Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z ....5,60 Kč za koláček? Fjúúúú, tak to je taky síla ...
Odpovědět
Profilova fotka
@lidsed Ahojda :-), tak buchtičky neznám, ale kvůli netradičnosti mne láká je vyzkoušet ;-) :-P... zkusila jsem vygooglovat a jsou to tyto? Myslím vzhledem, né recept ;-) ... 1000 buchtiček z kila to je hustý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lidsed jéé, jsem nevložila odkaz :-) http://www.mimibazar.biz/recept.php?i...
Odpovědět
Profilova fotka
@lidsed a jinak jsi mne ještě nakopla s tou kytkou - v hlavně jsem jí měla, ale květinářce ne a ne zavolat ;-) Takže dnes zavoláno, domluveno a během 14 dnů se máme stavit říci podrobnosti ;-) ... to to pěkně běží - jen ty účty za telefon budou ! Teď jsem do cukrárny volala 4 x - pan šéf ne a né dorazit, tak raději nechal mobil ... jinak oznámení má za úkol drahý tento týden vytisknout - dodala jsem návrh, on ho zrealizoval a už jen čekám na výsledek ;-) ...no a na svatbu mám (jsem měla) 2,5 měsíce - vždycky jsem chtěla půl roku - rok dopředu, ale nakonec jsem ráda, že ten stres je tak krátkou dobu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol u vás v Praze jsou asi taky jiné ceny, což ! ]-( Myslím, že Ti to půjde, když ráda pečeš, tak nebude problém ;-) Já jsem jednou dělala bráchovi na svatbu a peklo se od rána a ve 14 bylo hotovo. Ale neřeknu Ti kolik jsme jich dělaly - vím, že 4 náplně - takže asi 4 kg? ....a byly jsme 3 - jedna pekařka (hlídala troubu) a 2 dělaly koláčky....jinak z těch počtů mi šla taky hlava kolem - jsem tady nad tím seděla půl hodiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@berda.hk Jó, v Praze je draze. Bohužel. :-| Ale já se na to pečení těším, bude to fajn. Akorát mám blbou troubu (plynovou), tak mi kamarádka nabídla, že si to můžu upéct u ní v pekárně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol no táák, ani bordel doma si dělat nebudeš ;-) ... to je paráda-bude prostor a super pec - tak hurá do toho a dej pak vědět ;-)
Odpovědět
@berda.hk asi jsem te popletla ja myslelal zakusky, ja kolacky vubec davat nebudu jenom zakusky jako spicka, veternik, parizka rolka, puncove a tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z tak to jsi mne popletla - psala jsi koláčky na 5,5 tis. ;-)
Odpovědět
@berda.hk vim omluvam se az ted jsem si to uvedomila :D
Odpovědět
@assol no teda! to je teda ale...podobny jak u nas..u nas zas bylo - no je to vase oznameni :D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky to s tím oznamkem...my taky nechtěli nic co nabízí každá tiskárna a tak to dopadlo s tím puzzlíkovým...no a někomu se ten nápad strašně líbí a někdo jen tak řekne...no to je ale netradiční oznámení...a je vidět že se jim třeba nelíbí...ale dle mého názoru...nejvíc záleží na tom, že se líbí vám a ostatní ať si trhnou...ti co vás mají rádi pochopí a komu se nelíbí, tak ať ...je to vaše svatba a váš výběr a hotovo...je třeba se obrnit...páč čím víc se to bude blížit tím víc budou mít všichni plno "dobrých rad" a keců a já už jsem na to alergická...já si chci vzít šaty co sem si vybrala já a účes co se líbí mně a na autě chci mít výzdobu co se mi líbí a ne že mi všichni budou říkat...to nemyslíš vážně!!! už toho mám dost a takový kecy posílám k šípku ;-) tak radím otéž i vám ;-) @berda.hk Jinak tebe jsem chtěla moc pochválit jak jedeš v zařizování...šikula ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@gabu13 To je fakt, máš recht!!!
Odpovědět
@evakaucka Svatba bude na zámku Ctěnice v Praze 9. Jinak s přípravama už taky finišuju:-) Teď se trápim s lepením pauzáku na oznámko...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 jééé děkuju ;-) Koukala jsem, že máš už taky raubíře - já mám Davču, v dubnu mu byly 2 ;-) ... a co botky, už jsi sehnala? Taky na ně teď došlo, tak vůbec nevím, kam na ně....a hlavně - moje nožičky jsou teď na mateřské spíše teniskové, než podpadkové. Ale zase jsem malá, tak by to trošku povytáhnout chtělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jo, máš recht! Taky mám pocit, že čim blíž je svatba, tím jsou všichni chytřejší, a už mě to fakt štve. Protože máme hodně věcí docela netradičních, tak jsem mezi svýma kamarádkama, co si do mě projektujou, co by chtěly mít na vlastní svatbě, vyhlásila, že kdo řekne frázi "to je/není svatební", není zvanej. :-D @sweetstorm Ve Ctěnicích se vdávala loni kamarádka a bylo to moc hezký. Budete to mít venku?
Odpovědět
@berda.hk Tak ten odkaz je přesný :) Tohle jsou naše svatební buchtičky :-) Já jsem si říkala, jak mám mrak času a najednou to je za dveřma, tak za 2 měsíce to bude za mnou, to je dobře. Jak jsem se vždycky na tu svatbu těšila, tak teď jsem z toho otrávená. Jen doufám, že oba řekneme ano a bude to v pohodě. Oznámení jsem zase neobjednali, tak snad dneska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@berda.hk jé to vypadá k sežrání :-D ale péct bych to nechtěla, to musí být prááce Koukám že jsu na tom všichni podobně, jak se blíží svatba, tak jde nálada dolů. Už chápu proč někdo říkal, že už se těší až to bude mít za sebou. Já se těším, až to tu bude, ten den, a ty dva měsíce bych uplně přeskočila.
Odpovědět
Ahojky, my jsme nechtěli klasické oznámení, tak jsme si nechali namalovat od paní na Fléru, je obyčejnější, ale milé, dali jsme ho na nažloutlý tvrdší papír. Předevčírem jsem je posílala a už na ně lidi reagujou a moc se jim prý líbilo. Ohledně koláčků, dostala jsem tip na levné a prý dobré v kladenské pekárně, vycházelo to něco kolem 2.50 na koláček, plus nastávající tchýně říkala, že něco pak taky upečeme..jinak jsem objednala šaty pro družičky, došel oblek pro malého, našla jsem paní na video, tak teď vybírám hudbu k videoklipu apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@hest ty šatičky jsou moc krásné pro družičku :-)
Odpovědět
@kristyn.g díky, taky z fléru-) a paní mi ušije pro tu 11tiletou neteř i pro mojí mimi holčičku, té bude v den svatby 3.5 měsíce-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hest fákt? To je super :-) a kolik budou stát, jestli se mužu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@berda.hk No botky už mám, jsou moc hezký a sehnala jsem je ve slevě za 500,- víc jsem za ně dát nechtěla...a podpatek mají malinký, já jsem na mateřský taky pořád v teniskách, tak jsem zvědavá za jak dlouho mě v nich budou bolet nožky :-D ale mám balerínky v záloze ;-) Náš Štěpula bude mít 2 roky za 3 týdny, oblek na něj už máme a botičky už jsem taky koupila. Normální celoroční hnědý, kožený botky, sice jsou mu teď ještě trochu větší, ale za ty dva měsíce mu budou akorát a teď je aspoň neokope. :-D Holky teda já se tak těším...spíš mám teď depku, že už nemám co zařizovat...měla bych dělat ty svatební noviny, ale nějak nevim co do nich napsat :-. =-) :-D Koukala jsem že Kristyn má krásný noviny, kéž bych tak uměla někde splašit takový vtipný věci jako ona :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky, mně jde teda naopak po době depek z toho, že nic nemáme, nálada nahoru, protože konečně něco reálně zařizuju. Akorát co mě teda fakt štve, jsou výše zmíněné botky. Chci co nejobyčejnéjší růžové lodičky a to je evidentně obtížnější požadavek, než se zdá!
Odpovědět
@assol JO to je, to si piš....pošu ti do IP ktery sem našla ja, ale je to vše UK nebo USA...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jé, to bys byla zlatá!
Odpovědět
@kristyn.g zatím mám cenu přibližně, budou kolem 1100 pro velkou a 500 pro malou
Odpovědět
10.9.2011 v 10:00 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to my jsme oznamka chtěli spíš klasická a přišlo mi, že převážná většina v katalozích byla netradiční. No aspoň jsme měli jednodušší výběr :-) Dneska nám dorazily, ještě k nim doděláme svatební seznam a začneme rozesílat. Jinak momentálně řešíme cukrářku a moje šperky. Cukrářku nám doporučila paní z hotelu, ale ty dorty co peče vypadají jak před 30 lety :-( Hrozně přezdobené máslové a šlehačkové. No a šperků se mi pro změnu líbilo hodně, ale neumím odhadnout, který z nich k těm mým šatům půjde nejlíp...
Odpovědět
Profilova fotka
@lidsed ahojda :-) tak jak oznámení - objednáno? Já už se na ně těšila včera - ale byly teprve vytištěné a ještě se musí nařezat - tak že by dnes? A taky už se pomalu spouští svatební web - pak tam dáme fotky - ale teď vůbec netuším co tam dát :-O ... asi program, ubytování, odvozy, mapku místa konání a tím jsem skončila ;-) ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?