Svatba v Zámku Slavkov u Brna. Kto plánuje v roce 2011?

Ahoj, je tu někdo kdo plánuje svatbu v příštím roce ve Slavkově?...my osobně přemýšlíme jestli zvolit zámeckou kapli nebo roubensův sál... :-|
Odpovědět
Ahoj, já:) Jinak fajn téma, snad nás tu bude časem víc. Jinak na přemýšlení moc času není, po dnešku budou nejlepší data a časy zabraný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se... svatbu jsme dnes zamluvili na termin 30.7.2011 v Divadelním sále... :-) :-)
Odpovědět
Tak to ti blahopřeju, že jste si splnili svoje představy. Já mám taky radost, že je to zamluvený, rovnou jsme se dnes stavili v penzionu, kde bude hostina a ubytování hostů, takže to hlavní je vyřešeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a muzu se zeptat, kde ji planujete a jaky termin mate?!?! I tobe gratulace.... :-)
Odpovědět
30.4., 12:00, hostina v Račicích-Pístovicích u Vyškova. A vy máte hostinu kde? Jinak mě docela potěšilo, že ten Slavkov se platí až v lednu.
Odpovědět
Ahoj holky taky se přidávám :-) My jsem si dnes zamluvily termín na obřad 16.7.2011 v zámeckém parku. Tak snad nám vyjde počasí. A když ne, tak to bude v krásné zámecké kapli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna: Hostinu zatim nevime... budeme hledat...mame par tipu...okolo Slavkova, Vyskova, Brna... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adazbrna: prosim prosim, nenapsala bys mi klidne do IP jmeno toho penzionku?! shanime i mistecko, kde ubytujeme lidi, takze by mi to moc pomohlo, jako tip! :-) dekuju moc! :-)
Odpovědět
taky sem dneska zamlouvala termín :-) nejdřív jsem se nemohla cele dopoledne dovolat ale pak sem se dovolala,ikdyž měli jsme vybrané datum 3.9.2011 v rubensově sále ale v ten den je vola jen matrika na zamku nic v žádnou hodinu,což mě naštvalo,tak nakonec to máme 10.9. v kapli...nic jineho volneho neni a chceme svatbu v záři ale v první polovině takže jsme na výběr moc neměli ale i tak sem spokojena :-)
Odpovědět
Já jsem tam volala už po 7mé a dovolala jsem se v 7:50 :-) Vybírala jsem ze dvou termínů, kdy oddávají v tom našem sále a v jednom z nich mají ve Slavkově hody a zámecké dny a varovali mě, že tam bude spousta lidí, takže jsme vzali ten druhý termín.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chteli svatbu v zahradě, a v ten náš termín tam taky zrovna jsou hody a jarmark, tak nám naopak nabízeli vnitřní prostory a to nechceme :( Takže máme smůlu, ale už jsme to vymysleli jinak. Ale svatba na Slavkově určo bude hezká, tak si to holky užijte :)
Odpovědět
mě taky nabízela toho 3.9. že je volná jen zahrada ale já moc nevěřím počasí,celou dobu bych se těšila že to budu mít venku a pak bude pršet a pujdem někam do sálu...tak sme si raději zamluvili tu kapli,je taky pěkná a bude to určitě perfektní atmosféra tam...ale musíme sehnat nějaké hudebníky,varhany nechceme...
Odpovědět
Článek se načítá
Ale asi je pravda, jak tu už někdo dřív psal, že ty možnosti jsou na příští rok omezené. Ale chápu to, zámek musí být v provozu pro návštěvníky, často tam mají nějaké akce, takže to nebude lehký vymyslet nějaký harmonogram na rok dopředu.
Odpovědět
Jsou,matrikářka mi sama říkala že tam toho mají tolik,že ty termíny jsou pěkně probrané a hodně obsazené, tak jsme vzali i to září o týden později,lepší než nic ;-) je to krásné prostředí,ani se nedivím že toho mají tolik...Ale už se na to moc těším,až tam budu za princeznu :-N
Odpovědět
Přesně na to se taky těším, chci hodně slavnostní šaty a tam to nebude vypadat blbě. Hele, a jaktože je to už hodně rozebraný, když začali rezervovat dnes? To se jako rozebralo za pár hodin?
Odpovědět
Já chci taky pěkný šaty s vlečkou,takový princeznovský.Je sama to říkala,měli jsme tři termíny v záloze kdyby nějaký nevyšel a vyšel až čtvrtý...chtěli jsme i srpen a červenec a všechny jsme měli obsazený,a chtěli jsme to až později a máme to 10:30 takže bude po ránu honička...a vy máte termín co jste chtěli?
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna: tak vidim, ze mate termin.... ;-) super. At se pripravy vsem budoucim nevestinkam vyvedou a svatba je podle predstav. ;-)
Odpovědět
makza: díky :-) sarka: tak to je mazec, to jsem tam ne nadarmo volala už od rána. No, termín máme o 3 týdny dřív, než jsme chtěli, ale to zas tak nevadí, ale místo a čas dle našeho přání - ve 12:00. Taky je to možná tím, že o ten historický sál není takový zájem, třeba ta kaple je mnohem oblíbenější.
