Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Nechci rejpat, ale nemluvíš o řasence? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Ještě košili a jsme kompletní :)) Oznámení na začátku srpna, jedeme předposlední týden v červenci na dovču tak týden potom se začnou péct koláčky a rozvezou se oznámení :) ale ještě nemám obálky:( kde bych na Mělníku koupila fakt nějaký pěkný obálky ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 taky jsem to plánovala na srpen.Netuším kde by jsi koupila obálky, já si je nechala poslat s oznámkem za 7kč jedna, stojí za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Tak budu shánět, někde musí být ty pravé :)
Odpovědět
@hatsepsut Děkuji :-D Jinak už nám došli prstýnky a jsou krásný!!! A sedí přesně, takže další věc z krku :-)
Odpovědět
@assol Víš že máš pravdu? me to ani nedošlo, dokud jsem si to nepřečetla ted:-)) blbá no... :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To se stává i v lepších rodinách. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mám nervy. Více v blogu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Klídek! Máme JEŠTĚ víc než dva měsíce! A navíc prázdninový krásný dva měsíce. A pak nás nečeká nic hnusnýho, ale úžasná svatba s nejúžasnějšíma chlapama, co jsme potkaly! V sobotu jsem byla na svatbě kamarádky, která ji za dva měsíce zařídila celou, a byla to krásná pohodová svatba. Takže i kdybys neměla ještě vůbec nic, tak se to stihnout dá. Ale ty už spoustu věcí máš. Takže: klídek!
Odpovědět
@assol no díky, díky :-) nějak to na mě padlo :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut To se stává, je to velká změna a změny vyvolávají úzkost. Já dělám za chvíli poslední zkoušku, tak mám dneska ještě nervy ze školy, od zítřka už můžu mít taky jenom ze svatby. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@assol Tak zlom vaz, budu držet palce :-) @hatsepsut Neboj, všechno bez problémů stihneš, vždyť už toho spoustu máš. To mě vždycky chytne panika, když vidím, jak tady 2 měsíce před svatbou všichni řeší už jen detaily a já teprve před měsícem začala plánovat. A to chci taky krásnou svatbu, která nebude o nic ošizená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol držím palce, ať zkoušku zvládneš :-) holky nebojte všechno stihnete, já už lituju, že jsme zvolili až září, mám vše hotový a tak se ,,nudím,, Věřím, že kdybych na to všechno měla méně času, klidně bych to stihla.Ale je fakt, že všichni moji dodavatelé jak tady z bazárku tak firmy z netu nesklamali, coýž mi hodně pomohlo:-) Myslím si, že svatebí den za těch pár nervů stojí :-)holky ať je ten náš den D ten nej a všechno stihnete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka @breaca Díky, holky, dala jsem to za jedna. :) Tak teď hurá chystat svatbu!
Odpovědět
Profilova fotka
@assol gratuluju :-) tak teď na jedničku nachystat svatbu - což taky zvládneš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut to bude v pohodě :-) ale asi by to chtělo už začít připravovat trošku víc :-) @assol taky gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g @evakaucka Díky holky! Snad se svatba na jedničku povede. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Gratuluju! Včera jsem si začala rekapitulovat, co už mám a co všechno mi ještě chybí. Začala jsem od toho, bez čeho svatba nemůže proběhnout, takže už mám zařízeno- místo obřadu+oběda+večerního rautu (vše v jednom ;-) ), matrika, šaty nevěsta +boty(ještě jsem to nezkusila dohromady, ale snad to půjde-ani jedno není bílý), šaty pro maminku nevěsty+skorotchýni, líčení+česání, fotografka. Prstýnky, floristku a oznamko máme předvybraný-jen to spustit. No, docela to jde na měsíc příprav, ne? Jenom mě štve, že teď budu měsíc mimo Prahu, takže pak už to bude fofr. Jinak né, že bych na snoubencovo oblečení kašlala, ale když on je tak pracovně vytíženej, když si má zkoušet oblečení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Díky! Já myslím, že na měsíc plánování opravdu slušnej výkon. My jsme se zasnoubili loni, plánujeme od ledna a máme toho míň: zamluvenej kostel, místo na oslavu, kapelu, fotografa, farářku, líčení a česání. Prstýnky máme vybraný, ale neobjednaný, cukrárnu zamluvenou, ale dort jsme ještě nevybrali, květinářství vybraný, ale kytky nevybraný. V pondělí jdu vybírat šaty pro svědkyni. A před pár dny mi můj brantránek řekl, že nemůže přijít, což mě dost rozesmutnilo, ale na přesouvání svatby už je pozdě. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Díky za povzbuzení :-) Docela to ženu, protože teď asi za ten měsíc, co budu pryč, nic nevyřídím :-( Mám docela štěstí, že se umím se rychle rozhodovat - to je asi při plánování svatby výhoda. Když vidím, kolik je možností a z čeho může člověk vybírat... to se z toho může pěkně zamotat hlava ;-) . Jinak prstýnky a dort prý stačí měsíc dopředu, takže na to docela spoléhám. Nejvíc jsme se zasekli na oznamku - hlavně seznamy koho pozvat, a jestli na oběd nebo až na večer... S bratránkem je to smůla - ale bohužel je to tak, že při větších akcích skoro vždycky někdo nemůže.
