Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka.han82 Neboj, teď už to snad nebude takové, tohle bylo v červenci, to je asi největší nával. Sice na matrice říkali, že mají obsazené snad všechny termíny, ale určitě to v září bude víc v pohodě. Kdy to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě k těm depkám: za celou dobu, co jsme s přítelem spolu, jsme se nikdy nehádali, všechno vždycky v klídku a s vtipem. A teď? Každý večer se poštěkáme, i několikrát... Je mi z toho smutno a začínám mít trochu strach :-(
Odpovědět
@smisca tak víš co, pro mě jsou smlouvy důležité, nechci aby fotky které si zaplatím - a né málo, byly pak někde jako ilustrační foto v trapných časopisech a podobně. povolila jsem jen některé - před tím se musí nechat mnou schválit - jako ukázku jeho práce....jinak k nim mam výhradní práva já...cukal se hodně, ale kývnul na to. taky chci vědět kolik fotek a v jakém rozlišené kdy dostanu....a né že se na něčem domluvíme ustně a ono to bude jinak, pak si na něm nic nevezmu. taky jsem si tam nechala dát věci jako co se stane, když onemocní, ztratí nebo poničí fotky, kdo odpovídá za škodu, když mu někdo ze svatebčanů poškodí vybavení.....stát se může lecos. tím že dělám s právníky a současně jsem svého času fotila, tak jsem vyškolená že co není na papíře, je nejisté....a pořádek dělá přátele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :-) Tak už jsem šupla do albíčka svoje včerejší tvoření sranda výrobků na focení :-) Holky...když už jsme u těch fotek...domlouvali jste se s fotografem co byste chtěli za fotky...jako máte nějaké nápady a tak...nebo to necháte všechno na nich a jejich nápadech??? My se půjdeme fotit i dovnitř do zámku, tak ani nějak nevím co se tam může a nemůže...jestli mě nechají sednout třeba na nějakou princeznovskou židli :-D a pak se budeme fotit v parku...v Jaroměřicích je zahrada udělaná ve stylu Versailes tak je moc pěkná...původně jsme chtěli fotky jen tam...ale nakonec jsme si řekli, že jediný co nám z toho dne vlastně zůstane jsou fotky...tak jsme se rozhodli i pro ten zámek vevnitř ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku Myslím, že to je rozumné, hlavně v dnešní době, kdy snad už nikdo nemá svědomí a smysl pro povinnost... Lepší se pojistit, i kdyby šlo o nejlepší kamarády.
Odpovědět
@gabu13 my jsme se domlouvali spíš na lokalitě a kolik čeho jak - jako že po obřadu focení všech, pak my do parku, do telefonních budek, s tabulkama, balonkama atd...taky jsem mu poslala nějaké fotky z netu, co se mi tak líbilo a odkaz na park aby se mohl podívat a vytipovat místa kde bude dobré světlo....jinak to asi necháme na něm a na tom jak uvolnění budeme my.... Děvčata konečně jsme vybrali dva songy na první tanec...ještě se doma rozhodneme jestli waltz nebo valčík....a včera jsem si zkoušela sednout se spodničkou a moc to nejde....asi jsem si neměla kupovat tři obruče, ale bohatou vrstvenou..... :-)
Odpovědět
@evka2011 jo to jsme na tom stejně..ale doporučuji kdyztak nechat si dát infuze ambulantne..pomuzou! Jo a k těm depkám..včera jsme taky vybírali hudbu na první tanec..jak to dopadlo? dozvěděla jsem se že neumim tancovat ( ehm, tančila jsem řadu let závodně..) já práskla dveřmi a zamkla se v ložnici..no a potom sme oba přišli na to že s echováme praštěně a vybrali skvělou věc, dokonce si i par figur procvicii..ale je fakt ze to je stres, hadame se prakticky denne ted, kvuli prkotinam a ja to koncim tim..tak si me neber! a prásknu dvermi..uz at je to za náma...a ja se konecne najim, verte mi, zda se mi ted misto nocnich mur o jidle :-( @gabu13 nás fotí kamarádka, takže jsem jí poslala pár inspiračních foto..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky předpověď na příští víkend zatím vypadá dobře, tak to jsem hned klidnější :)) @hatsepsut Tak to já už taky několikrát práskla dveřmi od ložnice, divím se, že to sklo ještě nevypadlo :)) Ale poslední týden je v klidu, už se těšíme :))
