Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě asi jebne, psala mi máma že dědu bolí kyčel od opichu a babičku bolí hava a má horečku :-( jestli se nedaji do víkendu dohromady, tak se asi nevdám :-( mě na nich totiž hrozně záleží :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To je smutné. :-( Vím, jak se cítíš, mně taky babička o víkendu řekla, že asi nepůjde, že by to nezvládla. Přitom se na to od začátku hrozně těšila, plánovala, co si vezme na sebe, a tak, ale teď jí nějak došlo, že by to pro ní bylo opravdu náročné. Ještě se nevzdávám naděje, že na tom bude v sobotu dobře, a přijde. Držím palce, ať se tvoji prarodiče taky dají do kupy.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol díky za podporu. Moje babička má v sobotu i narozeniny a má od nás jako dárek zaplaceno ubytování, taky se těší a fakt by mi to bylo líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To je od vás milý. No je to až za čtyři dny, snad se jí do té doby udělá líp.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol no snad jo....
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku Správně, rozhodně si to zasloužíš. I když... vydržíš to, nic nedělat? Stejně budeš pořád přemýšlet, co už je a jestli ještě něco, a nakonec se vrátíš k už hotovým věcem a budeš se snažit vylepšovat a předělávat... ;-) Aspoň já bych to určitě dělala, jsem hrozná. Tak doufám, že si fakt odpočineš! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To naprosto chápu, mně zase hrozně mrzí, že už jsou všichni po smrti a nemůžou tam být...
Odpovědět
@kristyn.g -,assol :holky moc vám držím palečky,aby se vám prarodiče dali dohromady a užili si ten den s vámi. Já, ani přítel bohužel už prarodiče nemáme a zrovna minulý týden jsme se bavili o tom, jak by si to obě babičky užívali, kdyby tam mohly být. Obě totiž milovaly celou rodinu vidět pohromadě.
Odpovědět
@assol @kristyn.g já taky držím pěsti!!! Holky, máte už taový nervy? ja teda jo, strašný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut to je jasný, že máš, já už začínám taky, a to mám ještě 14 dní :-) ale všechno máš zařízené, domluvené, naplánované, tak není proč být nervní. Všechno je připravené, bude to super, všechno klapne, budeš nejhezčí až do rána, všichni si to moc užijou a budou na to ještě dlouho vzpomínat! - a to si opakuj každou hodinu ;-)
Odpovědět
@evka2011 děkuju moc! vše naplánové? včera jsme 2 hodiny!!! sestavovali zasedací pořádek- ti nemůžiou s těma a ten zas s tim..., katastrofa!!!ale je fakt že to nakonec muž rozčísl, a vymyslel úplně skvěle :-) jee a do rana nechci, ja chci svatební noc!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Neboj dobře ti to dopadne a ještě bude babička pařit mezi posledníma :) Za chvíli vyrážím na samoopalovací nástřik, tak jsem na to opravdu zvědavá....včera jsem stihla umýt okna a vygruntovat ložnici, dnes mě ještě čeká obývák, chodba a koupelna, na večer ještě poslední bojová porada se svědkyní a od zítra mi začíná pravá honička :) a to počasí mi pořád mění, tak já už nevím....ale zas tam figuruje déšť a dneska teda je pěkně hnusně :((
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hatsepsut taky nám to chvíli trvalo, není to jednoduché je usadit tak, aby byli všichni spokojení co :)))
Odpovědět
@kikika87 děs :-) stejně nebudou, nedělám si iluze :-D ale zvolili jsme cestu nejmenšího zla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut snad máš pravdu :))) Ale u nás si myslím, že jsme to fakt vymysleli tak geniálně, že nemůže být nějaký problém :)))
Odpovědět
@kikika87 já v to u nás taky tajně doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut to jsem zatím nijak zvlášť neřešila, naše rodiny se vlastně nikdy pořádně neviděly, takže konflikty teprve vzniknou ;-) (jen doufám, že někde jinde a ne na naší svatbě ;-) ), ale budu to muset taky trochu promyslet. Ségra to měla tak, že každá rodina měla svou polovinu stolu - ale to nás tam bylo asi 12, tak to šlo, já budu mít 20 lidí všetně dvou malých dětí, je to v salonku, jsou tam těžké lavice a blbě se vylézá zezadu... to asi dořeším až v pátek před svatbou, až tam povezeme dorty a kytky.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 teda, ty nechodíš do práce? jak to zvládáš? já jsem vždycky večer totálně vyšťavená, a na víkendy jsme pryč :-( ostatně většinu večerů teď taky, máme úterý pátek vystoupení a ve středu mám ještě do večera anglinu, v sobotu hned ráno pádíme na chatu... nějak mě to zmáhá, zvlášť ještě v kombinaci s těma zádama :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 až ode dneška jsem doma, včera jsem se taky divila, že sem ještě zvládla okna a ložnici, za to dnes...spinkala jsem si do půl desáté a zatím jsem jen ozdobila klícku na přání a pak jdu na ten nástřik a celé odpoledne gruntování, jak jsme teď skoro nebyli doma a nebyl čas tak je tady fakt bordel !!!! Od zítra už doma nehnu ani brvou, nebude čas tak to musím ještě dnes dodělat :( Jaké vystoupení, vy jste umělci :) ??
