Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak už jsem si ten fixátor od Art Deco objednala. :-)
Odpovědět
@assol Tak snad ti bude sedět :-)
Odpovědět
Holky,dík moc za rady. Ona ta má kosmetička je jinak fakt moc šikovná, praxi už taky pár let má a hlavne líčila jiné holky co znám a to bylo moc pěkný a vyhrála spoustu soutěží a chodí na různý kurzy, tak to vypadá, že se spíš netrefila do mýho vkusu :-| . Ale jak už jsem psala, půjdu ještě na jednu zkoušku a uvidíme. Už jsem jí posílala fotky šatů a psala jí, že bych radši jemnější a romatičtější líčení, tak uvidíme :-) . JInak na účes budu mít paní známou, která moc pěkně češe a přijde ráno k nám a učeše i mamku a tak,už se těším na zkoušku,snad si spravím náladu po tom nevydařenám líčení:-).
Odpovědět
My máme svatbu 17.září 2011 a už je víceméně všechno zařízeno - zítra už jen domluvit co bude k jídlu a hotovo :) Pak už mě čekají jen příjemné věci jako zkouška účesu, líčení a dovolená :) Nicméně mi taky přijde zbytečné za svatbu vyhazovat 100.000Kč, ale když to někomu platí rodiče, tak je to asi o něčem trošku jiném než když se na to spoří z výplaty :) Nás tam bude něco málo přes 30 lidí a celkově počítám, že nás to vyjde na 50.000Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@mppm Přímou úměrou se dá odvodit, že za dvojnásobný počet lidí bude i dvojnásobná cena ;-) Jinak tu tvoji poznámku nějak moc nechápu - tady někdo vykřikoval, že bude mít svatbu za 100 000, kterou mu budou platit rodiče...? A i na svatbu za 100 000 se dá uspořit.
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem tu poznámku nepochopila - mi máme taky svatbu za 100tis, protože chceme a máme na to.Rodiče nám jí opravdu neplatí, ani bych to nechtěla!! Našetřit se dá.Já nakupuju věci od února a tak to není najednou takvá pálka.
Odpovědět
@makovaapanenka Jo o pár stránek dál tam pár slečen psalo, že dát za svatbu jen 30,40t je málo a že jim to zaplatí rodiče, tak co. A přímou úměru opravdu zvládnu :) @evakaucka Bylo to myšleno tak, že uznávám ty, kteří si na to naspoří a nespoléhají jen a jen na rodiče. Já za svatbu nechci dát 100.000, ikdyž na to uspořím jen ze své výplaty za pár měsíců, ale to je každého věc. Někdo to za to chce dát, někdo zase ne..Jen se mi některé ty názory nelíbily, tak jsem řekla ten svůj..toť celé :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mppm Ahoj, my jsme svatbu za 100 tisíc taky nechtěli, ale nakonec se kolem té částky budeme pohybovat. Leda by jsme toho nějakým zázrakem málo vypili :-D Největší položka je asi ubytování pro všech 40 hostů a právě ta hostina. Nemám pocit, že bychom za ostatní věci nějak výrazně utráceli, ale dneska holt všechno něco stojí a kor v Praze :-( Ale taky jsme si na svatbu našetřili sami a kdyby to bylo nad naše možnosti, tak určitě nespoléháme na rodiče. No ale když už se tady mluví o utrácení: u nás je spořivější přítel a vůbec celá jeho rodina. No a zrovna včera mi naznačil, že jeho babičky toho na hostině moc nesnědí, aby nám prý zbytečně nezvyšovali rozpočet. Myslela jsem, že mě z toho klepne. Protože už vidím svoji část rodiny, jak se vůbec neostýchá a jí co hrdlo ráčí. Tak jenom doufám, že se jeho strana umoudří, aby kvůli tomu hned po svatbě nebyly nějaké rozbroje... :-(
Odpovědět
@smisca Cena za ubytování a obzvlášť v Praze, to musí být opravdu velká položka v rozpočtu. Je fakt, že dneska si člověk moc nevybere, všechno něco stojí. Jj, položka za pití bude i u nás asi zajímavá :) sodovka se asi celý večer cucat nebude :D A neboj, babičky to asi jen myslely dobře, abyste kvůli nim neutráceli. Moje babička je úplně stejná :) Rozbroje kvůli tomu snad nebudou, myslím, že na svatbě to bude v pořádku. Uvidí, že jedna porce navíc celý rozpočet nezbourá a bude to fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Teda nevím, jak to máte domluvené vy, ale my máme pevnou částku za hosta a jídlo, a i kdyby něco zbylo, už to bude zaplacené, doplácet se bude "pouze" pití podle skutečné spotřeby, takže jestli vám chtějí babičky ušetřit, měly by se omezovat spíš v konzumaci nápojů než potravin ;-) Jinak včera jsme byli v restauraci dolaďovat detaily a máme problém. Paravany, které nás budou při obědě oddělovat od ostatních hostů, jsou bohužel dost nízké a průsvitné, vysoký neprůhledný je opravdu hnusný :-( Kdybychom chtěli celou restauraci jen pro sebe, stálo by to 5 000... Nemáte někdo nějaký nápad, co s tím? Ale dobrá zpráva je, že dnes jsem byla na druhé zkoušce líčení a jsem opravdu moooooooc spokojená :-) A zítra odjíždím s nejlepší kamarádkou na relaxační pobyt do Lednice 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak já vám asi nějak začínám mít nerva a přítel je pořád nad věcí :-D závidím mu jeho klid =-) @soda já si taky myslím, že sehnat někoho ze Žamberka nebo Letohradu nebude problém..nebo zkus ještě Nekoř ;-) a Petrovice nejsou zase tak hrozný, že by tam někdo nedojel...já jsem z Kunvaldu, tak to tam znám, ale kamarádka co mě vždycky stříhala je boužel momentálně ve Skotsku, takže to ti nepomůžu, ale neboj někdo se najde, ještě je dost času najít někoho šikovného x-) Holky já se nějak zasekla a nemůžu se rozhýbat dodělat všechny ty věci...jako jsou jmenovky, noviny, zasedací pořádek, auta a takový ty blbiny...dneska jsem ale aspoň napsala panu majiteli restaurace kde bude hostina...ale ten je teď stejně v Norsku, tak mi neodepíše...no jsem nějak na bodu mrazu a ne a ne rozmrznout 8-)
Odpovědět
@mppm Ahoj, my budeme mít taky svatbu min. za 100 tis. a rodiče nám na ni přispějí. Konkrétně hostinu budou platit celou a to jen z jednoho prostého důvodu a to, že na to mají. My bysme si to s přítelem mohli zaplatit v klidu sami, peníze bychom na to měli, ale jsem jejich jediná dcera a to byla jejich podmínka, tak proč bych jim to měla upírat, když nám chtějí a pomoct a tahle částka je pro ně opravdu zanedbatelná. Nechci se vytahovat, ale myslím si, že není vhodné házet všechny do jednoho pytle... Od přítelových rodičů bychom si taky nic zaplatit nenechali, prtz vím, že sami moc peněz nemají, to je logické, ale každý to má doma jinak... @makovaapanenka A co si někde vyšší paravany půjčit? Nevím, jestli je to možné, ale třeba něco takového existuje... Stejně si myslím, že to ani nebudete vnímat :-) @gabu13 Ahoj, jsem na tom stejně :-) Ale dneska konečně jedeme do hotelu domluvit definitivně hostinu. Už jsem přišla na systém :-D Každý den si do diáře napíši jednu věc a tu zařídím nebo udělám. Jinak bych to taky oběhávala týden před svatbou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@gabu13 koukám, že máme stejný problém :D nějak mi zamrzly buňky s dotahovaním věcí do konce, tak jsem si včera dala bojový úkol, že obvolám cukrářku, hudbu, kosmetičku a zjistila jsem, že dva jsou na dovče a kosmetička, že už tam na ten den má tři svatby, že mám bohužel smůlu. Když se daří, tak se daří.. ale neboj, my se do toho příští týden pustíme a dotáhneme do konce taky :-)
Odpovědět
Holky, zítra dopol odjíždím na rozlučku se svobodou a vracím se v neděli večer, tak mi prosím držte palce,ať mě moc nebolí hlava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa no tak to si moooc pěkně užij loučeníčko :-) Holky představte si že teď sedím pod dekou a je mi zima jako v prosinci...to je teda léto tohleto...ale pořád si říkám, že se to sluníčko šetří aby nám mohlo zářit celé září a měli jsme všichni krásně :-) Dneska jsem se rozhodla že udělám konečně nějakou další stránku do novin a taky že se pokusim hnout s jmenovkama...no nevim nevim co z toho mi vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, po měsíci jsem zpět doma a na beremku. Mám teda hodně práce s pročtením diskuze za tu dobu, abych byla v obraze :-) Je nás tady fakt hodně. Vítám také nové nevěsty. Teď mě zaujaly příspěvky o finanční náročnosti svatby. No, je to nákladná záležitost, taky jsem z Prahy a např. ceny za ubytování jsou opravdu docela šílené. Taky za hostinu dáme asi hodně, máme i večerní party s rautem, takže to se pěkně prodraží :-D Jinak to máme podobně jako @akfs, jsem jedináček a ještě dcera, takže otec se hned sám hlásil k tomu, že většinu všeho zaplatí. Samozřejmě bych to nechtěla, kdyby to mělo rodiče nějak zatížit. Jo, a v září bude počasí určitě nádherné! Já tomu věřím :-)
