Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda kočky :-) Jsme zpět po týdnu v divočině, kde nybla ani elektrika ani teplá voda :-) no s 15 dětma to bylo veselé a řeknu vám, že jsem se tak nařehtali, že jsem si prodloužila život aspoň o 10 Let :-D Nevěstinky moje, neblázněte, že nic nestíháme, trochu stresu k tomu patří, ale říkat si, že se už ani netěšíte je škoda...já když na mě padne takováhle depka, tak si hned řeknu, že se přeci bereme protože to chceme a určitě se to povede parádně a všichni se budou bavit...a i kdyby nějaká maličkost nevyšla, tak hlavní je že tam s náma budou naši blízcí a užijeme si to a zasmějeme se a bude dobře :-) držte se a nenervujte, všechny budeme mít krásné svatby ;-) My hned po dovolené roznesly první polovinu oznámení, teď dělám košíčky na koláčky, a myslím že se daří, i když je to teda fuška a taťka říká, že to stejně ty lidi zdlábnou a košíček zahodí, ale mě se líbí, tak co bych si nevystřihovala že :-D Pak už mě čekají jen jmenovky a noviny :-) Pořád ještě nevím, kde vemu nějakou bižu, nějak se mi nikde nic nelíbí, ale na to je ještě čas ;-) Přítele musím ještě dokopat, aby si koupil boty a pásek, no a pak už se budeme jen těšit :-) Mám taky super zprávu, že v restauraci, kde budeme mít hostinu nám dovolili si dovézt vlastní vínko a alkohol nám buď prodají za nákupku, nebo si taky můžeme dovézt svůj, ale to asi koupíme od nich, když nám to nechají za levno...no a nakonec jedna dobrá zpráva...mají tam přímo firmu na výzdobu, tak jim jen pošlu fotku jak to chci a bude hotovo, nemusím nic objednávat a vybírat :-) Holky já se tak těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Teda to jsou samé dobré zprávy! My jsme pokročili s výběrem prstýnků, měli jsme vybrané krásné, ale mně se zdají dost drahé - pro mě je to jen symbol a přítel ho nebude nosit, tak mi přijde škoda za ně utrácet, takže jsme vybrali i levnou variantu a i ta se mi hodně líbí. Ještě se rozhodneme. Navíc jsme dneska se svědkyní vybraly šaty pro ni a hlavně příští týden začne konečně šití těch mých. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol No zrovna jsem se chtěla zeptat, kdy už začnete šít ty tvoje šaty???? :-D jsem na ně strašně zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro všechny, které mají pocit, že ještě nic nemají zařízeno a svatba je pomalu za dveřmi: my se rozhodli, že se vezmeme ještě letos před 5 dny. Říkali jsem si, že teda nějaký říjnový nebo listopadový termín, aby bylo dost času všechno zařídit a poslala dotaz na matriku. Byly volné i zářijové termíny a kamarádka numeroložka mi vybrala jeden z nich, že to je nejlepší datum z toho výběru. Takže jsem dnes zamluvila termín a začínám zařizovat. :-D A to vše s ročním prckem, který začíná chodit. ;-) Myslím, že se to dá v pohodě stihnout, jen asi bude problém s některými dodavateli, že budou zamluvení. Ale vždycky se dá najít nějaká alternativa.
Odpovědět
Profilova fotka
@nave Taky jsme se báli, že dalšího fotografa neseženeme, když se fotografkana nás teď vyodla, ale kupodivu začali lidi houfně odřikat, takže vám držím palce, ať někoho najdete! My jsme důkaz, že i dva měsíce před svatbou a v ten nejvytíženější termín, se dá najít fotograf - a to dokonce podle našich představ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nave Paráda :-) máme stejný datum, tak to jsem ráda, že je numerologicky výborný ;-) To víš že všechno stihneš, ono když si to naplánuješ, co kdy a kam tak se to dá obvolat a zařídit celkem rychle...držím palečky v zařizování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Já už jsem se nemohla dočkat, ale chtěla jsem to nechat až na červenec, abych měla po zkouškách a tím pádem víc času se tomu věnovat. Tenhle týden ještě kvůli svátkům nic, ale příští tejden už to začne, hurá! Přemýšlela jsem, že je taky odtajním, až budou hotový, jako @hatsepsut, ale já to určitě nevydržím a hned vám je ukážu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 díky! No v podstatě za těch pár dní už jsem si tak nějak vytipovala co a jak bych chtěla. A poměrně dost dodavatelů služeb pokryjeme z řad kamarádů a známých, kteří to mají jako profesi takže to snad proběhne hladce. Koukala jsem, že máš taky chlapečka. ;-) Nevíš kde bych sehnala černé boty k obleku vel. 19? Ani nevím jestli se takové vůbec dělají, to bude asi oříšek.
Odpovědět
Profilova fotka
@nave Jo jo dají se sehnat lakovky....myslím že ta paní na mimibazaru, co jsem u ní kupovala oblek, tak taky nejaký prodává...ale není to pak na normální nošení, my máme hnědý oblek, tak hledám nějaké hezké hnědé botičky, které by pak prcek mohl nosit i normálně na podzim ;-) ber to tak že z těch botiček je vidět stejně jen špička...takže třeba nějaký celočerný adidasky by to taky klidně mohly být ;-) Jo ta paní na mimáči je Lucie D. (lucishop.cz) ID 14594 mimibazar.cz/lucishop...zkus tam mrknout, třeba si vybereš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Díky za odkaz, paní tam má i oblek co mám vyhlídnutý z jiného shopu. O těch černých teniskách jsem taky přemýšlela, kdybych nic jiného nesehnala tak to ještě promyslím. Jinak už mám fotografa tak mám jeden úkol z krku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám dotaz a omlouvám se, jestli jsem se na to už ptala, v poslední době všechno zapomínám a všechno říkám dvakrát. :-| Na kolik vás vyjdou vývazky? A jak to máte, z květinářství myrtičky a mašličky děláte samy, nebo to berete komplet? A co je lepší? :-) Dík za každou radu. Já jsem chtěla vývazky úplně vynechat, ale příteli se to nějak zalíbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Nejlepší je si je vyrobit doma a budeš je mít takové jaké se ti líbí a budou určitě levnější než v obchodě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@assol já je dělala taky doma ;-) je to jednoduché, mrkni třeba ke mě do alba, mám tam i návod, jak jsem je dělala já, jen koupíš stuhu, která mě vyšla na 9Kč za 20m ;-) no a myrty mi nabízeli v květinářství...ale moje svědkyně je mají na chalupě v květináči, tak jsem to neřešila, a budoucí tchán snad taky o nějkým keříku kdyžtak ví, tak snad nějaký seženeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@skipysek @gabu13 Díky, holky, zítra koupím stuhu. :-) Gabu, návod je super, akorát se zeptám, jako úplná trubka, jak tam pak mám přidělat ty myrty? Jenom připíchnout na ten špendlík? Bohužel nemáme zahradu, takže myrty si budu muset koupit v květinářství. Babička mi svatební myrtu pěstovala, když jsem byla malá, ale když babička umřela, myrta nepřežila stěhování. Mám z ní jen jednu vylisovanou větvičku (schovanou už 12 let :-) ) a z ní udělám vývazek pro tátu.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To bylo od babičky hezké...škoda že nepřežila stěhování...ona je myrta háklivá na sluníčko no |-| Normálka to k tomu pak přiděláš špendlíčkem...propíchneš vývazek a sako, pak ven ze saka, přiložíš myrtu a znova ven z vývyzku...drží to dobře neboj...nijak zvlášť se to k tomu nepřišívá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jo takhle! Já jsem na rukodělnou tvorbu hrozně levá... :-D Dík moc, začala jsem se těšit, jak si ty vývazky udělám.
Odpovědět
Profilova fotka
Nic si z toho nedělej...já jsem na tvoření taky levá...ale co se týče svatby tak mě to baví :-D i ty pitomý košíčky se myslím docela povedly, i když už jsem měla sto chutí to vyhodit z okna :-D :-x ještě mě čekají jmenovky a pak s tvořením končím...jen jsem koupila blbě fialovej papír na ty jmenovky a ono se to nehodí k ubrouskům, takže budu muset pohledat jinej :-| nevěřila jsem jak je složitý někde koupit fialovej papír
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Košíčky máš suprový. Mně taky něco vytvářet hrozně baví, jenom ty výsledky jsou pak hrozný. :-D Odhodlávám se k výrobě svatebních čajů pro hosty, hrozně mě ten nápad nadchnul, ale nevím, jestli jim to pak vůbec budu moct dát. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol svatební čaje jo.....to mě zajímá...povídej jak to budeš dělat...nebo máš nějakej návod? nebo obrázek???
Odpovědět
Profilova fotka
Asi takhle:
Odpovědět
Profilova fotka
Návod nemám, ale nemělo by to bejt složitý, natisknu si ty sáčky a budu jenom slepovat. Chtěla bych udělat kromě sáčků i vlastní ty papírky na konci šňůrky, ehm, moje vyjadřovací schopnosti stojí za to... Radši obrázek: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol no to vypada výborně :-) jen se trochu obávám aby to po mým vyrábění nevypadalo spíš jako kondom než čaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jejda, tos neměla říkat, teď je mi úplně jasný, jak moje výrobky dopadnou! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol no ma to tak podobný tvar a velikost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Že bych udělala dvoje různý dárky, aby si hosti mohli vybrat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol výbornej nápad :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol téda to je moc hezký nápad, to se mi líbí :-) Holky nemužu spát, dneska jsme měli seznamovací den a proprala se tam hezky svatba. Vzhledem k tomu že nejsme zrovna při penězích a naším snem není svatba nikde v hospodě s chlastačkou do rána, tak nás napadlo, že bychom zrušili tu část svatby po nakrojení dortu. Prostě by byl oběd, nějaké hry, dort, první tanec, pokec u kafe a v 19hodin bychom to rozpustili a tím pádem by odpadl večerní raut, klesla by spotřeba nápojů a my bychom si natočili klip a nafotili se na procházce(která byla od 19-20:30 plánovaná) a pak bychom si zašli do nějaké restaurace na romantickou večeři jen sami dva. Co myslíte? Nebylo by to moc "blbý"? Všichni stejnak remcají, že je ten hotel kde bude hostina moc drahý tak bychom jim doporučili nějakou hospodu kde si budou moct večer zajít a případně bychom se připojili kdyby nám bylo náhodou smutno.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jestli jste nikdy nechtěli svatbu s chlastačkou do rána, tak to klidně můžete po rozkrojení dortu utnout! Proč by to bylo blbý. Kdo chce remcat, bude remcat vždycky. Na svatbách v USA taky nevěsta s ženichem odchází po dortu a jedou na svatební cestu. Kdo bude mít chuť pokračovat, zvládne to i bez vás. Hlavně to udělejte tak, abyste si to užili.
Odpovědět
@kristyn.g souhlasím s @assol, kašlete na to, je to vaše věc! Jo šaty odtajním nebojte, ale ještě nejsou ani zpola hotové :-) zrovna řeším - kde sehnat prstýnky? a nechat vytisknout oznámení..a nevim co s vlasama.. a bojim se...svatby ...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Zrovna dneska jsem si četla blog jedné holky, co měla svatbu v USA, tady: http://jahnina.wordpress.com/2007/09/... a docela jsem jí záviděla, jak si večer v klidu sedli a četli si přání. Jestli to tak chcete, tak si to tak udělejte, jasná věc! :-) @hatsepsut My se nebojíme, že neodtajníš, my se jenom těšíme, až to bude. :-) Jaký prstýnky by sis představovala? My máme levnou a drahou variantu a ještě se mezi nima rozhodujeme (resp. já jsem pro levnou a přítel pro drahou). A oznámení si necháváme tisknout v Amosu, všichni naši kamarádi ho měli odtamtud a neměli žádný problém, tak na to mrkni. Mají tam asi milion barev a typů papírů. A neboj! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?