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: Ahojky, opět jsem nespočetněkrát projela vaše fotky i video na youtube :-) krááása... Jsem strašně moc ráda, že vyšel ten divadelní sál, je opravdu nádherný.... :-) už se na to těším... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renik1986: tak to je dobre...ze vysel..je opravdu krasny... urcite si to uzijete..ja si presne pamatuju 27.zari 2009 kdyz jsem volala na termin ja.. a uz to je rok..toto leti... Utece to jako voda...a tes se..mas na co.. ;-)
Odpovědět
Po přečtení diskuze už chápu proč nebylo možné se 27.9. od 7:30 dovolat do Slavkova na matriku :-D My jsme to s přítelem zkoušeli nepřetržitě půl hodiny a marně, furt obsazeno nebo to jen zvonilo. Takže jsme se tam raději rozjeli (bydlíme jen 5km daleko) a termín vybrali osobně. Bohužel nám nevyšel vysněný termín 28.5., v květnu mají jen jeden volný, 21.5. myslím. Tak jsme nakonec zvolili 25.6. ve 13:00 v kapli. :-) Jinak přeji všem budoucím nevěstám pevné nervy při plánování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: Diky diky moc! vsak se taky tesim - a jak! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my chteli 20.8., jeli jsme tam toho 27.9. osobne, hned v 7 rano, a byli jsme asi 5. na rade, telefony zvonily a nikdo je nebral, takze jsem rada, ze jsme jeli osobne. Nas termin nevysel, pac 20.8. je jen urad, ale mame 6.8. v 13,15 zahradu, kdyz bude prset, tak kapli .... takze parada :-) Jen me nastvaly, kdyz mi po telefonu v srpnu nemohly rict, ze budou jen 3 terminy na zahradu na cely pristi rok ..... musim ted fotografa a restauraci menit rezervace :-(
Odpovědět
Ahojda..my jsme si naplánovali termín na 11.6. bohužel nám také nevyšel, takže zbylo 21.5...nevadí :-) Také jsme přemýšleli nadtím, jestli zvolíme kapli, divadelní sál, roubensův sál a nebo historický sál. Roubensův sál se nám však tolik nelíbil, historický je sice nádherný, ale měli bychom tam moc prázdno..tak když jsme uviděli kapličku..vyhrála..je tam opravdu krásně. Museli jsme se jít totiž nejdříve podívat, jak to vypadá :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme teprve teď začali plánovat svatbu na září/říjen a koukám, že to asi nebude jednoduchý sehnat termín :( Uvažujeme nad Rubensovým sálem, Divadelním sálem nebo kaplí. Které místo se vám líbí nejvíc? Já je v reálu neviděla a protože bydlím v Praze, tak nevím, jestli je ještě před výběrem uvidím :)) A kde budete mít potom oslavu? U nás to vypadá na Brno...
Odpovědět
Ahoj banana. Především musím říct, že zámek jako takový je nádherný! Má teď opravenou fasádu, všechno je tam ťip ťop, takže v podstatě nemůžeš udělat chybu s žádným sálem. Toto je můj popis všech míst, kde tam oddávají: Rubensův sál - měnší, podlouhlý, světlý, pro menší svatbu, mě se líbí nejmíň, protože má obrazy s loveckými výjevy, které mě trochu děsí Divadelní - o něco větší, s krásnými freskami, i s dobovým nábytkem, hodně oblíbený, jen tam není moc dlouhá cesta, kterou ujde nevěsta při nástupu Kaple - moc krásná, s hodně vysokým stropem, má náboženskou atmosféru, i když se tam dělají civilní obřady, ani malinká ani veliká Historický - veliký, oválný, s nádhernými křišťálovými lustry, trochu tmavý, nejslavnostnější, dlouhý nástup nevěsty park - v něm taky dělají obřady ve spolupráci s agenturou, která zajistí vybavení místa a ozvučení, vhodnější pro méně rušné a slunečné dny na zámku
Odpovědět
adazbrna: díky moc za vyčerpávající info! Jsem ráda, že to tam na zámku vypadá teď krásně. Snad nám nějaký pěkný termín vyjde :) Jana
Odpovědět
ahoj banana. Souhlasím s předešlou odpovědí od adyzbrna..Nejdříve jsme s přítelem řešili v jakém sále, nejvíc nám vyhovoval Rubensův, protože to nebude zase tak veliká svatba. Nakonec jsme se tam jeli podívat a ze všech sálů se nám líbil nejméně. Nechtěla bych mít moc na fotkách ty lovecké obrazy. Divadelní sál je krásný, stejně tak i kaplička a historický sál..ale je opravdu veliký, takže jestli to nebude moc velká svatba, moc bych nedoporučovala, ale záleží na vkusu. Zahrada je okolo krásně upravená a pokud jde o rezervaci termínu, doporučuji urychlit. My jsme tam volali hned ten první den a stejně nám daný termín nevyšel. Navíc v roce 2011 budou svatby velice málo, v měsíci někdy jednou, někdy 2x jak kdy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, vidím, že se začíná plánovat už příští rok svateb na "našem" krásným zámku... :-) Ohledně těch míst, tak souhlasím s adyzbrna, je to tak jak píše. My jsme měli svatbu v zámecké kapli a byli jsme z ní nadšení, je tam nádherná atmosféra, oproti sálům přímo v zámku má podle mě slavnostnější ráz, ale je to asi otázka vkusu. Ze sálů na zámku bych si sama asi vybrala Historický sál, je nádherný, ale hodí se pro větší svatbu a taky stojí myslím nejvíc... :-p Rubensův bych si nevybrala určitě, je podle mě úzkej a hodně ponurej, ty obrazy se podle mě ke svatbě fakt nehodí. Takže pak ten Divadelní, ten jsem viděla jen jednou při prohlídce zámku a taky nevypadá špatně. Ale kdybych se měla vdávat podruhé (což samozřejmě nechci :-D :-) ), zvolila bych zase kapli. :-) Hodně štěstí do příprav a někdy pevné nervy... hlavně s chlapama... :-D :-D
Odpovědět
tady by to bylo fajn :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?