Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 @assol Holky to nevím, ale kamarádka z Ostravy mi říká a ne že si je budeš zkoušet, nosí to smůlu...tak sem si je prostě nezkusila, jen u zlatníka když jsme si je přebírali :)) @kristyn.g To věřím...já tam šla úplně v klidu, ale po skončení jsem byla sakra nervní jestli je to to pravé ořechové, no snad jo :) Já ti nevím, ve čtvrtek před svatbou hlásí 18stupnů a déšť :((((
Odpovědět
@assol @kristyn.g drzim pesti holky na zkouskach!!! ja bya vcera na barve a dopadla super: -) ta jsem spoojena..tak jeste zitra zvladnout kosmetiku..
Odpovědět
@hatsepsut Jé já byla včera taky na barvě :-) A taky jsem moc spokojená. Přes léto jsem nechala vlasy odpočívat a ony mi sluníčkem hodně zesvětlaly a včera jsem si hodila zase tmavou (mám takovou tmavě hnědou, která háže odlesky do červena na světle) a přišla jsme do práce a všichni byli paf, tak to bylo hrozně příjemný :-) Jen přítel si toho opět nevšiml :-D Až když jsem ho na to upozornila :-D A říkám mu: "všichni si toho všimli, jen ty ne" A odpověď: "Já bych si toho taky všiml, kdybych věděl, že jdeš k holiči" :-D :-D No konec
Odpovědět
@gabu13 Tak to je v pohodě, vysvětli to příteli tak, že ten prstýnek stejně nemá co sundávat :-D :-D A myslím si, že tobě se taky prst časem ochodí a zvykne si. Pokud to není tak, že ho na prst nenarveš, tak to bude ok!
Odpovědět
Jinak co se týče počasí, tak bych byla ještě v klidu. Tento víkend budou mít nevěsty krásně a my příští víkend víme ještě prd. Takhle dlouhá předpověď se na den určit¨stejně nedá. Budem se stresovat až tak ve čtvrtek :-D
Odpovědět
@smisca Právě že v případě že nemáš vytyčena práva o použití fotek, jsou vlastnictvím fotografa a on si může s fotkama dělat co chce. Nějaký čas jsem fotila a toto je bohužel fakt. Ne s každým fotografem jsem podepsala smlouvu a dnes se nestačím divit, kolik fotek je na jejich webech, faceboocích i prodejních aukcích. Fotografie je totiž autorským dílem a fotograf jako autor má právo rozhodovat o užití fotografií, není li smlouvou upraveno jinak. Ověřeno kamarády fotografy i právníky kolegy...leda v případě že by to uráželo osobnost - vulgární a nevhodné spojení apod. tak se s tím dá něco dělat. Slušný fotograf se předem zeptá, ale někdo se ani neobtěžuje. Takže fotky zveřejnit může jako svou prezentaci nebo jako ilustraci do tisku k vhodnému článku, ale nemůže je prodat komerčně - tam je potřeba souhlas. I když ani to někde neřeší. To jen tak pro zajímavost....podrazy se dějí všude i u profíků - ale to jsem už asi paranoik z práce :D JInak děvčata, včera jsem si skočila pro tabulky do Anglické sezony a jsou kouzelné, po svatbě si je necháme jako dekoraci ... říkam tomu svému, pak si na ně můžem psát romantický vzkazy ne? a on povídá jo, leda: ženská kup mlíko :-D Maj tam super věci, domek si zařídíme v anglickým venkovským stylu :-)
Odpovědět
@akfs S počasím máš pravdu....minulý týden hlásili, že tento víkend nebude žádný zázrak a nakonec bude nádherně...snad to vyjde i nám ten víkend další....při nejhorším mam nové gumáky a deštník :-D A budu si říkat že nám prší štěstí.....ale docela závidim, že už to holky budou mít za sebou..... :-)
Odpovědět
@akfs jeee, mame stejnou barvu!! :-) já ji teda mám uz kolik let, ale jeioz mam preiv, tak vzdy zesvetla a ja pa jdu ztmavovat:-)
Odpovědět
@princezna_na_hrasku Já mám taky gumáky, ale kupovala jsem je už dřív, takže jsou celé růžové a neladí nám do barev svatby, tak doufám, že pršet nebude :-D Ale je fakt, že nebudeme mít nic nachystaného venku, tak to ani tak strašně bolet nebude, spíš jde o focení a o to, že u hotelu krásná zahrada, která by zůstala nevyužitá. Deštník musíme ještě pořešit, na ten jsem zapomněla, máme všechny jen reklamní :-D @hatsepsut No vidíš to, jaká je to náhoda. Já ji mám cca 3/4 roku, před tím jsem byla vždycky blondýnka. Před 6 lety jsem tmavou zkusila a nebylo to ono, ale teď už je hodně lidí, kteří říkají, že takhle jsem víc šmrncovní. Asi jsem do té tmavé musela ještě trochu dospět :-D A prý se říká, že chlapy chodí s blondýnkama a brunety si berou :-D Já jsem se obarvila na tmavo asi týden před žádostí o ruku, tak na tom možná něco bude :-D :-D Tím samozřejmě nechci urazit žádnou nevěstu z řad blond, je to jen takový vtípek. Hlavně můj přítel měl zatím za svůj život samé brunety, já jsem byla jeho jediná "světlá" výjimka :-D
Odpovědět
@akfs mě taky neladí do barev - jsou černobílé, ale to se nedá nic dělat. zelené nemohu sehnat a nechce se mi je objednávat ze zahraničí. deštník jsem sehnala průhledný, ale zase neměli zelenou rukojeť, tak je černá...no nedá se nic dělat.... :-) my máme taky všechno pod střechou a jde jen o focení a cestu na obřad...abych nebyla jako prase před svatbou ;-)
Odpovědět
@princezna_na_hrasku :-D To jo, musí to být fuška neumazat šaty. Snad si to nebudeme muset vyzkoušet, to bych se musela zabalit do igelitu a až kostele vybalit :-D
Odpovědět
@akfs asi si koupim pět pláštěnek a sešiju je dohromady :D i když pořád tajně doufám, že počasí bude dobré....svatba v kostele? to aby sis dala slivovičku na zahřátí, už tam bude chladno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@princezna_na_hrasku Já myslím, že mi bude horko až až :-D Už se strašně těším na neděli 11., až to budeme mít za sebou a hezky to z nás všechno odpadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, holky! Tak zkouška se vydařila, jsem moc spokojená, i přítel to pochválil. A co se týče počasí, dneska jsem četla tohle: http://www.novinky.cz/domaci/243471-o... A tam píšou, že během pracovního týdne bude pršet, ale pak nastane babí léto, tak snad hned v sobotu. :-) @princezna_na_hrasku Já tam tu tabulku mám už tři dny připravenou k vyzvednutí a pořád se nemůžu dokopat tam zajít.
Odpovědět
Profilova fotka
pravda, má sice přijít studená fronta, která začne v pondělí, tak do pátku se to snad trochu vylepší a začne to babí léto jak slibuje :(( Já nechci déšť !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca já v lednu :-) @kristyn.g já je mám asi teď nateklé hlavně tím vedrem a ekzemem, takže až to vyléčím bude klid...ale pak chci být těhule a to asi taky oteču...no ale co no...snad zase někdy splasknu..už to neřeším a budou jaký budou :-D Holky neblázněte...už před půl rokem jsme si řekly že bude o našich víkendech krásně...tak prostě bude a hotovo...já teda gumáky ani deštník nemám...a ani kupovat nebudu, páč já vím že bude krásně ;-) 8-) Dneska mi příšla ta tabulka a je krásná a taky došla malá mistička srdíčko na prstýnky...ale příteli se nelíbí že je bílá a ne průhledná...já bych ho praštila nejradši a bylo by to :-D mě se totiž líbí moc...no mrkněte do albíčka za chvilku jí tam dám...
