Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca no to gratulujůů :-) @joli09 ja jen můžu doporučit klenotnictvý hanyš v Praze (nevím odkud jste) udělají i podle obrázku - prsteny vyrábí a cena super naše stály něco přes 9tis(s vlastním zlatem 6tis) a jsou kombinované zlato široké 5,5mm a ještě máme oba silný prsty, takže ceny krásný :-)
Odpovědět
@joli09 no já taky dostala od nastávajícího muže s kamenem,ale stejně se mi líbí kameny i na snubním...stejně pak budeš mít ten zásnubní na druhé ruce ne...tak at pěkně záříme :) mě se právě docela líbí kombinace žluté zlato s bílým...ale je toho tolik...vůbec si nemůžu vybrat...zadáme ho do výroby na konci června...tak už bych teda měla něco najít....
Odpovědět
Profilova fotka
@joli09 Já už jsem viděla nosit dohromady i zásnubní s jedním kamínkem a k tomu snubní s více kamínky dohromady. Asi to budu mít taky tak, protože zásnubní mám opravdu jemňounký s jedním drobným briliantíkem a líbí se mi k tomu snubní taky hodně jemný a tenký s malilinkými briliantíky okolo, takže asi do toho půjdu. pokud je chceš nosit dohromady, doporučuji vyzkoušet, aby se to netlouklo. A rozhodně jenom jeden stejný odstín zlata.
Odpovědět
@breaca asi to nechám na zlatníkovi - drahý mi vybral fakt moc pěkný zásnubní - tak jsem si říkala že to uděláme v jednom stylu. Co se týče zlata nejsem si jista ale vidím to na kombinaci - přeci jen na ,,staré roky,, to vidím na klasické zlato a ne bílé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca No paráda že už máš vbrané šaty :-) a kde máme fotečku jak ti to sluší??? ;-) My jsme prstýnky objednali minulý týden a taky to teda bylo hrůza...co jsme viděli ve zlatnictvích tak se nám nelíbilo a tak jsme si nakonec nechali změřit prstíky a objednali je přes net...teď už jen zbývá doufat, že nám budou :-) během 14 dnů by měly přijít, tak jsem zvědavá x-) objednávali jsme na lauragold.sk a taky mají fajn ceny...okolo 10-13 tisíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 S fotkama to bude horší. Sice jsem s sebou vzala foťák i maminku, ale bohužel se ukázalo, že je tato kombinace zcela nevhodná k vytváření fotek ;-) No, ale pokusím se s tím něco udělat a časem to sem hodím.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Hele, kdyby šlo jen o jednu věc, tak bych byla v klidu, ale čas se krátí a mně začíná docházet trpělivost... @gabu13 Víš, ono třeba sestavit seznam jeho hostů nebo zařídit si novou občanku prostě za něho udělat nemůžu...
Odpovědět
Ahoj, nevěsty, tak dneska jsem zvládla státnice za A!!! Konečně zasloužené volno a můžu se vrhnout na přípravy :-D Zítra si to tady pěkně všechno zpětně pročtu. Už se nám to blíží :-)
Odpovědět
@breaca Tak to tu pročítám a zjišťuji, že máme stejný datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs gratuluju!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa To je super! ;-) A kde to máte? Ještě jsem to tady celý nepročetla. @akfs Strašně moc blahopřeju!!!!!! Ještě si živě pamatuju, jaká je to hrůza a stres a jak se pak člověku uleví ;-) Teď už ti půjde plánování samo, určitě se vznášíš jako na obláčku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Paráda :-) gratulace veliká :-) Dneska mi přišly šatičky pro družičky a jsou moc hezké...tak už se moc těším až je na ty naše malý cácorky navlíknu...i když minimálně ještě týden se s nima neuvidíme, protože náš malej přišel do kontaktu s holčičkou co má nějakej vir a čekáme každým dnem že se osype :-| navíc kvůli tomu nejedeme tenhle víkend na sraz...a ještě navíc mi dneska přišly prstýnky a musela jsem říct panu pošťákovi ať je odveze na poštu, že na ně teď nemám peníze...no ale to ještě pan pošťák neví, že přítelovi jeho zaměstnavatel neposlal výplatu a že na ně ani tak nemáme...no prostě všechno se to nějako kazí a já mám z toho depku :-( páč tam na té poště budou ležet ještě nejmíň týden |-| :-| :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@akfs Moc gratuluju!!! :-) @gabu13 Prosím tě, vždyť se vdáváš až za čtvrt roku, co bys s nimi doma dělala? ;-) Jinak mně dnes přibyla další starost. Myslela jsem si, jak mám vyřešené výslužky, protože moje cukrářka nabízela mix koláčků v papírovém košíčku, tak jsem si říkala, že si to všechno nechám přivézt najednou na místo a bude, jenže mezitím je z nabídky stáhli a ty jejich klasické výslužky mi přijdou dost drahé, tak musím vymyslet, jak to vyřeším :-( Ale na druhou stranu jsem ani nepočítala s rozlučkou se svobodou, protože jsem si říkala, že všichni určitě budou na dovolené, ale už se mi ohlásily dvě kamarádky, že