Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se právě přesvědčila že další výzdobu už přes net objednávat nebudu...příště si zajedu do nějakého obchodu přímo...přišly mi věci, co bych si asi neobjednala, kdybych je viděla naživo...ale neva...já to na něco spotřebuju...akorát teda ne fuchsiovej písek...měl být světle fialovej a je fuchsiovej :-D nechcete ho někdo? :-) já ho jinak vyhodím :-) No ale přišly mi i botičky a z těch jsem nadšená :-) no a ještě obálky na oznámení, takže dneska koupím sekundový lepidlo a můžu začít kompletovat naše oznamka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Dárečky jsou výborný nápad a vybrala jsi krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 téda :-) tak to je super že už budeš moct dělat oznámka, já si koupila vyrážečku na okraje, tak to ještě přizdobím až je budem mít natisklé. S tím pískem ho prodej na bazárku, třeba se bude někomu hodit :-)
Odpovědět
Tak jsem se přeci jen rozhodla pro vlastní výrobu - udělám jmenovky :-) Tak jsem zvedavá jak to dopadne :-D 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevadí když se k vám přidám? máme svatbu 3.září ...doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkap Určitě se přidej! My jsme taky původně chtěli 3. září. Pak jsme to posunuli na desátého. Už máte něco vybráno/zařízeno?
Odpovědět
@petulinkap Jee, my taky :) jak jdou přípravy ?
Odpovědět
jojo...místo Žebětínský kostel a oslava Žebětínský dvůr..šaty,fotografa mám, oznámení už se budou tisknout příští týden...malovat mě bude sestra...ted řeším kadeřnici, chtěla bych aby přišla ke mě domů...psala jsem té Haně Čihákové mail a dnes jsem jí zkoušela volat a je nedostupná tak nevím...no pak jsem řešila výzdobu svatebního stolu...asi si to nechám vyzdobit od Nejkrásnější svatba...no kytky ty zase od Incanta či jak se to jmenuje...jo ještě mám DJ...holky už jsem z toho vyfluslá :-p to je věcí a věcí
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkap Tak to už jste za vodou. :-) Ale je to fuška, to máš pravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkap Ahojky, a kdy jste začli? Je toho docela dost, to je fakt. Ale zatím je ještě relativne dost času na přípravy... :-)
Odpovědět
My máme svatbu až 17.září, ale stejně pořád nemůžu sehnat DJ :( aspoň, že ty šaty už mám vybrané :))
Odpovědět
Profilova fotka
@mppm určitě seženete, ja jsem hledala podle referencí a našla jsem - dj MLN
Odpovědět
Článek se načítá
@kristyn.g Ahoj, no šaty jsem měla už v lednu, ale to bylo omylem, půjčovala jsem si šaty na ples a tak jsem si říkala, že mrknu už i na svatební...no a hádej...svatební jsem měla dřív než plesové :-) . A pak ještě v lednu jsme udělali rezervaci v restauraci...Jinak přípravy jsem začala postupně řešil od dubna...ale zjistila jsem,že jsem klidně mohla začít dřív.. fotograf kterého jsem chtěla původně už je obsazený na rok 2012...a napřklad žívá hudba o které jsem uvažovala.... skupiny co mají dobrý reference na svatby...tak taky všichni mají plno...prostě to září je hodně frekventované..no nakonec jsem zvolila Dj a řekla bych že jsem i radši...ještě bych měla nervy. jestli zpěvačka neztratí hlas nebo se blbě nevyspí :)
Odpovědět
@mppm Ahoj, my máme DJ dinner...jestli chceš kontakt je teda z Brna...nevím kde máte svatbu,ale možná jezdí po ČR
Odpovědět
@petulinkap Ahoj, svatbu máme v Pardubicích. Spíš se snažím najít nějakou cenově únosnou variantu, protože si vše platíme sami, tak není na rozhazování :( Většina DJ vychází třeba i na 8000Kč, což je strašně moc..