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já beru léků... :-( Mám teď nějaký silnější, ale jsem po nich hrozně otupělá, takže ve svatební den bych si je radši nedávala - přítel by do mě musel šťouchnout, když by přišla chvíle na slib. :-D Zkusím tu okurku a večer si dám relax.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem právě přijela ze zlatnictví...byla jsem tam dát na zvětšení ty prstýnky...byla tam moc milá paní...sice se tvářila, tak že to asi bude problém...kamínek že mi vypadne určitě ale to že kdyžtak opraví...ale prý se musí poradit s dalším zlatníkem o tom, co s tím...jak to nechají zvětšit aby to bylo hezké a jestli to vůbec půjde :-| tak teď budu mít týden nervy, jestli nám je nezničej a jak to dopadne...ach jo |-| Holky skoro všichni nám říkali, že se budeme taky hádat...co mám vdané kamarádky...tak to u nich bylo taky tak...nervozita stoupá a tak jsou hádky asi normální...my se teda nehádáme..ale my jsme oba flegmatici, takže u nás hádky nikdy moc nebyly...spíš si teď naopak užíváme takový líbánky...přítel je na mě hodnej, za všechno mě chválí...dokonce je i víc sexu než obvykle :-) víc si povídáme...no kéž by to tak zůstalo :-D ale u nás mi to vynahradí prcek...je v období vzdoru a tak mi příjde že nedělá nic jinýho než brečí a vzteká se...a z toho jsem na nerva...ale to taky přejde...nedá se nic dělat...přežijeme všechno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak o sexu si můžeme nechat zdát už pořádně dlouho, máme toho oba tolik, že večer jen padneme na hubu. Kromě toho já sex zase až tak moc nemusím... a když už bych teda měla snahu, je miláček tak milej, že bych ho kopla. Včera jsem po celém dnu na (pracovních)cestách dorazila utahaná, a když přišel, zbytek večera jen pobíhal a nadával a stěžoval si, kolik toho má a jak to nemůže stihnout. Chtěla bych ho vidět, kdyby k tomu ještě zařizoval svatbu, chudinka... fakt mě s..l, v půl 11 večer jsem měla sto chutí sebrat se a vypadnout z bytu. A nakonec se vždycky dozvím, že já jsem protivná a vzteklá... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi právě vypadla cukrářka, ach jo, přetrhla si šlachu, chudák... A to zrovna ve chvíli, kdy už jsem konečně uhnala toho svého, abychom za ní zašli. Takže nakonec nezbyde než cukrárna ve městě... a nové přesvědčování, že to musíme zamluvit už teď - "proč, je ještě spusta času, nepanikař" ]-( Jaktože ti chlapi si myslí, že na ně všichni čekají, až se uráčej přijít a něco chtít? Jaktože je nenapadne, že dotyčný má i jinou práci pro někoho jiného a nebude mít na nás čas! Grrrr...!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak mi právě volali ze zlatnictví, že to s těma našima prstýnkama není tak jednoduchý...že se radili a zkoumali všichni co tam jsou a znamenalo by to je celé přebrousit vytáhnout...znova namatovat a udělat i to lesklé...znova nagravírovat a to se ještě neví jestli by mi ten kamínek nevypadl...takže by to celé stálo prý minimálně 2000 to mi už je i jedno...ale co teda s tím...přeci nebudu mít doma dva prstýnky co nám nejsou...ale paní mi říkala, že vůbec neví jestli by nakonec vypadali tako jako ty naše...ach jo...je mi z toho fakt smutno...proč nám museli zrovna před svatbou natéct prsty??? sakra!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak je natáhněte na malíčky a je to, určitě vám zrovna v tu chvíli nikdo nebude koukat pod ruce a opravovat vás, že si je dáváte špatně. A potom už to snadno každému vysvětlíte. Možná zkuste co nejtěsněji před obřadem namočit ruce do ledové vody - sice oddávajícího asi klepne, když mu podáte ruku jak mrtvoly, ale třeba to trochu půjde :-) a určitě musí existovat i nějaké podobné babské rady, co na otoky, něco jako ocet na vosí píchnutí a tak. Za čas prstíky splasknou, v zimě už s ním budeš dělat parádu
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 já jsem napsala přímo výrobci co s tím a uvidíme jestli se ozve...a když ne tak to necháme zvětšit u těch zlatníků...přeci mi nebudou ty prstýnky ležet doma v šuplíku...já ho chci nosit, když je tak hezkej a budu vdaná paní...tak ať je to vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 ale oni vam prsty zase splasknou ne? To je nenatáhnete vůbec, nebo škrtí? Zítra na zkoušku učesu a líčení, tak držte palce prosím.
