Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Ahoj holky i já se přidávám máme svatbu 17 a nějak jsem zjistila že nám chybí ještě tak polovina věcí :-) Pořád mám pocit, že když něco rařizuju tak se k tomu nabalí další věci..to snad nikdy neskončí? Ještě k tomu jsem si před týdnem zlomila ruku no takže je to fakt sranda - když se daří tak se daří :-D No doufám, že na nic nezapomeneme a že všechno bude parádní. Všem kteří velký den D mají za rohem držím palečky!
Odpovědět
@princezna_na_hrasku Jééé, kde ten taneček budete trénovat, že bychom se přišli kouknout :D My zase budeme plašit s koláčkama, v pátek navečer je vyzvedáváme a o víkendu rozvoz, vůbec se nám do toho nechce, protože to budou opravdu dva kruté dny. Už vidím jak každý bude chtít,abychom si dali kafíčko a něco k tomu a nebudou chtít pochopit, že kafe nebo čas jsme měli u někoho předtím :D To s dary jsme řešili taky,ale vzhledem k tomu, že tam budeme mít opravdu jen hodně blízké, tak jsme dva páry požádala o dar a zbytek díky rozlučce s babama jsem vyřešila tak, že jsem je požádala,aby nám dali jen maličkost nebo nic, eventuelně korunky, že bychom pak někam za ně jeli na výlet a všem dotyčným poslali pohled. Je fakt, že spousta lidí z rodiny nám řeklo, že nám dají peníze, neboť vědí, že jsme vloni kupovali byt a komplet ho zařídili, takže než blbosti, že to vyřeší takto.
Odpovědět
@breaca myslíš to tak, že já jsem ta druhá z těch co na to jdou z 23. :D Jinak kytky mě čekají v pátek dopoledne, to budou zase nervy. :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa No prostě jsme to my 2 z 23.9.2011 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku No tak to my to máme taky tak...všichni se na poslední chvíli začali ptát co chceme a já ani nevím, prostě nic nechceme...ale my to taky bereme tak že budeme rádi když přijedou a budou se bavit a ne aby nám vozili nějaký dary...ale všichni protestují, že něco dát chtějí...ale mě nic nenapadá, domácnost zařízená a nevim no...nechci nikoho zase urazit....ach jo...tohle bych ze svatby klidně vynechala....nějaké dary ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gryzzlacci vítám tě mezi námi...neboj stejné stavy jako máš ty tu máme všechny :-) pěkně zapadneš ;-)
Odpovědět
@breaca je fakt, že mě překvapilo, že tu víc slečen není, co se vdává tento den :) Přitom u nás na radnici říkali, že tento den mají úplně plno a na zámečku kde máme svatbu mají jednu svatbu po nás také a na další zámku co jsme měli vybraný bylo už plno. Takže málo nevěst nás nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa To asi ne, jenom je nás prostě málo tady. Můžeme zkusit založit ještě jednu "podskupinku" s naším datem, třeba by se někdo chytil... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca no nás na 17 je asi taky jen 5 tak to není o moc víc :-) myslím že nejvíc je tady holek co se budou vdávat 10. :-D holky já už se tak těším :-) dneska asi budu vyrábět brejličky a pusinky a tak...bude sranda 8-)
Odpovědět
@ppampeliskaa hahah - to víš, že bychom udělali představení pro vystreslé nevěsty :-D víš co, přítel je dobrý tanečník a hudbu cítí - já jsem poleno, ale luxusní...můžu být ráda že jsou ty šaty dlouhé a objemné a nebide vidět co tam dělam s nohama :-) my budeme mít výslužky na hostině, aby si je každý při odchodu vzal...tím že jsou lidi rozsetý po dvou státech, tak by to bylo na týdenní dovolenou :-) a to si jí necham radši na svatební cestu... Nevěst bude určitě hromada, ale buď na beremko koukaj nepřihlášené - což jsem nějakou dobu dělala taky a nebo se tomu zdárně vyhýbaj...ono totiž tady některé diskuze jsou skoro o život a některé nevěsty hodně vostré :-) To snad jen tady se nežerem ;-) @gabu13 Tak dary koukam vidíme úplně stejně :-)
Odpovědět
