Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@kristyn.g Tak ale to mas super, me muj muz rekl, ze si to mam naplanovat sama, rict co ma on udelat a jinak ze to nechce resit..vubec s emu nedivim po tom vystupu co sme zazili :((
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut to ale neni moc hezký :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, když vidím vaše téma, vracím se živě do našich příprav - brali jsme se v září tento rok ;-) Tak ať vám jdou přípravy pěkně od ruky a hodně štěstíčka. Mějte se ;-)
Odpovědět
@kristyn.g Já vím, ale upřímně řečeno, asi by bylo horší se o takových prkotinách dohadovat :) Takže řsděluji jen konečné výsledky, maximálně vedu diskuzi na ty nejvážnější témata - rozpočet atd :) ale je to záhul no :(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut to jo, než se dohadovat. Hlavně když s tim pak souhlasí :-)
Odpovědět
@kristyn.g Ale jo :))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co se vdáváte v Praze, máte nějaký tip na květinářství? Nemáte někdo zkušenosti s firmou La Florista?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím jestli to není to květinářství na Florenci, nebo má jen obdobný název, ale pokud to je ono, tak je perfektní :-) kupovala jsem tam už hodněkrát kytky, paní je moc milá a poradí, na svatební kytky se specializuje ta, co tam bývá dopo tuším do tří, je moc milá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Tohle je v Danube House, což není úplně na Florenci, ale ne zase tak daleko... ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak se přidávám k této diskuzi. Náš termín je 10.9.2011. Máme zamluvený kostel, hotel, fotografku, kapelu a šaty jdu vybírat teď v lednu. Jinak přeji všem hodně štěstí, zdraví a lásky v roce 2011. Ať nám to všem klapne!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs tak jsem si prohlédla album, máš to tam pěkně popsané můžu se zeptat odkud jsou ty bílé botičky s mašlí jak máš popis že nemají správnou velikost? Moc heký Koukám že už máte pul hototvo vykrajovátko vypadá taky moc dobře
Odpovědět
@akfs Ahojky a vitej medzi nami :) Stastny Novy rok 2011 vsetkym nevestam at nam vsetko vyjde tak jako si prajeme :)
Odpovědět
Článek se načítá
Děkuji za milé přivítání :-) kristyn.g : máš to ve zprávě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co si myslíte o té akci svatební foto zdarma od fotoateliéru Svět...? =-)
Odpovědět
@makovaapanenka jaka akce?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Je to na atelier-svet tecka cz lomeno svatebni-foto-zdarma tecka php
Odpovědět
@makovaapanenka aha, tak tam mi to pise ze objekt nenalezen? ale musim se vše pochlubit, dnes jsem zarezervovala misto na oslavu a meli volno huraa: )
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Poslala jsem Ti odkaz do IP, snad bude fungovat... Gratuluju k hostine! :-) Kde ji budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak koukám, že se to všechno zase rozjíždí :-) My si jdeme někdy tenhle měsíc zamluvit ochutnávku menu a dohodnout podrobnosti na zámku kvůli obřadu a hostině...
Odpovědět
Profilova fotka
My se chystáme o víkendu na svatební festival do Clarionu, nalákala jsem snoubence, že by tam mohly být nějaké slevy, na to on slyší :-D
Odpovědět
My tam jdeme taky, jsem zvědavá, co všechno tam budou mít :-) Kdyby aspoň měli všechno s 50% slevou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem chtěla jít, ale mám moc práce do školy, takže si to nechám až na Diplomat...
Odpovědět
@makovaapanenka Severomoravská chata, je to na pomezí Jeseníků a orlických hor, už jsem tam velkou oslavu loni měli a byla jsem osobně moc spokojená..a reference známých na konání svateb velmi příznivé :)
Odpovědět
@tekame To máte super! Nám chybí jeste matrika teda:)) A na svatební festival taky jdeme, mylsim ze muze nalaka ze to je jen dve stanice tramvaji od nas:D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Matriku zařizuje zámek, na nás bude jenom zaplatit a podepsat ;-) A do Diplomatu to budeme mít na dvakrát.... V pátek, kdy tam snoubenec jít kvůli práci nemůže, tak tam zajdu s kamarádkou. Vybereme co se líbí - do takovýho užšího výběru a pak v sobotu tam vezmu přítele ať vybereme spolu. Aspoň si bude připadat užitečný a hlavně tam nestráví hodně času :-D No a já budu mít v ten pátek víc času a žádnýho nervózního chlapa za sebou! :-D
Odpovědět
@tekame dobry napad: ) ja spis hlavne chci mrknout na rpstynky, chci upne obycejne ale uvidime :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Taky se chci mrknout na prstýnky... Vlastně tam kvůli ničemu jinému ani nejdu (ale inspirace se vždycky hodí)... Jediné prstýnky (když nepočítám šaty) prostě na netu a na fotkách vypadají úplně jinak... No a sleva se přece taky hodí, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak já jdu na veletrh taky se snoubencem :-) jsem docela zvědavá co se tam najde :-)
Odpovědět
@tekame presne tak, muzi jsem to nastinila jako vyhodnou akci z ciste ekonomickeho hediska, a svetu div s eono to vyslo, takze pujdeme mrknout oba: ) s tema prstynkama bych si to rpave chtela ozkouset, jak sedi atd..a sleva by byla super :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut vloni na diplomat jsem mu to taky tak podala a líbilo se mu tam, všechno jsme si prohlídli - a dokonce on byl ten kdo u všeho zdržoval :-D a letos si bere na diplomat dokonce dovolenou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?