Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Jé, tos mě navnadila s tím Etamem, neříkala paní prodavačka, kdy tu svatební kolekci budou mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Snad už někdy tento nebo příští týden, prý to budou postupně doplňovat do prodejen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Bezva, tak to tam vyrazím. Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@assol @breaca Jen to tu tak pročítám, ale cítím se jako vy... V poslední době mi přišlo, že není vlastně nic zařízeno a nebo že se pořád něco "sype" :-. Ale tak to mají asi všechny holčiny, takhle ve finále...;-) Takže to chce holt plno trpělivosti a nehroutit se, protože to stejně všechno zvládneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silverskylady Jo, jo, zvládneme. Vždycky, když už je zle, tak si říkám, že nejdůležitější je, že si 23.9. vezmu toho nejlepšího chlapa na světě ;-) A to ostatní už prostě nějak dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Přesně, to jsi vystihla ;-) Taky už se teď s přítelem vzájemě podporujeme, abysme to do 17.9. ustáli :-D Díky bohu, tenhle týden se vše pohnulo kupředu a spousta záležitostí se tak nějak vyjasnila (hostina, výzdoba, kytka, přišly mi konečně po 2 měsících boty, popůlnočky...atd...) Prostě už se skoro můžu vdát 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já si asi nedám pokoj...byla jsem dneska v Praze v jednom úúúúžasným obchůdku s kreativníma potřebama, a nakoupila jsem papíry, stužky, knoflíčky, kuličky, mašličky a vůbec plno blbinek a rozhodla jsem se vyrábět pusinky, knírky a brejličky na špejli a taky se pokusím vyrobit vlastní svatební knihu a krabici na přáníčka :-) no prostě se po těch jmenovkách nějak nudím :-D
Odpovědět
Holky, mam strasny nervy..odbocuju od tematu, jinak vsechny chvalim, hlavne @gabu13 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já jsem dneska odpoledne na svě hodinky usnula a bylo to po dlouhý době poprvé, co jsem normálně spala bez snů o tom, jak mi opadala kytice a nepřišla farářka. Takže vím úplně přesně, o čem mluvíš. :-)
Odpovědět
@assol jsem rada ze nejsem sama :-) ale nevis jak proti tomu bojovat? me to uz celkem desi, takhle se v noci budit a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jé, to kdybych věděla... :-( Já se snažím bejt "zenová nevěsta" a je pravda, že během dne mě nic moc nerozhodí, ale v noci se mi to v hlavě mele tak jako tak. Asi to prostě musíme vydržet, už to máme za pár. Neumím si představit, že bychom plánovali svatbu víc jak rok dopředu, to by mi pukla hlava.
Odpovědět
Ahoj, na mě začíná padat píšerná únava-)) se těším už na ten den a na to že bude po těch přípravách..-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky no tááák nebuďte smutné a nedepkujte...však už máme všechny skoro hotovo a to co zatím není se dozařídí v klidu..a nikomu kytka neopadá...všichni příjdou kdy mají a všichni budou perfektní...hlavní je že my budeme nejkrásnější nevěsty pro ty naše ženichy i kdyby sme byly v pytli a měli na hlavě vrabčí hnízdo...vždyť se máme rádi...a lidi co příjdou na svatbu nás taky mají rádi...tak to všechno dobře dopadne...nebojte ;-) Ještě jsem si vzpomněla že jsem dneska koupila přesně ten odstín písku na prstýnky, co jsem chtěla a že to je perfektní...jen ta mistička co máme se moc nehodí...ale já ještě nějakou doseženu :-)
Odpovědět
@assol Jezis rok dopredu, nestras: -)) i tak jsem toho mela dost - od zacatku ledna realizace praticky :-)) zenova nevesta bych bya rada, zatim s emi zenovy mysleni podarilo pouze dyz jsem lezela v tunelu na mag. rezonanci :-D priznam si ze rpi tom klepani, huceni mi nic v hlave nesrotovalo :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut :-D No bezva. Tak jeden způsob už máme, ale ten se mi teda vůbec nezamlouvá. :-D Já bych nějak potřebovala na povel tu část mozku, co má na starosti svatbu, vypnout. Abych se mohla soustředit. Ale jinak na samotnou svatbu se pořád moc těším, snad mi to vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to já jsem zatím úplně v klidu, noviny nejsou hotové, zasedací pořádek a jmenovky taky ne, hudba není, košile není, spodní prádlo nemám, žádnou bižu a já jsem v klidu :)) A to už jen 3 týdny, ale to je ještě pořád času dost ne, tak se nenervujte a buďte v pohodě :-))
Odpovědět
Zase spatna noc..uz me to prestava bavit!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut ale no táááák...holky já už nevím co poradit, abyste líp spaly....co takhle nějakej meduňkovej čaj...nebo sexík před spaním...aby byly myšlenky jinde a ne pořád na svatbu ;-) moje kamarádka se vdávala v červnu a říkala že měsíc před svatbou byli už tak rozladění, že se už vůbec netěšili...tak si jednoho dne řekli, že takhle to přeci nechtěli, tak se domluvili, že už žádnej stres, že už se budou jen smát a těšit a vyšlo jim to...všechno špatný hoďte za hlavu...fakt to všechno krásně dopadne a bude to paráda...uvidíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @assol Nejhorší na tom je, že je to asi nakažlivý. Přes den to taky zvládám, ale v noci... No a můj drahý, naprostý flegmouš, kterého nikdy nic nerozhodí, mi ráno vyprávěl, jaký se mu zdál sen. Je to sen, takže moc smysl to nedává, ale : Měli jsme se brát na statku daleko od civilizace a v sobotu. Den před svatbou mě přemluvil k jednomu zvyku, který se u nich traduje, že nosí štěstí. Dáme naše svatební boty pod splav, aby na ně cákala voda :-D A samozřejmě, že boty to odplavilo a úplně zničilo. Probudil se ve chvíli, kdy mi to v tom snu měl jít sdělit. Po probuzení byl úplně vyřízenej, zpocenej a říkal, že takovou noční můru už dlouho neměl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut uplně chapu, tak y to tak mám. Dneska sem pomalu usínala a pak se mi zdála noční můra o svatbě. Zdálo se mi, žejsem nestihla obřad kvuli tomu že jsem hledala svatební noviny a ostatní věci na svatbu a svatební obřad proběhl v zastoupení, a snoubenec byl naštvaný :-( to jsou ale blbý sny...
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca tak koukám že to postihuje už i ženichy :-)
Odpovědět
@gabu13 kamaradka ze severomoravske? :-) @kristyn.g @breaca ja rposte nevim no..nehci se nijak nervovat, přes den pohoda, ae jak psala @assol , přijde večer, ležím v posteli a v hlavě mi to šrotuje..ani ne tak že něco zapomenu ale takovy neurčity pocit že bude něco špatně a nebude se mi to libit, budu brečet a tak..neumim to popsat, prostě pořad vnitřni stres..do toho se pa přida stres typu - co když nebudu moct tancovat, budou mě boet zada a pak se to navali jedno s druhym..nevim, rpostě nedoažu nijak vypnout.. a @gabu13 - obě věci jsem uz zkoušela (včetně mleka s medem) a nic..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut mam to uplně stejně, lehnu a za chvilku mi to začne šrotovat a napětí v břiše... a hodinu čumim do stropu :-(
Odpovědět
@kristyn.g Přesně! Ale to přece neni normalni|???
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To zvládnem, je to jen jeden den a nedávno mi kamarádka říkala, že např. trapasů se nemám bát, prý jsou většinou spíš roztomilý a alespoň je na co vzpomínat ;-) Musím říct, že se sice nervuju, ale zdaleka to není takový, jako když jsem vcelku nedávno šla na svou první operaci- to jsem myslela, že se vážně zblázním. Tohle je proti tomu slovy mého nastávajícího "prd" :-D A vlastně se máme spíš těšit, ne? Vždycky se něco nepovede, ale to už k tomu patří.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut no když nejsem sama, tak asi je... doufám, že už nam nehrabe :-D to je prostě stres, ja se snažim to už mít všechno hotový ty přípravy, a doufám že pak už nebudu muset takhle v noci nic řešit... :-( včera jsem řešila jak pojedeme na focení...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo jo kamarádka ze severomoravské...já ti říkám, fakt se nemáš čeho bát...tam všechno dopadne na jedničku, už jen ten přístup těch lidí tam je tak pozitivní a pohodovej, že všechno proběhne jak má a bude to paráda, uvidíš ;-) Holky já mám možná taky nějaký sny...ale od té doby, co máme Štěpánka, tak jak on mě ráno probudí, tak se ten sen asi nestihne zapsat a já si je nepamatuju...takže možná proto mě to zatím neděsí |-|
Odpovědět
Ahoj holky, tak i já začínám mít noční můry... ve snu stále nic nestíhám, nepřijela mi kosmetička a obřad nám posunuli až na osmou večer, prostě šilenosti :-) Naštěstí to jsou jenom sny! Pomalu máme už vše hotové, konečně jsem sehnala svatební botky, sice ne žluté, ale bílé, ale i tak jsou krásné! Ženich má konečně košili, kravatu i kapesníček. V sobotu mě čeká zkouška šatů s objednaným závojem a botičkama, tak už se nemůžu dočkat :-) a taky první zkouška líčení. Teď se zabýváme zasedacím pořádkem a čekám na vyjádření od posledních hostů, zda přijdou, abych se mohla konečeně pustit do nadepisování jmenovek. A taky vybíráme hudbu na první manželský tanec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si včera večer otevřeli s přítelem víno a pěkně v klídku jsme pořešili nějaký detaily, měla jsem pak sice ošklivý sny, ale svoje obvyklý, ne o svatbě. Takže víno se osvědčilo a do svatby ze mě bude alkoholička. :-D Mně přijde, že teď jak finišujeme, je toho hrozně moc na zařizování. A jeden úkol navazuje na druhej, takže je to náročný všechno uhlídat. V noci na včerejšek mi mimo jiný šrotovalo, že jsem objednávala šperk už v sobotu a že se mi ještě neozvali, že je to divný a budu je muset proprudit. Ráno jsem sedla k počítači, šla na jejich stránky a ejhle, šperk mám pořád v košíku, já trubka tu objednávku neodeslala! A pak se nemá člověk stresovat...
Odpovědět
@assol @we_y @gabu13 @kristyn.g @breaca @hatsepsut @silverskylady No holky jsem ráda, že jsme na tom všichni stejně :-) Já už se stresovat přestávám. Snažím se nedívat na počítadlo dnů a celkem to funguje :-D Vemte to tak...nic jinýho než šaty, ženicha, svědky a oddávajícího vlastně nepotřebujeme a to si myslím, že klapne každýmu :-) Co se má stát se stane a to my neovlivníme, tak na to přestaňte myslet a začněte se na povel těšit. Já jsem se taky nejvíc těšila na den po svatbě a teď už se začínám těšit i na svatbu samotnou. Prostě jsem se přinutila :-) Říkám si, že čím míň od toho očekáváte, tím hezčí a překvapivější ten den bude :-) Jinak během 14 dnů se mi podařilo domluvit detaily na hostinu, dort, který nám tam ráno sami dovezou, raut u nás doma ráno, hudbu na obřad, jmenovky, meníčka, matriku, nakoupit nějaké věci v Ikei a zařídit kytky :-D Takže se dá vlastně zvládnout celá svatba :-D Nakonec budu mít kytku složenou z bílých pivoněk, hortenzií a tulipánů :-) Už se na ni mooooc těším!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?