Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 No to u nás bylo doteď taky tak a teď si tu rýmičku ztisícinásob ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Tý jo, tak to si snad raději nechci představovat :)))) už ta rýmička dá dost zabrat :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Vážně si to raději ani nepředstavuj ;-)
Odpovědět
ahoj holky, můžu se k vám přidat? :-)
Odpovědět
@market01 Ahoj, vítej :-)
Odpovědět
ahoj, děkuju :-) už jsem tuto diskusi jednou prožívala, tak doufám, že tentokrát mi to přinese více štěstí a hlavně že déle vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@market01 Já jsem také nepoučitelná! A zase v září! ;)
Odpovědět
No jo, já první měla v červnu 07... a teď tedy září. Ale je fakt, že se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dáváte obálky s oznámením zvenku bez ničeho nebo tam nějak píšete jména, zdobíte ???
Odpovědět
@kikika87 Já napsala pouze jména omu to je určené, bez ozdob :-)
Odpovědět
@kikika87 my jsme si nechali natisknout i obálky, takže pak už jsem psala jen jméno adresu-)
Odpovědět
Ahoj holky - tak dne dve rozporuplne zpravy :D Jedna uzasna - ma svatebni bizu je hotova jupiiii a ta druha uz mene - odrekl nam prvni svatebni host.. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@market01 @frapik Vítejte, holky, a přeju vám, ať vám to tentokrát vyjde! :-) @kikika87 Těm, kterým předáváme oznámení osobně, na obálku nic nepíšeme. @hatsepsut Gratuluju k bižuterii! :-) Jinak nám někteří hosté taky odříkají a jiní přibývají, tak jsem zvědavá, kolik jich nakonec přijde ;-) Jinak u nás katastrofy pokračují. Mamka chtěla být strašně užitečná, tak že mi sežene kabelku. Upomínám ji o to od února, kdy jsem si vybrala šaty. Před týdnem mi říkala, že už ji má vyhlídnutou, ale ve čtvrtek povídá, že si netroufá strefit ten odstín, tak jestli bych tam s ní v pátek nezajela (jeli jsme k našim). Původně jsem myslela, že bychom tam mohli být mezi druhou a třetí, ale rozhodně jsem mámě říkala, že bych chtěla navštívit bráchu, protože snoubenec ještě neviděl jejich druhou holčičku a nemohli jsme se zúčastnit oslavy narozenin a svátku švagrové, tak jsme jí chtěli dát dárky. Původně jsme plánovali, že přijedeme mezi druhou a třetí, ale vyjeli jsme o hodinu později a mamka začala vymýšlet, že kvůli tomu nebude tak dlouho trčet v práci (netušila jsem, že to tak plánovala), a kdesi cosi, tak jsem nakonec řekla, že si tu kabelku zařídím sama. No a včera mi vybuchl řidič, takže teď zoufale někoho sháním :-| Kabelku už jsem si objednala přes internet, ale s řidičem je to horší :-(
Odpovědět
@makovaapanenka No prostě - rodině se nazavděčíš...:-) My sme si včera vyzvedli hotové prstýnky - jsou nádherné, dokonalé a perfektně sedí!!! No a udělala jsem večer jmenovky - viz album:-) A dosel mi vcera podvazek, takze taky super :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to strašně moc gratuluju! Já jsem dnes byla vyzvednout koláčky na výslužku do práce, jestli je schválí i snoubenec, budeme z nich dělat výslužky pro všechny, když ty původní nevyšly.
