Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
Registrovala se 18. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 259 příspěvků a 1 album. Má 30 přátel. Mělník, Region Mělník.
  • Svatba byla 9. září 2011
    Rašínky Liběchov, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
Registrovala se 18. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 259 příspěvků a 1 album. Má 30 přátel. Mělník, Region Mělník.
 @gabu13
@assol Holky to nevím, ale kamarádka z Ostravy mi říká a ne že si je budeš zkoušet, nosí to smůlu...tak sem si je prostě nezkusila, jen u zlatníka když jsme si je přebírali emoticon)
@kristyn.g To věřím...já tam šla úplně v klidu, ale po skončení jsem byla sakra nervní jestli je to to pravé ořechové, no snad jo emoticon Já ti nevím, ve čtvrtek před svatbou hlásí 18stupnů a déšť :((((
2. zář 2011 v 06:48  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 @assol
@kristyn.g drzim pesti holky na zkouskach!!! ja bya vcera na barve a dopadla super: -) ta jsem spoojena..tak jeste zitra zvladnout kosmetiku..
2. zář 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
 @hatsepsut Jé já byla včera taky na barvě emoticon A taky jsem moc spokojená. Přes léto jsem nechala vlasy odpočívat a ony mi sluníčkem hodně zesvětlaly a včera jsem si hodila zase tmavou (mám takovou tmavě hnědou, která háže odlesky do červena na světle) a přišla jsme do práce a všichni byli paf, tak to bylo hrozně příjemný emoticon Jen přítel si toho opět nevšiml emoticon Až když jsem ho na to upozornila emoticon A říkám mu: "všichni si toho všimli, jen ty ne" A odpověď: "Já bych si toho taky všiml, kdybych věděl, že jdeš k holiči" emoticon emoticon No konec
2. zář 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @gabu13 Tak to je v pohodě, vysvětli to příteli tak, že ten prstýnek stejně nemá co sundávat emoticon emoticon A myslím si, že tobě se taky prst časem ochodí a zvykne si. Pokud to není tak, že ho na prst nenarveš, tak to bude ok!
2. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 Jinak co se týče počasí, tak bych byla ještě v klidu. Tento víkend budou mít nevěsty krásně a my příští víkend víme ještě prd. Takhle dlouhá předpověď se na den určit¨stejně nedá. Budem se stresovat až tak ve čtvrtek emoticon
2. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
Registrovala se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
Registrovala se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 7 přátel.
 @smisca Právě že v případě že nemáš vytyčena práva o použití fotek, jsou vlastnictvím fotografa a on si může s fotkama dělat co chce. Nějaký čas jsem fotila a toto je bohužel fakt. Ne s každým fotografem jsem podepsala smlouvu a dnes se nestačím divit, kolik fotek je na jejich webech, faceboocích i prodejních aukcích. Fotografie je totiž autorským dílem a fotograf jako autor má právo rozhodovat o užití fotografií, není li smlouvou upraveno jinak. Ověřeno kamarády fotografy i právníky kolegy...leda v případě že by to uráželo osobnost - vulgární a nevhodné spojení apod. tak se s tím dá něco dělat. Slušný fotograf se předem zeptá, ale někdo se ani neobtěžuje. Takže fotky zveřejnit může jako svou prezentaci nebo jako ilustraci do tisku k vhodnému článku, ale nemůže je prodat komerčně - tam je potřeba souhlas. I když ani to někde neřeší. To jen tak pro zajímavost....podrazy se dějí všude i u profíků - ale to jsem už asi paranoik z práce :D

JInak děvčata, včera jsem si skočila pro tabulky do Anglické sezony a jsou kouzelné, po svatbě si je necháme jako dekoraci ... říkam tomu svému, pak si na ně můžem psát romantický vzkazy ne? a on povídá jo, leda: ženská kup mlíko emoticon Maj tam super věci, domek si zařídíme v anglickým venkovským stylu emoticon
2. zář 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @akfs S počasím máš pravdu....minulý týden hlásili, že tento víkend nebude žádný zázrak a nakonec bude nádherně...snad to vyjde i nám ten víkend další....při nejhorším mam nové gumáky a deštník emoticon A budu si říkat že nám prší štěstí.....ale docela závidim, že už to holky budou mít za sebou..... emoticon
2. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @akfs jeee, mame stejnou barvu!! emoticon já ji teda mám uz kolik let, ale jeioz mam preiv, tak vzdy zesvetla a ja pa jdu ztmavovatemoticon
2. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @princezna_na_hrasku Já mám taky gumáky, ale kupovala jsem je už dřív, takže jsou celé růžové a neladí nám do barev svatby, tak doufám, že pršet nebude emoticon Ale je fakt, že nebudeme mít nic nachystaného venku, tak to ani tak strašně bolet nebude, spíš jde o focení a o to, že u hotelu krásná zahrada, která by zůstala nevyužitá. Deštník musíme ještě pořešit, na ten jsem zapomněla, máme všechny jen reklamní emoticon