tady koncem srpna určitě budou a že se těší, tak mi to udělalo radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka no ono když už máš něco nadosah a těšíš se na to a zase ti to seberou není to moc příjemnej pocit |-| Tak si kup krabice, objednej normální cukroví a nakrabičkuj to sama a je to ne?? S rozlučkou super..my nejspíš žádnou mít nebudeme...ale to neva...zapijeme to se sousedama na zahradě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Hlavně, že vám je poslali, nikdo ti přece nic nebere ;-) Jinak s výslužkami to samozřejmě budu muset udělat nějak takhle, ale je to prostě starost navíc - musím sehnat dodavatele, všechno totiž chceme z České Lípy a při objednávce nad 5 000 je doprava zdarma, takže jsme si to původně chtěli všechno nechat dovézt rovnou do restaurace v den hostiny, aby to bylo čerstvé, takhle bychom to museli tak jako tak rozkouskovat - výslužky den předem k nám, zbytek druhý den do restaurace, takže bychom dopravu už museli platit. Dále nakoupit krabičky a rozdělit to do nich - chtěla jsem mít před svatbou co nejmíň stresu, ale bohužel se tomu nevyhnu :-( No a potom to nějak dopravit do restaurace, bojím se, aby to cestou nepřišlo k úhoně :-( No ale třeba taky žádná svatba nebude a budu mít po starostech :-p
Odpovědět
@gabu13 Jejej to chápu, jak se cítíš, ale určitě vám peníze brzy pošlou a budete pro ně moct vyrazit :-) @kristyn.g @breaca Děkuji, opravdu mi spadl kámen ze srdce :-) Dneska se mi konečně vrátili i sny o svatbě :-D @makovaapanenka
Odpovědět
@breaca Děkuju moc. I já Tobě blahopřeji:-) Místo jsme měli vybrané na Mělnické radnici,ale vzhledem k tomu co jsem se dozvěděla o tom jak strašný je tam poslední dobou oddávající, tak jsme se zaměřili na hledání jiného místa. Vzhledem k tomu,že už jsme řekli datum svatby rodinám a známým, tak je to trochu dost omezené z důvodu obsazenosti, takže mám trochu stres jak to dopadne. Ale snad něco rozumného najdeme:-) A kde to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Budeme to mít v Chateau st. Havel - zámeček v Praze Krči. Taky u nás to byl docela boj, protože jsem vždycky chtěla mít obřad někde v zahradě, ale 23. září už může být počasí všelijaký a v Praze není moc míst, kde by člověk měl možnost i varianty B kvůli počasí. Tady mají park i docela pěknou odsvěcenou kapličku, takže to uděláme podle aktuální předpovědi počasí :-) A hlavně - je tam jen jeden obřad denně, takže se za námi nebude tlačit další svatba :-D To jsem zažila na svatbách obou sestřenic a Brrr!
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááááá máme doma prstýnky :-) jsou krásný, úžasný... nejkrásnější :-) mám z nich velkou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jé, to je bezva! Na fotce vypadají krásně!
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Děkuju ve skutečnosti jsou ještě hezčí, fotka není nic moc, ale aspoň pro představu ;-) hned bych si ho navlíkla a už ho nesundala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 To ti věřím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak hurá :-) :-) jsou ale opravdu nádherný :-) Uplně chápu že je těžký ho sundat z prstu :-D taky to tak mám
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Připadám si jako švihloun ale pořád se na ně nemůžu vynadívat :-) nějak se nám to rýsuje a začíná být hodně věcí hotových:-) už se to blíží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 :-D Já si ho zkouším skoro každý den a to je máme doma už od března, takže nevím, kdo je švihloun... :-D Jinak moc pěkný... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 @tekame holky ja už to několik dní vydržela nezkoušet a jen koukat na fotku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g není možný :-D já už ho měla dneska na prstě 5x a to si dycky říkám že už ho z té krabičky znova nevyndám :-) ale za chvíli příjde domů přítel, tak jsem zvědavá, jestli i jemu bude akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 vždycky se najde duvod proč ho znova vyzkoušet :-D tak dej vědět jak se bude líbit příteli :-)
Odpovědět
@gabu13 No vidíš, že to dobře dopadlo. Jsou opravdu nádherné. Nám dojdou až 1.7., tak jsme taky natěšení. Dneska jsme měli manufakturu na skládání oznámení a provlíkání mašlí. Jo a zítra si jdu pro tu bižuterii, co mám v albu z etsy.com, tak jsem hrooozně zvědavá, jestli to za ty prachy stálo :-D Držte mi palce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Na tu bižu jsem taky zvědavá... ;-) Jestli pak do ní půjdu taky, nebo ne... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?