Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@kristyn.g Tak to je dobry :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my jsme v Diplomatu byli už před čtyřma, nebo už snad před pěti lety... Jenom se tak kouknout :-D A od tý doby by tam chodil pořád... Mají tam totiž na prodej na ochutnávku svatební koláče, který on strašně rád! :-D Takže na návštěvu veletrhu ho příliš přemlouvat nemusím - kvůli koláčům ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny budoucí nevěsty Kdy si půjdete holky zkoušet šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@akcccina Šaty už jsou vyzkoušený a už se jenom čeká, až se ušijí :-D Takže je mám 29. ledna doma... ;-) Prostě to bylo něco, na co jsem se strašně těšila a hned jak to šlo, tak jsem si je byla vyzkoušet (takže hned na začátku prosince).
Odpovědět
@akcccina ja uz taky byla zkouset a rozhodla se pro vlastni podle svyho navrhu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my na ten veletrh taky jdeme a příteli jsem to vylíčila úplně stejně (myslim výhodné slevy). Tak jen doufám, že to opravdu nebude ztráta času :-) Strašně ráda už bych v něčem zase pokročila... Jak jste vybírali, nebo vybíráte hudbu? A budete mít kapelu nebo DJe?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Hudbu ještě stále řešíme... Asi nakonec bude DJ, protože s žádnou kapelou nemáme zkušenosti... Ale už bysme to měli vyřešit... Je sice poměrně brzy, ale znáte to jako u fotografa... Ty nejlepší mají plno rychle. :-( A podle čeho se rozmýšlíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
No my to právě taky teďka řešíme a taky to vypadá na DJ. Nedávno jsem téma o hudbě četla, ale předtim to nebylo aktuální a teď se mi ho nepodařilo najít... :-( Prvotní výběr jsme udělali podle sympatií z fotek a webovek, ale finální rozhodnutí bude nejspíš podle osobní schůzky. Nevim, podle čeho jiného vybírat DJ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Nejhorší, že nikdo okolo nikoho nezná, takže to bude vážně naslepo... Nějaký stránky jsem projížděla, ale fakt nevím, podle čeho vybrat. Jeden tam má, že to bude i moderovat, což by bylo dobrý... Že uvede první tanec, hry a tak podobně, takže přemýšlíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Já jsem moderování tak nějak považovala za samozřejmost. To se teda ještě budu muset podívat, jestli za to nebude příplatek :-D A budete chtít i karaoke?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Právě, že já třeba na svatbě zažila i DJ-je, který prostě jenom pouštěl písničky ajinak nic... A ani nehrál na přání svatebčanů... Takže to za úplnou samozřejmost nepovažuju, bohužel :-( A právě, že karaoke hodně rozmýšlím... Nevim, jestli budu chtít až tak velkou srandu :-D Ale to pak musíš hledat DJ-je, který má i aparaturu na karaoke,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@akcccina ahoj, tak já pujdu zkoušet asi v březnu :-) myslím že je čas - chci šaty kupovat a doufám že něco pohubnu :-D @tekame @smisca My máme zamluveného DJ MLN a taky jsem s tím měla potíže, ale našla jsem na něj tady na beremku ve svatebních albech velmi dobré reference, tak jsme do něho šli, a komunikace je tedy supr :-) Ale nakonec kdo ví, jestli bude užitečný, žádnou disco neplánujeme takže bude spíš jako "kulisa" a moderátor? Naše akce bude končit cca v osum a pak se pujde do krčmy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tekame Aha, tak díky za upozornění, aspoň teď vim, že se ho na tohle musim zeptat. Zatim máme vytipované dva DJe a oba dva karaoke nabízejí. Ale nevim, jestli bychom to využili, protože si nedokážu představit svatebčany, že by se natolik odvázali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akcccina Já čekám, až se mi vrátí nejlepší kamarádka z Ameriky. Příští úterý má pohovor kvůli zelené kartě, a jestli dopadne dobře, tak přiletí hned, tak mi držte pěsti... :-N Chtěla bych je mít vybrané už v lednu, ať se pak nemusím spokojovat s tím, co zbude :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca My jsme to konzultovali s jedním hudebníkem, který nám řekl, že nejlepší je mít kombinaci kapely a DJ, samozřejmě každého kolem 10 000, jestli to má mít nějakou úroveň :-D Protože chceme takovou všehochuť, aby se pobavili víceméně všichni, bude to DJ. Už s jedním jednáme, ten nabízí balíček přesně pro nás až na to, že je maximálně pro 40 lidí. Nad 40 lidí chce víc peněz a nabízí v tom různé věci včetně karaoke, po kterých vůbec netoužíme, tak se ho ještě chci zeptat, jestli by mohl udělat pro 60 lidí produkci jako pro 40 :-D
Odpovědět
Já mám na vás trosku jiné otázky. 1. Kde budete objednávat svatební oznámení , 2. Kde svatební vývazky? ( dělat se s tím fakt nechci...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Taky si tak myslim,že ten březen-duben bude optimální. Do té domy možná ještě trochu schodim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No, když jsem promovala, objednávala jsem oznámení v jedné tiskárně v Praze na Pavláku, měli tam obrovský výběr a docela dobré ceny, ale to už je hooooooooooodně dlouho ;-) Stejně se tam chci podívat zase, ale zatím hledám fotografa, DJ a cukrárnu. Dívala ses na tu akci focení zdarma? Co si o tom myslíš?
Odpovědět
@makovaapanenka Dívala, ale já nejsem na to aby mi pak říkali co mám dělat a tak, mám o fotkách celkem jasnou představu a mylsim že ta by moc v otmnhle případě být naplněna nemohla.. a taky mě cekem odradilo to pozdější focení portrétů..
Odpovědět
@makovaapanenka ahojky ak hladas nejake lacnejsiho fotografa tak mam zopar tipu daj vediet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Ty vývazky začínáš řešit nějak brzy, ne? ;-) Teda je fakt, že oznámení už taky řešíme... Ale snad to budeme nechat tisknout u strejdy, takže uvidíme, jakou nám dá cenu (sice tiskárna není jeho, ale slevu snad má) ;-) A líbí se mi i se stužkou, ale to si asi budu muset udělat sama... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No to mě právě taky odrazuje, ale potřebuju to s někým probrat. Kdybych o tom řekla snoubenci, při slově "zdarma" by přestal vnímat a udělal všechno pro to, abychom vyhráli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Tak to bys byla zlatá! Už sice máme jednoho předběžně vybraného, ale vždycky je lepší porovnat víc nabídek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No to mě právě taky odrazuje, ale potřebuju to s někým probrat. Kdybych o tom řekla snoubenci, při slově "zdarma" by přestal vnímat a udělal všechno pro to, abychom vyhráli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Já jsem vývazky už vyrobila :-D
Odpovědět
@tekame Já řeším vývazky a tak vše kolem takhe brzy rpotože jsem delší dobu nemocná, mám čas, bohužel i klid a nic jiného s emi řešit nechce:) @makovaapanenka ja s eprave bojim toho ze bych byla jak cvicena opice - jdete tam, udeejte toto a hlavne me oblibene " vy tomu nerozumite"- jsem se takhle jednou rafla s jednim svatebnim fotografem kdyz sem rpohasila ze mi prijde jako prisernost fotit nevestu v trave s rozprostrenou sukni, ze vypda jak porcelanova panenka (jeste slusny vyraz) a nema to dostatek invence :D ( ze svatby kterou fotil pak následující den jsem nasla práve takovou fotku a dostala záchvat smíchu:)) ale zas kazdy to ma rad jinak: )
Odpovědět
@kristyn.g no vidite, vemte si vsichni priklad: ) Sama????
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g , @hatsepsut Tak to jsem oproti vám úplný žabař :-D Vždyť já si ještě rozmýšlím barvu svatby, tak holt nemůžu být ještě takhle kreativní! ;-) Ale až budu mít hotové šaty (což bude konec měsíce), tak zajdu za holčinou, která má na starosti výzdobu a květiny a něco domluvíme... Ale na vývazky mám ještě čas. :-D
Odpovědět
@tekame No vidís, já zas nemám poresený ty saty :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut jojo sama :-) @tekame taky nemam šaty vyřešený, každý postupujeme jinak :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?