Svatba v Teplicích 2013

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj :-) plánuješ svatbu v Teplicích v roce 2013?přidej se a pojď pokecat o přípravách a všem co se kolem svatby točí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketahe aha, já tam jedu neobjednaná :-( zkusím tam zítra zavolat, snad v tom nebude problém, uvidíme.
Odpovědět
@mysskyna oni na objednání netrvají, ale já se objednávala abych nemusela čekat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, plánujeme letos svatbu, ale bohužel všechny termíny na Velichově jsou obsazené :-( Červen - září se prostě nečapeme. Nějaké tipy na náhradní místa, kde by mohlo být také vše pod jednou střechou? :-). Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@misha002 Ahojda, a co hrádek v Krupce? Tak se dá udělat jak obřad tak rovnou hostina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, ale tam se mi to moc nelíbí. Každopádně jsem si tady přečetla pár komentářů a zjistila jsem, že si musím termín vybrat na matrice jo? :-)) Hotel Ján nevypadá špatně - aby to zase nebylo už pozdě na všechno :D Všechno mi nějak utíká..
Odpovědět
Profilova fotka
@majaha Ahoj, tak to tady tak pročítám a také zvažuji hotel Ján, ale termíny jsou celkem bída... Dnes jsem si chtěla jeden zamluvit, na matrice ve Hrobech je volno, ale hotel si včera někdo na ten termín zamluvil :-( ... na Velichově je vše obsazené, tak se nečapu vůbec...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak mi máme jasno. Hotel Ján, 3.8.2013 ve 13 hod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misha002 ahoj, budu pouštět termín 17.8. na Velichově. Třeba by to šlo na tebe převést.
Odpovědět
Profilova fotka
@majaha Ahoj, děkuji, jsi moc hodná, ale tento termín nemůžeme, přítel je v práci :( .. Zatím mám rezervovany hotel Ostrov a Ján na 13.7. A Velichov budu zkoušet dál... Mohu mít víc bloklých míst na matrice? :-) nebo se musím definitivně rozhodnout, než půjdu podat žádost? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@misha002 Věřím, že vám na matrice v Hrobě s termínem vyhoví, ačkoli mě zaskočilo, že v červenci nevypsali žádné termíny z důvodu dovolené. Jinak se obávám, že na matrice lze rezervovat jen jeden termín. Při rezervaci nám vzali rodné listy, takže už jinde rezervovat termín nemůžeme...
Odpovědět
Ahoj, tak se přidávám jako další nevěsta z teplic a okolí. My jsme tedy z ústí, ale svatba bude na velichově. Termínů se dost uvolnilo (info pro @misha002 :)) kalkulaci jsme dostali a dost nás vyděsila, ale myslím, že to ješět nějak uděláme ;) líbí se mi i ten hotel Ján, ale jak to tam neznám, tak se mi nechce se rozhodovat mezi dalším místem. Můžu se zeptat proč ne velichov, ale nakonec hotel Ján? @majaha ??
Odpovědět
Profilova fotka
@masky To mi ani neříkej s tím Velichovem :-). Dneska jsem podala žádost na matrice na ten hotel JÁN.. Na Velichově jsem se ani nebyla podívat nakonec, když nebyly žádné termíny. Koukám na jejich www a termíny tam nevidím na léto volné? Jak vypadá ta kalkulace? :-))) Z hotelu Ján jsem byla nadšená - vše nové, pěkné, velmi příjemné prostředí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@masky Ahoj, moje sestra měla loni svatbu na Jánu a můj přítel byl z průběhu i místa nadčený. Prostě se mi nepodařilo ho přesvědčit o jiném místě. Velichov se mu také líbil, ale sází na osvědčené místo. Navíc můj není úplně romantik a hotel Ján je přesně vyvážené místo mezi romantikou, vhodném prostředí s výbornou obsluhou a dostatkem zkušeností. No, víte jak to myslím.... Prakticky vše si mohu rozhodnout podle svého a místo bylo to jediné, co přítel preferoval....tak je asi fér, aby něco bylo také "jeho". ;-) Jinak já jsem dost romantická duše a šla bych bez váhání i do Velichova. ;-)
Odpovědět
@misha002 teď koukám a je to plný, byl tam jeden červencový a jeden červnový termín. Asi se to zase zaplnilo, jak jsem to tady napsala :D Jinak se to hodně mění, ale už je plno termínů opravdu obsazeno.Ale tak ten hotel ján vypadá opravdu dobře. Cenově podle toho jak psala majaha je to tak nějak podobné. Akorát tam se platí navíc za pronájem objektu, obřad, výzdoba atd. je to docela darda, ale je to asi cena za romantické prostředí. JInak osobně si myslím, že to je hodně o lidech a organizaci. Slyšela jsem o několika svatbách na velichově, který byli bezduchý a nudný, je to i o těch lidech ;) @majaha určitě to je taky moc pěkné místo, i mě se to moc líbí ;) možná kdybych to viděla dříve, tak bych váhala, mě ale velichov uchvátil a příteli jsem nic jiného na výběr nedala :D
Odpovědět
Profilova fotka
@masky Holky, už to nechám tak jak to je a basta :-)) ... To by bylo zase zjišťování, zda je termín na matrice, zda je volný nějaký rozumný čas atd... Tady budeme ten den sami a když se opozdíme, tak to bude uplně jedno ;-) .. Teď už jen aby nám všem vyšlo počasí a jak píšete, budou-li tam fajn lidi, tak to bude stát vždy za to!
