Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@assol jojo to mě taky děsí a dost znechucuje... ale budu mít bezva dvě švagrový a jedhoho švagra a bude ze mě teta, sice se přítel s neteří a sestrou nevídá ale ten příbuzenskej vstah tam je...
Odpovědět
@assol ahojky, já mám taky problém s přítelovou rodinou, tak vím o čem mluvíš:-/
Odpovědět
Profilova fotka
@berda.hk tak to jsem taky ráda, že v tom nejsem sama. ;-) Myslím, že se to zvládnout fakt dá a v pohodě pokud člověk není úplně nerozhodnej a s tím já naštěstí problém nemám. Dokonce i nastávající se do toho nějak pustil tak máme udělaný stránky, až bude oznámení tak je spustíme. No ce se týče budoucích příbuzných tak tchýni to řekneme co nejpozději, protože ona hrozně organizuje a to by mě z toho kleplo takže jí pak řeknu, že už všechno máme. :-D Zatím ani netuší, že se budeme brát. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@nave ha háá, to jsi mne pobavila :-D - s tou tchýní ;-) - ale dobře děláš - pokud je to organizátorka, tak ty jsou nejhorší ;-) Četla jsem tu na beremku pár příspěvků, jak jsou některé nevěsty nešťastné, že jim to okolí organizuje(kolik bude lidí,koho pozvat a koho ne,co se bude jíst a pomalu,co budou mít na sobě ;-) Stejně pak napíšou, že se na všechny vyprdli a bude to podle nich. Ty tomu alespoň předejdeš a nedojde k předsvatebním hádkám ;-) Jinak s nerozhodností taky problém nemám - nejsem už nejmladší :-D, takže představy o svatbě jsou skoro jasné ;-) Taky za těch 14 dní, co svatbu naplno plánujeme máme okrajově rozhodnuto a budou se ladit jen detaily ... to spíš, jak jsem se sem přihlásila - přepadlo mě zděšení, co je vše vlastně potřeba zařídit, když plánuju svatbu na bažantnici :-D Musíme si vše nazdobit a navozit sami a najmout človíčka kuchaříčka, aby nám udělal mňaminy :-P ... jinak naši přítelíčkové mají stejné zájmy ;-) - také bude dělat webovky ;-) Jsem ráda, že se do toho také vrhnul, ikdyž velká část je samozřejmě na mě ;-) Jsem zvědavá, kdy to tchýni řekneš, že by týden před svatbou :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nave My jsme to taky dlooouho před tchýní tajili. :-) Kdyby šlo o ní, tak jí to neřeknu radši nikdy. Ale chtěli jsme to říct ostatním příbuzným, tak jsme to řekli i jí, aby se nenaštvala, že se to dozvěděla od jiných. A stejně udělala scénu, že nepřijde, protože jí tam nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, u mě je tchýně už trošku zmateňoučká a tchán velký svéráz - takže - pokouším se je brát jací jsou a že už mají také své roky, ale někdy mne dokáží pěkně ;-) .... jsem vychovaná tak, že nechám starší a pokročilé raději "poradit" a "moralizovat" a "kritizovat" a "vychovávat"... než abych se dohadovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berda.hk no to bych nejradši, ale budeme zvát přítele kamarády, všichni pocházejí z jednoho menšího města a bylo by hodně trapný kdyby pak potkala maminku nějakýho kamaráda a ta by na ní spustila: tak jsem slyšela, že se ten váš ...... bude ženit, gratuluju. :-D Jinak tchýně je jako celkem hodná, ona jen prostě ráda organizuje a ne pro ni není odpověď. To bude řečí, že nám nemůže s ničím pomoct a tak, přemýšlím, že bych jí vymyslela nějaký úkol, aby se cítila užitečná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Koukám, že je to častý! No my původně chtěli tajnou svatbu jen se svědkamaa oznámit až po tak může být ráda, že se nakonec může zúčastnit. :-D
Odpovědět
@gabu13 Moc moc děkuju!!! Mám nervy strašný.. :-( @assol To mě mrzí tohle teda..sama nevím co bych ti na to poradila, tak jen držím pěsti at to zvládáš!!!
Odpovědět
Jo a jeste jsem s epobavila...mám saty na prevlecení ( svoje plesové, a la 30. leta, jinam nez na plesy je nevynosim tak si je apson uziju... :-) a dotaz znel..to si vazne vezmes saty s tim hlubokym vystrihem aby ti byly videt cely zada?? ( nasledovalo zdeseni..) copak nevesta nemuze ukazat zada? nekdy mi opravdu zacina nad tim rozum stat...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Ahoj, já si zavolala na matriku, poslala mi papíry k vyplnění přes mail a přítel to podepsal doma a já už ji to donesla na matriku sama. Byla aji ráda, že ji tam nebudeme dřepět hodinu vyplňováním. Tak třeba ti to taky tak dovolí. :) a aspoň se ti něco usnadní.
Odpovědět
Profilova fotka
@nave to je dobrý nápad ;-) Já zase zaměstnala mého taťku, aby si přišel užitečnej ... bude dělat kotel česnečky jako ranní životabudič a na večer sekanou a možná nějakou roláádku .... švagrová peče kremrole, košíčky a linecké....kamarádka banánovou roládu a aspik....má bezva známá napeče na hostinu moravské koláče...neteř udělá svatební bižuterii a něco na přáníčka....brácha upeče čoko dort, roládky z listového těsta a zařídí maso do udírky....známý z práce zařídí prase ....tak už jen kuchaře, co udělá zbylý rautík ;-) ....nejdůležitější je práci rozdělit a panovat :-D .... nééé dělám si srandu, taky budu péct a zařizování okolo je až až :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@losnikolos Jé, to by bylo skvělý! Díky za tip, zkusím to taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jasně! Nevěsta zahalená od hlavy až po paty a rozbalit pěkně až na svatebním loži ;o))) :oD ... a dotaz vzešel od koho? Že by naše stará dobrá generace?...no od skoromanžela to asi nebylo ;o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pomoooc :-( Právě si emailuju s DJ a píšu mu, že z rodinných duvodu to zkracujeme do 19 hodin. A on se ptá, jestli máme pak živou kapelu at mu dáme vědět jak máme program aby věděl co a jak. No napsala jsem mu že živá kapela nebude, te je to v 19 hodin uplný konec... no připadám si jak troska a uplnej trapák ;-( :-(
Odpovědět
@berda.hk trefila jsi to :-) přítel to nebyl :-) @kristyn.g proč? to vubec neres, rpoc by mel mit s tim problem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky jste už nervozní? já děsně :-D @kristyn.g nemáš proč si tak připadat, vždyť je to jen na vás jaký bude program a jak to máte naplánovaný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g taky si myslím - vůbec ho nemusí zajímat, co se bude dít potom....prostě z rodinných důvodů do 19 a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @terulilinka no volala jsem to mámě, aby věděla že proběhne změna v programu ( už jsme rozdali program který počítal zábavu do 21hodin) a hned do mě začala hustit, proč to neuděláme někde blíž, v nějaký hospodě, a že to musíme mít v Krumlově atd... tak jsem z toho dostala uplně depku... Snad až se to "usadí" a že budeme mít romantický večer jen ve dvou, tak se začnu zas těšit doufám.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g já ti uplně rozumím, taky mě tohle vždycky dost zamrzí.. je pak si vždycky řeknu, že to je prostě naše svatba a bude to tak jak chceme my... Já vím, je to mamka, ale tohle je prostě váš den :-) nenech si tu radost ze svatby nikým a ničým zkazit... byla by to škoda..
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka ja se strašně bojím toho, že sice ted se mi líbí, že budeme na večeři sami ale že mi to pak třeba bude v ten den líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g a vy to chcete do těch 19h proto, aby jste pak spolu byli na večeři? Nevím jestli to chápu dobře :-) A pokud jo, tak já myslím, že na večeři spolu budete pak pořád, celý život spolu budete snídat, večeřet, obědvat.. :-) Já to beru tak, že je to prostě jiný den a už se nebude opakovat, tak mě by to asi líto bylo.. ale jak říkám, opravdu záleží na vás, a pokud dělají lidi problémy, tak na ty se vykašlete, vždycky se nezavděčíš všem..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-), my máme teda hudbu do rána - pak vlezeme do stanu a ráno zase skoro se všemi snídaně a česnečka vyprošťovák :-P ....chci si to s těma lidičkama užít co nejdéle - vím, že ten večer strašně uteče....nedokážu si představit, že bych to v 19 zabalila a jela ve 2 na večeři - ikdyž určitě to svoje kouzlo má a dost jsem to tady četla, že to novomanželé dělají....každého věc ;-) Je to jen a jen na těch dvou, jaký ten den chtějí mít...ostatní můžou říci akorát svůj názor a popřípadě dohodit známý, aby bylo něco levnější ;-) ....takže žádný stres z toho, co si kdo bude myslet...stejně se vždycky nějaký rýpal najde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka no taky a hlavně kvuli finanční stránce...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g a můžu se zeptat jestli tam je nějaký velký rozdíl když budete mít do 19h nebo do 21h? to chce ten DJ o tolik víc? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka ne ale zrušili jsme večerní raut a mín utratíme na nápojích a dj si počítá taky mín, dohromady je to cca 12tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g no tak to už je znát rozdíl :-) tak s chutí do toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Nedělej si hlavu, rozhodli jste se dobře. A neboj se, že budeš litovat, stejně tak by se mohlo stát, že byste měli oslavu dýl a ty bys litovala, že jste neskončili už v 19 h a nešli na večeři.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol no asi tak dopřejeme si krásné chvilky, hostum doporučíme nějakou hospodu kde si levně zaoslavujou a když by bylo smutno, tak se mužem sejít. Tak snad to dopadne dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berda.hk pěkně zorganizovaný. :-) Já měla původně v plánu taky jen pronajmout prostory a vše si zorganizovat sama (i když bychom asi nic nevařili sami), protože organizace různých akcí bylo mojí pracovní náplní (ovšem ne svatby) před mateřskou, ale i táta mi to rozmlouval, že s tím budu mít zbytečně moc starostí. No dala jsem mu výjimečně za pravdu, zvlášť když řekl, že hostinu samozřejmě zaplatí. :-D Ale je to takový zvláštní teda a já s tím ani nepočítala, už mi není 25 dávno a mám svoji rodinu.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?