Gabu z čeho děláš ty pusinky? na Fleru je paní vyrábí z nějakého kartonu a jakési gumy....stačí na to obyč čtvrtky? taky je chci...bratr se zhrozil a řekl že debila mi dělat nebude, ale myslim že ostatní až se připijou, tak po knírech a pusinkách sáhnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme včera měli úspěšný zařizovací den - přítel domluvil všechno kolem oslavy - výzdobu, hudbu, menu, já jsem si koupila svetřík přes šaty a svatební prádlo, večer jsme šli na večeři a shodli se, že teď už se můžeme klidně těšit, že z nás spadnul ten stres, že bylo ještě něco nedořešené. Jediné, co nemůžu sehnat, je tabulka na psaní křídami. Včera jsem obíhala hračkářství a pro dnešní děti je to asi moc old school. Nemáte nějaký tip, kde ji sehnat?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku no já jsem si koupila v obchůdku s papírnickýma potřebama takový tlustý špejlata a barevný čtvrtky a udělám to z toho...nějak to nebudu hrotit...je to spíš jen tak pro zábavu a myslím že z kartonu to být nemusí...když si to bude chtít někdo zkusit tak ať si fotečku udělá...a když ne...tak ne no...nikoho nutit nebudeme...ale pro tu srandu...já myslím taky že až se lidi připijou tak na to bude ten pravej čas :-) Holky..budete chtít na svatbě nějaký hry a tak??? přemýšlely jste nad tím??? Já jako jsem pro každou srandu a přítel taky...takže my bysme i rádi...ale já se obávám, jestli někoho něco napadne uspořádat...páč přeci si to tam nebudu vymýšlet sama??? no ne? to by bylo divný :-D
Odpovědět
@assol http://www.fortel-katalog.cz/detska-t... http://www.anglickasezona.cz/tabulka-... něco takového?
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Já ji včera viděla v Intersparu...zkus nějaký takovýhle obchoďák...a možná spíš papírnictví než hračkářství...i když teda jsem si myslela že v hračkářství by to taky mít mohli...
Odpovědět
@gabu13 my jsme původně chtěli klasickou půlnoční tombolu, ze sranda výhrama...ale pak jsme to vzdali, nejsem tvořivý tip ani mozek už mi nepracuje...takže nebude nic. tedy neplánujeme nic, ale máme dobrého DJ, baviče a ten hrozil že něco vymyslí....tak jsem mu jen řekla že není problém, ale zásadně po půlnoci, kdy se lidi přestanou stydět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Aha, díky za tip. J8 byla v Tescu a tam měli jenom na nožičkách, já chtěla, aby se dala držet v ruce. @princezna_na_hrasku Ta druhá je přesně ono, díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku Jé, tak u nás je to přesně naopak. Já bych tancovala pořád a snoubenec je polínko, taky luxusní :-D Ale překonal se a SÁM vymyslel, že si objednáme pár lekcí v taneční škole, abychom ten tanec zvládli. Prý chtěl původně chodit sám a natrénovat to, aby mě překvapil, ale pak si řekl, že nebude tancovat s cizí babou, když chce tancovat jen se mnou. No není úžasnej? Pusinky a knírky jsem objednala z fleru, protože nemám čas tvořit, ale už jsem někde na fotkách viděla z barevných papírů a bylo to v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak odmontovat...nožičky uříznout a je to :-D
Odpovědět
@ppampeliskaa Tak to vám nakonec vyšla skvělá cena!!! @princezna_na_hrasku @gabu13 S dary je to fakt hrůza. My jsme to vyřešili tak, že jsme dali k oznámení kartičku s básničkou (viz.mé album), kde je hezky řečeno, že vše máme a jestli na daru někdo trvá, tak ať nám přispěje do kasičky :-) Kamarádka mi na to řekla, že jsem ji překazila plány, prtz už pro nás měla nachystaného starého porcelánového jelena :-D :-D @assol Já jsem koupila krásné srdíčko na minibazaru. Mrkni na mou zeď, mám tam stejný dotaz a hodně odkazů od dalších nevěst... @gabu13 My jsme řekli svědkům, že bysme byli rádi, kdyby se nám na svatbě starali o zábavu a oni řekli, že to zařídí. Na internetu je spousta her, co se hraje na svatbách, není to pro ně těžké najít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak to je dobrý, tu tabulku z anglický sezony si chci už delší dobu taky objednat. Nejen, že máme svatbu ve stejný měsíc, ale budeme mít i všechny stejný tabulky :-) A knírky, i když ty asi každá trochu jiný...
Odpovědět
Ahoj holky, čím víc se to blíží, tím víc zjišťuju, že mi chybí ještě spoustu věcí na zařizování. Musim sehnat spodní prádlo pod šatičky, což je ta příjemnější část, ale chybí mi ještě nadepsat všech 70 jmenovek, nakoupit svíčky a kamínky... a tak bych mohla pokračovat. Jo a nejdůležitější věc... musíme ještě natrénovat svatební tanec :-) to bude asi pěkně vtipný ... V sobotu jedu ještě domluvit detaily na výzdobu svatbní tabule a ještě květiny. A pak bych chtěla objednat skoro manželovi půlnoční překvapení v podobě ohňostroje. No 2 týdny se asi nezastavíme!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g no my právě máme málo výslužek a i tak se to vyšplhalo na 4000,- a za dort třípatrovej nám napsala 1100,- :-D
Odpovědět
Ahoj, svatbu máme 3.9., nějaký nápad na co DŮLEŽITÉHO by člověk mohl ještě zapomenout? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda tady se to za jedno dopoledne rozšouplo, dalo práci to pročíst :-) na 10. je takových nevěst, až mě to překvapilo :-) Svatební tanec... no my neumíme tancovat vubec, přítel tedy je maxipolínko takže tomu jde jen takovej kostrbatej ploužák. Neco jako vlačík to vůůbec nepřipadá v uvahu, i když by se mi to líbilo. Svatební dary. my všem kdo se ptal řekli že nic nechcem, a když by museli, tak spíš uvítáme příspěvek na sv. cestu. Spousta lidí si oddechlo. Ale chapu že je to takový blbý si o to řikat.
Odpovědět
Profilova fotka
@krevetaci KPZtku?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mě překvapilo, kolik jste tu toho stihly napovídat, sotva jsem tu chvíli nebyla ;-) já se vdávám 24., takže mám zatím naštěstí dost času, protože (jak už jsem psala dřív) je to všechno na mě. Takže jsem zatím v klidu... :-) My jsme všem taky řekli, že nechceme žádné dary, všechno do domácnosti máme a co ne, to si koupíme podle potřeby. Ti, co si přesto nedají pokoj, to prý budou řešit nějakými dárkovými poukázkami. Taky jsme zakázali všelijaké ty chomouty a koule na nohy apod., snad budou všichni rozumní. Zábavu nějak neřešíme, "staříci" se stejně během odpoledne rozejdou a my "mladí " tam taky určitě nevydržíme do noci, takže budeme mít nějaká cd, stejně se musíme vejít do restaurace mezi stoly, není to moc velké. Naštěstí jsme tanečně zdatní, ale děsím se pětiminutového valčíku, vždycky se mi hrozně motá hlava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krevetaci hlavně nezapomenout občanky!!! na matrice nás varovali, že se to často stává
Odpovědět
a máte nějaké tipy na svatební cestu? může být klidně jen česko - slovensko ;-)
Odpovědět
@gabu13 ahoj...ja jsem jeste 24.9... a jak to tady tak ctu, tak zacinam taky silet :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?