Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Pravda, že mít velké horko je taky k vzteku, mě ani tak nevadí těch 17stupňů, ale ten déšť :(( Máme obřad venku v zahradě, pak budu celá zablácená :(( doufám, že se to o den posune a bude už tak jak má být v sobotu...ale máš pravdu, blázním !!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Nic si z toho nedělej, já už jsem taky ráno prolézala dlouhodobé předpovědi, a to to mám až 24. :-) budeme sice na zámku a v restauraci, ale mezitím je nádvoří s jemným pískem a štěrkem, po kterém se nedá projít ani za sucha bez toho, abych měla písek až na zádech, natož za deště - to tam jsou takové vymleté strouhy a mezi nima obrovská jezera špinavé vody... paráda. Přítel sice řekl, že mě přenese, ale je po operaci páteře, tak nechci riskovat, že obřad proběhne v sanitce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 však to nebude tak zlý, aspon nam vydrží makeup :-) to je vééélké pozitivum :-) A nebudeme lesklý a spocený a bude se hezky tancovat :-D a pít... :-) Takže za mě je mezi 17-23 stupni uplně akorát a super :-) Když mírně pod mrakem, tak nebudeme mít na fotkách stíny pod očima :-) fotky za silného deště a má to své výhody - nikde nikdo na fotkách, všichni turisti zalezlý :-D Fotky fakt krásný, v podloubíčkách, altáncích, atd, takže se to taky dá a má to něco do sebe. Takže neklesejme na mysli :-D Svatba bude krásná a za každého počasí ! :-)) Dobrý fotograf udělá hezké fotky i na chodbě v paneláku :-D Hlavně optimismus!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Teda ty seš dneska sakra dobře pozitivně naladěná, až sem se fakt usmála :))) Holky děkujúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, počasí nám vyjde :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 :-D :-D :-D včera večer jsem se vystresovala kvuli rozpočtu - nějak nam to nevychází na svatební cestu, ale taky se uplně divím,jak jsem optimistická :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g třeba k vám budou hosté štědří neboj to se nějak udělá :)))
Odpovědět
@kristyn.g ja taky ziram na ten optimismus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo, vzpoměla jsem si že bude mít Milan i po výplatě, tak to snad pujde :-) Jina v Krumlově mam mít v sobotu jasno a 21stuponu :-D ted jsem se dívala a v pátek má být polojasno a 19, takže taky dobrý :-) pršet má ve čtvrtek, tak pak bude svěží pátek, sobota a neděle :-D @kikika87 v pátek Mělník, polojasno a 19 stupnu (většinou je víc) takže klííídek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Správně, @kristyn.g, optimismus se mi líbí! Já jsem si dneska přinesla domů šatičky a jsem z nich úplně hotová. I kdyby celá svatba byla na levačku, tak už jenom kvůli těm šatům to bude skvělej den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g správně, je třeba myslet pozitivně! buď ráda, že vůbec na nějakou svatební cestu jedete, penízky se vždycky nějak seženou a hezky si to užijete! to my žádnou cestu ani neplánujeme... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@assol :-D tak to je taky dobrá filosofie :-D to si přidám do seznamu důvodů, proč se nestresovat s prkotinama :-D super šatýý :-) @evka2011 jak to?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No protože ten můj je šílenej workholik. Ne že by ho práce (jako zaměstnání) tak bavila, jen byl v lednu na operaci páteře a měsíc byl v nemocnici na rehabilitacích, a místo aby pak byl ještě v klidu doma, šel hned do práce, že nám utíkají peníze (je OSVČ). Což sice jo, ale nemyslím, že bychom umřeli hlady, máme naspořeno a hlavně teď po těch několika měsících si myslím, že to docela dohnal. Problém je spíš v tom, že neumí odpočívat, nebaví ho být doma nebo někde, kde nemá vlastně co dělat. Nejšťastnější je na chatě, v lese s motorovou pilou... Já bych někam jela, až bych brečela, protože kvůli té jeho mánii jsme letos ani nikde nebyli, pořád dřeme na chatě. Jo, týden jsme hlídali vnučku (pro mě nevlastní, pochopitelně :-) ), to byla celá dovolená ;-( Odmítá i jet do lázní, i když má nárok na křížkové a doktor mu to důrazně doporučuje. Ach jo, koho si to vlastně beru... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@assol to je správný názor... ano tak holky, užijme si to, a nestresujme se a když něco náhodou nevyjde úplně tip top, tak co, nejdůležitější je tento jediný náš moment v životě a nezapomenutelný... ;-)
Odpovědět
@assol jeee ukaž!
