Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs tak to seš borec :-) a ta kytka bude určitě kráásná :-) Bude celá bílá?
Odpovědět
@kristyn.g Jj celá bílá a stříbrná mašle, viděla jsem podobnou a byla nádherná, tak snad i ta moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Taky jsem se těšila až bude po svatbě a teď se začínám těšit i na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs To jsi napsala taky pěkně :-) Ale je to tak. Jenže všechny jsme asi dost ovlivněné tím koloběhem kolem, že se tomu stresu prostě nevyhnem. Včera jsem si ještě naposledy před svatbou vyzkoušela šaty (teď jsou u kamarádky, bude mi je žehlit atd.) a když jsem se v nich viděla, se závojem, s botama, tak jsem se začala těšit i bez toho povelu... :-D Bude to fajn, jen už to teď chce spíš hodit všechno za hlavu a užívat si třeba hezkého počasí... Nebo já třeba jedu zítra na svatbu svědčit mojí mamce x-) Taky fajn činnost na odreagování, jak na chvíli přestat myslet na svatbu... :-D A ta tvoje kytička bude kouzelná, taky ujíždím na tulipánech a pivoňkách... Tak já tam budu mít aspoň ty pivoňky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsem byla na druhé zkoušce účesu a nakonec bude úplně jednoduchý, jen sepnutý po stranách. Ale úplně jsem se na svatbu přestala těšit a nevím, čím to je :-( Dnes jsem byla na zkoušce šatů, tak jsem si říkala, že mě to nakopne jako @silverskylady, ale nic...Prodavačka mi je oblíkla, já se podívala do zrcadla - a prostě nic. Žádná emoce :-| Nepřipadalo mi, že mi sluší ani že mi nesluší, prostě mi to tak nějak bylo jedno :-( Spíš jsem ze všeho taková otrávená a znechucená a připadá mi, že budu úplně hnusná a naše svatba bude to nejhorší v životě :-|
Odpovědět
@akfs tak to je super! @assol @we_y @gabu13 @kristyn.g@breaca moc Vám holky děkuju za podporu a nápady! To vínko zusím, už jsem zaúkolovala muže :-D i když si jen dam trochu :-) @makovaapanenka přečti si předchozí diskuzi, já to mám podobně...ale asi se na to musíme vykašlat a být v pohodě :-D ale upně ty tvoje pocity chápu..mám stejný...: -(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já jsem ji četla a přišlo mi, že se spíš stresujete, jestli něco nevyjde, a v noci nemůžete usnout. To já spím teď docela dobře, noční můru o svatbě jsem měla naposledy minulý týden, jen se prostě cítím strašně otrávená a znechucená... Taky to tak máš?
Odpovědět
@makovaapanenka mám:-) já mám prostě divný pocit, přiznám se že mi je jedno že něco nevyjde, spíš že s emi to nebud eíbit, budu si připadat trapně, ošklivě a tak..navíc mě strašně štvou naši hosté, kteří nemají tu špetku slušnosti dát vědět jesti přijdou nebo ne a já budu muset všechny příští týden obvolávat a doprošovat se jich aby vůbec přišli..už mě to všechno štve
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to mně teď hosté houfně odříkají :-| A mám pocit, že mě všichni zkritizují, až mě uvidí, no prostě hrůza :-S V neděli mám rozlučku, ale vůbec se netěším :-(
Odpovědět
@makovaapanenka Toho s ebojim taky..mě už taky pár odřeklo...a pocit mám úplně stejný, nemám klasický šaty takže kritika bude až moc... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No, já je sice klasické mám, ale stejně si dokážu představit tisíc připomínek... :-| Večer jdu na jógu, snad si srovnám energie...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @makovaapanenka Holky, nebojte! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kh Díky! Bojim :-) @makovaapanenka Srovnáš, mě joga pomohla vždy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Mně právě taky, tak se těším :-) Není to divné těšit se dva týdny před svatbou víc na jógu než na tu svatbu...? :-D
Odpovědět
@makovaapanenka Ani omylem, veř mi haha :D Já se taky strašně těším že půjdu v sobotu plavat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka @hatsepsut zrovna toho kdo tam bude a kdo ne mi je uplně jedno. 5 dní před svatbou je obvoláme a budeme chtít závazně říct jestli ano nebo ne a hotovo. Spíš mám stres že se v ten den něco nestihne atd.. nechci být ve stresu ještě ten den :-( slušet mi to bude, to se nebojim, normálně se totiž vubec nemaluju a učesy od kadeřnice taky nemam, takže to je v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs tak to bude nádherná :-) takové mam moc ráda, taky budu mít jen bílou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak já vám všem rozumím!!! :-D Jsem ve stádiu, že už moc neřešim detaily, ale hlavně to chci mít všechno zařízené a nestresovat. Snažim si sama sobě vysvětlit, že přece o tolik nejde, když se něco nepovede, hlavně že budeme všichni spolu. Ale když už se do něčeho pustím, tak to chci mít holt pořádně :-) My jsme dneska asi konečně vybrali hudbu na první tanec, tak teď si jenom musíme oživit jednotlivé figury. Kytky si nejspíš necháme udělat od známé - sice prý vázala zatím jenom jednu svatební kytici, ale myslím, že je šikovná a bude to levnější. V sobotu jedeme k cukrářce kvůli dortu a zákuskům a ještě někde musíme objednat koláčky. Šperky si nakonec objednávat nebudu a využiju toho, co už mám doma. A s tím vínem - mně mamča sama řekla, že bych si měla už teď začít dávat každýj den panáka, abych nebyla ve stresu. A minulý týden jsem si musela dát hned 2 a docela to pomohlo (respektive do rána:-D)
Odpovědět
@hance09 To je super :-) @silverskylady Já chtěla původně taky jen pivoňky, jsou neuvěřitelně krásné a levné, ale podlehla jsem jedné nádherné fotce od kamoščiné kamošky :-) Ta měl kombinaci hortenzií, čajových růží a ještě cosi :-D Tulipány budeme mít na hostině, tak když ji budu mít i v kytici, tak to bude fajn :-) @makovaapanenka @hatsepsut Holky nebojte, víte jak to chodí... čím míň se plánují detaily a čím míň se člověk těší, tím víc si to užije!! Vy máte katastrofické předtuchy, což znamená, že si tu svatbu užijete dvcetkrát tolik, prtz vás nemá co zaskočit, jen příjemně překvapit :-)
Odpovědět
@smisca Gratuluji k vrcholení nejnáročnějších příprav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám za sebou další den příprav - objednala jsem si klobouček, který si nechávám udělat na míru, a konečně jsme dneska rozeslali oznámení. Bylo to fajn, dlouze jsme vybírali známky a pak jsme olizovali a nalepovali, potom jsme museli jít na zmrzlinu, abychom si spravili chuť. :-) Jinak se teď cílím na plánování oslavy svých narozenin a doufám, že mě to odvede od psychování ze svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol ty budeš mít klobouček jo? :-)
Odpovědět
Už se to blížíííííííí! :-) Já se bojím i těším zároveň :-N Rozlučka příští týden v sobotu, jsem z toho trochu naprdlá, neboť to zařizovala svědkyně a je to úplně něco jiného než jsem chtěla. No co, užijem si to tak jako tak! ;-)
Odpovědět
Už cvičíte podpis a ANO před zrcadlem? :-D
Odpovědět
@hatsepsut mám taky ne úplně klasický šaty, tak jsem zvědavá ;-) Zatim nám odřekla jen ženichova teta, s výmluvou že je to moc daleko :-| ale některý lidi se zatím neobtěžovali nám účast potvrdit, taky budu obvolávat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo jo, budu. Nechávám si udělat korpus a pak mi ho moje návrhářka dozdobí stuhou z látky, ze které jsou šaty. @funnybunny Já podpis o víkendu cvičila, nechci se tam pak podepsat prvňáčkovským písmem. :-D Ano nemáme, ale slib už taky trénuju. Ještě nacvičit polibek. :-D A jaký budeš mít šaty?
Odpovědět
@assol šaty bílé, hladké, pod prsama červená mašle :-) Podpis mi nějak nejde, musim ještě chvíli trénovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@funnybunny Já myslím, žes je popsala dobře. Určitě budou krásné. Nechala sis je ušít?
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Díky za uklidnění :-) @funnybunny Tak to mě mrzí s tou rozlučkou... Co jsi chtěla a co nakonec bude? Právě jsem objednala jmenovky, tak doufám, že do svatby stihnou dojít :-) Včera jsem taky zaplatila zálohu za hostinu, první opravdu velká částka, vlastně asi největší, protože jsme platili všechno jídlo, a to nám ještě pár lidí odřeklo, takže se to od toho při doplatku bude odečítat. Jsem zvědavá, na kolik nás to celkově nakonec vyjde, zatím to vychází něco málo přes 100 000.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?