Odpovědět
Profilova fotka
@berda.hk Hm, ten receptík vypadá dobře, vyzkouším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Přesně, jak jsi to napsala. Začínam na sobě i na okolí cítit, jak se to blíží, nervozita roste a nejraději už bych se probudila 17.9. ráno a chystala se... :-D A to jsem si donedávna myslela, jak jsem vůči tomuhle stresu kolem svatby odolná a že mam vlastně všechno zařízené... Samozřejmě, že nemááááám.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem zatím v klidu, spousta věcí není zařízená, ale když se do toho člověk pustí na plno tak pak je to rychlovka...u mě je to tak, že když už teče do bot tak se teprve začne,nemůžu si pomoct :)) Navíc zítra nastupuju do špitálu na infekční, měla jsem klíště tak tam po mě přímo touží,pomalu už mě ani nechtěli pustit domů...že bych měla tak fajný týden jako nedávno makovaapanenka :((((
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut ty jmenovky jsou fakt senzační :-) krásné, jsi šikulka :-) @makovaapanenka nejlepší je, se na nikoho nespoléhat ... :-( @silverskylady taky jsem si to myslela ... :-) @kikika87 jejej, tak hlavně aby to bylo v pohodě :-( dneska mi došla další várka věciček na svatbu , kolíčky, kartičky, nažehlovací kamínky, našívací kytičky a stužky a hlavně, dneska přivezla pani červený koberec!! :-) :-) z toho mam strašnou radost. Lepší než si ho pujčovat. Po svatbě ho prodáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky :-) vítám nové nevěstinky a věřím že druhý pokus bude už ten pravý a poslední :-) Holky nějak se nám to blíží a ač jsem si taky myslela, že mě nemůže nic rozhodit, tak taky začínám být lehce nervní...spíš proto, že přítel má "svůj týden" má to tak dvakrát do roka, kdy bych ho zabila...všechno dělá opačně než se po něm chce, trucuje a je protivnej...no radši nemluvit, páč bychom se pohádali a nemá to smysl...jediný co mě uklidňuje, že vím že to zase odejde jak to přišlo a bude zase klid a bude milej :-D prostě i muži mají své dny...ale mě štve, že mi zrovna začínají nervičky a on do toho toto...no to přejde |-| Jiank dneska mám v plánu taky vyrábět jmenovky, ta Hatšepsovet jsou fakt krááásný...šikula :-) Holky já už taky chci 17.9. ať už je ten den tu a můžeme se jen radovat a ne stresovat ještě těch pár týdnů před tím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to znám. :-) Přítel je zlatej, ale jednou za čas ho něco žere a radši se mu vyhýbám. :-D Jinak já mám stres, že ještě nejsou oznámení, brzo je začnu asi rozesílat jentak mailem. :-( Ale včera jsem měla zkoušku šatů a jsou dokonalý. Teď ještě sehnat ty zpropadený boty a příští týden jdu konečně řešit kytky, snad ještě není pozdě.
Odpovědět
trochu nestíhám, ale to bude v pohodě. Hlavně se nestresovat, že? ;-) Oznámení máme doma, zatím jsme ale nezačali rozesílat. Asi stejně jako Assol pošlu některá po síti a některým předám osobně.
Odpovědět
Holky, všem Vám moc děkuju za pochvalu :-) To potěší, snad se budou líbit - a když ne, tak mají smůu, mě se líbí :-))Taky sem pár oznámení poslala mailem a jak to dopadlo ? Ještě mi kupa vytisknutých zůstala doma..
Odpovědět
Profilova fotka
@assol určitě není pozdě na kytky...nám náš květinář říkal, že je stejně objednává až týden předem, takže kdybysme si cokoli vymysleli jinak, tak že mu máme dát vědět, tak myslím, že se nemáš čeho bát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Uf, tak to mi spadl kámen ze srdce, děkuju za uklidnění. Příští týden vyrazím. Určitě ze mně budou mít v květinářství hroznou radost - neznám žádný kytky, absolutně netuším, co by se mi líbilo, a jediný, čeho se můžou chytit, je kousek látky, ze který mám šaty. :-D
Odpovědět
@assol neboj, v dobrém květinářství ti poradí, zkus jim ukázat i fotku šatů, aby věděli jaký styl by ti slušel;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kattyd Děkuju za uklidnění, snad budou komepentní a poradí mi dobře. Fotku šatů jim bohužel ukázat nemůžu, protože ještě nejsou, bude muset stačit verbální popis. :-) Ještě dotaz ke kytkám: Nechávaly jste si dělat nabídku ve více květinářstvích, nebo je to zbytečné?
Odpovědět
Ahoj holky...jsem tu nová, můžu se k vám přidat? Taky se vdávám v září a začínám mít nervy...hlavně z toho, že vlastně nevím, co jsem ještě zapomněla zařídit :( no snad to všechno dobře dopadne :)
Odpovědět
@assol Já si vybrala to, kde mi rodiče nechávali vázat kytice ke všem narozeninám atd..mám s ním dobré zkušenosti prostě :) @marketka_juraj Vítej! Neboj, určitě vše bude fajn :-)
Odpovědět
ahoj holky, nějak nestíhám všechno pročítat, vpadla jsem k vám do diskuse, tak doufám, že přípravy jsou v plném proudu a jde všechno co možná nejlíp :-) jojo, taky doufám, že podruhé už to tedy bude naposledy :-) už jste rozesílali s nastávajícím oznámení nebo je ještě čas? Já vím, já vím, mohla bych si to pamatovat z dřívějška 8-) ale víte, jak to je, sto lidí, sto názorů :-) Díky, přeji všem hezký večer :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?