Odpovědět
@akfs Já byla tak bond, ale nedy v 15 :-) A ráda jsem se vrátila zpet ke své barve.. jsem bruneta:-) Já mám z toho pitomýho počasí už pěný nervy, dnesa mě to normáně ráno rozbrečelo..a jinak stále poračujeme v hádkách..já bych se na to nejradsi.. :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Buď v klidu. @gabu13 má pravdu, jasně že bude krásně! A hádky jsou normální, já jsem taky daleko podrážděnější než obvykle. O to hezčí budete mít začátek manželství, že z vás nervozita spadne a budete zase v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol přéééésně...neřekla bych to líp ;-) bude hezky nebojte...a když ne tak jsou dycky varianty i na špatné počasí a stejně s tím nic nenaděláme...tak proč se tím trápit že...hlavu vzhůru
Odpovědět
@gabu13 @assol @kikika87 Já si taky myslím, že bude pršet v týdnu, ale příští víkend už bude určitě zase krásně!!! @hatsepsut Vykašlete se na hádky, za to to přece nestojí... Zbytečně se tím ještě více vystresujete...
Odpovědět
@princezna_na_hrasku Ahoj, četla jsem tvůj příspěvek o přehodnocení přátel...a tak. Musím ti říct, že u nás je to to samé. máme svatbu 17. Prostě si říkám, že těžko někdo pochopí, jak to prožíváme, protože buď závidí a nebo už si to nepamatuje:-) Ale jinak podobné stavy mám čím dál častěji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj tak jsem tadýý :-))) dopadlo to výýýborně, až na to, že mi ofina "spadla" hned přededveřma salonu :-( ale to snad bude tim, že mi ji dost nezlakovala, v den D si to necham pořádně zlakovat( a když nebude kadeřnice chtít, tak si to pak zlakuju sama až odejdou :-D) Oni mají nějaké super laky co nelepí, ale to je právě špatně, protže mi vlásky rozfoukal vítr a už nedrželi pořádně pěkně lokýnky ale po pár hodinách to bylo dost prostě rozfoukané.. a ta ofina vubec. Tak založím na to nové album :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zapomněla jsem napsat, že to mam ze svých vlasů, protože ty clip in jsou prý synetetika - šlo to blbě. Ale třeba to bylo tim že jsou něčím napuštěné a musí se nejdřív umýt, ale to říkali že prý asi ne... :-(
Odpovědět
AHoj, počasí taky sleduju, čekám na finální kalkualci z penzionu a jsem trochu na nervy z té celkové častky svatby..snad to nějak bude ok.. jinak jsem taky nějaká tento týden podrážděná a PMS to nebude)-)))
Odpovědět
@gabu13 aháá, tak to asi fakt bude v něčem háček.. :-/
Odpovědět
Holky musím se pochlubit :- ) Dneska byl pro náš úspěšný den... vyzvedli jsme koláčky, takže je ráno nakošíčkujeme a hurá rozdávat. Vyzvedli jsme i prstýnky a sedí nám moc dobře a jsou fakt takový jak jsem je chtěla...prostě nádherný :-D Navíc jsme dnes definitivně dohodli květiny a květinovou výzdobu, navíc mi řekla květinářka lepší cenu,než jsem počítala, takže fakt úspěšný den. I miláček mi řekl, že je rád, že tohle máme z krku, a že tohle nebylo tak hrozný zařizování...je prostě zlatej, jen ho nesmím s tou svatbou, až moc otravovat a pořád něco chtít:-D
Odpovědět
@kristyn.g tak to moc gratuluju, že se zkouška povedla a jsi nadšená...super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa díky :-)
Odpovědět
@kristyn.g Ten účes je moc pěkný, gratuluji! Mně se první zkouška nevydařila, tak jdu v pondělí na druhou, snad budu stejně úspěšná :-D Jinak dneska má přítel veeeelkou rozlučku se svobodou. Dělá ji v jednom středisku, kde často pořádá akce naše firma, tak jsem zvědavá, jak bude zítra vypadat :-D Já jdu s 6 holkama něco popít do víru velkoměsta. Už se mi nechtěla plánovat další akce, tak jsem to pojala jako dobrovolnou "ožíračku" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs díky :-) určitě ti to dopadne dobře ;-) Jsem ráda že to dopadlo na poprvé. Taky muselo, protože víckrát už bych z Prahy do ČB kvuli tomu nejela... Tak si to s holkama užijte :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?