Odpovědět
Profilova fotka
@misha002 jééé, no to musí být něco :-D Raději ani na Velichov už nejezdi nebo ti to zamotá hlavu :-x
Odpovědět
tak holky,zařízeno :-) 1.6 v 11hodin ze mě bude vdanná pani :-) teď hledáme vhodné místo na hostinu...nějaký větší sál,kde je i taneční parket...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak i já se přidávám k teplickým nevěstám :-) termín máme 31.8. , oddáni budeme v Zahradním domě, ale hostinu stále řešíme :-| V podstatě nevíme kde.Chtěli by jsme hostinu pouze formou rautu, protože se bereme až v odpoledních hodinách.Na hostině budeme mít cca 45 lidí, z toho přibližně 6 dětí. Je to vlastně skoro všechno rodina.Tam by jsme to nechali tak do 21h a pak půjdeme pařit s přáteli :-) Poraďte kde hostinu udělat?
Odpovědět
Profilova fotka
@natykata : opravdu velký sál je v Městských sálech,tam se pokud vím pronájem neplatí, nebo Restaurace u Pramenu,ale tam je to asi 10tis
Odpovědět
@re_reserved tak já mám známého hasiče,tak zkouším hasičárnu v krupce..je to tam akorát,nechci do toho moc investovat...nejradši bych to měla U černé kočky,ale tam to nejde s dětma...kam se chystáte večer pařit?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi do Nexa...zarezervujeme si tam ten salónek.Večer budeme mít docela dost lidí.Kolem 30 určitě,tak ať si můžeme pořádně zatancovat :-) Na hostině bude dost babiček a dědů,takže tam to na moc dlouho nevidím :-D a navíc máme prcka a ten v rozumnou dobu pojede s mojí mamčou domů
Odpovědět
Profilova fotka
A kolik budete mít přibližně lidí na hostinu?
Odpovědět
Ahojky přidávám se jako nevěsta 2013, akorát budeme kousek dál - v Krupce na hrádku :)) Jak jste na tom s přípravami ?? a jaké datumy ??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak já 31.8. a přípravy.Dnes mi přišla korektura svatebního oznámení a už ve výrobě.Příští týden jdu na první zkoušku šatů.Pomalu si zajišťuji kdo mě bude česat,malovat. Moji svatbu má v "péči" moje kamarádka a rodinná přítelkyně...je to super období.Každý den něco řešíme...strašně hezky se zapojila,tak jsme s přítelem rádi :-) akorát místo hostiny stále nevíme :-|
Odpovědět
@re_reserved je tsak to je super, že jsi zapojila někoho dalšího :D já mám pocit, že všechno řeším sama :D oznámení máme hotové, pozvánky taky, jmenovky taky, organza na stůl taky doma, podvazek doma, snubáky taky :D matrika vyřešená, obřad taky, oběd taky, odpolední mejdan taky... na konci ledna/začátkem března si jedu pro šaty... noo a vlastně ani nevím co je ještě potřeba.. pak pomalu nějakou dekoraci a oblek pro ženicha :))
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho, to je skoro hotovo :-D já mám teprve příští týden sraz s květinářkou.Ale stále váhám v barvě a stylu...chceme něco originálního, ač to bude na úkor toho že to bude lehce bláznivý :-D snubáky jste kupovali v Tp?
Odpovědět
@re_reserved no my třeba květinářku řešit nebudeme... jsou hrozně předražené :( snubáky jsme kupovali přes internet, myslím že snubni-prsten.cz nebo tak něco..
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu právě jen na konzultaci.Vůbec si nedokážu představit co to může stát.A jak je to s výzdobou hostiny?To si mohu nakoupit sama a v restauraci by mi to měli připravit ne?nemusím si na to zvát extra floristku :-D ?
Odpovědět
@re_reserved no my budeme kupovat jenom svatební kytku (ale nebudem říkat že je svatební, prostě jen kytku, mají přirážky všude za to "svatební" ) a nebo si jí udělám sama ze zahrádky - chci mít tulipány s mátou (zní to šíleně, ale ta kombinace vypadá zajímavě) .. T'ulipány koupím klidně v Tescu nebo v Penny u kasy, to mi problém nedělá :D na oběd na stole bude ve váze moje svatební a maximálně občas někde tulipánek a máta, nechci mít stoly moc přezdobené, pak bychom na sebe neviděli... a odpoledne jedeme na Komárku na lyžařský oddíl, tam bych chtěla natrhat pár lučních kytic.. stejně se všichni budou zajímat o jídlo a pití a nikdo si květin všimat nebude :D
Odpovědět
Profilova fotka
to zní zajímavě!!Tulipány mám moc ráda. ;-) ;-) já bych právě chtěla puntíkatou svatbu :-D bílé ubrusy a přes prostředek žlutý středový ubrus s puntíkama..takže kytky taky nemusím mít nějak honosné
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?