Svatba v srpnu/září 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Najde se tu někdo na plánování svatby srpen/září 2013?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po svátcích :-) co vánoce, proběhlo vše v pohodě? :-) U nás překvapivě ano 8-) Zítra bychom měli jít zaplatit na matriku zarezervovaný termín, jestli vstaneme, když máme dovču a konečně trochu klidu. A dnes trochu pokrok vpřed - oznámila jsem svému svědkovi, že bude svědek :-p trochu ho vykolejilo, ale tím, že ho znám dlouho, tak jsem viděla, jak je potěšený a váží si toho :-) pro @agi87 : už mi říkal, jak bude trrénovat hodiny celý rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinent žádný strach, já kromě výmyslů v hlavě, a registrce na beremku taky nic nemám. Ani ten termín. Chceme 7.9. ale obávám se, že než se drahý vyjádří definitivně, bude už na matrice plno. No uvidíme. Nakonec, bude pěkné jakékoliv datum :-)
Odpovědět
@veruvlv já jsem s mužem dohodnutá, že mu ráno pro jistotu zavolám, (ve středu u babičky totiž opět řekl zbývající části rodiny, že je to 7.10. :-D ) přeci jen budu vstávat dříve jak on, pokud vůbec usnu :-D jinak Vám holky také přeji krásné svátky a doufám, že jste si je užili, u nác proběhli tak, že jsme se neuvěřitelně nažrali (s prominutím, jiné slovo na to není) a ted mám dilema, zda se stále vejdu do šatu, které jsem si před Vánoci rezervovala :-D
Odpovědět
ahoj holky tak u nas nic noveho, nejak me ty pripravy neba nebo spis me zamestnava ditko. dnes sem zvladla strom na otisky a objednala sem stuhy na vyvazky, tot vse. jinak stastny vstup do naseho vytouzeneho roku 2013
Odpovědět
@hribek jsi rychla ja zatim za dekorace nemam nic;(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak musím pozměnit termín svatby. Když jsem volala na matriku, řekli mi že oddávají čtvrtou sobotu v měsíci. Automaticky jsem si tedy spočítala, že je to 31. 8., ale když jsme mezi svátky byli na matrice termín zarezervovat, tak jsem zjistila, že čtvrtá sobota je už 24. 8., takže termín už oficiálně je opravdu toho 24. 8. :-) Umí některá z vás numerologii? Nebo neznáte nějaké stránky, kde bych si zjistila, jak šťastné datum to pro naše data narození bude? Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - tak letos se vdáváme :-) všem vše nejlepší do nového roku, já jsem si včerejšek protrpěla s neoanginem, paralenem a pod dekou s tuny kapesníků - jako každý rok - už jsem na to nějak zvyklá :-D takže mám teď spousty času objednávat z e-shopu.....¨ Holky mám otázku takovou asi pitomou, ale když si objednám vývazky - lze k nim pak připnout myrtu? moc se nám to s tím líbí, ale nechci to pak navazovat v ten den a chtěla bych je mít už připravené a jen tam připíchnout tu větvičku...díky za názor :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak jsem měla menší pauzičku ve vyřizování a zařizování, tak nakonec na termín nemusíme čekat až do března což jsem ráda. Sehnala jsem farářku z evangelicko-bratrské církve která nás oddá dne 7.9.2013 v 13:00 v brněnském arboretu. Už se hrozně těším. Teď začínám řešit šaty. Ve středu se jdu podívat tady v Českých Budějovicích, kde teď zatím ještě bydlím. Vyzkouším barvu, střih a tak si udělám nějakou představu a pak půjdu 16.2. do Brna na čisto a snad něco vyberu. Jinak mám zamluvenou kadeřnici, květinářku, cukroví zařizuje máma takže to je taky v cajku, je zamluvená fotografka a u DJeje si ještě nejsem jistá. To asi nechám na čenichovi:) jo a hostinu budeme mít v IBC v restauraci Sunset. Bože to bude nádhera...já se tak těším. Ted se budou řešit teda šaty a koncem února prstýnky, jdeme tady totiž na svatební veletrh tak si tam snad něco vybereme i se slevou:)...zatím páááá
Odpovědět
@denik1234 jakou mas fararku? my budem mit kadlecovou
Odpovědět
@hribek Rybáriková
Odpovědět
@denik1234 jo tak tu nam taky nabizeli na hotelu.bud ji nebo kadlecovou.prvni lterou sem volala byla kadl. Tak sme u ni uz zustali a ohlasy ma dobry tak snad to mi neverici zvladnem:-)
Odpovědět
ahoj holky tak co, jak pokračují přípravy? já už mám moje šatičky zamluvené a dneska mi poslala paní květinářka kalkulaci na květiny a jsem nadšená:)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky,tak se k vám taky přidávám...máme svatbu v září
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se k vám taky přidám. Svatba bude koncem srpna na Bouzově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teresa7 ty jo, už řešíš květiny? To já tak možná tři měsíce dopředu, na to si myslím, že je as...ale vůbec nevím, kde si je necháme udělat, jsme z Brna, květinářství je zde milion, žádné známé, kteří by nám třeba udělali cenu nebo dali tipa, nemáme...ale přítel byl celkem spokojený s výběrem v květinářství v Troubkách - to je kousek za Brnem, tak možná tam. Nevím...toto opravdu ještě neřeším :-) Dnes mi ségra předala oznámení (svatbu má v dubnu), tak jsem zrovna nadhodila toto téma i doma...a běhěm pěti minut jsme asi vybrali alespoň motto - z cca 50 jsme se shodli na jediném :-)
Odpovědět
@hribek no já měla první rybárikovou takže sem to měla podbný jako ty:)...mimochodem taky ten kontakt mám z maximu, vy tam máte svatbu že?....je to tam absolutně úžasný, nemít to arboretum tak do toho jdeme taky:)
Odpovědět
@palomitacheca bouzov miluju, taky super volba
Odpovědět
@ninive211 kamarádka měla kytky z IBC na Příkopě, dělají tam fakt moc krásný, ale asi to bude dražsí, ale nemám vůbec představu kolik to tam může stát, ale fakt nádhera....
Odpovědět
Profilova fotka
@denik1234 chtěla jsem se vdávat v rodném kraji, tak kde jinde by to bylo nejlepší než na dominantě celého kraje :-) chceme to pojmout netradičně, tak snad nám to vyjde...
Odpovědět
@ninive211 my budem mit kytky bud z veselky nebo z pekarske @denik1234 jj v maximu, jediny misto kde se nam to libilo a kde je vse pohromade:-)a cenove zvladnutelny ikdyz to vypada dost luxusne a draze
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek Jo, já jsem se popletla, napsala jsem Troubky a myslela Troubsko (tj. ta Veselka) :-D ...je to cestou na chatu k přítelovým rodičům. Já tam byla jen jednou, když přítel vybíral kytku mamce k narozkám, měli tam hned několik rovnou uvázaných, krásných...máš na ně nějaké reference? Nebo kupovalas tam někdy sama? A jakou vůbec chceš mít kytku? Já určitě růže :-)
Odpovědět
@ninive211 moje mati tam nakupuje docela casto a je spokojena a rikala ze i cenove je to dobry. Cela spodni rada kytek je od tam... tohle bylo na moje 30tiny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, to je úroda! :-D
Odpovědět
@hribek přesně tak, vypadá to že tam necháš ranec ale celkem to šlo a paní Hoffová byla fakt hrozně milá a ochotná nám všechno ukázat a tak ale moje srdcovka je to arboretum...to bylo první co jsem na svatbu věděla že chci na 110% :-) před dvěma lety se tam brali kamarádi a bylo to nádherný
Odpovědět
jinak dnes mám po zkoušce šatů a jako mám z toho hlavu jak kopačák...jsem malá takže nemůžu mít velkou a bohatou sukni. Mám velký prsa takže jsem v těch korzetech vypadala z boku fakt komicky a prsa sem měla až pod bradou a ještě jsem blondýna takže se mi asi víc líbí krémový než bílý. Tím se mi výběr dost zúžil a teď budu doufat že v Brně najdu přesně takový co mi padnou.... :-| ...ach jo, no nemáme to jednoduchý co?...
Odpovědět
@ninive211 http://www.kytkarnaros.cz/Kytkarna-Na... tady je ta kytkarna mrkni maji tam fotky a vybrala bych si
Odpovědět
@denik1234 jj ona je super, byli sme tam asi 2-3x to domluvit a pokazdy byla prijemna. to arboretum myslis tady na lesne? ja mam v planu jit cca za 14 dni na saty znova, mam zamluveny v salonu El saty Sara ale pokukuju jeste po Mirabela, ted makam na tom vypracovat povisly bricho ruce atd. tak snad se do tech satu nasoukam, bohuzel moje vysneny Belindy maji jen do 38 coz nedam leda bych onemocnela anorexii..
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nemůžu dočkat, v pondělí si jedeme na Bouzov vybrat to nej místo a závazně zamluvit termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu máme v srpnu a už máme zařízenou kapelu, domluvenou fotografku, zajištěný raut na hostině ( pán, co nám ho bude dělat, to má v létě hodně nabitý, takže se muselo takhle dopředu, to samý fotografka...). ZA týden jedu na první zkoušení šatů, prstýnky máme vybraný, jen je objednat... Jde to docela dobře...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dnes měli schůzku s fotografem a hodinu a půl focení v exteriéru rande fotek. Naprosto úžasné,hrozně se těším na výsledek :) Taky jsme se byli podívat na penzion a myslím,že máme rozhodnuto...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?