Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@princezna_na_hrasku neboj, bude to ok, držim pěsti!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs aspoň víš, že si bereš toho pravýhoi (neříkám, že jsi to doteď nevěděla:-))
Odpovědět
@assol mě taky začalo včera bolet v krku a dneska mi teče proud rýmy a bolí mě klouby a jsem k.o..a přítel doma prudil celej den,že přece nmůžeme sedět doma když je tak hezky...tak jsem ho poslala s malým ven...pujdu dneska ven..a pak lehnu uplně-)
Odpovědět
jo a jinak nám odřeklo 16 hostů, takže nakonec tam bude 40dospělých a 7 dětí..ale ono bůhví..ještě v sobotu kolik nepřijede lidí..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj :-) tak my máme za sebou úžasný výkend...vůbec jsem nemyslela na svatbu, ale i když jsem unavená...tak jsem si krásně odpočinula...:-) měli jsme s kamarádkama oslavu dědiček narozenin a dneska jsme se byli fotit a i když to bylo náročný, protože náš malej se moc fotit nechtěl, navíc byl unavenej...ale myslím že z toho bude i nějaká pěkná fotečka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj spolunevěsty :-) Tak já jsem víkend strávila skládáním, plněním a zdobením 60 krabiček s mandličkama ]-( No, tak snad alespoň výsledek bude stát za to. Snoubenec se mi smál, že jsem prý skládala krabičky i ze spaní a až když jsem zjistila, že ho do krabičky nenacpu, tak jsem dala pokoj ;-) No není on vtipnej?
Odpovědět
Profilova fotka
@hest Ty jo tak to je hodně lidí :( Nám neodřekl nikdo.....akorát dva odpadli, to mě mrzí, ale nedá se nic dělat :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g děkuju moc za pochvalu, to jsem ráda, že se líbí...
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 no neni zač :-) Holky holky, tak ještě jeden pracovní týden, v pátek už odjíždíme sbalený do Krumlova. V uterý k švadlence pro šaty a šup s nima na vyžehlení, ve čtvrtek sbalit na svatební cestu a huráááá :-)) Co vlastně máte v plány vy tenhle týden? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Určitě vám to rychle uteče. My tenhle týden potřebujeme udělat jmenovky, pak jdu na zkoušku účesu, líčení a šatů. A ve čtvrtek a v pátek jsem na školení, takže toho moc neudělám. Jo a v pátek večer máme třídní sraz, tak to asi pojmu jako rozlučku :-) No a volné chvíle budeme vyplňovat úklidem. Jinak dneska jsem konečně dodělala dárečky pro rodiče a taky jsem potvrdila objednávku cukrářce. Docela jsem koukala, jak je to drahé, ale zase s tím nemáme žádné starosti. Udělá nám dort, minizákusky a koláče, výslužky a ještě nám to všechno přiveze na hostinu. Takže je to aspoň bez starostí...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já si jdu zítra vyzvednout šaty, koupit vázu a donést jí do květinářství a domlouvat podrobnosti do kostela. Pak si dám až do pátku pauzu a budu se jenom těšit a léčit. :-)
Odpovědět
@kristyn.g tak zbývá 14 dní do dne D :-) no tenhle týden jdeme do restaurace domluvit jídlo a ještě budu telefonicky potvrzovat nějaký věci a zítra si jdu zkusit šaty snad mi budou :-D a budu k nim kupovat doplňky to je všechno, většinu věcí mám na ten příští týden - pedikúra, manikúra, zkouška účesu ... ještě budu dělat jmenovky to asi zvládnu tenhle týden ... no a možná bych mohla trénovat podpis :-)
Odpovědět
Článek se načítá
změna ne 14 ale 12 dní :-) uf uf to už není moc :-)
Odpovědět
@kikika87 kupodivu se to docela i hodí..i tak to bude pálka, nakonec máme 40 dospělých a 7 dětí
Odpovědět
Profilova fotka
@assol @evajzek no až se vrátím ze svatební cesty, tak tu bude už drtivá většina, neli všechny vdané paní :-) tak nebudu mít čas závidět, že to mate před sebou. Ale jsem ráda že konečně UŽ to bude :-) @hest teda to je mazec co odřeklo lidí :-) a to už bude na rozpočtu znát :-)
Odpovědět
@kristyn.g Tento týden bude hooodně náročný. Právě jsem si prošla diář a vyšlo mi tohle: zkouška šatů, kosmetika, zkouška účesu, solárko (aspoň 2x), manikúra, řasy, do hotelu domluvit poslední detaily, nechat umýt a vysát všechna auta, dodělat svat.noviny, vývazky, nechat vyvolat nějaké staré fotky, koupit svat.mandle, udělat zasedací pořádek, cedulky na výslužky, rozvozit výslužky, cedule SVATBA, ještě naposledy zajít za farářem, sejít se s družičkami a říct, co po nich chceme, vyzvednout věneček na dveře a kytky do vlasů, odvézt všechno potřebné do hotelu, UKLIDIT! :-D a během toho se budou u budoucí tchýně péct pondělí-čtvrtek koláčky a rohlíčky, takže ve volných chvilkám mezi těmito úkoly, budu válet těsto :-D No myslím, že pak budu tak týden spát :-D Do toho samozřejmě nepočítám obvolání a potvrzení všech a všeho :-) Však to znáte...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Jo, uklidit! Já mám hrozný cukání udělat v týdnu nějakej velkej úklid, umýt okna atd. Pak si vždycky řeknu, že jsem asi praštěná, že svatba nejsou Vánoce a u nás doma stejně nikdo nebude, ale nejspíš to pro klid duše udělám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs tak to je mazec :-) @assol jojo taky musim uklidit...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs No tak to je slušnej výčet :)) @kristyn.g Já už se tento týden snad tolik nenadřu :) Dnes jen s mámou na nákup, až se u nás budou sházet lidi ať máme nějaké pohoštění, zítra ke švadleně pro ženichovi kalhoty ( trošku nám přibral ) ve středu jdu na zdravé opálení, na to jsem opravdu zvědavá :)) a pak musím vygruntovat celý byt vč. oken :((( A čtvrtek to už bude masakr, pro dorty,pro šaty, do čistírny, na nehty a na místo činu vše nazdobit a připravit....a v pátek to už je jasné, v 17stupních se budu vdávat :////
Odpovědět
@akfs no mazec, máš toho hodně: To mě tento týden čeká manikŕa, pedi, kosmetika, kadeřnice na barvua střih, aby ta na jihu co mě bude česat mě fakt jen česala, na masáž, s jedním dítětem na očkování, s druhým na plavání a v pátek už jedeme na jih, cestou musíme vyzvednout na 2 místech koláčky a koupit někde malý bochník chleba na obřad, pak dojet do Budějic na poslední zkoušku šatů-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, máte toho pořádně, držím palce, ať to všechno zvládnete! Já mám už aspoň domluvenou hostinu, dneska (snad) jdeme do cukrárny objednat dorty a zákusky - poraďte, kolik jich tak nechat udělat? Mám u stolu 20 lidí + asi 30 kamarádů v druhé části hospody, koláčků je myslím 250, už si to nějak nepamatuju :-) Jinak mám za sebou víkend broušení a lakování oken, takže jsem taky jak zmlácená. Zkoušku účesu už mám za sebou, byla fakt rychlá, tak jen doufám, že to klapne. Na kosmetiku nejdu, ale solárko budu muset taky, mám pěkně vypálený ramínka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojk holky, teda já si připadám divně,mě čekají jen nehtíky ve středu a pouklidit barák, dneska spočítat konečnou verzi seznamu hostů ke stolu a zasedací pořádek.Výzdobu aut jsem pořešila z bazárku a tak mě čeká jen ve čtvrtek vyzvednout holouby, kytky a zajed na zámek ............. děsně se těším :-) tak jsme se taky dočkali, co??Ať to v klidu zvládnete a pátek je Váš ten nej den :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak u nás včer bezvadný večer v opeře :-) Dnes mě čeká úklid - mám asi 4 pračky na žehlení a tak..zítra rehabiitace, dokoupit posledni věci, ve středu vyrážíme s plnou polní směr Morava, ve čtvrtek se s mužem prozatím rozloučíme, mě čeká pomoc při balení výslužek, rozvážení, v pátek odvoz všech věcí na místo svatby, poté manikura a pedikura, vyzvednutí vývazků a svědkyně na nádraží a pak se děj vůle boží už :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já jsem na tom s úklidem stejně, ale naštěstí mě čeká jen běžný, svatba bude jinde. Ale i tak to bude stát za to, už jsem neuklízela snad roky :-) na žehlení mám taky menší Everest a na rehabilitaci bych málem zapomněla, díky za připomenutí! :-) záda mě pěkně berou, asi jim to broušení a lakování oken a sekání trávy fakt neprospělo ;-)
Odpovědět
@evka2011 Tak vidim ze mame stejnou napln :-D Me taky jen bezny..Tak ale at to zvladnem! Taky mas na zehleni 20 kosil?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ty už jsem naštěstí zvládla minulý týden, ale mraky triček a kalhot a hlavně povlečení, měli jsme na chatě rodinný (nebo spíš rodový) sraz a na mně zbylo všechno praní :-( a to už mám zase pořádnou horu špinavého. Ještě že mě žehlení baví, jen ten čas není kde vzít :-)
Odpovědět
@evka2011 asi tak :-)) me to taky bavi, ae ten cas no..
Odpovědět
Profilova fotka
Teď taky řeším, jaký talíř na to rozbití, aby se fakt rozbil - nechce se mi doma mlátit talířema a zkoušet, který se rozbije. Leda až se zase budeme hádat, že bychom si trochu poházeli nádobím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě už je z toho počasí fakt do breku :((( Ta sobota už vypadá dobře, ale v pátek je to bída s nouzí...mě to tak štve !!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Neblázni, do pátku je ještě daleko a do té doby bude zase všechno jinak! Teď přece taky hlásili, že bude pršet už v neděli odpoledně, a přišlo to až dneska. Budeme všechny držet palce a věřit, a dobře to dopadne! Upřímně: snad bych byla radši mít jako dneska než co bylo v sobotu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?