Odpovědět
@gabu13 Gabu, to mě fakt mrzí! Přeji, aby vám to dobře dopadlo!!!! My jsme měli objednané vázy pro rodiče s vypískovaným textem jako poděkování rodičům a pán mě začal ignorovat a nakonec mi řekl, že vázy nesehnal. Ale naštěstí se mi podařilo sehnat někoho jinýho, tak doufám, že to klapne :-( Moc jsem se na to těšila...
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To se mi taky nezdá, to vám přece nemohli tolik otéct a ještě oboum dvoum ne ?? Po pravdě já ten svůj opečovávám od března ve vytrýně a ani jednou jsem ho nezkusila, prý se to nemá tak snad mi bude až mi ho příští pátek manžel nasadí :)) Taky sem otekla, ale někde jinde :(( Dneska jsem byla na poslední zkoušce šatů a jsem ráda, že sem se nadechla...to bude ještě zajímavý :(( @kristyn.g Tak to už se moc těším na fotečky jak ti to dopadne...ale začínám být nervózní z počasí, jak sem byla odpo v klidu tak večerní předpověď v televizi nic moc :(((
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs to je mrzuté s těma vázama...tak snad to jinde dopadne dobře a budou ;-) @kristyn.g no splasknou snad jo...já jak mám ekzem tak prostě otékají dost a je mi tesnej..a přítelovi je dobře ale přes kloub ho přetahuje těžko :-| tak jsme to chtěli zvětšit spíš pro sichr...no teď večer jsme si je zkoušeli znova a natáhla jsem ho...ale to sem si celej den mazala ruce kortikoidní mastí aby se mi to zahojilo...tak to je možná i tím...no a přítelovi jsem ho taky natáhla..tak jsme se dohodli že to do svatby necháme být a pak uvidíme jak se nám budou nosit...a kdyby nám byly malý i pak...tak pak už to budeme řešit přímo u výrobce, ten by je snad měl vrátit větší ale steně krásný...tak uvidíme ;-) už z toho nebudu nervovat...nemá to smysl...tak je při nejhorším navlíkneme na malíček no...a nebo na pravou ruku tam ho dám dobře :-D Dneska vyrábím svatební knihu hostů a zatím mám dvě varianty a nevím pro kterou se rozhodnout, ale můžu to dodělat až v pondělí až budu mít ještě stuhy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Já jdu taky zítra, hned ráno. Snad nám to dopadne dobře! @gabu13 To je blbý. Ale zase jestli tohle je jedinej zádrhel, co vás se svatbou potká, tak je to celkem v klidu. :-) @kikika87 Zkoušet prstýnek se nemá? Já si ho zkoušim každou chvíli, zkoušeli jsme si je i s přítelem navzájem nandavat. To jsem nikdy neslyšela. Nosí to smůlu, nebo tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 radím ho radši vyzkoušet ať pak nejsi překvapená jako my...ono se to přes léto nezdá ale ty prsty fakt natečou tím vedrem... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol já na níc co má nosit smůlu nevěřím...ale to o prstýnkách jsem taky nikdy neslyšela...takže tomu nevěřím už vůbec...a kdybych se neměla vdát že mě někdy někdo například podmetl, tak jsem na ocet do 150 :-D a kdybych měla mít smůlu pátek 13. tak tu nejsem a nebo naši měli sakra smůlu že jsem se zrovna ten den narodila a tak...takže já na pověry nevěřím...ono všechno dobře dopadne ;-) A ano máš pravdu...jestli ty prstýnky mají být to jediné co je překážka, tak je to ještě v klidu :-D
