Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já mám dojem, že na Moravě se snad VŠUDE nosí nevěstám kytky :-) Já tohle v Praze řešit nemusím, i když bych to vlastně neřešila, protože řezané kytky miluju. Když se ženil brácha před šesti lety v Ostravě, sloužila jsem při gratulacích po obřadu jako odebíračka květin, ale ještě mi museli přispěchat na pomoc další příbuzní, kolik toho bylo :-) A protože brácha odjel za dva dny na svatební cestu, skončilo to všechno u našich, což švagrová oplakala (jako že si ty kytky neužije, ne že jsou u našich ;-) ) a moje maminka byla nadšená :-)
Odpovědět
@makovaapanenka hezky :) no jeikož nás pak čeká po svatbě druhý den přesun domů do prahy a násedující den svatební cesta, tak mi přijdou jako bbost, radši to dat na dobrou věc(ano je to klišé, ale prostě mi to přijde normální:)
Odpovědět
Ta co vyrazil nekdo na svatebni festival do vysocan? ja jo a mysim ze hodne veci po te zkusenosti vypustim a ani omylem nechci :) jediny co me zaujalo byly svatebni dorty z clarionu a meho muze firma co sije obleky na miru. jinak teda nic...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ahoj, my jsme tam taky byli. A zjistili jsme, že bude problém vybrat prstýnky :-( Vyzkoušeli jsme jich tolik a nakonec se jakžtakž shodli na jednom, ale každému se nám líbil v jiné barvě :-D Jinak jsme samozřejmě nabrali slevy a setkali se tam s DJ, kterého si chceme zamluvit. Půjdete i na veletrh do Diplomatu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky jsem tam byla, bylo tam mín vystavovatelu než v diplomatu ale o to míň lidí... Koupili jsme tam bublifuky a dokonce snoubenec vybral svatební čokoládky :-D a uplně sám ze začal zajímat o bryndáky :-N
Odpovědět
@zuzice82 vítej-) máme stejné datum svatby-)
Odpovědět
@smisca asi pujdu sama, jen s epodivat :) prstyny asi vybereme v klidu pres net a pak na nejake navsteve rpodejny osobne, vybrala jsem si jeden od retofy myslim akorat ta slecna mi nedoporucovala tloustku - chci jen 2mm totiz .. tak nevim no.. asi spis jsem usoudila ze tak nejak nebudem z te svatby delat halo..ale alespon jsme zjistili jaky chceme svatebni dort coz je fajn :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut My to taky nechceme přehánět. Z internetu jsme právě měli taky pár favoritů na prstýnky, ale skutečnost byla jiná :-( A jaký dort jste vybrali? Já jsem byla tak rozčarovaná z těch prstýnků, že jsem ani po ničem jiném už moc nekoukala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca to je fajn že jste si našli svoje, my jsme bohužel "naše" nepotkaly..
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No právě, že nenašli. Zatím musíme hledat dál. Ale zatim je času dost, tak mě to tak netrápí :-) A jakou máte o snubákách představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No to máš pravdu. Já řezané kytky miluju, ale vždycky mě mohlo urvat, když jsem přijela k našim na oslavu a oni mi dávali kytky. Nevím, z čeho usoudili, že by jim prospěla několikahodinová cesta vlakem do Prahy, a pak ještě přes celou Prahu a k tomu těžká taška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Tak my bychom chtěli vyrývané zlaté. Když nás nezaujmou jiné, budou ty co mám v albu ze zlatnictví Hanyš :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@smisca ahoj, nám s elíbil ten z clarionu s temi jahodami - ten penovy, bez kremu, byl uzasny, strasne dobre chutnal- nesnasime kremy oba tak to bude fajn :) @makovaapanenka Klasika, jako bych to neznala :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ten je pěkný, úplně jiný, než jaké jsou tady v albech k vidění @hatsepsut tak v tom případě lituju, že jsme tam nic neochutnali. Přítel totiž taky krémy nemusí, já s nim tak nějak všechno :-D
Odpovědět
@smisca to je skoda, jeste tam pry meli dobre kolacky, ty me rpitel ale :) a dobry kavovo-cokoladovy, ale jsme spis na ovoce..:)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se do klubu. Tak my už máme datum (17.září 2011) a domluveného fotografa, kameramana a DJ. Jo a taky šatky, jen váhám mezi krémovými a bílými (zatím mám zamluvené dvoje :-)) Nejsem si jistá, jestli u krémových nebudu mít problém s doplňky (rukavičky, bolerko, taštička, ženichova košile...) co myslíte? Co teda ještě nemáme je místo obřadu a hostiny =-) určitě to bude brno, ale vždycky, když se nám něco líbí, tak je tam buď výstava, oslavy města, nebo je to z ruky, nebo se tam naopak nedá parkovat ...takže jsme se ještě definitivně nerozhodly...ale sondujeme, co se dá. Taky bydlíme přes týden v praze, tak teď pořád pendlujeme sem a tam :-) tak se mějte!