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca To máš výhodu, ono to rozhodování je často kámen úrazu, zvlášť když nestačí se rozhodnout, ale ještě se na tom musí dva shodnout. :-) Já zase sázím na to, že jsme vypustili všechno, co není nezbytně nutný, čili neřešíme žádnou výzdobu, výslužky, koláčky... I když přítel už začíná mít cukání, že by něco z toho chtěl, vždycky něco vidí a hned se pro to nadchne, naposled vývazky, který jsem si myslela, že taky vypustíme. 8-( A dort mi v cukrárně řekli, že stačí týden dopředu, takže na to zase spoléhám já. :-) Jenom mám trochu nervy, že jsme ještě nebyli na matrice, teď budou mít báby dovolenou, tak snad to stihnem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máte svatbu taky v září a skoro nic nemáme a nemůžeme se rozhodnout jaké oznámení, jaké prstýnky, jakou kytku, teď ještě váhám že si změním šaty, protože 10 letá družička si vybrala bohatější šaty než mám já a z toho jsem docela v pr...:-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@assol To určitě stihnete, na to je ještě čas. Jo, jo, my se na všem s nastávajícím taky domlouváme. To rozhodování za mně - šaty, boty - to pro něj bude překvápko, ale to je snad v pořádku. No a zbytek řešíme stylem - já předvyberu tak 5 možností (on na to nemá čas), ty mu předložím, on to skoukne takovým tím pětivteřinovým chlapským pohledem a řekne např., že něco z těchto 2, já řeknu - tak to první. A je vymalováno :-D Proces konečného společného výběru zabere tak 5 min. max :-D Jinak hned dopředu avizoval, že barvám, dekoracím a tak vůbec nerozumí a ať si to udělám podle sebe. Jemu je jedno, jak nadekorovaný co bude, hlavně, že si mě vezme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nigitta Koukám, že 10.září zavládne asi všude svatební horečka :-) Hodně nevěst tady má tento termín. Neboj, všechno stihnete. Na začátku to asi chce zamyslet se nad svatbou, jako nad celkem, jaký chcete, aby měla styl, barevné ledění. A podle toho se hodně věcí odvíjí. Koukla jsem Ti do alba - které šaty sis nakonec vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Gratuluju ke zkoušce! :-) S bratránkem mě to mrzí, ale přesně jak psala breaca, u tak velkých akcí málokdy můžou všichni... To u nás se objevily první náznaky typu "když půjde tenhle, nepůjdu já", tak jsem zvědavá, kdo se tam nakonec objeví :-) A my dnes KONEČNĚ půjdeme vybírat oznámení, hurá! :-) @breaca Gratuluju! :-) A kde to budete mít? @nigitta Jestli je družičce deset, tak na to, jaké bude mít šaty, kašli, dítě tě zastínit nemůže :-) Spíš abyste pak před oltářem nevypadaly jako malý a velký šlehačkový dort, když se jí budeš chtít vyrovnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Díky! Máš pravdu, vždycky někdo odřekne. Akorát s bratránkem jsme spolu vyrostli, tak mě to víc mrzí. U nějaké spolužačky z VŠ bych to spíš zkousla. :-) To se máte, že jdete vybírat. Tak přeju šťastnou ruku! @nigitta Nedělej si kvůli tomu hlavu, svatba není závod o to, kdo bude mít bohatší šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jo, to chápu, taky mám hosty, u kterých by mě odřeknutí mrzelo míň a u kterých víc. Doufám, že nakonec se všichni uklidní a nikdo neumře (to zní sice drsně, ale máme pár starších příbuzných, kteří na tom bohužel už nejsou zdravotně nejlépe)...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Děkuju. Budeme to mít na zámečku v Krči - Chateau st. Havel, je tam krásný prostředí pro svatbu a hlavně možnost uspořádat obřad venku nebo v kapličce podle aktuálního počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca A jo, vždyť už jsi to vlastně psala :-) Já už se v termínech a místech jednotlivých nevěst přestávám orientovat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?