Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
Registrovala se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
Registrovala se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 7 přátel.
 @slunicko333 u nás bude asi Egypt. V zimě tam bude teplo, tak trochu uklidníme nervy před Vánocema...Líbí se nám hotel Panorama v El Gouna, ale dost se zhoršili reference....jsou tam bungalovi přímo na vodě - taková správná romantika.
30. srp 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
 @slunicko333 My taky pojedeme asi do Egypta...ještě nemáme nic rezervované...ale chceme za teplem, tak to asi v ten čas po svatbě už jinde než v Africe nebude...a zase nejsme milionáři abysme letěli někam jo daleko...takže tak...jinak jestli chcete na Slovensko, tak si tam všichni strašně chválí termální lázně..jestli bys chtěla tak zjistím i přesně kde to je emoticon

Představte si že mi admini stopli albíčko..pěkně mě to naštvalo, páč budu teď muset čekat až mi ho odblokujou...jako co třeba nějaký varování, než to uděla???j...já ani netušila, že tam mám někde nějaký vodotisk na fotkách a oni mi to hned stopnou...sem vytočená emoticon
30. srp 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunicko333
1
Registrovala se 9. října 2010 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků. Má 13 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
slunicko333
1
Registrovala se 9. října 2010 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků. Má 13 přátel. Region Zlín.
 @gabu13 to budu moc ráda za zjištění konkrétního místa, není nad dobré reference... emoticon
30. srp 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 Holky vy ste mě s těma tabulema nakazily...už jsem si taky jednu objednala emoticon drahouška švikne až to zjistí emoticon emoticon
30. srp 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 mnooo já mam ty tabule taky objednaný...nu což ...počmárané je budeme mít stejně každá jinak...tak si pak dáme soutěž ne? emoticon

ale děvčata pozooooor - poprvé od lednových příprav, mi přišla zpráva od svědkyně - hele nechceš s něčím pomoc? emoticon kdybych neměla z nervů zácpu, tak se snad po.....
30. srp 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @princezna_na_hrasku Jo to znám...mě se teď všici taky začli ptát jestli nechci s něčím pomoct...hahaha teď když už je všechno hotový...bych je kopla emoticon
30. srp 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 7738 příspěvků. Má 29 přátel. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 7736 příspěvků. Má 29 přátel. Region České Budějovice.
    Třeboň, Česká republika
 Mně se taky vlastně nikdo neptal... ale já jsem ten typ "co si neudeláš sama, to není nebo je to špatně" emoticon, takže bych stejně nic moc nechtěla emoticon
Na svatební cestu nikam nejedeme, máme jen svatební noc v hotelu. Dost otrava... třeba příští rok. Ani na dovolené jsme letos nikde nebyli, maximálně dřeme na chatě. Jo, brát si workoholika není žádný med... emoticon
30. srp 2011 v 16:03  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @gabu13 vtipný viď? škoda že já sem takový blbec, že až se některá bude vdávat, budu kolem ní lítat jak včela...a tak říkam si, aspoň mi do toho nikdo nekecal....hledejme na všem jen pozitiva emoticon

30. srp 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2136 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2136 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
 Ahoj holky, tak jsem tu pár dní nebyla a pěkně se to rozjelo! Nojo, blíží se nám to, tak je to potřeba řádně probrat a zrekapitulovat, jestli jsme na nic nezapomněly emoticon Já jsem byla včera na manikúře, ale jen upravit tvar a ošetřit kůžičky, protože mám strašně citlivou pokožku a posledně jsem ji měla zarudlou ještě několik dnů, tak aby "prstýnková" vypadala hezky emoticon Večer jsem měla sraz se snoubencovou sestrou, která nám to bude ten den koordinovat. Předala jsem jí harmonogram a stuhy na auta, ale rozesmála mě dotazem, jestli nepotřebujeme zařídit výslužky (pět dnů před svatbou!) emoticon Dnes jsem si koupila na radu kadeřnice natáčky, tak snad to nakonec bude dobré, snoubenec se dal slyšet, že z toho účesu má strach... Nejvíc by se mu líbilo, kdybych se vůbec nečesala a šla tak, jak ráno vstanu emoticon V sobotu jsem mluvila s tátou a říkám mu, ať trénuje blues. Je výborný tanečník, zvládá standardní i latinskoamerické tance, tak mi vyrazilo dech, když řekl, že blues neumí a učit se ho nebude a že chce se mnou tančit valčík... Blues proboha umí i můj brácha, po ploužáku je to úplně to nejjednodušší! Navíc jsme tanec vybírali s ohledem na snoubencovu maminku, které je skoro 70 a je silnější postavy, takže by žádné divočejší otočky určitě nezvládla. A to nemluvím o tom, že snoubenci se po té červencové nemoci pořád ještě občas točí hlava, takže bych byla opravdu nerada, kdyby tam s sebou švihl a ještě strhl maminku... A včera mi volala kamarádka, že její manžel s sebou bere kouli, tak ať se na to připravíme, prý se mu to snažila rozmluvit, protože ví, že můj snoubenec na to moc není, ale trval na svém, že bez ní prý nepůjde, tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Můj snoubenec totiž nějaké vyplácení nemá rád, tak jsme s jeho sestrou uavžovaly, že bychom třeba koupili jako výkupné nějaký alkohol, ale stejně se bojím, že bude trapas... Říkala jsem to snoubenci, tak prý se nad tím zamyslíme... V překladu - nemám chuť zabývat se takovými blbostmi, ono to nějak dopadne... Jo a taky dnes psali, že jsou hotové prstýnky, ale stejně pro ně půjdu až zítra, kdy měly být podle objednávky. Jinak nevím, jestli se tady tento týden ještě objevím, tak na mě v sobotu prosím myslete a všem spolubojovnicím z 3. září přeju hodně štěstí emoticon
30. srp 2011 v 16:14  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 7738 příspěvků. Má 29 přátel. Region České Budějovice.
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 7736 příspěvků. Má 29 přátel. Region České Budějovice.
    Třeboň, Česká republika
 To teda držíme palce!!! Ať všechno dobře dopadne a klapně a svatba se všem líbí emoticon
30. srp 2011 v 16:18  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 na zátah jsem úplně zapomněla...my jsme ho zakázali, ale přijedou snoubencovi kolegové a prý pořád něco společně kutí a nechtějí ho k tomu přizvat, takže je jasné že se něco dít bude...a já nemam ráda překvapení....koule to nebude určitě, ale když vypráví co si vzájemně dělají v práci za vtípky..bude to extra vypečené emoticon máme výhodu v tom, že nás stejně všichni berou za exoty a pro každou srandu, takže jsem se smířila s tím, že vážnost svatebního dne nebude a bude to jedno velké divadlo....

ještě mě napadlo, jak to budete mít vy, které se berete někde na pro turisty zajímavém místě - kostel, zámek, hrad....? budete mít někoho u dveří kdo je tam nebude pouštět nebo jak to chodí? nejde o to že by mi nějak extra vadili, ale když tam budou zběsile cvakat s bleskem a štěbetat, tak budeme všichni jen vystresovaný... emoticon

