Svatba v Teplicích a okolí 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím vás všechny, které se v nasledujícím roce budete zabívat přípravami na svatbu v roce 2012 v Teplicích či okolí. Chtěla jsem se zeptat, zda už máte nějaké místo pro svatební obřad a hostinu vybraný? Já hledám, ale nemůžu nic pořádnyho najít. Můžu požádat o rady i ty, které již svatbu měli ci v nejbližší době budou mít? Doufám a přeju nám příjemnou výměnu informací a zážitků. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@novole jééé mi máme oficiální zásdnuby zítra a taky vůbec nevím co kde, kdy a jak? :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kvetuska1982 ahojky, vítám tě mezi námi. Oficiální zásnuby jsme měli v 11/2011.Taky jsem z toho ze začátku byla zmatená ( a vlastně pořád jsem :-D ), přesně jak píšeš co, kde a kdy? Všichni do mě začali hustit, že bych měla rychle začít zařizovat místo, datum atd. No dnes už mám zajištěný obřad na MÚ Dubí, svatební hostinu a párty v Kolibě v Dubí, svatebního fotografa a kapelu. No a příští týden se jdu podívat na šaty. I když nevím zda toto není opravdu brzy. Ale těším se na to a láká mě to :) Začínám pokukovat ( i něco málo nakupovat :D) na svatební výzdobu stolu, protože si ji budu dělat sama. Když ono nějak nejde odolat, když je to, přesně to, co by se mi líbilo :-D Měj se hezky
Odpovědět
Profilova fotka
@novole Děkuji za milé přivítání :-) teda na hudbu jsem úplně zapoměla...já nevím kam dřív zajít, ale asi začnu tím termínem a pak místem. Mám tolik představ, že se mi zdá, že nic takového snad ani neseženu tady v Teplicích. Nevíte někdo jak je to s cenou v Teplickém zámku, kdybych tam chtěla obřad? a kolik stojí nějaká slušná kapela nebo tak něco? Děkuji a přeji krásný večer.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kvetuska1982 ahoj, tak co jsem se tak pídila po kapelách vyjdou tak cca kolem 5000Kč, samozřejmě záleží jak která. Přesně jak píšeš nejlepší je termín a místo na to se pak navazuje ostatní :-N jinak dne je výhoda netu, seženeš tam tolik věcí, že se ti z toho hlavu bude točit :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my měli svatbičku srpen 2010. Napíšu vám pár služeb, které jsme využili, třeba vám to pomůže :-) Obřad jsme měli v Libochovicích na zámku, hostinu v Teplicích - hotel Zlatý Kříž, fotografku Ladu Baladovou, kapelu Mane z Teplic, floristku + aranžérku paní Vidovou z Teplic, svatební šaty pro ženicha, nevěstu, svědky a družičku + šperky, podvazek ... svatební salon Belleza Teplice, vizážistku Vlaďku Krajníkovou z Teplic (dokononce je vícemistrině v make-up ČR ;-) ) kadeřnici Sylvii Zápalovou z Teplic, minideserty, svatební dort z cukrárny Mocca Teplice, kameraman pan Robin Rohrich. Obuv jsme sehnali v Deichmannu. Výzdobu, oznámení atd. po internetu. Mějte se hezky a pěkné zařizování. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika.deskova zdravím a děkuji za inspiraci...zamek v Libochovicích se mi moc líbí i ta cena. :-) a skupina taky nevypadá špatně :-)
Odpovědět
@kvetuska1982 Zámek jsme platili hned v lednu, a to první úřední den, byly jsme tam po obědě a už jsme byly asi 6. platící snoubenci ... je tam o to velký zájem. Nevím, kolik to stojí nyní, my platili asi 3400,- komplet poplatky. Jinak kapelu jsme si zamlouvali už v listopadu, tak jako fotografku. Mívají letní termíny brzy zamluvené. Jsou to fakt profíci a ty jdou na dračku :-p Na stránkách kapely (skupinamane.cz) mají i diář - termíny a tam se můžeš mrknout, jak to s létem vypadá :-) a není vůbec zač ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-). .Tak konečně nám v pondělí potvrdili náš termín a svatba tedy bude 15.6.2012 v Litvínovské zámku Valdštejnů. Musím pochválit litvínovskou paní matrikářku, byla naprosto úžasná a vyřídit vše vč. poplatků trvalo cca 20 minut. Takže opravdu v pohodě. A ani to nebylo tak drahé stálo nás to ,,jen" 2.500,- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika.deskova tak to je parada. Na ten blog se skupinou určitě mrknu. Má drahá polovička je zámkem nadšená, tak mám z toho vellikou radost.Ta cena je ted taky stejna jako jste měli Vy :-) Ještě jednou děkuji a přeji krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky byly jste už obcházet salony? a nebyla jste některá v Noblesse Paris v ÚL? uvítala bych nějaký reference na ně :) děkuju :)
Odpovědět