@hatsepsut No vidíš to, jaká je to náhoda. Já ji mám cca 3/4 roku, před tím jsem byla vždycky blondýnka. Před 6 lety jsem tmavou zkusila a nebylo to ono, ale teď už je hodně lidí, kteří říkají, že takhle jsem víc šmrncovní. Asi jsem do té tmavé musela ještě trochu dospět emoticon A prý se říká, že chlapy chodí s blondýnkama a brunety si berou emoticon Já jsem se obarvila na tmavo asi týden před žádostí o ruku, tak na tom možná něco bude emoticon emoticon Tím samozřejmě nechci urazit žádnou nevěstu z řad blond, je to jen takový vtípek. Hlavně můj přítel měl zatím za svůj život samé brunety, já jsem byla jeho jediná "světlá" výjimka emoticon
2. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @akfs mě taky neladí do barev - jsou černobílé, ale to se nedá nic dělat. zelené nemohu sehnat a nechce se mi je objednávat ze zahraničí. deštník jsem sehnala průhledný, ale zase neměli zelenou rukojeť, tak je černá...no nedá se nic dělat.... emoticon my máme taky všechno pod střechou a jde jen o focení a cestu na obřad...abych nebyla jako prase před svatbou emoticon
2. zář 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @princezna_na_hrasku emoticon To jo, musí to být fuška neumazat šaty. Snad si to nebudeme muset vyzkoušet, to bych se musela zabalit do igelitu a až kostele vybalit emoticon
2. zář 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @akfs asi si koupim pět pláštěnek a sešiju je dohromady :D i když pořád tajně doufám, že počasí bude dobré....svatba v kostele? to aby sis dala slivovičku na zahřátí, už tam bude chladno emoticon
2. zář 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @princezna_na_hrasku Já myslím, že mi bude horko až až emoticon Už se strašně těším na neděli 11., až to budeme mít za sebou a hezky to z nás všechno odpadne emoticon
2. zář 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
 Zdravím, holky! Tak zkouška se vydařila, jsem moc spokojená, i přítel to pochválil.
A co se týče počasí, dneska jsem četla tohle: http://www.novinky.cz/domaci/243471-o-vikendu-bude-krasne-pak-se-ale-zatahne-a-bude-prset.html
A tam píšou, že během pracovního týdne bude pršet, ale pak nastane babí léto, tak snad hned v sobotu. emoticon
@princezna_na_hrasku Já tam tu tabulku mám už tři dny připravenou k vyzvednutí a pořád se nemůžu dokopat tam zajít.
2. zář 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
 pravda, má sice přijít studená fronta, která začne v pondělí, tak do pátku se to snad trochu vylepší a začne to babí léto jak slibuje :(( Já nechci déšť !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. zář 2011 ve 12:06  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
 @smisca já v lednu emoticon

@kristyn.g já je mám asi teď nateklé hlavně tím vedrem a ekzemem, takže až to vyléčím bude klid...ale pak chci být těhule a to asi taky oteču...no ale co no...snad zase někdy splasknu..už to neřeším a budou jaký budou emoticon
Holky neblázněte...už před půl rokem jsme si řekly že bude o našich víkendech krásně...tak prostě bude a hotovo...já teda gumáky ani deštník nemám...a ani kupovat nebudu, páč já vím že bude krásně emoticon emoticon
Dneska mi příšla ta tabulka a je krásná a taky došla malá mistička srdíčko na prstýnky...ale příteli se nelíbí že je bílá a ne průhledná...já bych ho praštila nejradši a bylo by to emoticon mě se totiž líbí moc...no mrkněte do albíčka za chvilku jí tam dám...
2. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @akfs Já byla tak bond, ale nedy v 15 emoticon A ráda jsem se vrátila zpet ke své barve.. jsem brunetaemoticon
Já mám z toho pitomýho počasí už pěný nervy, dnesa mě to normáně ráno rozbrečelo..a jinak stále poračujeme v hádkách..já bych se na to nejradsi.. emoticon emoticon
2. zář 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @hatsepsut Buď v klidu. @gabu13 má pravdu, jasně že bude krásně! A hádky jsou normální, já jsem taky daleko podrážděnější než obvykle. O to hezčí budete mít začátek manželství, že z vás nervozita spadne a budete zase v pohodě.
2. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @assol přéééésně...neřekla bych to líp emoticon bude hezky nebojte...a když ne tak jsou dycky varianty i na špatné počasí a stejně s tím nic nenaděláme...tak proč se tím trápit že...hlavu vzhůru
2. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @gabu13
@assol
@kikika87 Já si taky myslím, že bude pršet v týdnu, ale příští víkend už bude určitě zase krásně!!!