A makoveepanence - tfuj tfuj tfuj pro štěstí.......... emoticon
30. srp 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @princezna_na_hrasku Díky emoticon No já se nebojím shození vážnosti svatebního dne, spíš aby nenastala trapná situace v tom smyslu, že všichni budou očekávat, jak se ženich začne vyplácet, a on tam bude stát jako tvrdé Y... emoticon
30. srp 2011 v 16:33  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @makovaapanenka pro případ vyplácení jsme koupili takov ty zlaté čokoládové mince a slivovici emoticon ať se s tim chlapci poperou jak umí...
30. srp 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evka2011 (40 r.)
4
    Třeboň, Česká republika
 Já to mám na zámku v Třeboni. Normálně se oddává ve zvláštním sále, kde bývají i jiné společenské akce, ale protože se dobře známe s kastelánem a jsme tam opravdu často (děláme historické tance, noční prohlídky a tak), umožnil nám obřad přímo na trase, v nejkrásnějším sále. Takže předpokládám, že nás vmáčknou mezi prohlídky, o cizí obecenstvo ani nestojím emoticon Kamarádka se vdávala právě v tom druhém sále, šlo to jak v továrně na sardinky, na nádvoří byly najednou tři svatby, mraky lidí, svatebčani stáli ve frontě přede dveřma a čekali, až vyjde předchozí svatba... no fuj, to to radši budu mít v výkladem průvodce emoticon
30. srp 2011 v 16:41  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kh
11
Registrovala se 7. března 2011 na beremese.cz. Přidala 359 příspěvků. Má 20 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kh
11
Registrovala se 7. března 2011 na beremese.cz. Přidala 359 příspěvků. Má 20 přátel. Region Praha.
 @princezna_na_hrasku Je tak to je dobre, mince mam taky, chtela jsem je do vysluzek a na hostinu, ale tohle je bomba napad. Taky zvyky nechceme a presne - nepotahnu na to ani penize, ani piti.
30. srp 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @princezna_na_hrasku Super nápad, díky! Mně ještě napadly dětské peníze, ale tohle mi přijde mnohem lepší, dá se to zužitkovat! Navíc onen vtipálek má tři malé děti, tak aspoň udělá něco pro rodinu emoticon
30. srp 2011 v 16:45  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
 Všem nevěstám, které mají 2. a 3. září nástup přeji hodně štěstíčka!!! Ať vám všechno klapne podle představ a už se moc těším, až budete popisovat váš den D!
30. srp 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @makovaapanenka Taky přeju hodně štěstíčka...ať svítí sluníčko a vůbec ať se celý den povede podle představ emoticon tfuj tfuj tfuj emoticon

Ty čokoládové mince na vyplácení jsou skvělý nápad!!! emoticon

Holky já mám problém...máme doma prstýnky už několik měsíců a najednou jsme zjistili, že nám přes léto asi nějak opuchly prsty a nejsou nám ani jednomu...no a přítel dneska byl ve zlatnictví kam obvykle chodí a mají celý týden dovolenou...no a já našla nějaké jiné tady blízko a volám tam a pán byl už po telefonu takový že bych mu je stejně nesvěřila...ale jako vyděsil mě...prej že to je těžký to zvětšit...že jestli je nemáme jen barvené ty prstýnky když je máme z bílého zlata...a prej že mi vypadne kamínek a kdesi cosi...no prostě nevím teď co s tím emoticon ještě zkusím zavolat jinam...ale jsem z toho docela paf emoticon co teď když nám ty prstýnky nejsou emoticon
30. srp 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 Holky mě je tak smutno, že asi budu brečet...poprvé mám takovouhle velkou depku a je mi fakt úzko emoticon
30. srp 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kh
11
fotoportrét
fotoportrét
kh
11
 @gabu13 kvuli prstynkum nebo obecne? Neboj, zas bude dobre emoticon emoticon
30. srp 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82
11
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Suchdol nad Lužnicí, Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82
11
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Suchdol nad Lužnicí, Region České Budějovice.
 @evka2011 To mě vůbec nestraš!!! My jsme si vybrali Třeboň, protože Hluboká je moc profláklá a jde to tam jako na běžícím sále a teď vidím, že v Třeboni je to podle tvého popisu stejné..emoticon((((
30. srp 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @kh kvůli těm prstýnkům i kvůli tomu že jsem doufala že se nic na poslední chvíli nepokazí a teď mi to je líto emoticon to ale přejde...to bude dobrý emoticon

My to máme taky na zámku a když jsme se tam byli podívat na jednu svatbu...tak je to úplně mimo prohlídkové trasy a ty svatby jsou tam po hodině...takže se míjely dobře...nic namačkanýho tam nebylo...já v tom nevidím problém...dokonce můžeme jít na focení do zámku a tam nám vyhradili speciální čas, aby nás žádná prohlídka nerušila emoticon
30. srp 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @gabu13 klid holka, nám jsou taky těsné....půl hodiny nám je měřil a nakonec budem rádi že si je nějak na ty prsty nacpeme....v létě byli strašné změny tlaku a já byla a jsem pořád nějaká opuchlá, takže doufam že se to uklidní...hlavně Gabu nedepkuj....podívej se na mě...však mě se to kazí od A do Z...to bych musela k chocholouškovi emoticon
30. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @gabu13 no jen dofám že nebudou moc malé ty tabule

@slunicko333 mi jedeme taky na svatební cestu na slovensko, jedeme do vysokých tater emoticon