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Připojuju se k @hatsepsut, taky je chci vidět! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut A kdy ukážeš ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 no, vypadá to že si jako manželka budeš muset taky občas dupnout a aspon ty lázně, především jde-li o zdraví, to je důležité. OSVČ znám, s bývalím jsme se rozešli protože nedokázal přestat pracovat a byl stále v práci a stále i na dovolené i všude byl na telefonu a když něco tak zrušit dovolenou. Můj táta mi dnes volal, a hrozný problém mě zítra odvést od krejčové k čistírně. Prý když chce volno na svatbu, tak si to musí nadělat, protože je placen od díla :-( Tak je mi to docela líto tohleto, ale chápu to na druhou stranu. @assol taky jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @breaca @kristyn.g Já bych vám je vyfotila, ale mám s tím několik problémů: a) nemám foťák, b) sama se do nich neoblíknu a přítel mi pomáhat z pochopitelných důvodů nemůže. :-) Zkusím je vyfotit mobilem na ramínku, ale nevím, jestli bude něco vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol tak joo :-)
Odpovědět
tak jo holky chcete slyšet for? měla jsem koupenou látku na závoj a blerko. měla mi to šít moje letitá kamarádka, která kolem mě pořád běhala a nabízela se s tím, že mi celý den pomůže i organizovat.....dva měsíce mi pořád tvrdila že všechno je super. posledná dva týdny mi chodily smsky, že už má vše ušito, dokonce mi prý udělala kornouty na rýži a knírky....minulý týden jsem tu psala, jsem na nervy protože věci stále nemám doma. ale pořád psala že je všechno super a že všechno bude. dneska jsem si pro věci měla přijít....čekám čekám, ona nikde. tak jí naháním na telefonu a po půl hodině příjde smska...sorry nestíham, věci máš u kolegy v obchodě. tak tam jdu, doma to rozbalím.....no a nesáhla vůbec ale vůbec na nic...po dvou měsících lhaní, mam doma jen hromadu látky. ani se jí nedotkla....takže jsem napsala tak peprnou smsku a tento člověk pro mě končí. 5 dní do svatby a já mam doma jen látku.....málem jsem se nad tim rozbrečela, jak mi to bylo všechno líto. kdyby napsala cokoliv..nemam náladu, nestíham, nechce se mi...dam to jinam. ale takhle? kdo mi něco ušije za 4 dny? nikdo...eště že mam doma muže činu. začínáme spolu závoj šít....jelikož nejsme nijak manuálně zruční, netušíme co z toho bude......ještě že je záložní plán, koupit někde nový....ale to zklamání a vztek....
