Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut @assol holky díky, uděláme to tak, je to přesně podle představ, chlastačku mužeme udělat na narozeniny, výročí, jen tak... ale takový večer abych ve svatebních šatech večeřela sama se svým ženichemmm .... uplně cítím tu romantiku x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jelikož prstýnky a i oznámko už máme tak mužu jen doporučit k tisku studio kalamář v praze a zlatnictvý Hanyš taky v praze. Máme prstýnky z kombinovaného zlata, docela dost materiálu použito a vyšly oba na 10tis. Donesly jsme vlastní zlato (snubáky po rozvedených rodičích) a stály nás 6 tis
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tý jo, to bude krásná romatika. Já jsem původně plánovala ještě před obřadem oběd jen ve dvou, ale bohužel se vším česáním, líčením, vyzvedáváním kytek atd. se to nestihne.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol no my chtěli snídani ale ze stejného duvodu to taky nepujde... Tak snad se povede aspon tohle :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, hlásím se po delší odmlce, vůbec nestíhám :-( Vítám nové nevěsty :-) @assol To je výborný nápad s těmi čaji, to se mi moc líbí, s dovolením bych možná okopírovala :-) Tedy jestli najdu čas na výrobu... @gabu Jsi úžasně šikovná, já bych na takovouhle velkovýrobu neměla nervy - takže o vývazcích jsem třeba ještě vůbec neuvažovala. Chtěla jsem je koupit v Německu, viděla jsem tam v jednom obchodě 10 za 1 Euro, nebo bohatší 4 za Euro. Tak snad se tam ještě do svatby vydáme... Byly moc hezké, myslím, že by mohly klidně být i bez myrty. @kristyn.g To je moc hezký nápad, nenech si do toho mluvit, je to váš den, tak ať je podle vašich představ. @hatsepsut Prstýnky taky ještě nemáme, nakonec budeme objednávat z netu, zřejmě z goldex cz nebo snubni-prsten cz Tam mají snad kompletní kolekci od Primossy a o hodně levnější než v kamenných obchodech. Já se momentálně babrám s výrobou oznámení, nakonec jsme si nikde nevybrali, takže vyrábím - barevnou čtvrtku s vyšší gramáží s textem oznámení a přes ni pauzák s natisklým obrázkem, svázané mašlí. A kartičky s pozváním k obědu nebo na večer taky s obrázkem. Dneska jdu ke kadeřnici, teď teda jen na zastřižení a barvu, ale asi se už domluvíme jak by mohl účes vypadat a domluvím se na zkoušce. A zítra jdeme do restaurace, kde bude hostina, chci se domluvit na výzdobě, abych mohla konečně nakupovat. A taky snad mám konečně kosmetičku, která bydlí kousek od našich, takže nebudu muset nikam daleko přejíždět. Přeju krásný den a ještě hezčí víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdhc Určitě okopíruj, však já to taky někde našla a nevymyslela. :-) Jinak včera mi volala máma, aby se zeptala, jestli nepotřebuju s něčím pomoct, tak jsem jí řekla, že bude víkendová brigáda - vyrábění vývazků. Moje máma je naopak na ruce hrozně šikovná, tak mám naději, že moje vývazky nebudou jako od dítěte z první třídy. :-)
Odpovědět
Máme prstýnky!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Super! Jaký?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :) tak mám konečně hotové státnice, už druhý týden v práci a vrhám se do posledních příprav.... Včera jsem udělala naše oznámení, ještě objednat kytičky u floristky, vyrobit vývazky a je to :)
Odpovědět
@assol Krásný! :-) Jednoduché, bílé zato bez ozdob :-)
Odpovědět
@kristyn.g dobrý náapad :-) my máme jen pozdní oběd a po dortu rozchod a pak se sejdeme v hospodě ale už kazdej za svý :-)
Odpovědět
Jinak zdravím po delší době, tak se nám podařilo obléknout ženicha, z čehož mám radost, protože jsme tím překvapivě nezabili tolik času kolik jsem čekala. Pomalu rozdáváme oznámka, jediné co je třeba domyslet je kytka, co na hlavu :-), udělat jmenovky ke stolu a stále nemám boty, ale už je mám vyhlídlé. No a stále nemáme vymyšlenou hudbu. Pořád přemýšlím, jestli není třeba ještě něco udělat a nic nemůžu vymyslet a přijde mi to divný. Jo a začínám mít takový ty divný noční můry jako že jsme nestihli obřad a podobně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evajzek jé tak to je taky dobrý nápad, to že máte domluveno, že se sejdete pak v hospodě každej za svý, tak jsme to nějak plánovali domluvit :-)
