Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
1
167
168
Profilova fotka
@kikika87 tak to je dobřeš že jsi zdravá :-) taky si říkám že jestli nepůjdem rovnou do domova důchodců :-D @evka2011 tak snad bude zase dobře doma :-) S malým si ještě užiješ, do 18 daleko :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@kristyn.g @kikika87 @makovaapanenka @smisca holky přeju vám všem krásné vánoce a v novém roce jen to nejlepší! a kdyby se vám chtělo napsat, jak se máte, budu ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 @kikika87 @makovaapanenka @smisca taky přeji krásné vánoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 @kristyn.g @kikika87 @makovaapanenka Ahoj holky, trošku se zpožděním, ale taky Vám přeju krásné a klidné svátky! Doufám, že se máte dobře a pod stromečkem jste našly to, co jste si nejvíc přály. Já si teda nejvíc přála miminko, ale to se mi nesplnilo :-( No a protože se nedaří už dýl, začneme to asi hned v lednu řešit... Jinak se máme dobře, máme se pořád rádi, i když jsou teda okamžiky, kdy mě Honza neskutečně točí, ale jednoznačně převažují chvíle, kdy bych ho nedala za nic na světě :-) Ale určitě to máte taky tak, co? :-) A jak se daří vám?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca jojo, přesně tak, naposledy jsem uvažovala o vraždě na Štědrý den, ale dělá mi to dost často poslední dobou, holt Vašík je ďábel a nedá nám chvíli klidu a v noci pořádně nespí, tak jsme oba utahaní a to pak není k hádce daleko :-| snad už se to brzy zlepší. Jinak se máme dobře, až na občasné nachcípání, já v tom jedu skoro nepřetržitě už od listopadu, tak už mě to dost otravuje, ale co se dá dělat. Držím palce s mimčem, určitě někam zajděte, někdy stačí jen popostrčit a půjde to samo :-) tak krásný zbytek roku a pořádně oslav Silvestra, protože příští rok už nebudeš moct pít, to už možná budete mít pod stromečkem ten největší dárek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Něco podobného jsme si sice říkali už loni, ale tak snad se to letos už opravdu splní... Silvestra jsme moc neslavili, shodou okolností jsme měli tichou domácnost :-) Přeju, ať se konečně zbavíš toho nachlazení a hodně rodinné pohody!
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca hm, tak to mě mrzí. my zas máme už dlouho domácnost příliš hlasitou, pořád se hádáme :-( tak snad to už brzy bude lepší, díky :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@evka2011 @smisca @kristyn.g Ahoj holky, zdravím vás po hodně dlouhé době, v posledních měsících mám práce až nad hlavu, hodně jezdím služebně do zahraničí a času moc nezbývá. Nějaké novinky od Nového roku? U mě nic, pořád šťastně vdaná (služební cesty našemu manželství překvapivě svědčí) a bezdětná.
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ahoj, no my chodíme do manželské poradny, protože se to na podzim nějak poto... ale už je to snad dobré a budeme kupovat byt se zahradou, novostavbu ve výstavbě, rok a půl budem bydlet s mojimi prarodiči tak to bude zátěžový test dost ... :-( doufám že se moc neodcizíme
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka @evka2011 @kristyn.g Ahojky holky, u nás je všechno v pohodě, mimčo se nám bohužel pořád nedaří, tak se místo toho snažíme co nejvíc cestovat. Takže momentálně vás zdravím z Mexika :-) S výběrem manžela jsem pořád spokojená, naštěstí žádné problémy nemáme. Jen přemýšlím o změně zaměstnání, protože obor, ve kterém pracuju (pojišťovnictví) mě moc nenaplňuje... @makovaapanenka A už se o dítko pokoušíte, nebo ho zatím neplánujete? @kristyn.g Je mi líto, že máte nějaké neshody, ale zase když se vám je podaří překonat, tak to určitě váš vztah posilní. Navíc mám pocit, že už jste jednu krizi překonali, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca tak tak překonali jsme víc krizí :-) právě... :-D to se máte s tím cestováním :-) krásně si to tam užijete. Doufám že jednou na to taky budeme mít finance, potřebovala bych sinajít nějakou slušně placenou práci
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To tedy bude opravdu velmi zátěžový test... Doufám, že ho překonáte. Říká se, že když už pár z jakéhokoliv důvodu nemůže bydlet samostatně, je nejschůdnější možnost bydlení s prarodiči, i když ze své rodiny i nejbližšího okolí znám poměrně hrůzostrašné historky, které si nezadají s příběhy na téma "bydlení s rodiči" (dokonce s rodiči to pak v jednom případě klapalo líp než s prarodiči), tak doufám, že vás se to týkat nebude. Na druhou stranu velmi oceňuju, že je manžel ochotný chodit do poradny, na to hned tak nějaký chlap nepřistoupí. @smisca Cestování vám velice schvaluju a přeju, třeba si z nějaké cesty přivezete "mimi suvenýr" ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka no také se moc bojím, dokonce uvažuji že bychom šli v praze do podnájmu, nějaké garsonky, nebo dokonce spolubydlení, protože děda je fakt už na hlavu :-p vymýšlí kraviny a je i agresivní atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Pokud je to takhle, tak bych opravdu raději doporučovala ten podnájem. Asi budete mít o něco vyšší finanční náklady, než kdybyste bydleli s prarodiči, ale pořád je lepší se na rok a půl uskrovnit než pohřbít vztah rodinnými spory, kór když k tomu ještě chodíte do poradny... Co vám k tomu řekli tam?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tam jsme to ještě neřešili ale myslím si že řeknou to co píšeš ty, já mám strach že potrhlej děda bude stále s něčím prudit, sotva manžel dojde z práce už ho bude honit na zahradě a že náž vztah pujde do kopru... Musíme si to dobře promyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Pokud už teď máš z toho strach, tak do toho opravdu nechoďte, nestojí to za to. Přesně tuto situaci jsem zažila ve vlastní rodině, i když tam s prací na zahradě prudila babička. Nebudu tady rozepisovat podrobnosti, nakonec to dopadlo rozhádáním celé rodiny, i když na druhou stranu ten vztah to paradoxně stmelilo, ale ty nervy, co jsme si s tím všichni užili...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@makovaapanenka @smisca @kristyn.g Ahoj holky, jak se vám daří? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Ahojky! Mně se daří tak nějak pořád stejně :-) Akorát mi přijde, že ten čas utíká čím dál rychlejc... Nedávno jsme se brali a ono už to bude 5 let. Shodou okolností se nedávno vdávaly dvě moje kolegyně, tak jsem si nad albem zavzpomínala :-) Jinak teda mimčo se stále nedaří, ale asi holt na něj ještě nepřišel ten správný čas, tak pořád čekáme... A co nového u tebe? Pořídíte Vašíkovi sourozence? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Ahoj! :-) kdepak, manžel prohlásil, že kdyby měl mít ještě jedno dítě, tak už by asi umřel, takže nic. Váša nám teď dává hrozně zahulit, je strašně neposlušný, paličatý a vzteklý, nedá se s ním vůbec vydržet, tak je to dost náročné období, nedivím se mu. Tak budu držet palce dál, ono to jednou přijde :-) Pět let, viď? To je hrozný :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@evka2011 Ahoj, tak se po dlouhé době ozývám. Práce mám opravdu nad hlavu, navíc od minulého měsíce mám nové zaměstnání v zahraničí, takže pendluju, což je dost únavné... Dobrá zpráva je, že jsem splatila hypotéku, tak můžeme přemýšlet o další ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
Ahoj, jestli sem ještě někdo chodí 🙂 letos to bude 10let!!! To je mazec
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ahoj, já sem teda moc nechodím, i když si občas vzpomenu, že jsme tady měly fajn diskuzi. Ale vzhledem k výročí jsem tady zabrousila načerpat inspiraci na dárek. Takže co jsi pořídila tvému protějšku?😁 A jak se máte?
Odpovědět
1
167
168
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?