Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@market01 ahoj, my máme svatbu o den později, a začali jsme oznámení rozdávat tento týden. Nejdříve do vlastních rukou, rodině, svědkům, a kamarádům až tak za 14 dní, potom budeme dávat těm, co na svatbu nejsou pozvaní a zbytku, co budeme posílat poštou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj přidávám se k vám jako další nevěsta - svatba 24.září.
Odpovědět
@makovaapanenka Nic si z toho nedělej. To moje mamča se začala angažovat týdny před svatbou (mám svatbu 20. srpna). Všechno zařízené a najednou má být všechno jinak. Takže jestli jde jen o kabelku tak docela závidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol zbytečné to neni, ale šla bych po referencích @marketka_juraj ahojky, máš prstýnky, šaty, kytky, kadeřnici, obřadní místnost, hostinu, dort, ženicha i s oblekem? Tak máš všechno s čím se vdáš :-D @market01 už máme polovinu rozdanou :-) @finezuza ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
začínám být nervozní :-) včera jsme v ikee koupili krabice na svatební "potřeby". Musíme to roztřídit do krabic a skompletovat. Taky rozdělit kdo kde s čím bude pomáhat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Jééééé, tak to ti fakt nezávidím, jestli ti budou dělat lumbálku, tak doufám, že to nezvržou jako mému snoubenci :-| Ať ti to dobře dopadne! @assol Hele, já kdybych neměla x let jasné, že chci tulipány, tak jsem na tom stejně :-) Já jsem si udělala nejdřív průzkum na internetu a pak taky na svatebním festivalu. Závaznou objednávku po mně chtěli nejpozději 10. srpna, ale to je asi kvůli těm tulipánům, které se budou muset dovézt z Holandska, u sezónních kytek by neměl být problém objednat je den předem ;-) @market01 No já už mám "svoje" skoro všechna rozdaná, dnes jsem zapomněla vzít kosmetičce, ale snoubenec tam má pořád všechny svoje obálky, akorát to poslal jedné sestřenici a dnes prý předá rodičům a sestře, tak jsem zvědavá, jestli z jeho strany nakonec někdo přijde ;-) Jinak ve středu, přesně měsíc před svatbou, jsme objednali prstýnky, vyřídili matriku a byli na ochutnávce svatebního menu a to byla naprostá bomba! Nic tak dobrého jsem už dlouho nejedla, tak doufám, že se to na naší svatbě kuchaři povede aspoň stejně tak dobře :-) Včera jsem byla na zkoušce účesu, ale bylo mi řečeno, že mám "příliš zdravé" vlasy, tzn. že jsou tak hlaďounké, že na nich nic nedrží :-( Nakonec jsme něco jakžtakž vymyslely, ale ještě musím přijít na jednu zkoušku. A ženich by byl nejraději, kdybych si nechala vlasy úplně rozpuštěné, jenže já je nechci mít tak, jak je nosím pořád, aby tam všechny kamarádky měly hezčí účes než já, tak jsem z toho dost nervózní :-S Dnes jsem byla na zkoušce líčení a s tou jsem spokojená, ale taky mám přijít ještě jednou, že to už bude jako naostro :-) Jo a mám tu kabelku :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, zase jsem tu dlouho nebyla a můžu vám říct, že co se týče svatby, tak jsem na nic nesáhla. Takže teď se na to musím FAKT vrhnout. Nakoupit a doobjednat co je potřeba, abych mohla zase klidněji usínat. Už jen MĚSÍC! Teď to probíhá tak, že se mě minimálně 5 lidí denně ptá, jak probíhají přípravy a mně naskakuje husí kůže :-D Takže v pondělí sedám na telefon a objednávám zkoušku líčení, účesu i šatů, domluvím na pevno dort, kytky, ve čtvrtek máme finální schůzku v hotelu, v pátek objednáme jmenovky a meníčka a další týden musím doobjednat celkově všechno, co ještě nemáme. No a asi miliarda dalších věcí, však to znáte :-D Koho chytá panika?? Jinak pomale upouští od spousty věcí, co byly namyšlený, jako dárečky hostům atd. Asi budou nakonec jen svatební mandličky...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs panika? měěěě :-D
Odpovědět
@kristyn.g Super, asi nás bude hodně. Už jsem v takové fázi, kdy se nejvíc těším na dny po svatbě. Až to z nás všechno spadne a budem odpočívat a užívat si líbánky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs přesně, taky to tak mám, už aby to bylo, pokud možno za náma :-) a nebo aspon ten den! Jinak se asi brzo zbláznim, přišla jsem na to, že ted teprve začíná ta největší honička... uf panikaříííím :-)
Odpovědět
@kristyn.g Já taky a nejvíc se bojím, že zapomenu na spoooousty věcí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs @kristyn.g Mě taky!!! A taky už postupně upouštím od svých původní plánů, protože prostě není kdy. 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, taky začínám být ve stresu (ale to je u mě docela často :-D ) A myslim si, že nejhorší to bude tak dva týdny před svatbou, až se bude řešit zasedací a jízdní pořádek. Ale na rozdíl od vás si přeju ne aby to už bylo za námi, ale aby svatba byla až tak za 3 měsíce...
Odpovědět
Profilova fotka
@assol a co třeba vypouštíš? @akfs to že něco zapomenu toho se taky bojim :-( právě, že musíme vše dobře rozdělit do krabic .. jak to nemáme doma, tak to bude na houby.