Odpovědět
Profilova fotka
@banana Ahoj, konečně někdo se stejným datem, už jsem měla strach, že tenhle termín tady budu sama samotinká :-D Myslím, že dneska není problém sehnat doplňky v jakékoliv barvě, takže bych neměla strach, že ke krémovým šatům neseženeš ženichovi košili ;-)
Odpovědět
@smisca Tak to jsi mě uklidnila :-) a je to super, že máš stejné datum!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme byli v Clarionu v neděli a byla jsem úplně nadšená! Nemůžu to sice s ničím srovnávat, ale přišli jsme ve 12 a měli jsme co dělat, abychom to do šesti stihli. Snoubenec to vzal systematicky - v plánku si odškrtával jednotlivé vystavovatele, aby nám náhodou něco neuniklo :-D Nasbírali jsme spoustu slevových kupónů (řičel radostí :-D ) a udělali jsme si představu o prstýncích a oznámeních. Vyrazilo mi dech, že mě snoubenec sám od sebe vlekl ke svatbením šatům, ptal se mě, které se mi líbí, a poměrně jasně mě instruoval, jaké si mám vybrat :-D No a naprosto nepřekonatelené byly ochutnávky a pytlík svatebních koláčků na cestu - ještě teď se oblizuju :-)
Odpovědět
Ahojky nevěsty, dlouho jsem tady nebyla, tak mi trvalo, než jsem to všechno přečetla :-) Pokusím se odpovědět hromadně :-) Šaty: značku jsem měla vybranou z internetu (španělské Jesus Peiro, jsou hodně moderní, netradiční a to mám ráda), byla jsem je poprvé zkoušet už v listopadu s tím, že jsem si jedny předběžně zamluvila a teď 10.1. jsem si byla zkoušet novou kolekci a vybrala si šaty nové, které už měnit nebudu. Jsou krásné a elegantní, ale jen půjčení stojí 16 000,-, což mi teda vyrazilo dech, ale co se dá dělat :-( Mám zaplacenou zálohu a šaty, závoj a podvazek (ten dostanu jako dárek od salónu) vypouštím z hlavy. Kapela: budeme mít kapelu na doporučení kamarádky, je to kapela Wendy Band, na stránkách jsme si poslechli jejich nazpívané písničky a prohlídli repertoár a byli jsme nadšení. Dokonce občas hrávají na svatbách v hotelu Harmonie, kde budeme mít hostinu, takže to pro ně nebude žádná novinka. DJ jsme nechtěli, prtz nám hrávají na všechn narozeninách a večírcích a nebyl by to pro nás takový zážitek. Oznámení: jsme ještě vůbec neřešili :-| Jen víme zhruba jak by mělo vypadat Vývazky: budu určitě dělat sama v létě po státnicích Prstýnky: máme vybraného zlatníka a sami jsme si vymysleli, jak by měli vypadat, takže si je necháme vyrobit, ale asi až v létě Cukrářku: nemáme ještě vůbec a už z toho trošku panikařím, prtz nemáme ani žádný typ Dort: chceme z malých dortíčku, hrozně se mi to líbí, takže bude asi dost drahý a musím najít někoho, kdo to zvládne udělat :-S Dary: budeme chtít určitě peníze, prtz domácnost máme kompletně zařízenou a peníze se nám určitě hodí do budoucna. Jinak jsem z Jihomoravského kraje a byla jsem na spoustě svateb, ale nikde se kytky nedávaly... Veletrhy: pokud jste někdo z Brna nebo okolí, tak bude vedle Vaňkovy galerie ve Wannieck Gallery (Ve Vaňkovce 2, Brno) 29.-30.1.2011 a v Olympii 21.-23.1. To jsou jen teď nejbližší... Uff tak takhle to máme my :-D Jinak vítám nové nevěsty!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska zarezervován DJ! Ale netušila jsem, že už zase jdeme skoro s křížkem po funuse! =-) Co ty lidi takhle dopředu blázněj! :-N Prý už jdeme skoro pozě, že léto má úplně plný a září jediný termín... Ten náš... No, ulevilo se mi. :-N Dostali jsme tip a hlavně to v místě zná, takže snad nebude žádný problém... Jo jo, už pomalu rozjíždíme zase plánování. ;-) A na víkend jedeme na ochutnávku... Takže plnou parou vpřed! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Ahoj, taky jsme dneska dostali potvrzení od DJ, že si náš termín pro nás rezervoval :-) Nakonec jsme ho vybrali podle referencí tady na beremku, tak věřím, že budeme stejně spokojení jako předchozí novomanželé. Měli jsme s ním krátkou schůzku a byl moc sympatickej a příjemnej :-) Před sebou teďka máme naplánovaný výběr prstýnků a svatebních šatů a na to se moooc těšim.
Odpovědět
@tekame Tak to jste měli štěstí. Hlavně, že to vyšlo! Nám tohle řekla taky kapela, hotel i fotografka a to jsme to zamlouvali už na přelomu října a listopadu, takže někteří lidi to asi fakt řeší 2 roky předem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Fotografa jsme zamlouvali taky hodně brzy... Dokonce před zasnoubením (v září). Docela nás to totiž vyděsilo, jak je to všechno rychle pryč! To samé bylo s místem. Byli jsme tam taky v září a omlouvali jsme se paní, že jdeme brzy... No, vyvedla nás z omylu. ;-) Říkali jsme si, že na všechno ostatní se vrhneme po novém roce... To asi udělaly všechny nevěsty. :-)
Odpovědět
@tekame Asi většina, která si tady něco málo přečte :-) já osobně začala panikařit, až když jsem viděla kolik toho má kdo zařízené a my nic :-) Já spíš teď chci pořešit cukrářku a vůbec nemám žádné dobré kontakty, tak kdybyste někdo věděl o někom z okolí Brna, tak budu ráda za typ :-)
Odpovědět
Tak dneska jsme jeli do Brna JEN pro čtečku karet za cca 500 Kč a já jsem zavedla svého snoubence do obchodu s botami, kde měli několik lesklým oblekových botů mírně do špičky, které se mu tak moc líbí a představte si, odešli jsme s dvěma páry (jedny levnější na plesy) a kousek vedle v Pietro Filipi se mi líbil jeden lesklý prošívaný oblek (sako, vesta, kalhoty), tak že mu ho jen tak ukážu a mu se tak moc líbil, že si ho koupil na svatbu. Takže suma sumárum, můj milovaný budoucí manžel, který si i ponožky vybírá asi hodinu si za půl hoďky koupil boty i oblek na svatbu. Ještě teď jsem z toho v šoku! :-D No každopádně po Vánocích velmi nečekané a velmi vysoké výdaje, prtz i s těma slavnýma slevama (údajně 30-50%-nevím kde teda) jsme tam nechali 22 000. Šílený! Jo a jeho slova po zaplacení byla: "Tak teď už jsem jistej!" :-D
Odpovědět
@akfs Tak to mě tedy dostalo :))
Odpovědět
@hatsepsut Mě taky :-) Já tomu pořád nemůžu uvěřit, pořád se tvářil, že se ho ta svatba zatím ani netýká a má poznámky, že všechno řeším hrozně dopředu a najednou má skoro vše a já jen zamluvené šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Tý jo, bych taky chtěla! :-D Takhle v jednom dni zařídit všechno! ;-) My se taky chystáme, ale vidím to, díky zkouškám, až na únor...
Odpovědět
@tekame Já mám právě taky zkouškové a pořád se učím, takže jsme se jeli jen tak projet, abych se odreagovala a když jsme šli kolem toho obchodu, tak jsem si vzpomněla, že jsem mu tam chtěla něco ukázat a dopadlo to takhle. Kdyby tak bylo takových nákupů víc, co? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?