Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut šťastnou cestu ;-) a víš že jsem si na tebe dneska vzpomněla...když jsem lítala po různých obchůdcích po Žamberku a objevila takový jeden krásný s dárečkama a tam jsem našla na řetízku jednu fakt krááásnou sovičku s červenýma kamínkama místo očiček...no hned jsem si řekla, ta by se líbila Hatsepsovet :-D Holky tak jsem byla u babičky s dědou a dala jim naše noviny a babička si to četla a byla dojatá...i slzička jí ukápla...tak jsem ráda že se jí líbily, tak snad i ostatním svatebčanům budou...babička s dědou na svatbu nepřijedou...což je mi fakt moc líto...ale bylo by to pro ně moc náročné...takže chápu všechny vás co jste psaly, že bude s prarodičema možná problém...ale zároveň říkám, nebojte...určitě to výjde a oni vám dorazí a budou pařit až do rána ;-)
Odpovědět
@assol @kikika87 @kristyn.g @akfs ahoj holky moc vam vsem dekuju!!! jsem u nasich, zatim pohoda, nervoza prijde zitra!!!! @gabu13 jeee no to by se mi libila, rikas zamberk? asi bych to nestihkla tam zitra zajetz, skoda :-(
Odpovědět
Jo a už máme doma 3 blahopřání!!!!! Jedno bylo otevřené, tak jsme nakoukli, ale ty dvě zalepené, co došli poštou, necháme až na svatbu :-) Už čekají v připravené krabičce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Taky jsem na to zrovna dneska myslela, že se neozývá nikdo z těch, co už to mají za sebou, třeba @makovaapanenka. Krátkej příspěvek o tom, jak byla svatba úžasná, by mi zvednul náladu!
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs jé to je hezký :-) ja taky čekám přáníčka ze slovenska od příbuzných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 no babička to nevydržela ležet a celý den mi žhavý dráty s mojí mámo o výslužkách a cukroví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 @kristyn.g Normálně stojíš nahá v takové buňce, kosmetička vezme takovej stroj kterej na tebe sám rozprašuje po celém těle i na obličeji, 10hodin to necháš působit,ono to pořád tmavne takže ted momentálně jsem jako čokoláda a v po desáté se vykoupu,smeje se přebytek a každý den je to světlejší, takže v pátek to bude ideál a do týdne je to pryč. A barví to jen ten první den a to nosím staré hadry.....
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 ahá, ja myslela, že sis to rozmyslela. A vypadá to dobře? co fleky a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g no uvidím až se umeju, fleky by určitě být neměly když vše dodržíš tak jak máš...ale ještě sem se nevykoupala...mám to ověřené od kamarádek a chválili si to, vypadá to opravdu přirozeně...
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 tak to bude super, zní to zajímavě.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g :-D jsem podobný typ jako ty, taky tmavé vlasy a oči, obočí jsem měla vždycky jako Brežněvova mladší sestra (toho ty vlastně nemůžeš pamatovat, ale obočí měl fakt výstavní) a taky srostlé, až mě tehdy přemluvila kamarádka - bolelo to jak sviňa, ale stálo to za to. Teď už to stačí jen udržovat ve tvaru, já na to ale často zapomínám, takže když se pak někdy podívám zblízka do zrcadla (moc se nemaluju, takže to nedělám často), úplně se vždycky leknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Taky jsem už na to myslela, aspoň něco by napsat mohly! Asi jsou všechny na Bali nebo v Dominikánské republice, vyhřívají se na plážích pod palmami a smějou se nám, jak nás tady přepadl podzim :-| čímž nechci říct, že by si to nezasloužily, po tom maratonu příprav bychom to potřebovaly všechny
Odpovědět
Článek se načítá
Krásné ránko děvčata :-) Tak včera začaly první problémy i nám.... Na zámku jsme se dozvěděli, že nezamluvili oddávajícího jak bylo domluvené,ale to se naštěstí ještě včera vše vyřešilo, paní na zámku se moc omlouvala a zároveň i matrikářka nám vyšla vstříc. Jen prohlásila, že ještěže nejsme cizinci, že to už by se nestihlo a svatba by nebyla...uff se nám ulevilo. Dopoledne nám volal majitel z restaurace, že se mu ozvala hudba, že nám ruší hraní na večer. Tak se žhavily dráty do všech stran a nakonec tím, že tu hudbu máme i na zámku při obřadě , tak jsme se dohodli a budou nám hrát podle dohody. No,ale ty nervy do večera než se ozvali...šílené. Jinak v devět hod mě čeká zkouška účesu, pak líčení a pak šaty, nakonec jedeme se ségrou nakupovat oblečky pro ní a pro mě. prostě dneska mám opravdu jeden z dnů co jsou jen zábava, tak snad to nebudou i nervy :-) Pak budu celý víkend v práci od rána do večera, protože máme akci, fuj se mi nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Tak to ti docela závidím, jak nemám ráda nákupy a zkoušení, tak bych si dneska dala říct, v práci to už od pondělka stojí celkem na prd. Docela mě děsíš s tím odávajícím, určitě radši napíšu matrikářce, jestli na nás taky nezapomněli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poraďte, mám úplně hrozné nehty, odlupují se z nich celé vrstvy a stačí do něčeho vrazit, hned se natrhnou nebo vylomí, v lepším případě ohnou na druhou stranu (a to je fakt ňamka). Nevíte někdo, co s tím?
