Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Jé, uf, tak to jsem ráda, že nejsem jediná. :-) Ono zase na druhou stranu to většina lidí už ví, takže je to taková formalita. A s botama mám taky problém jako blázen, protože jsem si nevybrala bílý šaty jako každej normální člověk. :-D
Odpovědět
@makovaapanenka zada...uz asi od 16..a proste se to cas od casu ozve ... @assol ty jo to museo byt bezvadny...:-) mas nejaky tip na klub? budu delat pouze decetniho neco, a nejak nemam napad jeste...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ježišmarja, to musí být hrozné, když potřebuješ kapačky! :-o A jak ti dopadla rezonance?
Odpovědět
Profilova fotka
@assol jéé to je paráda...já bych chtěla taky takovou rozlučku :-) my budeme dělat jen grilovačku na zahradě a pak předáme večer dítě švagrové a půjdeme na didžinu :-D ale pořád budeme spolu, takže to vlastně bude takové společné loučení...ale co už...myslím že důležitý je že se pobavíme ;-) Holky já jsem tak pomalá, že ty noviny snad nikdy nedodělám...plácám se s tím jako by to mělo být do pražskýho deníku :-) :-D ale tak ještě mám čas ne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já to právě chtěla taky decentní, nejsem na nějaký trsání nebo hlučný kluby, navíc jsem hrozně háklivá na muziku, takže někam, kde mají puštěnou Evropu 2 nebo tak něco, by mě nikdo nedostal. Takže jsme byly v Peach Pitu, kde je jukebox, což bylo rozhodující kritérium. :-) Jinak byl ve hře ještě Popocafepetl a Al Capone's - v obou jsou i oddělený salonky, takže se tam dá v klidu povídat. @gabu13 Grilovačka je taky parádní, snad bude brzo zase příhodný počasí. Mně tu rozlučku udělaly kámošky celou samy, já ani do poslední chvíle netušila, kam jdeme. Jinak bych to asi taky pojala společně s přítelem.
Odpovědět
@makovaapanenka no to nevim, to uvidim jak dopadne..urcite dobre: -) @assol haha, ta ted jsem se zasmala..do peach pitu jsme s muzem chodili strasne, strasne dlouho a asi rok jsem si na nej nevzpomeli! No teda, to budem muset ozivit: -) A díky moc za tipy, já to mám stejně..decentně a s příjemnou muzikou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to je hodně dobrý. :-D A že mě to už ani nepřekvapuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, @hatsepsut @assol Peach Pit taky znám :-) Docela příjemné to tam je, na rozlučku jak dělané :-) My jsme tam měli třídní sraz a to už tak vhodné nebylo :-D Jinak už jsem myslela, že konečně vyřeším šperk, ale pořád nevim... Poradíte? Hodila jsem dneska do alba 3 favority. Mám strach, že jestli budu mít bolerko, budu přeplácaná...
Odpovědět
@assol me uz taky ne :-D me neprekvapi uz ani to, kdyz treba stejne porodime :-D :-D :-D
Odpovědět
@gabu13 Já to taky nechápu, proč se ty lidi neozvou! Nám se ozvala hodně mizivá část lidí, co jsou pozvaní přímo na oběd nebo na raut. A to přitom vím, že všichni půjdou!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13,@akfs holky,já jsem telefonovala a mailovala,aby mi účast potvrdili....protože moje část rodiny jsou asi tataři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Při dopolední kávičce jsem Ti okomentovala ty tipy na šperky ;-) To je úkol pro mě jak dělaný, ale sama sobě někdy poradit nedovedu, ach jo :-| Jinak obecně mám jeden zážitek ze salonu, kde jsem si zkoušela šaty. Jedna nevěsta už měla na sobě své vítězky, které byly hodně zdobené kamínky (mnohem víc, než Tvoje, žádný strach:-)) a chtěla k nim náhrdelník, náušnice, čelenku, závoj a bolerko! No já byla vyřízená! :-D Vůbec jí to k sobě nepasovalo a byla strašně přezdobená, jen se blyštěla :-D Méně je někdy více.
Odpovědět
Článek se načítá
@akfs @hance09 Holky, asi mame stejnejh probem a nasi drazi blizni jsou hloupi, to bude tim :D jina si to nedoazu vysvetlit, ze s tim mame kazde problem... @breaca asi chtela byt miss leskla ryba: -D ono obecne, me prijde ze vetsina holek chce byt cim prezdobenejsi tim lepsi - ae pouze soukromy nazor, nekamenujte: D Jinak - muzovi vcera dosly kapesnicky do saka- hedvabne..jsou krasne, tak jsem rada ze tohle mame z krku - uz si dnes jeden do prace vzal :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut :-D :-D :-D Jinak včera jsem si objednala botky, tak doufám, že přijdou co nejdřív, potřebuju je příští týden, až se bude dělat dýlka na šatech. A dneska ráno, když jsem se vzbudila, a ještě jsem ležela v posteli a v hlavě si promítala, co musím dneska zase kolem svatby zařídit, jsem se tak strašně zatěšila, až bude po tom! V poslední době se mi toho nahrnulo hrozně moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Úplně Tě chápu. Vůbec teď nevím, kde mi hlava stojí. Celý den v práci, pak spousta zařizování kolem svatby a ještě k tomu rekonstruujeme byt. No hrůza! Kvůli svatbě se ze mě stala vysoce výkonná manažerka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Přesně. V práci příští týden uzávěrka, do toho se učím na září a se svatbou každej den něco. Připadám si jako komiksová superžena. :-D
Odpovědět
@assol jo to mi povidej - ja ted mam zdravi a svatbu, blba kombinace: D super ze mas boty, posles do IP jake? jsem zvedava :D jsi proste wonderwoman :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut, ty mě bavíš. :-D Já v tom příspěvku původně napsala Wonderwoman a pak jsem to přepsala, protože jsem usoudila, že to nebude narážka mezi holkama moc známá. :-D S tím zdravím je mi to fakt líto, teď před svatbou je to fakt blbá kombinace. Mně se svědkyně vrátila z Číny s nějakou otravou, tak doufám, že bude brzo v pořádku. Každopádně ze šatů, co jsme spolu vybraly, určitě vypadne, protože už druhý týden skoro nemůže jíst. ;-(
Odpovědět
@assol :-D :-D hele, jsi si jistá, že tvoji rodiče jsou tvoji rodiče? :-D ( moji to být nemůžou, já svého tátu vzhledem nezapřu :D) tak svědkyně to je blbe, tak snad ji bude brzy lepe a pujdou saty zabrat? moje svedkyne nastesti do etiopie odleta az po svatbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Zajímavý na tom je, že já (bohužel) vypadám taky jako svůj otec. :-D
Odpovědět
@assol a že mě to nepřekvapuje :-D :-D
Odpovědět
Btw - dnes mi přišla má bižu na svatbu, málem sem se rozbrečela :-D teď už vím že budu hezká nevěsta, aspon sama sobe se moc libim :-D :-D No a pradlo dorazí zítra, kosmetika taky koupena...co já budu delaT? :-) jeste muz nemá kosili, to je fakt: -))
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Děkuju za komentáře. Sice konečné rozhodnutí zůstane na mě, ale ráda si poslechnu jiný názor. Bolerko ani tak nechci, ale mám strach, aby mi nebyla zima. A říkala jsem si, že závoj mě moc nezahřeje. Když bude teplo, tak si ho určitě brát nebudu... No možná to nakonec dopadne tak, že vyberu nějaké šperky z domácích zásob :-) Jinak začala jsem shánět prádélko a zjistila jsem, že je docela velký problém sehnat pěknou krajkovou podprdu :-( Nemáte nějaké tipy?
Odpovědět
@smisca dá se sehnat, já doporučuji tesco na národní, 2.patro :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tam už jsem byla a nic mi do oka nepadlo :-(
Odpovědět
@smisca Tak -MaS, Debenhams, Le Chaton ( doporucuji velmi) a nebo net?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut v MaS už jsem taky byla, Debenhams zkusim a Le Chaton neznám - kde to je? Přes net to objednávat nechci, protože si to potřebuju vyzkoušet. Někdy mám totiž pocit, že číslování neodpovídá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca To je jasný, že rozhodnout se musíš sama. Přeju šťastnou ruku při výběru. Asi jsem se včera zbláznila. Šla jsem vybrat nový boty a obešla půl Prahy, nikde nic pořádnýho, všude už končí výprodeje a v zimních botech nepůjdu, že ;-) Ale nakonec jsem vybrala jedny takový docela pěkný, pohodlný, rozhodně lepší, než jít bosa. A pak to přišlo - už cestou domů jsem ve výloze viděla ÚŽASNÝ botky. Byly v luxusním obchodě, trochu jsem se bála ceny, odhadovala to tak na 5 po slevě :-| Ale překvapivě to nebylo vůbec tak zlý a mám je doma! Takže nakonec boty dvoje:-D Dám vítězný do fotoblogu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Holky co jste se mnou 17. ....už jen měsíííííc .-) hurá...jdeme do finále ;-) @hatsepsut a @assol vy mě bavíte :-D :-D :-D jako vejce vejci fakt :-D @smisca já si prádlo koupila v Letňanech...tam jsou asi tři obchůdky s prádlem a mají fakt velký výběr na všechny velikosti ;-) když už jsem vybrala já, tak ty určitě taky ;-) S tou bižu, já nakonec naznala, že si nechám jen jemný naušničky, takový jen jako perličky a kamínkový držení, mám je taky v albíčku myslím, no a na krk už nic dávat nebudu, páč mám právě docela zajímavej vršek šatů, tak aby se to netlouklo ;-) no a do vlasů jsem si objednala jemňounkej hřebínek a 3 spirálky a hotovo....ani ještě nevím, jestli to tam dám, zkoušku účesu mám až za týden =-) 8-) ale už se na to těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Na prádlo možná ještě Etam. Minulý týden mi prodavačka říkala, že by měli mít novou svatební kolekci. Taky se na ni chystám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?