Svatba v srpnu/září 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Najde se tu někdo na plánování svatby srpen/září 2013?
Odpovědět
@ninive211 taky si myslím, když jsem byla na svatbách, tak jsem po obědě byla strašně odkecaná, napapaná 8-) takže je asi lepší nechat hosty trávit a povídat si a zabáva se vždycky rozjela :-D jinak my plánujem tak v 10,30 vyjíždět, bude nás hodně aut, navíc na obřadní místo na hradě se musí vyšlápnout pár schodů, tak to bude veselý, ještě to musíme promyslet, ještě mě napadlo, třeba svatebčanům rozdejte po obědě sv. noviny, počtou si a je to kolikrát i dobrý námět k hovoru a s ,,cizími" svatebčany
Odpovědět
Profilova fotka
o svatebních novinách jsem tady hodně četla, jako špatnej nápad to není, ale nevím, jestli se mi bude chtít s tím dělat :-D Určitě budu chtít asi něco jako vzpomínkový album na oba a na společné začátky a třeba to nechat kolovat...vééélmi předběžný představ harmonogramu je 11:-11:30 obřad, 11:30-12:30 focení u místa obřadu, do 13 h přejezd na místo hostiny a svatební zvyky jako rozbíjení talíře a zapíjení slivovicí (nic moc jinýho nechci, žádný řezání dříví či přebalování panenky, to mi přijde vyloženě trapný), 13-14 (14:30) oběd, potom káva a krájení dortu a pak jsou zhruba dvě hodiny do večerní zábavy - k tomu možná ještě nějaké focení či znalostní kvíz novomanželů, ale nevím, zda s tím kvízem taky nepočkat až na některé kamarády před 5. hodinu (někteří jako organizátorská součást už asi budou přítomní i na hostině, večer to vidím na max. 10 lidí navíc)
Odpovědět
@ninive211 To vypadá dobře :-D
Odpovědět
Taky se hlásím..přemýšlíme o termínech 24.8., 31.8., 7.9. a 14.9. Co myslíte? Mně se nejvíc líbí 31.8. :-) Rozhodně se to bude dobře pamatovat :-) jinak mám vybrané 3 fotografy a nemůžu se rozhodnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@rendisa ...31.8 2013 je krásné datum:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rendisa všechna data jsou pěkná :-) Taky jsem se rozhodovala mezi nimi, ale nejvíc jsem chtěla 24.8. Taky záleží na tom, zda máte více rádi teplo (v srpnu je možná větší pravděpodobnost i veder) nebo také na tom, jak to máte v práci...a nakonec také, jestli pro vás daná data třeba něco znamenají :-) Já mám ráda sudá čísla, narodila jsem se druhého, osobní číslo mám 8, tak jsem preferovala srpen. Zase 14.9. by to bylo krásně po sobě, že 10.9. má přítel narozeniny, 12.9. slavíme víročí prvního rande a 14.9. by bylo další dva dny poté...ale pak jsem si říkala, že by se to akorát všechno slavilo dohromady a šidilo by se to už vůbec, takže ne. Zásadní vliv na to má také samozřejmě to, kdy vůbec matrika vypíše termíny. Jinak jakékoliv datum si nakonec vyberete, tak to bude pro Vás ten den D, ať je to 24.,31. či. 14. ;-)
Odpovědět
Já datum stále nemám a vypadá to, že ho dřív jak v březnu opravdu vědět nebudu. Zatím jsem si dopředu zarezervovala na matrice i v arboretu září a až budou data vypsaný tak tam hned volám a zamlouvám si ho:)...ted řešíme restauraci ale zatím všude narážíme na to, že je to ještě dost brzo. Tak mě to aspoň uklidňuje v tom, že mám ještě fakt čas...přítel už ze mě šílí, co blázním rok dopředu a já nevím co,ale jak to tady tak čtu tak vidím že už tak jsme dost pozadu:)
Odpovědět