Odpovědět
@kikika87 neboj počasí bude ok :-) @gabu13 proč mají vůbec problém ten prstýnek zvětšit? Moje zlatnice( nej. kamarádka ) mi tvrdila, když jsme vybírali prstýnky, že jde zvětšit cokoliv.. krom prstýnků, který má kamínky po celém obvodě. Tam pak, že ty kamínky dělají neplechu,ale s jedním by to mělo být ok.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já taky na žádné pověry nevěřím, jenom mě zajímalo, co že nás to má teď postihnout, když jsme je zkoušeli. :-D Jinak holky, nám se do příprav začala na poslední chvíli angažovat tchýně a mě z toho asi porazí. 8-(
Odpovědět
@assol jo, tchýně jsou nej :.. :D pevné nervy a nedej se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa prý tím že jsou z bílýho zlata...nevím no já tomu nerozumím...ale říkali to 3 zlatníci tak to asi nebude jenn tak :-. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jéé, já jsem se taky narodila pátek 13. :-D Který měsíc? @princezna_na_hrasku určitě s tebou souhlasim. Většinou si tyhle věci taky hlídám a chci mít všechno přesně dané. Ale fotograf (ani kameraman, ani DJ) po nás nechtěl zálohu, tak jsem nechtěla prudit a neřešila to. Kdyby se náhodou někde stala chyba, tak mi to sice bude líto, ale nebude to konec světa. Fotky by bez tvého svolení by asi nikde ukazovat neměl, ne? Nespadá to do ochrany osobních údajů? No a když mu některý svatebčan něco poškodí, tak za to ten host odpovídá v rámci občanské odpovědnosti za škodu, takže to není potřeba nikde smluvně ošetřovat, ne? Jinak jsem si dneska taky konečně koupila prádlo na svatební noc, tak snad pak budu mít sílu se do něj převlíknout. I když přítel prohlašoval, že si nic kupovat nemám, že to nemá cenu na těch pár vteřin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca ja mam taky spešl prádlo a i kdyby byla síla tak vzhledem k tomu že možná bude i MS to asi zustane na svatební cestu... @assol já taky ráno :-) no tak se pak okomentujem :-) ja se toho bojim strašně moc :-( ještě ani nemam pořádně vybráno co chci - jen to co nechci(být jako každá druhá).
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 No vidíš, záleží co máš častěji, jestli nateklé a nenasadíš prsten nebo splasklé a nasadíš. Když jsme si šli vyzvednout ty naše, tak jsem taky chtěla aby mi to zvětšili, škrtil děsně ale zlatnice mi to rozmluvila, že to zvětšit jde ale zmenšit už ne a že když mam z 12 měsíců nateklé prsty 2-3 měsíce, tak je lepší ho nezvětšovat. No a měla pravdu, pak jak se ochladilo tak se mi prsty smrskly a byl mi volnej. Přítel ho taky natáhne přes kloub tak tak, ale ono jde hlavně o to, jak mu je na prstě za kloubem. Kdyby byl moc velký, tak by pak to bylo nepříjemné na nošení. Takže si z toho hlavu nedělej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 koukej spíš na regionální předpověď, v televizi to říkaj hromadně ;-) No určitě pak dám fotky, ted sem nervozní strašně...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?