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku Tak to je neuvěřitelné, k tomu nemám slov :(( !!!! @kristyn.g Teda ty mi dneska vylepšuješ náladu Kristýnko, děkujůůůů : )))
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku tak to je fakt sílá a hnus :-( fůůůůůůůj to je ale fakt nechutný co ti udělala :-( No v Madoře ti bolerko ušijou do druhýho dne, ale jak dlouho by trvala pošta, to bych se bála. Spíš doporučuji pujčit doplnky v salonu a látky pak prodat... Viděla jsem že závoj tu někdo si už vyráběl, tak to určitě zvládnete :-) ted snoubenec mluví s tchyní a je to strašný... nádech, výdech nádech výdech a hned bude líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku tak to je koza pitomá, u mě by slečinka taky donotovala.....dala bych ji to papat i s talířkem. Ušijete určitě hezký závoj, jste na to dva - tak to půjde jako po másle! 8-)
Odpovědět
@assol neboj ukazu :-) ae ty driv :-D @princezna_na_hrasku to me moc mrzi, je to husa..drzim pesti! Holky, já jsem po hodinovém! nácviku svatebního tance, z mého soromuže se vylubal nesnesitelný perfekcionista, stáe jsem poslouchala jen - tvař se příjemně, trochu se hýbej, taneční držení..ne znovu..jsem uplně zničená a zpocena, fuj!!! a to je jen pitomy valčik!!! :-D :-. =-) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut ještě jak se tvářit na první tanec ne??? to tedy neni moc hezký, ale asi mu na tom tanci moc záleží... tak jsem se dozvěděla od tchyně, že je přítel tvárnej, a že nechápe proč sem tak tvrdohlavá a musím mít svatbu v Krumlově, že ví, že je to jen můj rozmar... Pak jsem se dozvěděla že nam to tam každej bude pomlouvat, a to když ji přítel říkal hlavně aby neměla keci na cenu, tak ona "ale to přece bude říkat každej"... no a nakonec jsem se dozvěděla, že moje tchyně s desetiletýma dcerkama chce jít na večrní diskotéku...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak už nám to finišuje což ;-) @princezna_na_hrasku jejda jejda...ani nemám co na to říct...to je ale potvora, tohle se nedělá!!! nesmutni, určitě něco vymyslíte a závoj bude o to originálnější ;-) Já byla dneska na 2. zkoušce šatů a moc jsem si to užila...ujistila jsem se že jsou to ty pravé a že jsou pořád krásné :-) mám z nich radost :-) Jinak s tím počasím...v pátek má být krásně i podle Norů a ti se nikdy neseknou...v sobotu sice sem tam mráček...ale snad by mělo být taky hezky...tak nesmutněte, budete mít parádně...my za týden ještě netušíme...tak budeme panikařit až pak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já dneska bohužel nic neukážu, na těch fotkách není nic vidět. Zkusím to ještě zítra za světla.
Odpovědět
@princezna_na_hrasku No tak to je síla, tohle asi nikdo nedokáže pochopit. To tě musí hodně nesnášet, když ti udělá něco takového, to by jinak řekla, že nemůže. Taky ti to mohla dát v pátek, že? @hatsepsut Přítel je vtipálek :-D :-D Ale díky, na tohle jsme zapomněli, já si na to dneska během dne vzpomněla, ale nenapsala jsem si to a u kadeřnice na zkoušce účesu jsem se málem rozbrečela, že nevím na co jsem si to odpoledne vzpomněla :-D Díky díky díky @gabu13 Taky jsem dneska byla na zkoušce a dopadla skvěle! Všechny budem krásný! :-) Konečně se nám podařil hezký účes, viz. album. Tak snad se nám podaří i v sobotu, prtz budu kvůli němu vstávat 4:30 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku mmmura ma v albu navod na zavoj, neni to tezke. Z vlastni zkusenosti doporucuji hrebinek lepit, vypada to lepe nzez prisity. nebo oboje, aby byl hrebinek zacisteny. Drzim palce. http://www.beremese.cz/fotoblog/mmmur...
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku Jinak nove zavoje z pujcoven jsou strasne predrazene, zkousela jsem nekolik salonu, rikaji si minimalne jednou tolik, co jde koupit po netu z obchodu, to spis projdi bazarek tady, jestli by nekdo nemel podobne bolerko a zavoj, jako mas v albicku, a zkus si domluvit osobni predani. Nebo e-shop s osobnim odberem, ale tam zas nemusi byt skladem. Mne zavoj nakonec prisel den pred svatbou - tak drzim palecky, at to vyjde a preji pevne nervy!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?