Odpovědět
@evka2011 já to mam podobné, ale nechci gelovky ani nalepovačky....takže holt budu mít ostříhané na krátko a nalakované jen bezbarvým, ale se leskly.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Tak na to radu mám! Já mám taky nehty svoje a naštěstí pěkný, ale před dvěma měsíci se mi začaly hrozně třepit. Když má člověk víc času, tak je dobrý dělat každý den lázeň na nehty z olivového oleje - aby byl vlažný a potom tak na 20 minut do něj nehty ponořit. A pokud chceš něco expresního, co ale nemá zas tak trvalý účinek, tak si kup nail rescue od rimmelu - fakt to funguje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 tak jsem si ho vygooglila :-D no vypadám podobně :-D Akorát ted furt necítím kůži pod nosem, tak když mi tam na svatbě zbyde nejaký jídlo, tak si toho ani nevšimnu... A ty nehty, to jsou tvoje vlastní, nebo máš udělané? Asi bude nejlepší zajít si k manikerce. Jinak mamka ma taky hrozné nehty, tak jsem jí koupila v tescu takovej speciální lak právě na posílení a proti lámání a třepení. Je bezbarvej a ona mi ho včera chválila. Stojí asi 200kč ale lepší než to nechat být. Rimmel to není, je to v krabičce taková značka co vyrábí tyhlecty "hojivé" laky. Hoky mě se včera už blbě usínalo. Já už se bojííííím a strašně těším zároveň! :-) @ppampeliskaa téda to jsou nervy! ale aspon že je to vyřešeno. A dnešek si užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 to má už zítra :-) tak držím palce!
Odpovědět
mě se pořád spí dobře, usínam jako špalek...jen v práci to jde z kopce.....až se za sebe stydím, ale nějak nejsem schopná se soustředit a dokopat se k nějaký činnosti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vo vás to čeká tenhle víkend - moc vám držím pěsti, ať se vše vyvede a máte krásné počasí!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku No přesně, já už od včerejška nezvládám nic kromě svatby. Nějak nezbejvá kapacita.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g to věřím, už za dva dny! určitě to bude skvělé, musíš pak hned napsat aspoň krátce, jak jste to zvládli. nehty mám svoje, taky je nosím krátké, ale štěpí se i tak. někde jsem četla, že to chce spíš už nějakou výživu nehtového lůžka, takže ta olejová lázeň, jak píše @breaca, by asi pomohla - jenže právě ten čas není... třeba příští týden najdu chvíli, teď jsem fakt v jednom kole. zatím mrknu aspoň na ty laky
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku @assol teda, tohle mám už dlouho, větší část pracovní doby visím na netu, nebo přemýšlím, co ještě musím zařídit a co jak vymyslet ;-) fakt je hrozně těžký vyvíjet nějakou jinou mozkovou činnost :-)
Odpovědět
včera jsem byla koupit závoj...náš společný výtvor by asi nebyl to pravé ořechové :-D tak jsem seběhla pár salonů a buď řekli že je vůbec nemaj (což jsem nemohla uvěřit) nebo celkově byli tak neochotní, že jsem vlítla do salonu kde jsem kupovala šaty, plácla sebou na pult a oznámila že se bez závoje nehnu...chudák paní :-D tak hledala jak o život...nakonec měla jen dva dlouhé, co jsem chtěla. jeden měl hodně krajek a nešel k šatům a jeden se mi moc líbil...když mi řekla cenu, šla jsem do kolen - 3500,- prodej. ale vzala jsem ho.....doma ženich hned že chce znát cenu. tak mu povídam: pravou cenu ti stejně neřeknu, tak si vyber...buď ti neřeknu nic nebo ti budu lhát....tak jen prohlásil něco o bláznivých nevěstách a byl klid :-D to je tak když je to na poslední chvíli. ale což vdávam se jednou za život - doufám, sám řekl že si mam závoj koupit - a neřekl cenu a když ho nezničim, tak ho třeba prodam a nebo budeme mít třeba dceru a mohl by být putovní. mě se hrozně líbí, když je něco starého s historií...třeba zásnubní prsten pro prapraprababičce nebo něco takového...tak třeba by to mohl být zrovna náš závoj....myslím že historka o bláznivé švadleně a závoji u nás stejně bude po generace a vytáhnem jí, kdykoliv bude nějaká svatba :-D
Odpovědět
@evka2011 @assol já sem mimo nejmíň dva týdny, ale teď....teď jsem ve fázi totálního vypnutí....od příštího uterý musim makat za tři, abych všechno stihla... :-) v pondělí máme ještě dovolenou, abychom vydechli a pak se vrátíme do normálu....
Odpovědět
Září je tu, teď už jen pár dolaďovaček a vše nachystáno :-) Jen aby to počasí malinečko vyšlo, snad do 24. se udělá lepší počasí, aspoň aby nepršelo... a pak hurá někam do tepla na svatební cestu :-) Kam tak vyrážíte? Půjdeme mrknout po nějakých last minutech, co je volného, líbilo by se nám Řecko, snad by tam mohlo být ještě teplo, 28 stupňů, jak by tam mělo být, by bohatě stačilo, oproti dnešním 15ti, větru a dešti v Jihlavě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na sobotu hlásí krásně! Jupí!
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jasně že bude, jsme to všechny věděly! :-D jen aby nám ta tradice pěkných víkendů vydržela...
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku ty kráso... tak to je fakt masakr cena!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?