Ahoj děvčata, my máme vybráno datum 24.8. Toto datum je pro nás nostalgické, je to datum našeho výročí proto jsme nepochybovali, které vybrat:) V současné době máme zamluven obřad, hostinu, fotografa. Já mám zamluvenou kadeřnici i vizážistlku. Ještě je čas, ale holky jsou jedny z nejlepších v Ostravě, proto s předstihem. Fotografa jsme měli domluveného již od července. Jsou to manželé Vlkovi, jedni z nejlepších, nemohla jsem je nechat jiným:) Jiank předběžně máme i DJ na svatbu, ale ten bude brát termíny až od ledna. Jinak s obřadem jsem měla taky nervy, protože paní na matrice prvně, že ještě termíny nemá, pak jen do června ale nakonec jsem ji ukecala až do září. takže datum 24. 8. 2012 ve 12:00 je naše:)
Odpovědět
teresa7: muzu se zeptat jakou kadernici a vizazistku mas v Ostrave zajistenou?? ;-) dikec
Odpovědět
@hankag ahojky kadeřnici mám Veroniku Starou a vizážistku Lucii Konečnou:)
Odpovědět
Ahoj holky tak konecne se k vam "zas" pridavam. S pritelem sme si konecne domluvili datum na srpen - 24.Mame zamluvenej hotel, fotografa a 26.11. si du zkouset saty a uz se hrooozne tesim
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nějak se to tu zastavilo...co je nového? :-) Já už mám zarezervované šaty, vizážistku a kapelu - předevčírem potvrdili, že s námi opravdu počítají a zatím ani nechtějí žádnou zálohu, že na to je času dost...že se jim zatím nikdy nestalo, že by jim někdo odřekl třeba měsíc před termínem, takže prozatím to nechávají na "gentlemanské dohodě" a záloha se bude řešit až pár měsíců předem :-) Hrají prý tak cca na 35 svatbách ročně, tak snad s tím mají zkušeností dost :-) @hribek: psala jsem sms té paní ve Slatině ohledně cukroví, poslala mi i emailový kontakt na ni, tak jsem jí hned poslala mailíka s dotazy - já radši, když je to černé na bílém než telefonicky, pak si nejsi jistá, na čem jste se domluvily a tak a co je psáno, to je dáno...Zbylo to včera, tak zatím bez odpovědi teda. Kdybys chtěla, můžu hodit do IP. Už jsi jí volala?
Odpovědět
Článek se načítá
@ninive211 je dik to budes hodna, ja zatim hledam kde maj dobry a tak myslim ze staci po novym roce tak uvidim co jeste najdu:-) no jinac mam taky saty, ikdyz pulce co sem je ukazovala mi rika ze ne druha pulka ze jo a ja v tom mam maglajs, uz sem zaplatila zalohu tak snad sem udelala dobre...uz se mi ani do jinejch salonu nechce by me to pak treba mohlo mrzet ze tam budou jeste hezci.... ale ne citila sem se v nich nadherne tak budou ty, leda ze bych nejak zhubla
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek Důležitej je ten pocit ;-) My jsme dneska byly se ségrou v Silhouette Fashion na Cejlu dívat se na šaty (tentokrát pro NI, taky se vdává, ale v dubnu :-) ), tam měli jedny nádherný, krémový...a pak jsme šli do Pauliny, kde měli nakonec taky jedny krásný (ale bílý) a možná i hezčí než ty krémový, takže nakonec že by měla šaty ze stejného salonu? :-) Byly jsme tam s mamčou, vklouzla jsem ještě do těch svých a vyfotily jsme se se ségrou společně v bílém, unikátní fotka, to se myslím jen tak někomu nepovede :-D (zvlášť když svatby od sebe budou dělit 4 měsíce). O víkendu, jestli ji ségra stáhne do komplu, to sem hodím :-)
Odpovědět
@ninive211 je tak to uz se tesim. jojo ja se v tech vybranych citim krasne ale jeste uvidim a snad trochu zhubnu abych mohla pripadne jeste neco vybrat z nove kolekce v mensi velikosti:-) tchyne mi furt rika ze si je mam nechat usit....