@makovaapanenka tak držím palečky moc emoticon

@gabu13 tak nam řekli, že zvětšit se to dá vždycky, a to mám rytinu, ale jak je to s kamínkem to fakt nevim teda, aby nevypadl. emoticon

30. srp 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @gabu13 No to je pech, hned jsme je šli taky vyzkoušet, ale myslím si, že se vám to ještě do svatby srovná emoticon Zkoušejte je každý den a třeba i chvilku nosit. Při nejhorším si je necháte upravit až po svatbě, to už bude klid emoticon
30. srp 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
    Hrazany, Region Příbram
 Ahoj holky, tak jsem zpět po dovolené, byla úžasná, úplně jsem vypnula a na nic nemyslela. A ještě jsem udělala něco pro své zdraví, když jsme najezdlili 250 kmemoticon V rychlosti jsem přečetla vaše příspěvky, ale nějak nemám čas (jistě chápeteemoticon) reagovat na všechno. Takže my jsme se dělali se seznamem darů a zatim to vypadá, že spíš zbytečně, i když všem se ten nápad líbil. Ale asi nakonec dostaneme spíš peníze, což nám ale nevadí. Aspoň budeme mít na líbánky. Cena koláčků, zákusků a dortu je zatím ve hvězdách, protože ještě nevíme, kolik čeho bude. Cena za kytky (moje, 2x pro svědkyně, 2x pro maminky a korsáž pro ženicha) by prý měla být do 2 000 Kč.
Zítra máme schůzku s fotografem, ale vůbec nevim, o čem s ním budeme mluvit. Akorát pro něj mám připravený harmonogram, aby věděl, co se kdy bude dít. Co jste řešili s fotografem vy? No a DJ se nám zatim neozval, ještě se asi nepropracoval k mému emailu...

No a jinak taky všem nevěstám, které čeká jejich den už tento víkend, přeju, ať se jim vše vydaří co nejlíp! A těším se na vaše fotky!
30. srp 2011 ve 22:29  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @akfs
@kristyn.g
@princezna_na_hrasku díky holky za podporu...mě je prostě dneska nějak smutno...už jsem to obulela...moje svědkyně mi navíc na tu tabuli řekla že to je pěkná blbost že se s tím nikdo nevyfotí...ale já už na ty "dobře míněné" rady kašlu...každý má milon keců...ale že by s něčím někdo pomohl...to ne...sere mě to jako nikdy...a to jsem docela vyrovnaný člověk...takhle vydepkovaná jsem nebyla už nejmíň 4 roky...je mi fakt ouvej...pardon že jsem se tu o tom tak rozepsala...ale beru to že všichni za jednoho jeden za všechny...tak mě asi chápete emoticon bude zase dobře...věřím tomu emoticon
30. srp 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
 @gabu13 Nebuď smutná, já myslim, že zvětšit prstýnek není žádný problém. Nechápu, proč by měl kamínek vypadnout, vždyť to by musel vypadnout i při běžném nošení. Na tvém místě bych počkala na zlatnictví, ve kterém jste je kupovali, tam by vám to měli udělat. Týden dovolené taky není problém, když svatbu máte 17. Zvětšení by mohli udělat max. do druhého dne. Mně prstýnek zmenšili na počkání (tedy do hodiny a ne snubák), ale řekla bych, že to bude podobné...
31. srp 2011 v 06:40  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @gabu13 vubec se nestresuj emoticon ten den je jen pro tebe a snoubence, ostatní přestaň řešit emoticon Vubec nebud smutná, když nejde o život tak... emoticon Tabule je super emoticon lidi toho nakecaj emoticon
31. srp 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @smisca My jsme s fotografem řešili na schůzce hlavně smlouvu - nelíbila se mi, protože byla jednostraně výhodná, Pak co a kde a koho chceme fotit. Někdo chce třeba jen sebe a rodinu, někdo chce všechny, někdo chce klasiku v parku, někdo chce něco soukromého na poli....takže spíš detaily a abychom se poznali před focením....Taky jsme museli pořešit v kolik tam bude a jaký bude harmonogram, aby věděl co ho čeká....schůzka byla o tom spíš ujistit se, že jsme si rozumněli....
31. srp 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš