Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
Registrovala se 19. července 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 68 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
Registrovala se 19. července 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 68 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @nave no my to právě děláme sami z finančních důvodů - obešli jsme tu pár penzionů, restaurací, hospod (i za městem) a jímala mne hrůza.Sice si to tedy musím zorganizovat sama, ale zase sama sobě platit nemusím emoticon Snad se mi dnes podaří sehnat známého kuchaře (mám s ním schůzku), který udělá knédl polévku (alespoň nějaká tradice emoticon ), guláš a svatební rautík, kde budou nízkorozpočtové věcičky (řízečky, paličky, masové kuličky, bramboráčky, salát z bílého a červeného zelí, salát těstovinový, nějaká ta mísa (salám, sýr, vejce,ozdoba) a dle nacenění se rozhodnu pro italský talíř (rajčata a mozzarella - to já moc ráda emoticon ), na rautík ještě přidám tu sekanou od dědy - pak bude nějaké to ovoce (hlavně hroznové víííno - bude sezóna :-P ), no a ještě ze samovýroby tam budou utopenci a nakládaný Hermelín...sladké jsem psala + dort...a k snídani aspik od svědkyně, česnečka od dědy a zbytky emoticon .... vůbec ale nevím kolik čeho, aby nebylo málo a nebo abychom to nevezli z5 emoticon ... jinak stav máme stejný - tedy mateřský emoticon - o věku u mě ani nemluvě emoticon ...a přispěli nám oboje rodiče a od příbuzných chceme penízky, takže počítáme, že by to mohla být 0 od 0 emoticon - teda snáád, na mateřské ušetřit peníze "jen" na svatbu je dooost těžký - když jsme to ale bez závazků nestihli emoticon
13. črc 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
 Ahojky...hurá hurá mám už i kadeřnici a domluvenou zkoušku účesu na konec srpna emoticon už se těším jako malý dítě emoticon
13. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
 @gabu13 tak to tiše závidím emoticon ... já čekám, jestli můj dvorní kadeřník a vizážista bude mít v můj termín čásek - zatím to nevypadá :-/... úplně se bojím zavolat o tu špatnou zprávu-nevím nevím, koho jinak seženu ....
13. črc 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nave
Registrovala se 18. února 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nave
Registrovala se 18. února 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @berda.hk tvoje menu zní moc dobře a budeš to mít podle svých představ. emoticon Myslím, že od nastávajícího rodičů taky něco dostaneme, oni jsou celkem štědří tak celkově, i když nějaký extra peníze nevydělávají. Jen by jim to někdo musel říct že? emoticon No stejně budeme muset jak budeme mít oznamka.
My byli dnes vše vyřídit na matrice, zatím jsme měli termín zamluvený jen po telefonu tak zase další položka splněna.emoticon
13. črc 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 Ahoj holky, tak já už mám zařízené oznámení, v pondělí si pro něj půjdu emoticon))
@berda.hk menu vážně vypadá skvěle!!!
14. črc 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @gabu13
14. črc 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
 Ahojda holky, tak jsem včera dostala rozpočet od kuchaře - po pravdě řečeno jsem si některé věci představovala o dost levnější a některé zase o trošku dražší - nakonec se to snad trošku vykompenzuje. Ale určitě ! budeme upravovat - alespoň někde množství, páč 16 kg salátu :-O emoticon .... nejvíce mne ale dostaly mé vymyšlené nízkorozpočtové bramboráčky - 16 Kč za jeden pidibramboráček (80g) - je to vůbec možné?!?!? Když to porovnám s miniřízečkama (vepř a kuř.) za 20 - 25 ? ... zítra jedu smlouvat o ceně, tak mi držte pěsti emoticon ... chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy s rozpočtem? Máte nějaká z restaurace, či od kuchaře, jako my? Abych mohla porovnat emoticon
14. črc 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
 @nave @hatsepsut Ahojda, moc díky za pochvalu - potěší a nakopne dál emoticon

@nave tak to jste na tom líp než my emoticon Termín máme zamluvený telefonicky, ale jak nás nic nenutí, máme pak na vše dost času. Teda hlavně přítel emoticon ... říkali nám alespoň měsíc předem - tak to ještě máme čáás emoticon A kdypak budete dávat oznamka? Já právě přemýšlím, jestli je mám dát dřív než koláčky, nebo až potom při jednom ... ale jelikož už to trousíme všude teď, aby s tím každý počítal a neodjel na dovču, nechám to asi až na srpen s koláčkama. A jaké máte oznamko? Klasiku, či nějaký originál emoticon?
14. črc 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniludi
8
Registrovala se 30. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků. Má 36 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
soniludi
8
Registrovala se 30. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků. Má 36 přátel. Region Liberec.
 @berda.hk ahoj, my máme svatbu podobně jako ty akorát jsme si na to pronajali chalupu se zahradou, kdo se nevejde do chalupy postaví si stan emoticon všechno si děláme sami, nebude hostina ale jen raut...i ten si budeme připravovat sami...sekaná a paličky se upečou dopředu, guláš a maso na opékání bude mít na starosti bratr, ráno se dosmaží řízečky (mimochodem každý mi říká ať jich uděláme mega, že na každé svatbě zmizí první). nějaký ty mísy, chlebíčky a saláty se taky naskládají večer před, bude nás na to kupa. takže jsme ani kuchaře neoslovovali, sladký si taky napečeme, jenom dort si objednám, od osvědčený firmy, protože domácích jsem přejedená.