Odpovědět
@kristyn.g jako už tak ta svatba dost stojí :-) takže kdo bude chtít posedět posedí kdo nebude chtít bude žbrblat ale to už je nám fuk :-) taky bysme to mohli udělat jako vy zmizet a pak přijít :-) ještě o tom popřemýšlíme docela se mi to zalíbilo :-) ať si každej říká co chce, my nebudeme mít ani hudbu, ani jeden neradi tančíme a jen proto abysme někomu udělali pár póz to ne, takže přátelský oběd (snad teda pže se rodina uvidí poprvé) no pak rozchod do ubigací :-) a večer sraz v hospůdce, hlavně ustát ty výrazy až to řekneme všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no myprávě už rozdáváme program s tím, že se večer vypaříme a pak se možná v 21 hodin vrátíme. Ale nam jde spíš o to, že se na srazu rodiču furt mlelo o tom kde ušetřít, protože víme, že fakt je to docela dost, taky brblali že ten náš vybraný hotel je drahý atd... No Abych to shrnula, když bychom zršulili část od 18 hodin - to znamená večerní pohoštění, tolik by se toho nevypilo a omezili DJ, tak bychom ušetřili cca 10 tisíc, u kterých bychom se stejnak neučastnili...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, tak už se nám to blíží :-) ....nebo vlastně =-) :-. ...Je toho nějak pořád moc, co je potřeba zařídit a ceny mnohdy "nelidové", kdyby se člověk trošku zajímal dříve...snad , aby na svatbu založil prasátko již o nějaký ten rok dříve :-. Penízky lítají na všechny strany a o zálohy se perou...Už zřejmě na mě doléhá předsvatební stres ;-) Poraďte mi některá, prosím, kde seženu šikovnou kadeřnici nejlépe z Hluboké , nebo z Č,Budějovic, která by mě něco hezkého vytvořila na hlavě , na ten slavný den "D" :-)Díky papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i já už začínám panikařit. Včera říkám příteli: "Za dva měsíce máme svatbu, v kostele bude ticho a já budu nejspíš nahá." A přítel na to: "To nevadí, stejně nikdo nepřijde, protože nemáme oznámení." :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, blíží se nám to blíží, až mě to občas děsí. Uteklo to ani nevím jak, nechce se mi ani věřit, že už za 55 dnů budu vdaná. :-o :-. Každopádně jsem zastáncem toho, že je pouze na Vás, jak si to celé zařídíte a zorganizujete. Co budeme povídat, vždy se najde někdo, komu se to líbit nebude a najde si důvod k pomluvám a hloupým poznámkám. Já tohle neřeším, je to naše svatba a chci si to udělat po svém. Platíme si to celé sami, takže nikdo nemá nárok remcat....no, a kdyby přece, se zlou se potáže. Velkou hostinu neplánujeme, máme jen oběd a pak k večeru malé posezení na chalupě. Navíc nebudeme ani pít, protože jsme se bláznivě rozhodli, odjet ještě týž večer na svatební cestu. A přiznám se, nedělá mi to vůbec těžkou hlavu...sice se sem tam ráda napiju, ale i v ten velký den si to ráda odpustím. ;-) Takže se ničeho nebojte a nedejte se zvyklat názory rodičů nebo kamarádů. Chce to stát za svým!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol téda, to máte docela na háku :-D :-D ....já bych to teda nedala. Jakmile nemám všechno dopředu zařízené, nebo připravené, jsem pološílená :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
@assol no já už tu psala, že jsem sotva začala zařizovat, určitě toho tady mám z vás nejmíň, ale nijak nešílím. ;-) Za ten víc než týden mám zamluvený obřad, hostinu + raut, fotografku a vizážistku. Jinak taky asi půjdu nahá a fotky na oznámení jdeme dělat tento pátek a abych nezapomněla nastávající pracuje na webových stránkách. :-) Jinak zbytek mám tak nějak předvybraný tak postupně budu zařizovat, snad to nějak stihnu. :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Měla jsem šílený sen. Naše fotografka prostě nepřijela - nebrala ani telefony a tak fotil nějaký kluk ( vůbec nevím kdo to byl) a řekl nám po obřadu zda má vše, tak že jo, že hosty vyfotil všechny, nás zatím ne, a nám že pár fotek udělá teď..ehm? Blázním?