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Jasně :-D děláme historické tance a takové ty oživené noční prohlídky za hradech a zámcích. Amatérsky, pochopitelně, ve volném čase, takže o žádné velké umění fakt nejde :-)
Odpovědět
Holky já se zatím loučím, jedeme směr morava už dnes, tak se pak ozvu od našich..zítra nás čeká balení a rozvoz výslužek..uaaa
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to zvládněte, hlavně v klidu! Držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Držím palce, určitě to na Moravě zvládneš na jedničku! A nestresuj. Já jsem teď ve stavu, kdy se mi to zdá tak nereálný, že ani nervozní nejsem.
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Tak to je hezké :) @hatsepsut Hodně štěstí, taky bych chtěla mít svatbu na Moravě, tam je to fajné :) Užij si to ! Já už jsem po nástřiku, zatím to vypadá skvěle, uvidíme na svatbu :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 ten nástřik stačí jeden? mám vypálená ramínka a uvažuju o solárku, ale nemám s ním moc dobrou zkušenost
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 jo na svatbu bohatě stačí jeden, ptala jsem se na to. Solárko ti asi nepomůže, to už se ti asi nevyrovná to opálení, u toho nástřiku se mi taky spodek od plavek úplně nesrovnal, ale je to malý rozdíl...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut tak štastnou cestu :-) @kikika87 a co ten nástřik, to je jako samoopalovací krém nebo co ? a jak to dopadlo? To se dává i na obličej? Blbý otázky co? :-D holky tak já dneska trpěla na kosmetice, mam obarvené řasy(trvalá mi na nic po 2 měsících stále drží:-) ), vytrhané obočí a depilovaný "knírek" :-) je to docela dost znát :-) to obočí hodně udělá :-) A nervy? Ani moc né, spíš mam nervy z toho aby tam tchyně neudělala nějakou ostudu, aby se lidi bavili, aby to hlavně nás bavilo a nebylo mi líto, že jsem si od toho slibovala moc. Jinak už je mi nějak všechno jedno... Zase si říkám, že když čekám málo, nebo horší, tak pak mužu být o to šťastnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g já jdu na knír zítra, jinak jsem jak velitel dragounů, mohla bych si je voskovat a natáčet :-D obočí jsem si začala trhat teprve před deseti lety a fakt to je dobrá věc, rozjasní a zvedne to pohled. otázky nejsou blbý, já o tom taky nic nevím, hledala jsem, kde je to u nás (a není) a přitom se dozvěděla, že je to nějaký bronzový fakt nátěr, něco jako malířská barva, která obarví kůži, ale brzy to bledne a prý do vydrží tak 8 dní - nevím jestli mysleli původní odstín, nebo vůbec. A že to trochu pouští. Takže na to kašlu a jdu na to solárko, třeba to bude stačit
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 tak at se nespálíš. Když to barví, tak je to fakt na houby, a hlavně v šatech... To s těma dragounama si mě pobavila :-D mě to dřív nepřilo tak hrozný, až když přítel začal do mě rejpat... Obočí si trhám nad nosem, aby nesrustalo, ale jiank mi to moc nejde. Takže jsem si to nechala udělat od profíka a bylo to za chvilku :-)
Odpovědět
@hatsepsut Tak hodně štěstí s rozvážením, nás to také zítra čeká :-/ Proč se neozývá nikdo ze 3.9.??? Už máme jen dva dny na zařizování a to je toho ještě tolik, ale nervní nejsem. Všichni mi to vyčítají, že jsem moc v klidu :-D Už máme věneček na dveřích.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?