Svatba v Šumperku, 2014. Plánujete?

Ahoj všem, je tu někdo z okolí Šumperka, kdo plánuje svatbu 2014? Zajímalo by mě, jak jste na tom s přípravou svatby, rezervaci místa obřadu, hostiny, kapely atd....
Odpovědět
ahoj,plánuji,ale čáru přes rozpočet mi udělala matrika v Šumperku,kdy mi bylo sděleno,že vypisovat termíny budou až v půlce ledna
Odpovědět
Profilova fotka
Zábřeh se hlásí :-) už máme terním na matrice, v restauraci a DJ, teď hledáme fotografa - je to boj :-) svatba bude 7.6.
Odpovědět
No skvěle holky, já právě plánuju svatbu na červenec, ale zatím ještě zjišťuji restauraci (protože každá má svá pro a proti) a přemýšlím nad obřadem v Bludovském zámku. Vy plánujete klasicky obřad na radnici?
Odpovědět
Profilova fotka
my si moc na zámky nepotrpíme, takže jsme zvolili klasicky úřad...
Odpovědět
:v_anilka a restauraci máte jakou? teda, jestli se můžu ptát :-) začala jsem přemýšlet i nad barvou svatby....zatím jsem to zúžila na oranžovobílou, nebo červenobílou.....
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulebr budeme to mít v Růžovém údolí u Zábřeha, už měli poslední termín v červnu, nezdá se to, ale je to dlouho dopředu zamluvené, tak doporučuju co nejdřív.. třeba s fotografem máme obrovskej problém, ti co se nám líbí a mají dobrou cenu, tak jsou plní :-(
Odpovědět
v_anilka slyšela jsem, že fotograf sitta je dobrý, tak koukni na jeho stránky...
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulebr nám se právě jeho fotky nelíbí :-( jsou takový strojený, už mám prolustrovaný všechny fotografy tady z okolí :-|
Odpovědět
@v_anilka no, tak mě ještě napadlo, jestli jsi koukala na fotoalba holek z regionu šumperk... mají tam i jména různých fotografů a fotografek.... já teda zatím koukala a ten, kdo by se mi líbil, toho bych asi nezaplatila....:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulebr to jsem nekoukala, a jak to mám najít? já se tady v tom moc nevyznám... a kdo konkrétně se ti líbí, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
dej si fotoblogy - vlevo pak všechny svatby - a nakonec vyber region Šumperk.... zobrazí se ti všechny svatby našeho regionu i s fotkama... a když koukneš na jejich svatební fotoalbum, tak mají nahoře popis i se jménem fotografa.... Mně se hodně líbí fotky Lucky Peškové a Jindry Peška (PK photography)....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už sice mám po svatbě, četla jsem že hledáte fotgrafa, souhlas že Lucka Pešková je úžasná, její fotky jsou fakt nádherné. Ale cena poněkud vyšší. Já ji objevila bohužel až po svatbě, jinak bych za to ty peníze asi dala,.ale my měli fotografy ze Šternberka, do Šumperka dojedou a s jejich fotkami jsme taky moc spokojení. jukněte do alba. Dali jsme za fotky 9000 a měli jsme 1500 fotek, z čehož nám 200 vyvolali. Fotili oba dva a moc dobře se nám s ními fotilo, mají profesionální jméno fotograf Amaka , jsou to manželé Adamcovi. Rezervovali jsme si je ale také rok dopředu. Tak třeba vám to trochu pomůže :) Jinak užívejte si přípravy, strašně rychle to pak vše uteče .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže fotografku jsme nakonec sehnali a už máme i zálohu zaplacenou... díky všem za tipy. A co jinak je u vás co se týče příprav nového? Já zatím spíš jenom sonduju po internetu a vymýšlím co bude... Teď přemýšlím nad mini čokoládkama místo jmenovek....
Odpovědět
No, tak já teď pořád jen na něco čekám :-D.... tak snad se dočkám a budu už moct všechno definitivně vyřešit... no, já zase vymýšlím na stůl (na hostině) místo klasických jmenovek 2dcl lahvičky s vínem (červené - kluci, bílé - holky), kde bude datum, naše jména a poděkování, na hrdle pak budou jmenovky...
Odpovědět
Tak konečně se můžu pochlubit :-). Termín máme 12.7. 2014 ve 12.00 v Bludově na zámku a pak na hostinu do restaurace Pod Trámky :-)... už jsem se nemohla dočkat, ale konečně hotovo a domluveno...teď nás čeká výběr fotografa a šatů a dortu - no je toho spousta :-D v_anilka - chtěla jsem se jen zeptat, jakou máte teda nakonec fotografku, teda jestli to není tajné :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
jááá se přidávám svatbu máme 9.8. :) My budeme mít obřad v Losinách na zámku,ale v obřadní síni ne přímo v zámku a hostinu na losince :)
Odpovědět
a místo jmenovek budeme mít perníkový srdíčka se jmény a dorty rodičům nebudou ale taky perníky mám vybraný krásný na http://www.fler.cz/zbozi/svatebni-srd... a fotografku https://www.facebook.com/pages/Foto-P...
Odpovědět
já taky 9.8. :-) Obřad v parku v Loučné nad Desnou a hostina Na Staré poště ;-)
Odpovědět
na kolik vás vyšel obřad? :)
Odpovědět
3000, nemáme tam trvalé bydliště a je to mimo úřední místnost. ale hlavně...ode dneška za měsíc! :-o :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?