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak to mě fakt pobavilo :-D Souhlasím s @nave - když se do toho zařizování člověk pořádně pustí, dá se to určitě zvládnout i za 2 měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
@nave - huráááá, někdo jako já :o) Svatbu plánuju teprve 14 dní a za 2 měsíce bude po všem ;o)) Jak tak koukám do kalendáře, zjišťuji, že NA DEN PŘESNĚ - stihnu to :oDDD ? Holky, jsem fakt ráda, za tyto stránky - než jsem je navštívila, byla jsem relativně v klidu :oD...když tady vidím ty šikulky šikovný, jak si vše vyrábí do posledního detailu a vše naplánované ťip ťop, jímá mne hrůza - kolik toho zařídit a nezbláznit se z toho ;o)) ... noh, kamarádky to jistí ;o)))
Odpovědět
Profilova fotka
@berda.hk @nave Zdravím, sice mám svatbu už týden za sebou ale jen bych Vás chtěla uklidnit, že ty vyrobené detaily jsou sice krásné na pohled, ale v den D se na ně dost často zapomene, nebo není čas atd.... Takže svatba se dá jistě zařídit i bez toho všeho a krásná! Držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
@nave to stihneš :-) @hatsepsut zdají se mi podobné sny @assol :-D :-D to je fakt dobrý! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk taky zdravím :-) Viděla jsem fotečky a jsou nádherný ;-) .... taky si myslím, že na detailech až tak nezáleží a že to nějak vždycky dopadne ;-) ... za 14 dní, co plánujeme svatbu jsme toho stihli myslím až dost, tak jsem už alespoň v něčem klidnější - tady na beremku sbírám inspirace a hlavně kamarádky, co už to mají za sebou mají neocenitelné rady ;-) ... takže vzhůru do boje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak na mě dneska bliká přesně 60 dní :) a pro všechny co stresujou...nemáme prstýnky doufám že dopadnou dneska, jdeme na lov :), oznámení máme rozdělaný a nevím kdy to doděláme, nahatý u nás ženich...a stihli jsme zrušit hostinu (kterou jsme byli dotlačeni rodiči) a vrátili jsme se k původnímu rautu a grilování na večer...to se mi docela ulevilo, není nic trapnějšího když se sejde 40 rozdílných lidí co se viděli třeba 5x v životě a civí na sebe při jídle :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Mě se ten nápad moc líbí :) Já se chystám pozvat ženicha na večeři před :) U nás bude klasická chlastačka ale na chalupě takže alkohol nás nevýjde tak draho. Byla jsem třeba teď na svatbě kamarádce která to měla tak že hostinu měla jenom pro úzký rodinný kruh, my banda asi 14 kamarádů jsme si zatím dali oběd někde jinde (srazili jsme stoi a dělali si srandu že mám vlastní hostinu) atmosféra byla super a uvolněná a nikdo to nějak neřešil...odpoledne byl sraz na chatě kde se slavilo a grilovalo a byla to nejlepší svatba kterou jsem zažila...bavili se všichni od 10leté holčičky po 85letou babičku...Asi se sešla príma parta :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Teeeda...neblázněte, nestresujte...a to bylo teď převážně na tebe Hatsepsutko ;-) všechno stihneme a bude dobře ;-) @kristyn.g myslím že tak jak to máte v plánu je úplně v poho...vůbec nemusíš váhat...naopak to bude super romantika a myslím, že každý v dnešní době chápe, jak je svatba velké vydání a nebudou se na vás zlobit ;-) Já mám radost...už mám oblečené i rodiče, táta si koupil super tmavě šedý oblek s takovým jakoby žíháním světlejší nitkou a mamina si koupila smetanové pouzdrové šaty s jemnýma puntíčkama a krátkým saténovm bolerkem s tříčtvrtečním rukávkem...no moc jim to oběma sekne :-) Víc jak polovinu oznámení už máme rozdanou a už nám teĎ zbývá jen doladit hudba na obřad, hostinu a bude hotovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme chtěli jít dneska na matriku, ale přítel má moc práce, tak to zase o týden posunujeme. Kamaráda nutím, aby oznámení udělal do konce týdne, tak jsem zvědavá, jestli na mě dá. Skončila jsem s výhrůžkama a teď mu slibuju různý dobroty, když je udělá brzo. :-) Jinak jsme o víkendu ponavštěvovali pár příbuzných - moji teta se strejdou byli zlatí, hrozně se vyptávali na svatbu, nabízeli pomoc, doporučovali mi dodavatele a ještě se zeptali, jestli nám můžou dát jako dar peníze. Chodíme k nim tak jednou za půl roku a stejně jsou vždycky tak milí. A pak přítelovi prarodiče, kteří jsou sice taky milí, ale tváří se, že svatba neexistuje. Prostě o tom nepadlo ani slovo. Celej večer jsem přemýšlela, co mají za problém - jestli to neakceptujou, protože jsme to neoznámili společně, nebo protože jsme nepřišli s koláčkama, já fakt nevím. Taky jsme se s přítelem shodli, že jsme tak trochu čekali, že nabídnou příspěvek, ne že by jsme byli naštvaní, že nenabídi, nebo tak, ale překvapilo nás to, protože jinak nemají problém půjčit strejdovi milion atd. Prostě z přítelovy rodiny mám těžkou hlavu a představa, že za dva měsíce budou i moje rodina, mě děsí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?