Ty bramboráčky asi počítá cenu těch hotových zmrazených néé?
15. črc 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniludi
8
fotoportrét
fotoportrét
soniludi
8
 @berda.hk ale když nad tím přemýšlím rozpočet jsme nějak nestanovili...nemáme ještě pevný seznam hostů, jsme na 40 lidech, ale známe to pak z toho bude 60 emoticon
15. črc 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidsed
Registrovala se 14. července 2011 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidsed
  • Neví, kdy bude svatba
 Teda holky, já valim oči emoticon Úplně vás obdivuju, že si to jdete zařizovat samy, to já bych nezmákla emoticon
My to teda máme tak, že jsme si normálně zamluvili hospodu a předběžně víme, že nás to vyjde 500Kč na osobu, což je krásná cena (teda si myslim). Hlavně se nemusíme o nic starat. Budeme mít cca 50 lidí, takže 25 tisíc. Oběd teda bude klasicky knedlíčková polévka a svíčková a odpo už jen grilované prase emoticon
Já jsem teda ráda, že tady taková restauračka je, protože v jiných chcou třeba 1000 - 1500 za osobu. A nemyslete si, že je to nějaký pajzl emoticon Je to taková rodinná hospůdka asi 2km od města a je tam novej sál a je jim jasný, že když nasaděj ceny, tak tam ta svatba a jakákoliv jiná oslava každý víkend nebude. Zamlouvala jsem to rok a půl dopředu, kamarád tam šel půl roku do předu a už si moc vybírat nemohl emoticon
15. črc 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
 Holky, pečete některá koláčky sama? Já o tom přemýšlím, zdá se mi, že v cukrárnách za ně chtějí nesmysl, ale nevím, jestli mi to pak nevyjde na stejno, když je budu péct sama. Žádnou pečící babičku nebo tetičku nemám, ale peču moc ráda, tak si říkám, že bych to zkusila. Máte některá zkušenost?
15. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hance09
2
Registrovala se 19. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků. Má 68 přátel. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
hance09
2
Registrovala se 19. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků. Má 68 přátel. Region Ústí nad Labem.
 @assol Nám je bude péct mamka, nevěsta si údajně koláčky péct nemá,ale už nevím proč..
15. črc 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @hance09 Jo, to jsem taky slyšela, ale nijak mi to nevadí. emoticon
15. črc 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hance09
2
fotoportrét
fotoportrét
hance09
2
 @assol emoticon...no mamka s tetou říkaly,že si je taky pekly samy....a žádná katastrofa se nekonala emoticon
15. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @hance09 Právě. Moji prarodiče se brali v květnu a babička si šila šaty sama (což se prý taky nemá) a šťastnější manželství jsem nikdy neviděla. emoticon
15. črc 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
 @soniludi ahojdaa emoticon, tak to máte ještě lepší než my ... taky jsme si toho chtěli dělat víc, nebo-li skoro vše, ale jelikož z přítelovy strany přijede snad celý regiment emoticon , nedalo by se to zvládnout. S těma řízečkama máš naprostou pravdu - každý to říká - mizí první emoticon Kolik jich budete dělat? Baj laj vočko emoticon ....jooo a jestli jsou ty bramboráčky mražený, tak ty ať si strčí někam emoticon. Nevím, jestli si na tom počítají tolik za práci, že se jim to nechce dělat...každopádně se na to optám - ale dnes bohužel ne, páč není v práci a ve svém volnu na mne volno nemá emoticon Tak asi v pondělí - kdyžtak tu pak písnu výsledek emoticon
15. črc 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
 @lidsed ahojda, určitě bys to zvládla emoticon .... ale hospodu máte lepší a klidnější. Píšeš, že máte cca 50 lidí - takže v tom jsou již kamarádi. My máme právě jen 51 rodinu !!! emoticon Vím, je to hrůůza, ale přítel má velkou rodinu a ta se dost stýká - tak bylo jasno.No a kamarádů máme taky dost - stýkáme se velká parta...a máš to hned nejméně ! 80 lidí. No a jelikož máme obřad ve 14,30 na místě hostiny - 25 km od místa bydliště - všichni zůstávají emoticon To je co? Vynásobíme tvou bezva cenu (fakt je bezva-jedna z nejlepších,co jsem slyšela) x 80 jééé 40 000 bez pití !!! .... no a my zatím rozpočet 15000 raut s obsluhou, 4000 kýty + udírna, + 2000 dejme tomu co kdo kde doma vyrobí + 2000 ovoce - a jsme na 23 000 bez pití...co u nás také rozhodovalo bylo, že v hospodách si účtujou panáky a ty se pekelně prodraží....a taky, že přes známé seženeme levnější sudy a kofolu a v hypermarketu se nakoupí jen nealko (už teď koukáme po slevách) a pak čerstvé pečivo...zase jsem se rozepsala - je to tu hrůůza emoticon
15. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
fotoportrét
fotoportrét
berda.hk
2
 @assol ahoj, to si piš, že si koláčky nechají zaplatit emoticon Je to pro ně děs práce, když jich dělají denně tisíce...pokud ráda pečeš, tak pověry stranou a s chutí a láskou do toho. Není nad koláčky od nevěsty ! U nás ve městě jsou vyhlášené za 330Kč/kg a je tam 140 koláčků....teď mi tady ale dobrá duše poradila jinou pekárnu, kde je kilo za 230 Kč a je tam cca 200 koláčků (asi menších emoticon ) - tak budu objednávat na zkoušku a uvidíme emoticon ... zkus ještě kámošky, třeba Ti rády pomůžou a s dvoujkou to jde pěkně od ruky emoticon
15. črc 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @berda.hk Máš pravdu, příští týden se na to vrhnu, udělám zkušební várku a uvidím. Začínám se na to těšit! emoticon

Jinak holky, včera jsem schvalovala konečnou podobu šatů (zatím návrhu), byly to muka, protože moje návrhářka má milion skvělejch nápadů a je hrozně těžký vybrat jeden. emoticon Nakonec se to teda podařilo a už se šatiček nemůžu dočkat! Budou nádherný, se spodničkou ze šestnácti metrů tylu, jupí!