@claire90 kamrádka odtamtud měla šaty včetně ženichova obleku a říkala že to bylo fajn, celkem i levný a celkově z toho měla moc dobrý pocit. A podle mě když se vezme ústí a teplice tak zrovna v tomhle salonu mají podle mě nejhezčí šaty a taky v nejlepším stavu...Aspoň tedy co jsem viděla:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kvetuska1982 Nemáš za co. Taky hezký den :-) @claire90 Slyšela jsem chválu i opak .. ale to je skoro všude. Zkuste si zajet do Teplic do Bellezzy, najdete tam různé značky a styly, ale hlavně skvělý přístup. Byla jsem tam max. spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan @veronika.deskova děkuji holky ;) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika.deskova ahojky prosím tě, mohu se zeptat kolik přibližně stála ta kapela Mane? Nemohu to nikde najít. Děkuji a přeji krásný večer...všem :-)
Odpovědět
@kvetuska1982 Ahojky :-) Záleží na tom v jakém složení je budete chtít. My měli Mane (ve dvou) + pana Luďka Smetanu - elektrická kytara. Ve dvou chtěli myslím 5tis, a ve třech 7-8tis. A měli hrát do půlnoci. Přijeli kolem třetí-čtvrté hodiny, začal úvod - tanec, dort ... no a hrálo se do půl třetí do rána ... takže jeli přesčas, zábava byla úžasná, program i hry pěkný. Můj názor je ten, že bez živé hudby a moderátora je pak svatba taková ochuzená. A to nechci hanit DJ nebo kohokoliv jiného ... zažila jsem svatby s živou hudbou a s CD a je to opravdu rozdíl. Každopádně je vše na domluvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika.deskova Ahojky moc děkuji. Souhlasím, že bez živé hudby to opravdu není ono, zažila jsem svatbu , kde hrál malý magnetofon a bylo to opravdu strašné :-| Tak doufám, že nám to s kapelkou klapne :-) přeji hezký den
Odpovědět
@kvetuska1982 Tady mají obsazené termíny http://www.skupinamane.cz/terminy/ Ale třeba doporučí nějaké své kolegy v případě zadaného termínu :-) ............. a není vůbec zač :-)
Odpovědět
Ahoj ... přidávám se k vám děvčata ... radnice v Bílině nám potvrdila naše datum 7.7 . :-) ... kapelu Mane máme taky zamluvenou ...
Odpovědět
je dobrý i miniband z Mostu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@labllank Ahojky nmohu se zeptat na kolik priblizne vychazi cena v Princi na oslavu, svatbu máme v září a stále scvháním nějaké místo na hostinu :-) Přeji krásný den všem
Odpovědět
Profilova fotka
@novole Ahojky tak jsem si zase vše četla a prosím o radu :-) Datum i místo obřadu máme, ale stále hledám místečko na svatební hostinu kam bych si mohla pozvat i kapelu. dočetla jsem se, že vy to máte v Kolibě...mohu se zeptat na jejich částku byla jsme v Městských sálech a pro svatbu čítající cca 30 nlidí chce dvacet tisíc plus svatební tabuly...děkuji a přeji krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
@kvetuska1982 Ahojky, tak to ti moc nepomůžu, jelikož se přiznám, že jsme se na cenu vůbec neplatli :-D já jsem chtěla, ale otec řekl, že je to úplně fuk a že se nějak domluvíme. Ale jsou tam hrozně příjemný, tak že myslím, že když jim zavoláš - číslo mají na svých webových stránkách - nebude problém se zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
jj už jsem je kontaktovala, tak uvidíme :-) myslím, že je to tam vhodné i pro dětičky :-) Děkuji a jak pokračuje lov svatebních šatiček? Pořád mám nutkání taky vyrazit, ale ještě chvilku počkám.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem to byla již omrknout , první viz mé fotoalbu, no ve druhým mi řekl,i že mám přijít tak březen-duben, že bude nová kolekce :-) , ve třetím pro mě hrůza, měli pár šatů, jedny více špinavé než ty druhé a ani jedny mi velikostně nesedí, bud to bylo velké nebo malé :-D no a v dalším mi řekl,i že hodně objednávají podle katalogu a pak ti to šijí na míru a že jim nová kolekce taky zatím přijde - tak že žádný velký úspěch :-D :-D ale já mám celkem čas - tak že nepanikařím
Odpovědět
Profilova fotka
@novole ahojky, všechno to byly salony v TP? a můžu vědět jaký byl ten poslední? :) nebyl to silhouette fashion v Krupský?
Odpovědět
Profilova fotka
jj všechny byly v TP, ne silhouette fashion v Krupský to byl ten třetí, ten poslední nevím jak se jmenuje ale je na benešáku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem :-) už jste někdo byl v Belleze?
Odpovědět
@kvetuska1982 já tam zkoušela nějaké šaty, nebyly špatné, ale pak jsem vše řešila v mostě v deltě
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?