ti "bručouni"). Na tombole jsme překvapivě trhli strašně moc peněz! Což nas uplně překvapilo, koupili si lístek i fotograf a i číšnice :-) dokonce i vyhráli! :-) první tanec - elton john, prořvala jsem, vybrali jsme nádhernou skladbu! DJ - nazvučení parádní! Vlastní bezdrátový mikrofon, Dort, jiný než jsme obědnali(náplň), ale dobrý. Družičky, organizátorka (kamošky) uplně užasný, vše zvládaly, byli milé, uplně mě obskakovali, i když jsem měla nervy, byla jsem uplně v depce, připadala jsem si jak v jiném světě, tak byly se mnou :-) Příchod ženicha pro mě - kameraman říkal že mam stát zády a pak až přijde se otočit. On přišel, řekl ahoj a d pohladil mě po ruce a já se otočila a hned jsem bulela jak želba... Fotograf Jirka Tvaroh super, asistentka lehce spruzelá, večer uplně otrávená ale držela se, kameraman Petr Baštář super :-) Jsou to profíci :-) co mě moc potěšilo a bylo krásné: Lidi když jsme je městem míjeli, ať pěšky či v kočáře, davi tleskali a křičeli "hodně štěstí", šumělo všude "kráááásná nevěsta" :-) Lidi nám přáli, fotili si nás, děti za náma běhali a křičeli "jů princezna a princ" :-) Pár zbojníků nás "pronásledovalo" zámeckým parkem :-) Fakt tohle bylo moc krásné. Když jsme projížděli přes náměstí kde byly slavnosti, hudebníci zrovna nehráli ale jak nás viděli hned popadli nástroje a začli hrát romantickou písničku :-D Prostě tohle bylo moc moc moc krásné :-) další podrobnosti snad jindy, tak musím napsat že nejkrásnější den života to určitě nebyl, byl ale nejemotivnější, brečela jsem často, a nejen já ale i muj otec, který neumí svoje pocity dávat najevo, ale brečel když mě vedl k oltáři, když mi gratuloval i při prvním tanci. Hodně to pro mne znamenalo! Co se nepovedlo: Párkrát jsem byla naštvaná a měla vyloženě depresy: čekali jsme s kočárem asi 30 minut aby nam pán doběhl otevřít bránu ze dvora obřadní síně(hosti čekali před hotelem), večer před svatbou popíšu jindy, byl to jak z hororu co se mi stalo, dál jsme spala asi 2 hodiny ( v noci jsem nemohla spát a to i když jsem pila šampáňo, pak jsem byla opilá a histericky jsem brečela :-( fakt horor pro mě. Možná proto té euforie ten den tolik nebylo. Čekání na kočár - odvoz k obřadu, spoždění 10minut oproti domluvě, to se dá pochopit, ale mi byli fakt strašně nervozní a byl to dost hrozný pocit čekat a nevědět jestli dorazí... Dorazili :-) Rekvizity - nepužity. Asistentka fotografa - dost kyselý ksichtíky občas - ale snažila se(mam podezření, že se pohádala s fotografem, jsou to partneři). Můj bratr se hrozně ožral, večer jsme šli do báru a oblejzal tam moje družičky! :-) A furt vykřikoval, jak je tak strašně šťastnej, že je Milan jeho zeťák (spletl si to se švagrem) :-D Pak si všechno postupně přečtu jak ste to prožili vy! Nyní akorát GRATULUJI!!!! :-D
Odpovědět
@kristyn.g tak tomu se říká zpráva z první ruky :-) ale víš co řekli jste ano a to je to nejdůležitější, obávám se že budu mít podobné stavy :-D líbí se mi žes napsala jak to ve skutečnosti bylo :-) a gratuluji
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek co bych zapírala :-) Bylo to krásné, ale jak jsem byla nevyspalá, tak jsem měla takovou divnou náladu. A byla jsem permanentně dojatá :-) Přeji vám, aby vám to vyšlo :-) Co doporučuji, co se může hodit - neřešit kraviny, neměla jsem na pravé ruce uplně "čerstvou" francouzskou manikuru, ale bylo to fuk, jít spát dřív, nechat si na všechno spoustu času, a brát všechno s nadhledem :-) My si to vychutnávali, každý krásný okamžik, jsem "zachitila", podařilo se mi nebýt "mimo" takže to samé přeji i vám, a hlavně dobré lidi okolo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku tak koukám, že také nevěsta, co si hlavu s hloupostma nedělá :-) Gratuluji moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku @kristyn.g Však já taky neřeším všechny detaily. Třeba doteď nevím, jakou chuť bude mít náš dort, prostě cukrářka něco udělá:-) Jenom jsme dneska měli problém s usazením hostů a jak se to mění takhle těsně před svatbou, tak jsme to řešili trošku emotivněji. Ale snad se nám to podařilo vyřešit a teď už fakt bude klid (haha:-D). Když jsem viděla tvoje fotky Kristý, tak jsem se zase začala těšit. Moc ti to slušelo a taky oceňuju tvůj zevrubný popis dne!
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca :-) díky :-) to jsem ráda že se těšíš když se podíváš na mé fotky :-) A i když to nedopadlo uplně všechno tiptop tak to bylo skor přesně podle našich představ :-) ale psychické rozpoložení se holt připravit a naplánovat nedá :-) Je dobře že to tak moc neřešíte :-) My i když jsme si naplánovali jedno patro dortu čoko náplň, tak nebylo, ale bylo to dobře, protože jsem na čokonáplň neměla v tu chvíli vůůůbec chuť, takže jsem měla docela dost radost :-D A krájení dortu bylo krásné, lidi seděli na místech a koukali jak nakrojujeme :-) a pak jsme mohli mikrofonem rozlásit at si každý chodí :-) a když se moc neměli, tak jsem řekla, že nedat si svatební dort nosí smůlu a najednou se všichni začli sbírat :-D pardon že jsem se zas rozepsala, ale tech dojmů a zážitků bylo opravdu takový koncentrát :-D :-D :-D díky bohu 90% bylo pozitivní! :-D Další rada, vemte si kabelku! Já jí využila na 200%! Pudr stay mate fungoval, kapesníčky na otírání potu a slz, a taky vteřinové lepidlo! Když se mi udělal megažralok na botě(zakopla jsem na kostkách). ještě musím říct, že natáčení bondovky vyšlo dobře :-D takže až bude, tak to sem dám, bude to opravdu dost dobrý :-) :-D doporučuji moc tu tombolu!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Děkujeme za podrobné zpravodajství! :-) to je jasný, že jsi toho plná, zvlášť když jsi to tak silně prožívala. Však ony ty drobné kiksy brzo vyšumí a zůstane krásná vzpomínka. Je super, žes to opravdu moc neřešila, ono se s tím v tu chvíli stejně nedá moc dělat - i když jak vidím, někdy jo, třeba to lepidlo je skvělej nápad, mě by to nenapadlo :-)
Odpovědět
@evajzek no myslím, že ten den fakt budeme tak rozhozený...že ten déšť s námi fakt nic neudělá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Holky, nepanikařte, dlouhodobá předpověď ČHMÚ to vidí celkem dobře: I. Dekáda 11.9.-20.9.: Převážně polojasno, při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky, zpočátku ojediněle i bouřky. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 17 až 13 st., postupně 12 až 6 st.C. Nejvyšší denní teploty 16 až 22 st., jen zpočátku 22 až 28 st.C. II. Dekáda 21.9.-30.9.: Bude převládat polojasné počasí, při zvětšené oblačnosti místy déšť nebo přeháňky. Ráno a dopoledne ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 11 až 5 st.C. Nejvyšší denní teploty 16 až 22 st.C. Takže bychom musely mít velkou smůlu, aby přišla zrovna nějaká ta přeháňka - a to my prostě mít NEBUDEME!!! ;-)
Odpovědět
@princezna_na_hrasku Kdepak, fotky budeš mít krásný...budeš na nich přirozená a to v tuhle chvíli moc lidí neumí :-) a je moc dobře, že jste si ten den užili, i přesto, že rodiče ženicha prudili. Nediv se,"sebrala" jsi jim syna, teď už na něho máš "nárok" jen TY :-) Moc gratuluju a přeji hoooodně štěstíčka a pohody v životě.
Odpovědět
@kristyn.g krásné shrnutí...děkuju za něj moc. Je moc hezké, že jsi se podělila i o tvé slabé chvilky. Ty k tomu určo patří a já se přiznávám, že jsem měla slzy v očku, když jsem četla líčení Vašeho dne D. Přeji vám moc štěstí v životě.
Odpovědět
@evka2011 No my to hlavně nesmíme být... Déšť ať si zůstane pro ty co chtějí být celý den doma a prudit okolí... A to my nejsme :-) A nějaká malinká kapička nám taky neublíží, kdyby náhodou...vždyť je to prý štěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa @princezna_na_hrasku Prudiči se najdou vždycky, nejen rodiče a příbuzní, ale i mezi kamarády, prostě všem se fakt nezavděčíme. Takže se na to co? Takže se na to vykašleme a užijeme si to hlavně my. A až budou něco pořádat oni, taky si zaprudíme :-D
Odpovědět
Nevěsty, hlavně se nezabývejte na svatbě detailama, který nevyšly tak, jak by měly :-) Já musím říct, že jsem svatbu zařizovala na plno tak čtvrt-půl roku a i tak nebylo úplně všechno tak, jak by mělo být, ale nervovala jsem se kvůli tomu jen ty dny před tím. Na svatbě už ne. Za to ženich byl na prášky :-D My to nestihnem, oni neví kam jet, ... :-D A já na něj pořád jen KLID, to je jedno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?