Odpovědět
tenhle si veme 5000 + cesta(kolem 500,- asi)...to se mi zdálo přijatelný...a bude prý hrát dokud budu chtít..klidně od rána do rána...aby se nedivil 8-)
Odpovědět
@kristyn.g Krystínko koukala jsem, že budete mít zelenou svatbu...my taky zelená se šampaň :-) To hnízko hrozně vtipný nápad..budete ho teda mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkap no tak to gratuluju k šatům :-) Ja mam ty svoje taky vlastně náhodou, brouzdala jsem po bazárku až jsem je uviděla a vyšlo to, jela si je zkusit 150km a dopadlo to dobře a jsem ráda jak to dopadlo. Tak to máme podobný :-) taky seleno krémovo bílá. A to hnízdo určitě bude :-) je to sranda, odvždy mi přišly polštářky divný..
Odpovědět
@kristyn.g teda úplně si me s tím hnízdem nalomila :-) Jinak gratuluju k prstýnkům...originální..my ještě nemáme... Takže ty šaty sis koupila,jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkap jojo šatičky mi už visí ve skříny :-) nalomila? Jako že nebude klasický polštářek?
Odpovědět
:) nevím nevím, no ale asi bude stejně polštářek....protože už mám vymyšlený jaký chci...A co se šatama po svatbě...budeš je prodávat? Nebo si je necháš na památku :) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si dneska konečně zarezervovala šaty. A jsem teda strašně ráda, že už si tuhle položku můžu odškrtnout :-) Vyhrálo číslo 37 :-) A teď vzhůru do dalších chybějících položek na seznamu...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak naše víkendové domlouvání a vyřizování dopadlo dobře...sice sme nezastihli majitele restaurace, ale jinak máme matriku vyřízenou, květinářství zařízený a domluvený ubytování pro přespolní hosty :-) Takže aspoň něco vyřízené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zase po delší době hlásím, měla jsem teď šíleně moc práce. Vítám nové nevěsty a gratuluju všem, které na rozdíl ode mě stihly něco zařídit... Já jsem akorát domluvila řidiče, ale chtěla bych k němu ještě jednoho, ovšem nikdo mě nenapadá, všichni "použitelní" kamarádi budou pozvaní jako hosté a nechci nikoho z nich "zneužívat"... :-( No a snoubenec samozřejmě nevyřídil nic z toho, co slíbil, začíná to být na *** ;-(
Odpovědět
@gabu13 odkud máš obálky - a dá se nějak trefit barva? čekám s čím příjde známá slíbila mi dát oznamení nějakou štábní kulturu - a kdy to budete rozesílat ?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Já jsem si doteď přítele jenom pochvalovala, jak všechno řešíme spolu, ale teď dostal za úkol popohánět kamaráda, co nám dělá oznámení, a vázne to už dva týdny a brzo ho asi taky přizabiju. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinkap šaty určitě budu prodávat, už bych je nevyužila a místo doma pro ně nemám. Holky už máme oznámení - samovýroba :-) a zítra první udáme :-) http://www.beremese.cz/fotoblog/krist...
Odpovědět
Profilova fotka
@joli09 Obálky jsem koupila zvlášť na netu...sice to prodávali jen s jakoby přáníčkama, ale i kdyby si na to děti měly malovat, tak ty obálky vyšli docela levno a byly doma do druhého dne...máme je čtvercové, bílé a mají je i v různých barvách... davona.cz...mrkni tam... @kristyn.g parááááda ;-) @assol @makovaapanenka ... nezabíjejte je...to by pak svatba byla k ničemu :-D chlapi sou prostě chlapi...já tomu mýmu radši ani nastarosti nic moc nedávám!!!
Odpovědět
@petulinkap tak to jsme na tom stejně s těma prstýnkama. Nic se mi ani nelíbí a když už jo tak to stojí majlant - tak nevím ;-( A pak nevím jaký mám koupit, když jsem od drahého dostala s kamínkem k zásnubám, tak mi přijde divné mít kamínek i na druhém prstýnku, co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Až teď jsem se dostala k netu - byla jsem na služebce. No, zatím máme zamluvené místo pro obřad+hostinu+večerní párty - máme to stylem vše v jednom ;-) Budeme to mít 23.9. na Chateau st. Havel v Praze - Krči. A veeeelký úspěch - včera jsem sehnala šaty, jsou nádherný, tak jsem je rezervovala. Byly rozhodně nejkrásnější za všech, co jsem zkoušela :-) Což je asi jasný, jinak bych je nezamlouvala :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?