Odpovědět
holky ja mam takovej KOPR ke vsemu:-( k peceni, k chystani, proste tak nejak ke vsemu:-( snad po novym roce to bude lepsi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se k Vam. Termin mam 7.9. zamluveny i na matrice. Misto obradu a hostiny taky. Fotograf, kameraman a hudba taky zamluvena. Asi me budete 'nenavidet', ale saty uz mam taky. Prisla jsem k nim uplne nahodou. Barva svatby cerveno-bila. Momentalne cekam na dodani veci na vyrobu oznameni, ktere bych si rada delala sama. Tak uvidime, jak to dopadne. ;-)
Odpovědět
@bride_2013 ja uz mam saty taky vybrany, teda pokud nezhubnu a nevyberu z nove kolekce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, také se k Vám přidávám. Jak jsem pročetla tyto příspěvky, tak zatím máme nejdéle datum - 21. 9. 2013 ve 14:00 :-) máme zamluven termín na matrice - kostel v Loučné (stále ještě je v otázce Valdštejn - musíme se rozhodnout do 2. 1.), ale kostel je již asi jistota - chtěla jsem to mít na Valdštejně venku a bojím se počasí trochu...a aktuálně sháníme hospodu, chatu, penzion a je to celkem ostrý oříšek... :-(
Odpovědět
@veruvlv vitej,m ted jak budou svatky tak je to tady takovy prazdny ale myslim ze po novym roce se to tu rozjede
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek ani mi nepovídej, zatím je to "sranda", po novým roce to začne být teprve hard core :-D do toho nejprve řešíme svatbu ségry, takže plánujeme nějakou tu zábavu a zvyky...ona chce tradiční...to třeba přítel se šklebí a na rozbíjení talířů...nechápu, nějaké ty tradice ke svatbě prostě patří :-)
Odpovědět
@ninive211 :-D, me zas dneska zacla tchyne vybirat saty, ze ty co sem si zkousela sou strasny a korzety sou desny, no fakt super. uz toho mam plny kecky.... no ja doufam ze toho zvladnu co nejvic po novym roce protoze v kvetnu jdu po materske do prace a bude dost prace. jako chodim jednou tydne i ted ale pak to bude hukot, vstavani, skolka nebo babicky atd....ted sem sehnala jeste botky z ebaye a sestrenka mi je v lednu doveze. jeste mrknu na nejaky veci jestli je nekoupim v ameru a ona by mi je mohla dovezt
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek tak naštěstí tuk ťuk, nám do svatby nikdo už teďka nekafrá...na začátku tchánovci...hlavně tchán...nemohli trochu rozdejchat počet lidí ...zatím sami nevíme, kolik nakonec bude hostů na svatbě, pořád se prostě přikláním k variantě "bez dětí"- ale i kdyby tam byl děti, je to 60 lidí, což se jim zdá šíííííleně moc. No, teď naštěstí se občas jenom zeptají, co a jak máme, ale sami nijak moc nezasahujou...a boty se bojím, že budou pěkný oříšek -sehnat takové, aby sedly a přitom nestály majlant. A jaké šaty ti tchýně vybírá? :-) Já jen doufám, že v těch mých se budu miláčkovi líbit, on je někdy tak strašně upřímnej...že člověk si třeba myslí,kdoví jak mu to nesluší a on ho dokáže spražit a zkazit radost, tak snad toto neproběhne...
Odpovědět
@ninive211 tak ja se nakonec tomovi ukazala a ze pekny tak snad to nejak dopadne. no vybrala mi tyto http://www.svatby-zlin.cz/svatebni-sa... saty muselina. jsou hodne podobny tem co mam v albu jen maji raseni vepredu a ja to mam naboku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, jsem úplný nováček mezi nevěstami, teprve sme se zasnoubili a chceme se brát září 2013, nejvíc se nám líbí 7.9 a ještě nemám NAPROSTO NIC :D a vy už všechny popůjčované šatičky a tak.. myslíte že se to dá zvládnout ? :D
Odpovědět
Ahoj holky, svatbu máme 3.8. V tuto chvíli ještě nemám šaty a ani nevím, kdy je nejlepší je shánět? Není na to pozdě?
Odpovědět
Profilova fotka
@nika7384 ahoj,taky máme svatbu 3.8. Já teď byla zkoušet šaty a chci si je zamluvit co nejdřív,páč v tom jednom salonu mají vánoční slevu. Jinak my se snažíme využít všech možných slev :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinent ahoj, vítáme tě mezi námi :-) Určitě se to zvládnout dá :-) Já třeba proč blbnu tak dopředu, tak kvůlli tomu, že od ledna do června v práci mám absolutné frmol a budeme ještě řešit bydlení, takže na nějako svatbu nebudu mít ani pomyšlení...tak proto co nejvíc vyřešit před Vánocema...ale jinak za půl roku se dá zvládnout úplně v pohodě. Jen třeba pokud chcete nějakého dobrého známého fotografa nebo kapelu-zamlouvat co nejdřív!!! Ostatní počká ;-)
Odpovědět
Přidávám se do klubu, termín svatby 14. 9. 2013. Na Slovensku, takže mám jen šaty (koupené ve výprodeji v salonu), ale o nic ostatního se starat nemusím, to zajistí muž. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek : díky za přivítání :-) je mi to jasné, jak budou přibývat dny po novém roce, tak to tu pofrčí :)) Jinak my jsme dnes řekli rodičům od přítele - jakéže datum si mají zapsat do kalendáře a vše proběhlo relativně v klidu až na babičku, ta si neodpustila, že kde žijeme - řešit takhle svatbu dopředu a i zásnuby, tak jsme říkali, že je to úplně normální :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?