Odpovědět
@gabu13 Vzhůru do toho a půl je hotovo! :-D @breaca Jj, jak říkáš :-) A září bude nejkrásnější měsíc tohoto roku!!! Jinak za hodinu odjíždím do hotelu domluvit definitvně celou hostinu a odpadne ze mě velký kus příprav :-)
Odpovědět
@akfs já jsem také září... a žádnou jinou variantu nepřipouštím, než krásné sluncem prozařezné babí léto až do října... :-) :-) :-) bude!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to jsem ale trubka :-D dělám ty jmenovky a když už je mám hotový a kontroluju, jestli je mám všechny...uvědomila jsem si že jsem zapomněla na našeho malýho synáčka :-D chuďátko malý, by byl ohladu ,kdyby neměl kde sedět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Jo jo tak přesně jsi to vystihla...protože jsem za ten den stihla udělat jen půlku dnešního předsevzetí a mám jen ty jmenovky...byla to fuška vyrobit jich 84, když mám doma malýho čorkaře, co mi pořád bere nůžky, lepidlo a ostatní propriety :-D ale myslím že se povedly :-) aspoň mně se líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Ja zapomnela na nevestu a zenicha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Já mám taky tenhle víkend rozlučku a hrozně se těším! Dneska jsem si byla vyzvednout zrcátka, co jsem nechala udělat pro holky, co mi rozlučku pořádají, jako dárek, a mám z nich hroznou radost.
Odpovědět
Profilova fotka
@kh taky dobrýýýý :-D :-D :-D @assol jaký zrcátka??? to mě zajímá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jsou to kulatý zrcátka do kabelky, nechala jsem na ně natisnout takovej obrázek s nevěstou a naše datum. Jestli někde splaším foťák, tak je vyfotím.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol téda to jsou věci :-) @gabu13 vyplatilo se, je to mo hezký ty kartičky :-) ja si dneska taky koupila labelo, kapesní zrcátko do kabelky, cestovní lak na vlasy a ještě jsem koupila z bazárku naušničky :-) takže se v den D budu rozhodovat, co si vlastně vezmu za šperky... mam toho nějak víc ... Taky jsem dneska makala ve fitku hodinu a půl, jako motivaci jsem si před očima promítala sebe ve svatebních šatech. Tak snad budou výsledky za ten měsíc :-)
Odpovědět
@gabu13 Jsi šikovná, jmenovky musely být pěkná fuška, ale vidím, že stála za to! @assol Ty zrcátka jsou úžasný nápad, to by mě nikdy nenapadlo... @kristyn.g závidím ti tvou vůli, já ji totálně postrádám! Chci do svatby shodit 5 kg, ale to by mě asi museli zavřít do místnosti bez ledničky, melounů, tatranek atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs nooo je to strašný, to jídlo, klidně se vykopu do fitka ale to jííídlo :-D taky bych potřebovala zámek na pusu
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Opravdu veliká trpělivost, to Ti muselo dát zabrat. @assol To je pěkný nápad, zrcátko v kabelce se vždycky hodí ;-) Musím se podělit o svůj dnešní zážitek. Šla jsem dnes poprvé vyzkoušet svatební botky k šatům a zjistila jsem, že to spolu neladí! No to byl šok. Ještě jsem se nevzpamatovala :-( Přitom jsem tomu věnovala dost času a ještě jsem se radovala, jak to mám vymyšlené. Šaty nemám čistě bílé a jen tak něco k nim prostě nepasuje :-| Ještě jsem nezaložila fotoblog, takže to nemůžete vidět, ale prostě katastrofa. No, tak se na to vrhnu znova, vyprosila jsem si v salonu kousek látky (minule mi ho dát nechtěli) a vrhnu se na to.
Odpovědět
@assol super, moc moc si to užij :-)
Odpovědět
@gabu13 děkuju moc :-) koukám, že jsi se do toho nakonec obula fest:-) no malému to neřekneme, neboj ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?