16. črc 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @assol Jaaaaj tak to budou super!!!!!! To zni úžasně!!!!Jaké budou? emoticon emoticon emoticon
17. črc 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @hatsepsut Mám to prozradit? Nebo z toho zase uděláme soutěž? emoticon
17. črc 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
 @berda.hk ahoj, taky právě řešíme co vlastně na ten raut...a také jsem na MD-) rodiče nám nepřispějou, takže to bude platit nastávající.mazec no-( tak řízečky a guláš je jasný, ale co dál, to nevím.-)
17. črc 2011 v 19:43  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @assol Múzeme soutezit emoticon) můj první tip - jsou do půl lýtek???
17. črc 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
niccky.z
15
Registrovala se 16. února 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2202 příspěvků. Má 89 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niccky.z
15
Registrovala se 16. února 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2202 příspěvků. Má 89 přátel. Region Praha - západ.
    Region Praha
 Ahoj holky, je tu nekdo kto ma svatbu 24 zari ?? Jak jste na tom s pripravami ja si stale myslim ze nestiham a nechavam vsechno na posledni mesic pred svatbou emoticon
17. črc 2011 ve 21:32  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @hatsepsut Nikoli. emoticon
17. črc 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidsed
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidsed
  • Neví, kdy bude svatba
 @berda.hk No, my máme taky hlavně rodinu, je tam jen 6 kamarádů, co jdou na celou svatbu a pak pár lidí, co přijdou až odpo na to grilované prasátko emoticon Já jsem chtěla vždycky velkou svatbu, a naši by asi nepřežili, kdyby první svatba v rodině nebyla velká (u nás ale i ty další 2 budou mega) emoticon A jak píšeš obřad v 14:30, tak to by se nelíbilo zase mě i když naši by s tím asi měli taky problém. Jsem asi staromódní, ale chci to tak nějak jako dřív. Prvně obřad (v 11:00), pak kolem půl 1 oběd (knedlíčková polévka, svíčková) No a pak volná zábava s kapelou a tancem. To prase se tam sice zas tolik nehodí, ale lepší než druhá večeře (teda si myslím), každej si vezme prasete kolik bude chtít a ne, že dostane řízek se salátem a dvakrát do toho zobne. Jinak my to teda máme na těch 25 000 (celou hostinu). Celkem za svatbu dáme 40 tisíc (i s oblečením, prstýnkama, oznámeníma a tak). No a výslužky si děláme samy, budeme píct jen buchtičky z 10 kil, obě rodiny dohromady, takže při jednom bordelu emoticon A máme na to pronajatou kuchyň závodní jídelny, takže obří prostor. Do výslužek jen 30dkg buchtiček a kus dortu a kašlu na to. Zas to nechci přehánět emoticon
18. črc 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mag85
1
Registrovala se 11. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
mag85
1
Registrovala se 11. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele.
 @niccky.z Ahoj, my máme svatbu sice 17. září, ale taky se mi zdá, že toho je mraky na zařizování a přítelovi je to všechno v podstatě jedno, takže je to na mně a myslím, že to budu taky zařizovat až ten měsíc před svatbou emoticon Nemám šaty, boty, ani oznámení, ani prstýnky, ani objednané cukroví .... jediné co víme je místo obřadu a hostiny, zamluvený DJ (kamarád) a fotografka. Ale žádnej strach, já myslím, že to zvládneme emoticon A ty máš ještě o týden více času....
18. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @assol NO teda a já si byla tak jistá emoticon tak jaké, povídej emoticon)
18. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
niccky.z
15
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niccky.z
15
    Region Praha
 @mag85 tak my uz mame misto, jidlo, foto, kapelu, cukrovi a to je asi vsetko :D
18. črc 2011 v 11:20  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš