Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs No ja necekala, ze se zadari jeste pred svatbou.. Mela jsem mimodelozni a jeste nejaky problemy, podle prognoz to melo trvat, ale zadarilo se napoprvy, no docela prekvapko :)
Odpovědět
@assol Že jo, bude pěkně :-)) Mě je tedy jedno jestli bude pršet, spíš aby nebyla strašná zima..přeci jen..obřad je v horách :-) @martinakl Vítám a gratuluji! Jina - máme kapesníčky do kapsy saka - a že to by problém sehnat! Takže vše už :-) Už tedy jen - doladit šaty, potvrdit počet hostů - nechápu že mit o ještě nikdo nepotvrdil? ( krom tedy rodiny),koupit potahovou hmotu na dort a šlus :-)
Odpovědět
Jo kecám, eště nemám prádlo na svatební noc a kosmetiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut tak mně nepotvrdila ani rodina,musela jsem volat a mailovat...a to u pozvánky měli,ať nám potvrdí do konce července...
Odpovědět
@hance09 Jo, toho se cekem bojím, mě na to rodina tay nechápavě zírala a ptai se jesti to tedy musí potvrzovat - (nepochopia jsem dodnes, jiste že ano), no a pak byly taové ty řeči : no ta my ti to teda potvrzujeme jo..s taovym tim shovivavym usmevem jako bych byla za a) blazen nebo za b) si zas neco vymyslim abych byla neco extra :D No comment
Odpovědět
Profilova fotka
@martinakl Vítám a gratuluju! :-) A prstýnky máte...? Jinak u nás včera poprvé začal panikařit ženich, jestli jsme na něco nezapomněli, bude všechno dokonalé a nestane se někde chyba. To mě od něho fakt překvapilo, u nás ve vztahu jsem za nerváka já :-) Tak jsem ho ujistila, že určitě nějaké drobné nedostatky budou (kupříkladu pořád nemáme řidiče a nevím, jestli někoho seženeme, už začínám propadat zoufalství, vůbec nevím, jestli bude první tanec, protože snoubenec po nemoci ještě pořád není fit atd.), ale že to i tak bude nádherné a užijeme si to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem po včerejšku ještě přesvědčenější, že musí bejt hezky. Když bude hezky, máme party na terase a tam nechci žádnou výzdobu, terasa je krásná sama o sobě. Ale když bude hnusně a budeme vevnitř, tak bych nějakou chtěla, jenže nemám čas žádnou udělat. Což prý nevadí, protože v restauraci jsou na svatby zvyklí a výzdobu mají svou... mrkla jsem se včera na fotky a ta výzdoba tak nějak představuje všechno, co na svatbách nesnáším. :-D
Odpovědět
@martinakl No tak to je úžasný překvápko. V dnešní době to jde od desíti k peti s tím těhotenstvím. Mám těch problémů kolem tolik, že jsme se rozhodli, že nebudem čekat až po škole (dělám vysokou dálkově) a vlítnem na to hned po svatbě :-) @hatsepsut Jinak s tím potvrzováním ani nemluv. My jsme rozeslali některým oznámení poštou, prtz bydlí daleko a ty lidi ani nenapadne napsat: Děkujeme, rádi přijdeme. Pro mě je to samozřejmost, ale oni se tváří, jak kdyby jim nic nedošlo :-D @assol Ta terasa vyjde!!
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 no já už to mám taky všechno, ale jak pořád chodím sem, tak pořád přemýšlím co bych ještě mohla mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ahoj, prstynky mame asi tyden doma :) Jsem koukala, jak jsou drahy, kdyz chce clovek zlaty. Nas staly 13300 a to jsme meli slevu. Asi nejdrazsi polozka na nasi svatbe :) @akfs Ja skolu dodelala pri praci letos v unoru, tak to taky pekne vyslo :) Uvazovala jsem o dalkovem PhD., ale to asi nedam.. Jinak porad nevim, co s vlasama. Asi je jen natocim a necham nejak rozpusteny. Dneska jsem koupila maly latkovy slunecnicky, ze bych je do toho mohla zakomponovat :) Jeste shanim destnik se slunecnicema, ubrousky, svicky se slunecnicema a tak. Schvalne, jestli uhodnete, z jakych kvetin bude svatebni kytice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@finezuza Ahoj, taky mám svatbu 24. září. Kde to máš? Já v Třeboni na zámku. Tento týden mám dovolenou a musím toho co nejvíc zařídit, pak už nebude tolik času - z práce přijíždím domů kolem páté... Jak jdou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka.han82 Ahoj já jsem z Opavy, takže obřad v Opavě a hostina na zámečku u Opavy. Přípravy v pohodě, nijak nestresuju a nešílím, co mám nebo nemám. Obřad a hostina zajištěna, hudba, fotograf taky, oznámení už rozdáváme, kytku jsem zařizovala dnes, mám v tom jasno, jen porovnávám ceny, liší se až o 700 kč, což je dost. Šaty a všechny doplňky mám taky, ženich by se měl doladit ve středu. Dnes mě překvapil bratranec, psal mi sms, že jako svatební dar dostanu profi líčení a česání od nejlepšího kadeřníka v kraji, tak jsem zvědavá. Dorty, koláče a cukroví zamluveno, suroviny kupuje máma, takže taky bez starostí. Nemáme sice vývazky, jmenovky a podobné drobnosti, ale na to je spousta času. Postupně plánujeme od ledna, tak času je dost. Já mám za 14 dní státnice, takže to je teď priorita. Hodně štěstí s přípravami, ať toho co nejvíc stihneš.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, taky se k vám přidávám. Svatbu máme 17.9. a jakž takž taky všecko důležitý máme. Až do pátku přípravy neměly chybu a v pátek jsem byla na zkoušce líčení. Má mě líčit kamarádky mojí sestřenice, mladá holka po škole, tak jsem si říkala,že to bude pohoda, ale byla jsem z toho docela zklamaná. Normálně se nelíčím,ale tohle bylo už fakt moc. Make-up v poho,ale stíny jsem měla jak z E55 a řasy slepený, což se ani mě, která se skoro nelíčí nepovede. Tak jsem si s ní domluvila ještě jednu zkoušku. Dám jí druhou šanci a uvidíme. Holky jak jste na tom s vašima kosmetičkama?
Odpovědět
@terulilinka tak jsme na tom podobně, člověk pořád dumá, je to OK nebo ještě něco, ať se na nic nezapomene a tak...
Odpovědět
@petabel zdravím tě, mám stejný termín :-) já naštěstí mám opravdu dobrou kosmetičku, zkouška dopadla na výbornou a to jsem se s touto kosmetičkou potkala teprve poprvé, normálně do toho salonu se chodívám pravidelně stříhat, ale kosmetiku jinak neřeším, mám svůj Avon... tak jsem byla ze zkoušky moc nadšená, že pokus vyšel... Zkus raději nějakou profesionálnější kosmetičku, nebo alespoň s delší praxí, normálně na svatbu se dělává i úprava dekoltu, že ti kůžu něčím natře a pak se zafixuje i s líčením přestříknutím jakéhosi sprejíku...
Odpovědět
@akfs Držím pěsti! S oznámením se rozčiluju čím dál tím víc! @assol Vyjde! O víkendu sme šli s mužem procházkou po nábřeží a říkali si že to budete mít super :-) @petabel Ahoj, já bohužel musím změnit kosmetičku na klasické ošetření pleti, ale chodí ní tchýně a je moc spokojená, tak snad to bude ok :-) A líčit s ebudu sama, já vizážistkám nevěřím, že se do mě dokážou vcítit a navíc jsem perfekcionista, takže by to pro ni bylo utrpení...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabel Ahoj, tak to bych také určitě volila profesionála...přece jen ti to musí vydržet celý den, pak se ti to všechno rozmaže, řasy se ti začnou drolit jak je budeš mít slepené :( @hatsepsut Tak to já bych sama nezvádla, nalíčím se a za chvíli po makeapu nejsou ani památky a to používám celkem drahý a oči se mi rozmažou.... Já se fakt na zkoušku těším ze všeho nejvíc, mám vizážistku, účes a líčení v jednom :)
Odpovědět
@kikika87 Já si právě vychytala ty nej přípravky :-) účes bych taky nezvládla, i dyž jsem uvažovala i o něm , že si ho udělám sama...ale zas, kdy jindy než na svatbu bych se měla nechat učesat někým jiným: -)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Přesně tak, na tomhle se nemá šetřit :)) Jednou za život se taky postará někdo o můj vzhled tak proč to nevyužít :))
Odpovědět
@kikika87 To je fakt :-) Ještě máme s mamkou před svatbou zamluvené wellness takže budu snad kompletně zregenerovaná :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Já přemýšlím, jestli se mám objednat někam ke kosmetičce, nikdy jsem tam nebyla...myslíš, že je to dobré na nějaké vyčistění pleti ? Zase abych od ní neodešla nějak rudá a pupínkovatá :)) Já jedu s kamarádkama na víkend na Slapy, pobavit se a tak, taky se těším :)
Odpovědět
@kikika87 Urcite, na vycistení ano - pocítej s tím ze to chce tak týden pred svatbou a více - podle toho jakou mas plet..ja mam smisenou, takze urcite na cisteni musim a taky chci plet nejak projasnit..proste být ta nej :-D Slapy to budes mít fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, musí vyjít. :-) Dneska je na Lidovkách článek, že červenec byl teplotně podprůměrný, ale že nás čeká krásné slunečné babí léto, hurá! K tomu make-upu: Budeš používat nějaký fixátor? A co děláš s pusou, aby ti rtěnka vydržela? Já chci hodně výrazný rty a bojím se, že se mi to hned sundá...
Odpovědět
@assol Hurááá! :-) Fixátor - jen bázi pod makeup a nahoru fixacní pudr..na pusu - já právě chci jen jemnou, takže nic, ale z vlastní zkušenosti je bezvadný fixator rtěnky od art deca a pod oční stíny fixační bázi od nyx :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my to máme 17.9. a ještě nemám kadeřníka ani kosmetičku !!! Už z toho začínám být nervózní, jelikož máme svatbu na horách tak to asi nebude snadný tam někoho dostat. Už jsem si řikala, že si dám při nejhoršim přes hlavu závoj :-) Mám teď v merku kluka 2v1 kadeřník+vizáž, třeba to vyjde a přijede, uvidíme. Jinak s vyčištěním pleti před svatbou taky počítám, určitě se to vyplatí. A jestli bude krásně, tak to bude úplná bomba ....
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Paráda, díky za rady, píšu si!
Odpovědět
@assol Není zač :-))
Odpovědět
@soda držím pěsti, ale mysím že někoho sehnat z žamberka nebo jablonného by neměl být rpoblém, aby dojel..
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut taky už mě to napadlo a když to nevyjde od nás z Hradce tak se poptám asi v Žamberku. Kdyby někdo o někom šikovným věděl, tak rposím o kontakt. Díky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinakl Jé, to máte fakt nějaké drahé, asi jste chtěli bílé zlato nebo je máte nějak hodně zdobené...? Nás právě překvapilo, jak jsme sehnali levně, za 5 182 dohromady včetně rytiny! :-) @petabel Já jsem s tou svou spokojená, i když fotka v albu bohužel není moc kvalitní, vypadám tam, jako bych dostala pořádnou facku :-N Zítra jdu na druhou zkoušku, abychom to doladily :-) Jinak včera další jobovka - volal bratranec z Brna, že přijede až přímo na obřad, protože se mu den předem žení kamarád, takže mi vypadl další řidič a nevím, jak na obřad dopravím strejdu s druhým bratrancem :-( Čekám, co všechno se ještě po... 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?