Odpovědět
@akfs @kristyn.g @assol Mě taky!!! I když působím klidně :-D Ale třeba nedávno sem se sesypala jen kvůli tomu, že mi vybouchla kosmetička, naštěstí jsem našla náhradu, půjdu týden před svatbou, takže snad ideál..
Odpovědět
@kristyn.g jj..už mám všechno, co píšeš :) samozřejmě hlavní je ten ženich, bez něj bych se určitě nevdala :)
Odpovědět
@assol @smisca @kristyn.g @hatsepsut No tak jsem klidnější díky tomu, že v tom nejsem sama a máme všechny stejné pocity :-D Věřím, že to všem dopadne podle plánů a bude to pro všechny nevěsty ten nejkrásnější den :-)
Odpovědět
@akfs Já se spíš bojím toho, že za oknem to moc optimisticky nevypadá..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Třeba většinu ručně vyráběné plánované výzdoby a dárky pro hosty. :-(
Odpovědět
@assol Tak na tom jsem stejně. Poprvé to vypadalo tak parádně a teď nám všechno připadá jako zbytečnost :-/ @hatsepsut Neboj, když nebude pršet, tak to bude paráda a když bude, tak s tím stejně nic nenaděláme, tak nemá smysl se tím trápit. Myslím si, že bude krásný začátek podzimu. Bude svítit sluníčko celé září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Přesně tak. Nakonec vypouštíme, co se dá. @hatsepsut A samozřejmě bude září prefektní, vyprší se to teď v srpnu a pak vypukne nejhezčí babí léto!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @akfs mě hlavně trápí, jak sem hrozně v nervech, hlavně kvuli financím atd... Ale určitě to nějak zvládneme. Hlavně abysme nezapomněli něco duležitého :-/ například cd přehrávač, kdyby nepšili kytaristi abychom tam nebyli potichu. Pak abych to nedostala na svatební den, aby nebylo hnusně, aby někdo nerejpal, aby někdo nepomlouval tombolu atd... I jsem kvuli tomu z nervů bulela.. :-( Jinak holky co si myslíte, mame tombolu s vtipnými výhrami. Nejsou to až takové nevyužitelné kraviny si myslím, ale když jsme to někomu říkali, tak všichni hned začali vymejšlet výhry za tisíce co by chtěli vyhrát... jenže my ty výhry máme všechny za tisícovku ( asi 25výher) a lístek jsme chtěli prodávat lístek za cca 40kč(jako že nebudem vybírat do střevíčku). Tak se ted bojíme, aby nebyli všichni zklamaní. Většinou jsem tu četla, že se lidi bavili, tak nevím ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se taky přídávám - už jsem pěkně nervozní. Dneska jsme byli domluvit detaily na hostinu, byla jsem docela spokojená, ale pak jsem si popovídala se sestřenkou co tam měli svatbu včera, a byla zklamaná.. :( měli objednaný oběd na 15,00 a dostali ho až v 18,00!!! tak nevím.. si říkám, že je štěstí, že máme raut.. nabídli mi i ubrousky, sami o sobě jsou pěkný, ale absolutně se mi nehodí, takže si to stejně všechno budu dělat sama s holkama - bude to o nervy fakt.. :-/
Odpovědět
@terulilinka vidím, že máš stejný termín svatby jako já... taky mě nějak teď o víkendu chytla jakási nervozita, ale zase máme toho hodně zařízeného zavčas, jenže teď půjde o to doladění všech detailů, aby vše pěkně klaplo a to bych řekla je horší na všech přípravách... taky počítání krabiček na výslužky, abych se nějak domluvila s cukrářkou na množství cukroví... :-| ;-)
Odpovědět
@assol přesně s tímto počítám také, září bude pro nás to nej nej nej... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, muzu se pridat? :) My to mame 2.9. v Praze na chodovske tvrzi. Teda trochu me desite, jak tady pisete, ze nervujete, ze se na neco zapomene :-o Ja mam koupeny saty (akorat se mozna budou muset upravit, nebot jsem mezitim otehotnela :)), restaurace a fotograf dohodnuty, oznameni vyrobila segra a uz poslano, dort a kytky zajisti mamka, kolacky a hudbu segry, uces kamoska, oblek bude pristi tyden. Myrty a zdobeni aut asi resit nebudem (pujdem pesky, pokud nebude slejvak :)). Ted uz jen sehnat repraky, doladit zasedaci poradek a je to rekla bych :) Chceme to levne a jednoduse, tak snad jsme na nic podstatnyho nezapomneli... Nenapada vas neco? :)
Odpovědět
@martinakl Já bych řekla, že to máš úplně skvěle zařízené, úkoly delegované na rodinu, tak si můžeš jen užívat svatebního těšení a veselí ;-) V mém případě to tak jednoduše nejde... Mně přijde, že vše důležité máš. Místo obřadu dohodnuté a svědci nahlášeni? Určitě ano, že...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Obrad dohodnuty, papiry vyrizeny, uz jen tam zanest vyber hudby a nahlasit ty svedky. Ale to uz je taky pripraveno. Jen to tam hodit :-D No mne se ted myslenky zabyvaji spis tim 3cm brouckem v mem brise :-D Tak bych se ani nedivila, kdybych na neco zapomnela...
Odpovědět
@martinakl To je krásný! Moc gratuluji. My plánujeme začít pracovat na mimču hned po svatbě :-) Tak ať vám všechno klapne. @kristyn.g Myslím si, že budou všichni nadšení. Ničeho se neboj!
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýý...já taky panikaříííím :-D ale klíííd všechno bude paráda :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?