@hatsepsut Vykašlete se na hádky, za to to přece nestojí... Zbytečně se tím ještě více vystresujete...
2. zář 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majacek_83
1
Registrovala se 18. října 2010 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
majacek_83
1
Registrovala se 18. října 2010 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @princezna_na_hrasku Ahoj, četla jsem tvůj příspěvek o přehodnocení přátel...a tak. Musím ti říct, že u nás je to to samé. máme svatbu 17. Prostě si říkám, že těžko někdo pochopí, jak to prožíváme, protože buď závidí a nebo už si to nepamatujeemoticon Ale jinak podobné stavy mám čím dál častěji.
2. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 Ahoooj tak jsem tadýý emoticon)) dopadlo to výýýborně, až na to, že mi ofina "spadla" hned přededveřma salonu emoticon ale to snad bude tim, že mi ji dost nezlakovala, v den D si to necham pořádně zlakovat( a když nebude kadeřnice chtít, tak si to pak zlakuju sama až odejdou emoticon) Oni mají nějaké super laky co nelepí, ale to je právě špatně, protže mi vlásky rozfoukal vítr a už nedrželi pořádně pěkně lokýnky ale po pár hodinách to bylo dost prostě rozfoukané.. a ta ofina vubec. Tak založím na to nové album emoticon
2. zář 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 zapomněla jsem napsat, že to mam ze svých vlasů, protože ty clip in jsou prý synetetika - šlo to blbě. Ale třeba to bylo tim že jsou něčím napuštěné a musí se nejdřív umýt, ale to říkali že prý asi ne... emoticon
2. zář 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
 AHoj, počasí taky sleduju, čekám na finální kalkualci z penzionu a jsem trochu na nervy z té celkové častky svatby..snad to nějak bude ok..
jinak jsem taky nějaká tento týden podrážděná a PMS to nebude)-)))

2. zář 2011 ve 23:42  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
Registrovala se 24. května 2011 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
Registrovala se 24. května 2011 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mělník.
 @gabu13 aháá, tak to asi fakt bude v něčem háček.. :-/
2. zář 2011 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
 Holky musím se pochlubit :- ) Dneska byl pro náš úspěšný den... vyzvedli jsme koláčky, takže je ráno nakošíčkujeme a hurá rozdávat. Vyzvedli jsme i prstýnky a sedí nám moc dobře a jsou fakt takový jak jsem je chtěla...prostě nádherný emoticon Navíc jsme dnes definitivně dohodli květiny a květinovou výzdobu, navíc mi řekla květinářka lepší cenu,než jsem počítala, takže fakt úspěšný den. I miláček mi řekl, že je rád, že tohle máme z krku, a že tohle nebylo tak hrozný zařizování...je prostě zlatej, jen ho nesmím s tou svatbou, až moc otravovat a pořád něco chtítemoticon
2. zář 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
fotoportrét
fotoportrét
ppampeliskaa
 @kristyn.g tak to moc gratuluju, že se zkouška povedla a jsi nadšená...super emoticon
2. zář 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @ppampeliskaa díky emoticon
3. zář 2011 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @kristyn.g Ten účes je moc pěkný, gratuluji! Mně se první zkouška nevydařila, tak jdu v pondělí na druhou, snad budu stejně úspěšná emoticon

Jinak dneska má přítel veeeelkou rozlučku se svobodou. Dělá ji v jednom středisku, kde často pořádá akce naše firma, tak jsem zvědavá, jak bude zítra vypadat emoticon Já jdu s 6 holkama něco popít do víru velkoměsta. Už se mi nechtěla plánovat další akce, tak jsem to pojala jako dobrovolnou "ožíračku" emoticon emoticon
3. zář 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @akfs díky emoticon určitě ti to dopadne dobře emoticon Jsem ráda že to dopadlo na poprvé. Taky muselo, protože víckrát už bych z Prahy do ČB kvuli tomu nejela... Tak si to s holkama užijte emoticon
3. zář 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš